נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

קריאת הארורים [פאת'פיינדר] (4/4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 27 אפריל 2020, 17:27

ארפנוס ולינה
ספוילר
הצג
לינה מביטה בהכל בדממה מרוחקת, אבל השנאה בעיניו של הילד מעירה בה משהו. היא מתכופפת למולו, חושפת שיניים, ולוחשת
"תגיד, ילד...אתה שונא אותי?" בלי לחכות לתשובה, כי זו כבר כתובה על פניו בבירור, היא לוחשת "מצוין. היום...קרה משהו לא טוב. אתה נכנסת למשחק. אתה לא רצית את זה, אף אחד לא רצה את זה. אבל אתה עכשיו משחק את המשחק. אתה שיחקת משחקים, משחקים עם חברים שלך, או עם המשפחה שלך, אבל זה משחק אחר. במשחק הזה יש רק כלל אחד - כל אחד עושה מה שהוא רוצה. אתה רוצה להחזיר לי? תיהנה" היא מרימה מקל גדול מהרצפה בעזרת זנבה, מניחה אותו באחת מידיו של הילד, וסוגרת את אצבעותיו סביב המקל, כאילו הוא אוחז חרב.
"יש רק דרך אחת להשיג מה שאתה רוצה במשחק הזה - לעשות אותו" היא נעמדת, ופורשת את ידיה לרווחה, נאבקת בדמעות שבעיניה "קדימה, אתה רוצה להחזיר לי? בוא נראה אם אתה יודע איך לשחק!"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 27 אפריל 2020, 17:38

ארפנוס ולינה
ספוילר
הצג
הילדה המבוגרת אוחז בילד שאיבד את זה, מונעת ממנו לעשות משהוא שהוא יתחרט עליו "למה?" היא שואלת את לינה בקול שבור "למה?"
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.

ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
yds

שליחה על ידי yds » 27 אפריל 2020, 17:48

ארפנוס ולינה
ספוילר
הצג
לינה כורעת ברך ליד הילדה, מסירה בזהירות אבל לא בעדינות את אצבעותיה מעל זרועו של הילד "זה בסדר" היא לוחשת בקול שקט, ואז היא נועצת עיניים בילדה, דמעה יחידה זולגת מהן "למה? אני לא יודעת למה. במשחק הזה יש הרבה שחקנים, יש הרבה כלים. חלקנו" היא נועצת מבט בארפנוס "משתמשים ביותר כלים מהאחרים. מה שמשנה הוא לא למה, אלא לאן. אני לא יכולה לשנות את זה, אם הוא לא היה הורג אותם הוא היה הורג אנשים אחרים. כל מה שאת יכולה לעשות זה לשאול את עצמך מה את תעשי מכאן" היא מצליחה להפיק חצי חיוך "את נראית לי כמו ילדה חכמה. את רוצה לחזור להיות מחוץ למשחק, איפה ששחקנים כמוהו ידרכו עליך שוב? או שאת רוצה להשתתף, ללמוד איך לשחק, איך לנצח, כדי שבפעם הבאה שמישהו יבוא" היא מושיטה לילדה מקל נוסף, ונעמדת מעליה, החיוך מתרחב למשהו אפל יותר, מזמין יותר, מרושע יותר "את תהיי מוכנה אליו?"

זרועותיה נשמטות לצידיה גופה "אני לא יכולה להסביר לך למה, אבל אני יכולה לוודא שפעם הבאה שמשהו כזה יקרה, את תוכלי לגלות למה בעצמך. עכשיו..." הניבים נחשפים באופן לא רצוני "את עצבנית? את כועסת? את עצובה? מצוין. תשתשי בזה!" היא מביטה על שני הילדים שמולה "אתם משחקים עכשיו, אתם יכולים לעשות מה שאתם רוצים. אתם רוצים להחזיר לי? אתם מוזמנים לנסות!"
meta
לינה לוקחת פעולת הגנה מלאה
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 27 אפריל 2020, 19:32

אייג'ווין
ספוילר
הצג
META
אופס, שכחתי להוסיף. אני עושה את זה עם תעלול כמובן
בלאף - 18+19=37
מטיל detect thoughts בחרוט 60 רגל, תוך שני תורות הגמד צריך להצליח הצלת רצון דק 18 עם מחסר -2 או שאני יכול לקרוא את המחשבות השטחיות שלו
IN
"בוודאי" עונה לו 'וורוניקה' בטון מתנשף "הכל התחיל כאשר ראיתי את רויין, פקיד הקבלה שלי, אומר לעובדים שרוצח משנה-צורה מסתובב בלובי. מיד פיזרתי אותם בידיעה שרויין האמיתי היה קורא לי מיד במצב כזה. המכשף המוזר, הדופלגנגר, מה שזה לא יהיה, מיד חייך אלי חיוך אכזרי. אני... לא זוכרת את הדקות הבאות במיוחד, אני חושבת שהוא הטיל עלי לחש כלשהו שגרם לי להיות כפופה לרצונו, הוא הוביל אותי לאחד החדרים. אני לא יודעת מה הוא תכנן לעשות לי... הוא שלף פגיון, ובו ברגע הצלחתי להשתחרר מהשפעת הלחש. אז צעקתי לעזרה ושלפתי פגיון משלי-" אייג'ווין מוציאה את הפגיון שהיא לקחה מגופתה של וורוניקה "והתחלתי להאבק בו. כמו שאתה רואה הוא שרט אותי בלחי,אבל הצעקה הבהילה אותו מספיק והוא ברח מהחלון מיד לאחר מכן. זה כל מה שאני יודעת לצערי הרב, הייתי שמחה לעזור לכם יותר."
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 46

שליחה על ידי אביעד » 28 אפריל 2020, 21:31

קוויס
הצג
אז למשמר של כזה חור יש קוסם שמסוגל לזהות השתלטות מוחית? אני חייב להבין מה זה השיגוע הזה חושב לעצמו קוויס, ונכנס לפונדק - הוא צריך לקחת את הציוד שלו בחזרה. הוא ממתין לסיום התקרית - אם הם ירצו ממנו משהו הוא יוכל לעזור להם, אבל כרגע הוא ממתין לסיום בלי לעורר תשומת לב
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 28 אפריל 2020, 21:50

ארפנוס ולינה
ספוילר
הצג
הילדה מנידה את ראשה ושומטת את המקל...שנחטף במהירות על ידי הילד הזועם שמניף אותו לעבר לינה... ופוגע במהירות מדהימה בבטן שלה בחוזקה.

בזמן שזה מתרחש הזומבים אוספים את הציוד של הכפר, יש שם 3 עגלות 4 שוורים 2 חמורים 3 סוסים קלים, 20 תרנגלות 6 חזירים ו3 פרות, מעבר לקח יש בעיקר בחומרי גלם שווי כולל של 200 מז
meta
הילד הוציא 20 טבעי אבל לא פגיעה חמורה, לינה לוקחת שתי נקודות נזק.
אייג'ווין
ספוילר
הצג
ראש המשמר מביט ב"בעלת הפונדק" במבט מוזר "השומרים שלו יערכו חיפוש מקיף באיזור ובפונדק כדי לוודא שהפושע לא ימלט, אני מניח שאין לך התנגדות?"
אייג'ווין מרגישה שהלחש הצליח, היא יודעת שיש מולה שלושה מוחות ועוד מוחות בקהל,לא משהו יוצא דופן.

סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 אפריל 2020, 22:10

ארפנוס ולינה
ספוילר
הצג
ארפנוס לוקח את הציוד שהאלמתים מצאו, בזמן שאלה שהוא העלה מתחילם לעבוד על פירוק הביתים, הוא מחייה 12 נוספים בעזרת ה200 מ"ז מהכפר, גם אותם הוא שלח לפרק את המבנים לחומרי גלם. (4 מהם בחינם כי העלות רכיב לחש יורדת במאה)
לאחר מכן הוא יחייה עוד 6 דרך החייאת מתים פחותה (6 הטלות שונות, כל אחת מחזירה שלד אחד)
לסה"כ של 26 שלדים - הוא שולח אותם לפרק את המבנים לחומרי גלם.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds

שליחה על ידי yds » 28 אפריל 2020, 22:56

לינה
ספוילר
הצג
לינה פולטת נשיפה כאובה ומופתעת כשהחבטה של הילד פוגעת בה בעוצמה. היא מצחקקת, משפשפת את האיזור החבול בבטנה, ואז שולחת אצבעות זהירות לידו של הילד ומסדרת את האחיזה שלו "הפעם היה לך מזל. במשחק האמיתי, לא יהיה לך מזל. בואו נראה אם תצליח שוב פעם"
היא מתגרה בו בחביבות - היא אמנם כבר עברה את הגיל הזה, אבל חלק מלינה לעולם לא שכח איך זה להיות ילדה - ומעטים הדברים שמעודדים ילדים לפעולה יותר מהר מאשר הקביעה שהם לא יכולים לעשות זאת - ולו רק במשחק.
וטוב שכך, כי לינה צריכה להכין אותם למשחק גרוע בהרבה.
meta
לינה ממשיכה לקחת את פעולת ההגנה המלאה
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 30 אפריל 2020, 00:47

אייג'ווין
ספוילר
הצג
"כמובן, אבל אני מצפה שלא תטרידו את האורחים שלי." אייג'ווין אומרת בעודה מתרכזת על הלחש, מנסה לזהות על מה הגמד חושב עכשיו.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 30 אפריל 2020, 12:34

אייג'ווין
ספוילר
הצג
הוא מהנהן ופונה פנימה, מסמן לאחד השומרים שלו להישאר עם "בעלת הפונדק"
meta
סיבוב שני, אתה לומד את ערך התבונה שלו, 13.
ארפנוס ולינה
ספוילר
הצג
הילד מניף שוב את המקל, הפעם בפחות הצלחה.

בנתיים השלדים עסוקים בפירוק הכפר, וארפנוס מבחין בשתי בעיות.
א: יש לו רק שלושה עגלות ויש הרבה מאוד חומרי גלם.
ב: גם עם העגלות הוא יהיה מוגבל לשטחים בו הוא יכול להעביר אותם.

קוויס
ספוילר
הצג
אתה מבחין ששלושת השומרים (2 בני אנוש וגמד שנראה כמו ראש המשמר) מסיימים את השיחה שלהם עם בעלת הפונדק בפתח, אחד מהם נשאר עם בעלת הפונדק בעודשהגמד מסמן לאחר להיכנס בעקבותיו.

סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 30 אפריל 2020, 12:47

ארפנוס ולינה
ספוילר
הצג
לארפנוס יש זאב אימים, דרייק ושלושה יתושים בגודל של בן אדם מבוגר בנוסף לכ20 שלדים, הוא לא זקוק לעגלות כדי לשאת את הציוד שהוא צריך.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds

שליחה על ידי yds » 30 אפריל 2020, 14:54

ארפנוס ולינה
ספוילר
הצג
לינה מתכופפת שוב לגובהו של הילד ומביטה היישר בעיניו, ברצינות מוחלטת ''יש לך כישרון ילד. אתה יכול לעשות דברים. אתה יכול לדאוג שמשהו כמו זה'' היא מחווה בתנועה רחבה על הכפר השרוף, על הבתים ההרוסים, על ארפנוס ''לא יקרה שוב פעם לך או למשהו שאתה אוהב. אני יכולה...ללמד אותך, אם תרצה.רוב החברים שלך ילכו למקום בטוח, ידאגו להם - אתה יכול ללכת איתם'' היא לוקחת נשימה עמוקה ומהירה, ואז חצי חיוך שטני עולה על פניה ''או שאתה יכול לבוא איתי. החיים איתי לאיהיו קלים.אנחנו נסתובב, נכנס לתגרות, נריב עם הרבה אנשים, אבל יותר מהכל...'' והניצוץ שכבה בעיניה בשעת הטבח חוזר במלוא עוזו ''אנחנו נראה להם מה זה''
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 30 אפריל 2020, 23:12

ארפנוס ולינה
ספוילר
הצג
הילדה אוחז בידו של הילד "אתה לא רוצה להצטרף עליה בדרך שלה, הם אנשים רעים, מישהו במנזר יוכל ללמד אותך... תוכל ללמוד להיות גיבור שיגן על אחרים לא..." היא מביטה בכם במבט מפוחד ונגעל "נבל כמו האנשים האילו" הוא מביט בלינה במבט משתהה כאילו הוא ממתין למה שלה יש להגיד.

בינתיים האל מתים ממשיכים לפרק את הכפר לערמות של חומרי גלם, בעודם עושים זאת ארפנוס מבחין שעורבים ודומיהם מתחילים לחוג סביב הכפר במעגל יורד ומתהדק לעבר הגופות המפוזרות ברחבי הכפר...

yds

שליחה על ידי yds » 01 מאי 2020, 15:28

ארפנוס ולינה
ספוילר
הצג
לינה צוחקת בקול גס למשמע דבריה של הילדה
''יכול להיות. אם תלך לשם, אולי תהיה גיבור. אולי תצטרף לאבירים הנוצצים שלכם, ותגן על עצמך. אבל תן לי לספר לך סוד - האבירים? הם לא משחקים את המשחק. הגיבורים? - גם הם לא. הם...מעמידי פנים. הם נכנסים, הם עושים בלגן, והם יוצאים, עיוורים לכל מה שקורה מסביבם. מדי פעם יש להם מזל, והם פוגעים במישהו חזק. ברוב המקרים? מי שרוצה לנצח במשחק, חייב ללמוד לשחק''

היא שולפת שני להבים קטנים ממגפיה ומציגה אותם ''זה כמו הסכינים האלה. אם תנסה לתקוף אותי עם המקל שלך, שהוא יפה ונחמד ושליו, הסכין תחתוך אותו. אם תנסה לתקוף אותי עם הסכין האחרת, היא תחזיק מעמד.ויותר מזה...'' היא מחייכת ''יש סיכוי היא תתחדד. ברזל משייף ברזל, ילד. ואם אתה רוצה להוריד אנשים כמוהו'' היא מחווה לכיוון ארפנוס ''אתה צריך את הלהב הכי חד שאתה יכול למצוא''
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 46

שליחה על ידי אביעד » 01 מאי 2020, 16:31

קוויס
הצג
קוויס מחכה בסבלנות
נערך לאחרונה על ידי אביעד ב 03 מאי 2020, 22:36, נערך 2 פעמים בסך הכל.
שלח תגובה