ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

קריאת הארורים [פאת'פיינדר] (4/4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 20 מרץ 2020, 16:03

ארפנוס
ספוילר
הצג
ארפנוס מוצא קבר טרי יחסית כעבור כמה זמן, כאשר הוא מתקרב עליו הוא שמוע קול מאחוריו "אמרתי לך שאני השומר של בית הקברות הזה, הנח למתים לישון בשקט"
לינה
ספוילר
הצג
הוא מתכווץ קלות ופותח את הפה "מרי וולקיר היא ראש העיר, היא חצי אלפית והיא דואגת לעיירה ומתפחת אותה, היא מסוכסכת עם וורגו מינקיל ראש משפחת מינקיל שלא רואה בעין יפה את העובדה שאישה היא ראש העיר, משפחת מינקיל בעלת קשרי מסחר חזקים עם רוק מער וכל הסחורות הגמדיות עוברות דרכו" הוא ממשיך "וורינה וורדול היא סוחרת אלפית המתחרה בוורגו, דרכה עוברת הסחורה האלפית, היא תומכת של ראש העיר" כיכוך נשמע מאחורייך כאשר קול זקן אומר "אלדריד רקלו הוא ראש המשמר כאן, והוא ישמח לדעת למה הבחור הזה נראה כאילו הוא עומד להשתין במכנסיים שלו" כאשר לינה מביטה לאחור היא רואה גמד זקן מחייך, הוא לבוש בבגדים פשוטים, כובע קש ומחזיק בידו חכה, היה אפשר לחשוב שהוא סתם דייג זקן עילולי צלקות הקרב המעתרות את ידיו ופניו והמדליה בחזית חולצתו
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.

ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 28

שליחה על ידי liorgonen3 » 20 מרץ 2020, 16:09

ארפנוס
ספוילר
הצג
"המתים יושנים, הנשמות שלהם כבר מזמן עזבו, כל מה שאני זקוק לו הוא לעצמות הישנות שלהם, אף נשמה לא תתעוות פה היום."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 44

שליחה על ידי אביעד » 20 מרץ 2020, 16:14

קוויס
הצג
"ארוחה בבקשה" אומר קוויס, מניח מטבע על הדלפק. מה התחושה הזו של הבית שהוא חש? זה בסך הכל פונדק זמני בדרך שלו לברוח מהגהינום ולגלו מי הוא. אין לו מה לחפש שם מעבר לארוחה קלה.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 20 מרץ 2020, 16:21

אייג'ווין
ספוילר
הצג
אייג'ווין מחייכת בשובבות. "צרות? חס וחלילה, אני לא מעוניין לגרום לצרות. אני רק משתעשע מעט! גם את אוהבת להשתעשע, לא? אולי מתחשק לך לעזור לי?" היא מחדירה במילותיה קסם, מנסה להקסים את מוחה של המנהלת.
META
מפעיל על האישה hypnotic stare ומטיל charm person עליה, היא צריכה להציל הצלת רצון דק 18 (ויש לה -2 מהמבט היפנוטי) או שהיא הופכת לחברותית כלפי.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 20 מרץ 2020, 16:32

ארפנוס
ספוילר
הצג
הוא מביט בך ונראה לך שמתחת לברדס אתה יכול לראות עיוות של בוז "כאשר אתה מזמן את המתים אפילו בדרך העלובה ביותר אתה מחייה אותם ברמה מסויימת, כאשר אתה מחיה שלד אתה לוקח רסיס מהנשמה ומחדיר אותה בגופה, אתה פוגם בנשמה" הוא אומר "מעבר לזה הם בחרו להשאיר את גופם כאן, מי אתה שתיקח אותו?"
קוויס
ספוילר
הצג
הוא מביט בך ואז מביט לאחור "קריין תביא לבחור משהו לאכול" חצי אורק יוצא מדלת המטבח, כנראה הבן של מי שדיברת איתו, הכל מחשיך
ספוילר
הצג
אתם יושבים ביחד שותים בפונדק חוגגים, אתה דוקר אותו תחת שמים אפלים וצופה בחיים זולגים ממנו, אתה משתעל בעוד החיים זולגים ממך והוא מחזיק את החרב מעליך בוכה, אתה צופה בו מתחתן אם אישה בעודך מחזיק עבורו את הטבעת, אתה מתחתן והוא מחזיק עבורך את הטבעת, העולם בוער ואתם עומדים גב אל גב מול לגיון שדים, אתה מנהיג עדר של זוועות והוא עומד מולך בראש החנית של מתקפה נגדית.
הוא החבר הטוב ביותר שלך, הוא האויב הגרוע ביותר שלך, הוא אתה, אתה הוא.
אתה מכיר אותו והכרת אותו בכל פעם שחזרת, החא תמיד היה במעגל האין סופי הזה.
ואז אתה שוכח את כל זה
יד מנערת אותך בדאגה ואתה מתעורר מביט בחצי אורק בשם קריין, אתה שוכב על הריצפה "אתה בסדר? קרסת בלי סיבה ונכנסת להתקף, שאקח אותך למרפא?" אתה מקיר אותו... נראה לך.
ליזי
ספוילר
הצג
היא מביטה בך במבט לא ממוקד ואז אומרת "להבא בבקשה תמנע מדברים כאילו בבקשה, זה גורם למהומות" העוינות נעלמה מקולה "בכל מקרה מי אתה?"

סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 20 מרץ 2020, 16:35

ארפנוס
ספוילר
הצג
"אתה מדבר שטויות." עונה ארפנוס, אם הייתי מעלה באוב את נשמתם כרוחות או כערפדים, היה בדבריך רסיס אמת, אבל אני זקוק לגוף שלהם בלבד, נשמתם מזמן מצוייה בממלכת עדן, רוחם מזמן עזבה את העולם, אני זקוק לגופם כמו שצייד זקוק לבשרו של הטרף, אני החי והם המתים, להם כבר לא תהיה עוד השפעה על העולם. לי כן"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 21 מרץ 2020, 19:11

לינה
ספוילר
הצג
בצעד קליל לינה מסתובבת לראש המשמר ''שלום לך, אדוני. אני באמת לא יודעת מה הסיפור, הוא נשלח על ידי המנהלת של הפונדק היפה הזה להראות לי את הסביבה, אבל משום מה הוא לא הצליח להגיע לנקודה, אז עזרתי לו למצוא את הדרך'' היא מתמקדת בו כשהיא מזכירה את הפונדק, רוצה לראות מה דעתו על מקום שמנהל עסקים לא חוקיים
Meta
זיהוי מניע
yds גלגל 1d20+11 וקיבל תוצאה סופית של 29:
18
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 22 מרץ 2020, 22:08

אייג'ווין
ספוילר
הצג
"אני? השם שלי לא חשוב. כל מה שאת צריכה לדעת זה שאני חבר." בהבזק, צורתה של אייג'ווין משתנה לזאת של אלף גבוה. "אנחנו חברים, נכון? אני מצטער שגרמתי לך לצרות - לפעמים אני לא שולט בעצמי. אשמח אם תוכלי לעשות עבורי עוד טובה אחת קטנה - תני לי חדר כאן להלילה, רק ללילה אחד, ואז אמשיך בנדודיי. מה את אומרת?" אייג'ווין מחייכת, מנסה להסתיר את הזעם שגרמה לה המנהלת כשהרסה לה את השעשוע.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 44

שליחה על ידי אביעד » 23 מרץ 2020, 19:50

קוויס
הצג
"לא, אין סיבה. זה קורה לי לפעמים." משקר קוויס, בידיעה שהמרפא עשוי להיות כהן ולגלות שהוא לא בדיוק מכאן, בלשון המעטה. "מעבר לזמן ולמקום." הוא אומר, ואז תוהה למה הוא אמר את זה ומה המשמעות של זה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 23 מרץ 2020, 23:16

קוויס
ספוילר
הצג
הוא מביט בך ואז מוזג לך כוס בירה "על חשבון הבית חבר" הוא אומר בחיוך "אז מאיפו אתה? לא הרבה זרים מבקרים בתקופה הזו של השנה"
אייג'ווין
ספוילר
הצג
"כן... כמובן..." היא אומרת ונותנת לך מפתח לאחד מהחדרים "לפני שאני הולכת את צריכה עוד משהו?"
לינה
ספוילר
הצג
הוא נאנח כאשר הפונדק מוזכר "וכן את זקוקה לעוד משהו" ניכר שהוא לא מת על הפונדק אבל משלים עם קיומו
ארפנוס
ספוילר
הצג
"שוטה" הוא אומר "אינך יכול לראות את רבביב החיים בעיניהם? אינך מרגיש שמעבר לאנרגיה האפלה סביבם משהו אחר משחק תפקיד? אל מתים חיים ברמה מסוימת בניגוד לחפצים שכוח קסם הוכנס בהם, רסיס של הנשמה הוא מה שמניעה אל מת, האנרגיה השלילית היא התיווך בין הנשמה לבין הגוף"

סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 מרץ 2020, 23:19

ארפנוס
ספוילר
הצג
"אני שם לב. פשוט לא אכפת לי."
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 25 מרץ 2020, 20:21

אייג'ווין
ספוילר
הצג
"את יודעת מה? למה שלא תבואי איתי רגע לחדר? יש לי משהו נחמד להראות לך... מה אמרת ששמך?" אייג'ווין שואלת בעודה שמה יד על כתפה של המנהלת ומתחילה להוביל אותה לכיוון החדרים.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 25 מרץ 2020, 22:10

אייג'ווין
ספוילר
הצג
"וורוניקה אלסיהנרה" היא אומרת "ויש לי דברים לטפל בהם..."
out
כמה זמן מחזיקה ההקסמה שלך?
ארפנוס
ספוילר
הצג
גל כפור מכה בך והדמות מתנפחת בזעם קר וקטלני, ובאותו רגע אתה יודע שתה עומד ליד משתמש חזק באומנות השחורה, ואז הוא עוצר ומניד בראשו "הייתי כמוך בעבר, והאמן לי זה לא נטיב שאתה רוצה לצעוד בו, עזוב את בית הקברות הזה, אם עדיין אתה חפץ בעצמות רבות מהן נחות בביצה הלבנה"

סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 מרץ 2020, 22:30

ארפנוס
ספוילר
הצג
"ואתה לוקח את הסיכון?" שואל ארפנוס, "יכולתי להרים מס' שלדים, אתה בטוח שאתה רוצה שאחזור לעיר אם מה שאמצע בביצה?"
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 25 מרץ 2020, 22:36

ארפנוס
ספוילר
הצג
"אני שומר על המתים מהחיים ומהמתים, אינו שומר על החיים, זה אינו תפקידי" הוא אומר

שלח תגובה