נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

אש וברזל (פנטזיה, ניהול) - התחלנו!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

שליחה על ידי המגדל הבודד » 12 ינואר 2020, 18:10

ח'אן
ספוילר
הצג
OUT
דיברנו בדיסקורד וסיכמנו שבגלל הפריסה של הלוחמים השלל האנושי והכללי הוא פי שלוש ממה שכתוב פה, כלומר 240 גברים כשירים, 15 מטבע ו15 אוכל.
IN
מבאקי רוכן קדימה בכסאו לאחר שהשליח מסיים לדבר.
"אני לא יודע..." הוא אומר "אנחנו כמעט פי שניים מכם, אחרי שתפסנו כל כך הרבה מחייליכם. כופר בוודאי שלא יספק אותנו. אבל יש לי הצעה אחרת - תיכנעו לנו ותקבלו את מרותנו עליכם. המלך שלכם ישמור על כסאו, אך יצטרך לשלוח אלינו את בנו הבכור כבן ערובה, וכך גם כל אחד מהאצילים שלכם.
אנחנו נספק לכם הגנה ובתמורה תשלמו לנו. תתנו לנו מס עובד של 200 עובדים, שיעבדו במה שנראה לנכון. הם לא יהיו קונגסווה, ויקבלו תנאי מחיה טובים. וכמובן שהחיילים שלכם יעמדו לצידנו בעת מלחמה".
.It's time for the jedi,to end
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 14 ינואר 2020, 08:35

חאן
ספוילר
הצג
ג'אפוהאזי חש שאולי, הוא לא היה האיש המתאים למשימה. הוא צריך שאג'ה כדי לקבוע עד כמה הצ'ולה הרמוניים.
מצד אחד, הם לא חיים תחת חוקי הוישנוזיד, מצד שני נראה שהם לא אלימים, וחיים בסוג של הרמוניה פרימטיבית.

ג'אפוהאזי חונך לצוד, וקיבל נסיון מסוים בלנהל את הגנת הוישנוזידים, אבל הוא לא ראה בעצמו רטוריקן גדול או פילוסוף.
הוא גירד את זקנו השזור ב8 חרוזים, כל בדל זקן צבוע בצבע החרוז במחשבה. לרוע מזלו, אין במשלחת ממזרי שאג'ה, או מישהו עם השכלה דתית עמוקה משלו, אז הוא נאלץ לקחת על עצמו את ההחלטה איך להתיחס אליהם.
הם היו מכבדי אורחים וחברותיים- וזה מספיק עבור ג'אפוהאזי.
הוא מציג את עצמו כג'אפוהאזי ראש קאסטת הוארידים. הוא מסביר שאינו איש דת, אז הידע שלו חלקי.
אבל הוא מציג בכלליות את דת החלומות של הישנוזידים, ואת הקאסטות.
הוא הסביר שרבים חלמו על אוצר בנהר שבמערב והוא נשלח לבדוק זאת.
הוא מוסיף בחצי חיוך שאולי ידידות עם הצ'ולה היא האוצר!
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 15 ינואר 2020, 15:08

@dragonian
ספוילר
הצג
''ליד זה נהר לחיות זה אוואנטי'', אומר זקן השבט. ''הם לחיות באוהלים בוץ קשה, בנויים אלו אוהלים בוץ מרובע. לגדל צמחים זה אוואנטי, לשתות מים חריפים, לאכול אורז ודגים. אנשים מוזרים זה אוואנטי''.
@המגדל הבודד
ספוילר
הצג
השליח מהרהר בהצעה. ''הגברים החזקים שלנו יעבדו במכרות שלכם, הצבא שלכם הביס אותנו בלי קרב אחד... אני לא חושב שיש סיבה ללקיחת בני ערובה. מלכנו זקן ורק בנו יחידו נותר בחיים, רחמו עליו, אנא מכם, בשם טוב לבה של נייקה. מה המס שאתם דורשים? מעשר מהיבולים ומהסחר?''.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 15 ינואר 2020, 15:39

ח'אן
ספוילר
הצג
מבאקי מגרד את סנטרו ומהרהר שעה ארוכה.
לבסוף הוא מרים את מבטו ואומר:
"ומה יערוב לנו שלא תמרדו בנו? בני ערובה יוכלו לעזור לנו לשמור על השקט. אם מלכך והאצילים שלו יוכלו להישבע לפני נייקה כי לא יבגדו בנו, נסתפק בכך ולא ניקח בני ערובה.
המס יהיה מעשר מהסחר שלכם ומיבוליכם, כן. נחתום פה על ההסכם, ונתפלל יחד לנייקה כי תוביל את מבאלה ואוונייל לתקופת שגשוג משותפת".
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 17 ינואר 2020, 11:28

חאן
ספוילר
הצג
"אוואנטי עושים מלחמה, או שלום?" ג'אפוהאזי מנסה לדבר כמוהם כדי להחליט על הצעד הבא
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 19 ינואר 2020, 16:49

@dragonian
ספוילר
הצג
''אוואנטי עושים שלום, אם אתה לא להיכנס שדה שלהם עם תרנגולים הודו'', ראש השבט אומר, שולף בליקוק שפתיים את הריאות מצלעות התרנגול.
@המגדל הבודד
ספוילר
הצג
השליח מהרהר מעט. ''נשבע לכם. מי ייתן ועידן של שלום ושגשוג יפציע עלינו'', הוא אומר לבסוף, חוזר לעירו.

OUT
להריץ לאנשהו?

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 19 ינואר 2020, 19:12

ח'אן
ספוילר
הצג
הנשק שנמצא אצל האצילים והאיכרים (חניתות) מחולק לאלו שחסר להם כאלו, וטקס רשמי של השבועה נערך, בנוכחות מבאקי ואציליו, וכמובן בהשתתפות מלך מבאלה ואציליה.
שליח נשלח אל נדאקה, במטרה לכרות עם העיר ברית.
OUT
אפשר להריץ אחרי הטקס. אני רוצה לוודא שהם יהיו מחויבים, ושהמלך שלהם לא יתנער פתאום מהשבועה כי השליח אמר אותה.
נערך לאחרונה על ידי המגדל הבודד ב 21 ינואר 2020, 07:43, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 19 ינואר 2020, 23:08

חאן
ספוילר
הצג
ג'אפוהאזי מודה על הכיבוד אורחים ומעניק להם אלה מעוטרת כמתנה.https://thumbs.worthpoint.com/zoom/imag ... f12565.jpg

הוא מבקש רשות לנוח במחנה שלהם ואם אין תקריות בבוקר, ימשיך במסע.
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 25 ינואר 2020, 19:58

דרגוניין
ספוילר
הצג
OUT
הקישור לא עובד...

IN
המשלחת ממשיכה לעומק היער, ופוגשת בעוד שבט צ'ולה - הביקור עובר בשלום וללא תקלות. לבסוף, לאחר כשבועיים וחצי של פילוס דרך בג'ונגלים, המשלחת מגיעה לנהר. רוחבו הוא כעשרה מטרים, והוא זורם בנינוחות עצלה. סביבו משתרעים שדות אורז מוצפים, בקתות עץ על כלונסאות מוגבהות, מטעי דקלים ובננה מטופחים ומכלאות חזירים. המקומיים דומים במראם לוישנוזיד, אך עורם כהה ואחיד. הגברים מאריכים זקנים ולובשים חצאיות וטורבנים, והנשים לובשות שמלות קלות ומטפחות ראש.
מגדל
ספוילר
הצג
השליח מתקבל בבית המלך בלחם ויין. ''מהם תנאי הברית?'', שואל מלך נדאקה, גבר מקריח ואפור זקן.

טקס החתימה מתבצע ברוב רושם, מלווה בהקרבת צאן לנייקה. ''בדם הכבשה הזו המזין את אמנו נייקה, אנו מאשרים את תנאי הכניעה'', מכריזים מלך מבאלה ואציליו.

סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 26 ינואר 2020, 07:58

ח'אן
ספוילר
הצג
השליח משתחווה ברשמיות לפני מלך נדאקה. הוא מושיט לו חנית מעוטרת, מעשה ידי טובי נפחי האוונייל, ואומר: "מלך האוונייל, מבאקי אורומבה, מצדיע לאנשי נדאקה האמיצים ומציע למלכה האדיר והחכם את ידו לשלום וברית. מלכי מודע לסכסוך שלכם עם הימבה, ומציע שנכרות ברית בינינו כדי להתמודד עם האיום מצידם. שתי הערים שלנו יוכלו להרוויח מהסכם כזה גם מעבר להתמודדות עם הימבה".
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 26 ינואר 2020, 12:03

חאן
ספוילר
הצג
אאוט:https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... mace_1.jpg
ועכשיו?
---
ג'אפוהאזי מתרגש. זה אחים!
אפילו ממש לקסטה! הוא מתלהב. אבל.. נזכר באגדות. דודניהם האבודים... אמורים להיות לכודים בידי מפלצות סיוט.
הוא מורה לאנשיו להסתתר וחעקוב אחריהם מרחוק.
אולי הם מסתירים את הסיוט היטב.
הוא מתכנן מעקב של שלוש ימים לפני שיגבש מסקנה.

אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 28 ינואר 2020, 14:53

המגדל הבודד
ספוילר
הצג
המלך מהרהר. ''הברית התקפית או הגנתית?''.
דרגוניין
ספוילר
הצג
האוואנטי נראים כאנשים שלווים למדי, שעסוקים בעבודת אדמה וגידול חזירים הרבה יותר מבמלחמות. הם עובדים אלי אדמה וטבע שונים, ובין השאר מקריבים קורבנות לנהר, לשמים ולעצים.

סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 29 ינואר 2020, 10:02

חאן
ספוילר
הצג
ג'אפוהאזי מרגיש שהמשימה היתה עובדת טוב יותר עם שאג'ה לצידו. הוא אפילו חשב על מישהי מסוימת..
אבל הוא יעשה כמיטב יכולתו.
הוא מתקרב, מברך את האוואנאטים לשלום, מנסה שלא להראות מאיים.
"שלום עליכם אלו שיושבים בחיק הנהר!'

אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 29 ינואר 2020, 17:40

ח'אן
ספוילר
הצג
"כרגע בעיקר התקפית, אך נוכל להוסיף אליה גם סעיפי הגנה במקרה הצורך, אם שני הצדדים ירצו בכך".
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 31 ינואר 2020, 23:40

מגדל
ספוילר
הצג
''מוסכם'', אומר מלך נדאקה, והשבועה נחתמת. כבשה נשחטת ודמה מותז כקורבן לנייקה, ושני הצדדים עוברים בין בתריה, נשבעים שאם יפרו את השבועה, גורלם יהיה כגורל הקורבן.
דרגוניין
ספוילר
הצג
האיכרים האוואנטים נראים מופתעים לראות את המשלחת המלוכלכת והלא רחוצה מגיחה מהיער, אבל הם יותר מסוקרנים מחשדנים. הם מצליחים לתקשר במעט קיטוע עם המשלחת - שפתם נשמעת כמו אחות מוזרה של הוישנוזידית. הם מעניקים למשלחת אוכל פשוט אך משביע - דייסה של אורז, קוקוס ובננות, דגי נהר צלויים, ות הצמחים. נכבדי הקהילה משוחחים עם ג'אפהוזאי בסקרנות, שואלים אותו על מוצא אנשיו ומשיבים בגילוי לב על שאלותיו בנוגע להם ולעמם.

האוואנטי הם קונפדרציה של שבע ערים קטנות, שהתאחדו כדי להתגונן מתקיפות נוודים, ובעיקר כנגד ערי המדינה הלוחמניות של הראמאאנה מצפון. הם איכרים שוחרי שלום ודתיים, שמעניקים כבוד רב לכוהנים שלהם, שמהווים את הקשר שבין העם לאלילי הטבע. בראש הקונפדרציה עומד המלך (''שיזכה לחיים ארוכים'', הם מוסיפים באדיקות), שמהווה לאמונתם התגלמות חיה של אל השמש, ושמהווה גם כוהן גדול ושר צבא.

שלח תגובה