נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

קריאת הארורים [פאת'פיינדר] (4/4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 03 מאי 2020, 18:54

אייג'ווין
ספוילר
הצג
"רק רגע." היא אומרת לגמד, מנסה למשוך זמן כדי להצליח לקרוא את המחשבות שלו "יצא לכם להיתקל במשהו כזה בעיירה לפני כן? מה אתה יכול לספר לי על יצורים שכאלה?"
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 03 מאי 2020, 21:29

אייג'ווין
ספוילר
הצג
אייג'ווין עוצרת אתו לפני שהוא נכנס ושומעת את המחשבות שלו רצות היא מתנהגת מוזר... היא תחת לחש הקסמה או שזו לא היא באמת... או שאולי היא פשוט לחוצה... אבל קשה לי להאמין שהיא לחוצה ממשהו כזה אחרי מה שקרה לפני עשר שנים... "בדרך כלל מדובר בקוסמים לא יצורים, ונראה בהמשך לפי מה שהחקירה שלי תעלה"
ארפנוס ולינה
ספוילר
הצג
הילד מביט בלינה ושומט את המקל "אז תלמדי אותי" הוא פולט משניים חשוקות "ותזכרי שיום אחד אני אגמור את המשחק שלך ושלו" הילדה מנידה בראשה בצער.

הזמן עובר והכפר מתפרק לאיתו, בסופו של דבר אחרי כחצי יום אתם מסיימים, השעה בערך 12 בצהוריים, מה אתם עושים?
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.

ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 03 מאי 2020, 22:07

ארפנוס ולינה
ספוילר
הצג
כשהם מסיימים לאסוף את הציוד ולהעמיס את מה שצריך, ארפנוס מורה לשלדים לאסוף את הגופות לנקודה אחת, הוא יצית את הערימה וישרוף את הגופות, יעניק להם קבורה שלדעתו קצת יותר מכובדת מאשר להיקבר באדמה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 03 מאי 2020, 23:18

ארפנוס ולינה
ספוילר
הצג
הגופות עולות באש מאחור הגב התרחקי חסר לב וחסרת אומץ, חבורת ילדים ועדר שלדים, לאן עכשיו?
קוויס
ספוילר
הצג
קוויס מרגיש משהו מזדחל על כתפו, הוא פונה להביט ומוצא לטאה על כתפו מביטה מחזיקה פיסת נייר זעירה מפיה, היא יורקת אותה לידו של קוויס ועליה כתוב "עקוב אחרי הלטאה" היצור מביט בך לרגע ואז מתחיל להזדחל משם

סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 03 מאי 2020, 23:30

ארפנוס ולינה
ספוילר
הצג
"קדימה" אומר ארפנוס, מתחיל להוביל את השיירה אחריו, מבטו לעבר המשמר הישן, ביתו החדש.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 04 מאי 2020, 15:35

ארפנוס ולינה
ספוילר
הצג
לינה מנידה בראשה "אני אמצא מקום לילדים האילו - אם אני לא טועה, בעלי המלון בכיס שלי. אני אמקם אותם שם ואחזור למצוא אותך - אל תנהל אף קרבות אדירים בלעדי, או שאני אתרגז" היא חושפת שיניים לרגע "למשמר הישן, כן? אני אמצא אותך שם" ובלי לחכות לתשובה היא לוקחת כמה שיותר אוכל מזה שהזומבים והשלדים לא נגעו בו, מעמיסה על גבה, מחלקת לילדים מעט, ומתחילה לצעוד איתם חזרה לכיוון העיר
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 05 מאי 2020, 16:22

אייג'ווין
ספוילר
הצג
אייג'ווין מהנהנת לגמד, מאפשרת לו ללכת. היא קיבלה מידע טוב - עכשיו היא צריכה לחשוב איך לגלות מה קרה בדיוק לפני עשר שנים.
היא מחכה עם השומר שנשאר לשמור עליה עד שהוא ישחרר אותה - לאחר מכן היא תלך לחפש את קוויס
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 46

שליחה על ידי אביעד » 05 מאי 2020, 16:37

קוויס
הצג
מכיוון שלקוויס יש משהו מעניין יותר לעשות הוא הולך ועושה אותו, קרי: הולך אחר הלטאה. אולי זה מסר מהגהינום ואולי זה מסר מאלה שניתקו אותו משם, כך או כך זה משהו שכדאי לראות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 05 מאי 2020, 19:17

ארפנוס
ספוילר
הצג
ארפנוס מגיע למשמר הישן הממוקם באיזור גבעתי מנוקד בעצי בראש מתים וחיים, המשמר הישן היה בעבר מתחם של 40 מטר רבוע מוקפים בחומה עם עמדות תצפית ומספר צריפים וצריף ראשי במרכזו, העץ ששימש לבניית המקום רקוב ומתפורר לחלוטין מלבד כמה נקודות ורק הצריף הראשי שרד יחסית בשלמות. החומה לעומת זאת לא בדיוק שרדה את פגעי הזמן, עמדת תצפית אחת עדיין עומדת, אך היא נראת כאילו נשיפה חזקה מספיק תפיל אותה.
אייג'ווין
ספוילר
הצג
אייג'ווין מבחנהן בדמות שלבושה בבגדים של קוויס ונושאת את הציוד שלו מתרחקת מהקהל שנאסף לאיפו שהוא, מה היא עושה?
קוויס
ספוילר
הצג
קוויס עוקב אחרי הלטאה שמובילה אותו לחלק היותר מוזנח של העיירה, למרות שמצבו טוב למדי ניכר שהוא החלק הפחות נחמד של המקום, הלטאה מזדחלת עד לדלת האחורית של מסבאת "הצעיר השיכור". ונכנסת דרך הדלת הפתוחה בהזמנה.
לינה
ספוילר
הצג
לינה הלכת בדרך לעיירה עם הילדים, רובם שומרים על מרחק ממנה מלבד המתמחה החדש שלה, שהיא אפילו לא יודעת את שמו.

סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 מאי 2020, 19:40

ארפנוס
ספוילר
הצג
ארפנוס מוביל את השיירה יותר עמוק, מחפש איזה מבנה או שלד של מבנה שיכול להיות גדול, מגורי מפקד או אפילו אולם גדול.
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 06 מאי 2020, 12:39

לינה
ספוילר
הצג
לינה הולכת הלוך ושוב בין הילדים, מוודאת שכולם עומדים בקצב ולא נופלים מאחור, אבל משתדלת לעמוד יותר ליד הילד שהחל לצעוד בנתיב שהתוותה לו "אז...מה השם שלך?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 46

שליחה על ידי אביעד » 06 מאי 2020, 20:00

ספוילר
הצג
קוויס נכנס לפונדק, מקווה לא למשוך יותר מדי תשומת לב
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 06 מאי 2020, 21:09

אייג'ווין
ספוילר
הצג
"אתה חושב שאני יכולה ללכת עכשיו?" אייג'ווין שואלת את השומר שלה "אחת הנערות שלי חולה מאוד ואני צריכה ללוות אותה למקדש בהקדם האפשרי. אני מאמינה שאצליח להגיע למקדש בבטחה"
META
שכנוע - 31
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 07 מאי 2020, 14:16

אייג'ווין
ספוילר
הצג
השומר מניד בראשו "אני מצטער גבירתי אבל את תאלצי להמתין כד שהמפקד יחזור"
קוויס
ספוילר
הצג
קוויס נכנס ומוצא את עצמו בחלק האחורי של המסבאה שמשמש כמטבח, בחור שמן וגדול ממדים אוחז בקופיז וחותך בשר על השולחן, הלטאה רץ במעלו גופו ומתישבת על כפתו "הבוס רוצה לדעת מה ארבעתכם עושים בעיירה הזו, אתם בהחלט לא אמורים להיות כאן" הוא אומר בלי לטרוח להרים את עיניו מהשולחן
לינה
ספוילר
הצג
הילד שהוא כבן תשע עם עיניים אדומות ושיער שחור יורק "ליאון" במבט עוין, הוא אומנם החליט להיות המתמחה שלי לינה, אך רק בגלל שהוא נחוש להרוג אותה.
ארפנוס
ספוילר
הצג
הצריך הראשי שבחלקו עדיין עומד יכול לשמש למטרה הזו, אך הוא אינו גדול במיוחד, בנוסף המתחם של ה40 מטר נהיה צפוף כאשר הגופות נכנסות עליו, נראה שזה יהיה רעיון טוב להרחיב אותו המקום.

סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 מאי 2020, 14:19

ארפנוס
ספוילר
הצג
"טוב" עונה ארפנוס ובוחן את השטח. "שלב ראשון זה לנקות." הוא שולח את השלדים להזיז הצידה כל מה שמפריע, כאשר הזאב, היתושים והדרייק יעזרו להם בדברים הכבדים, הוא רוצה שיהיה לו יותר משטח עבודה, כל מה שלא בר שיקום- יפורק ויעשה בו שימוש ככל הניתן, מבנים ישנם, רהטיטים ישנים, מסמרים, מתכות, הוא רוצה שכל הפסולת תונח בצד אחד, וישאר לו משטח עבודה טובה.

כשזה יגמר הוא ישלח את השלדים להתחיל לכרות עצים במתחם.
שלח תגובה