ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

כבשן הכפור-עץ משחק [5/5][מו"ד 5]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
The Red Hand

שליחה על ידי The Red Hand » 12 פברואר 2020, 20:30

"לא כדאי שנשלח מישהו לבדוק מה קורה איתה?" שואל דורזייר. "האנקהגים מסוגלים להתחפר מתחת לאדמה, וכבר ראינו מה הם עשו לכורים. אנחנו נלחמנו נגד.." הוא סופר באצבעותיו. "ארבעה חרקים, והיינו חמישה. אומנם ספירה היא לא הצד החזק שלי, אבל אפילו אנקהג אחד יכול להוות אתגר לא פשוט ללוחמים טובים, על אחת כמה וכמה ארבעה".
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

שליחה על ידי מירטוקן » 12 פברואר 2020, 23:20

אדריק מהנהן, "אבוא איתך, אם כך. לא יזיקו כאן עוד ידיים לוחמות".
כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר...
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 13 פברואר 2020, 01:57

קסרהוקסן נושם בהקלה, משהק מהאוויר שחזר.
בפנים הוא מקלל את עצמו, אבל הוא מניף אגרוף בהתלהבות. "כשהרוע לא נח, לגיבורים אין מנוח!"
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
The Red Hand

שליחה על ידי The Red Hand » 15 פברואר 2020, 19:02

דורזייר מניד בראשו. "אתה לא חושב שעדיף שתשאר לעזור לכורים הפצועים? היכולות שלך יכולות להיות לעזר רב עבור הכוהנת".
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 15 פברואר 2020, 21:21

"שמי מארה והינני יורשתו של לורק ארקחאן" מארה מציגה את עצמה ברשמיות כדי למלא את דרישות הנימוס הבסיסיות הנדרשות בהצגה רשמית. "אשמח לסייע בחיפוש אחר אחותך אם תוכל להשאיל לי סיף, חרב קצרה או אפילו סכין מאחר ואוכלי הברזל שם בפנים פגעו בסיף שלי." מארה שומרת על הטון הרשמי בפנותה אל קורא הסערה.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 16 פברואר 2020, 08:24

קסרהוקסן מקרקר בזעם שהוא בקושי מרסן. דרוזייר הוא כל מה שהוריו ציפו שקסרהורקסן יהיה- חזק, נאה, דוגמא מוצלחת של גזעם.
לו קסרהוקסן היה כמו דרוזייר, אביו לא היה שובר את רגלו ומעוות אותה לנצח. אמו לא היתה...
הוא שקל לרגע ברצינות לענות בסימפונית טירוף היחודית לחליל שלו, אבל למרבה המזל, הוא יכל לעזור למישהי.
"העלמה הנאווה מארה. אני מניח שאוכל לעשות הפסקה מתעלולי הסיף הכבירים שלי" הוא אומר ובלי היסוס מוסר לה את חרב הסייף שלו, יחד עם נדנה.
ישרה חדה ואלגנטית, בניגוד אירוני לו עצמו.
"כשרונתיי נדרשים היכן שהתוהו והגבורה סוערים' עונה לבסוף לדרוזייר בחיוך, אך מבט מלא זעם משל היו אויבים ותיקים.
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
The Red Hand

שליחה על ידי The Red Hand » 16 פברואר 2020, 18:56

דורזייר מביט בתמיהה בדם הדרקון הקטן ממנו, ומושך בכתפיו. "עשה כרצונך".
דם הדרקון הנאה שם את פעמיו למערה ממנה יצאו, ושולף לפיד נוסף מאוסף הלפידים הבלתי נגמר שלו. "אני לא המפקד של אף אחד כאן, וכל אחד אחראי לעצמו. לעיתים, עליכם ללכת להיכן שכשרונותיכם נדרשים, ולא למקום בו אתם רוצים להפגין אותם, בגאווה מזיקה".
הוא מגחך לעצמו. "אמי אמרה לי את זה כל הזמן, וחינכה אותי לשמור על אחי הקטנים, גם כאשר למעשה תאוותי למסע צייד נוסף היתה חזקה מקרבת הדם. מעניין שאמי בת הפרא למדה אותי את הדברים שבני התרבות", הוא מפנה את מבטו לקסרהוקסן. "שוכחים לא פעם ולא פעמיים. מרתק אותי להבין כיצד אתה, ילדו של אביך, הצלחת לרשת את ההיבטים הרעים של האנוכיות אותה הוא כל כך תיעב".
דורזייר מתחיל ללכת לבדו במשעוליה החשוכים של המערה, נותן לאור לפידו ולשריקותיו העליזות, מנגינתו של שיר מלחים ישן שהוא למד בדרכו לגלנטייס, להוביל את דרכו.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 16 פברואר 2020, 19:08

אסביורן מבחין בחילופי הדברים בין דרזייר וקסרהוקסן אך אינו מגיב, במקום זאת הוא משיב בכלליות לחבורה.
"אין בכך צורך, קלין הלכה לבדוק את המכרה הישן רק ליתר ביטחון. רק המנהרות החדשות נכנסות מספיק עמוק לתוך ההר כדי להגיע לשטח של החרקים." הקול שלו מעט מתוסכל בסוף, ואתם יכולים לזהות שהוא לא מרוצה מכל העניין.
המבט שלו נד לפתח המנהרה. "אה, הנה היא מגיעה. כמו שאמרתי, אין סיבה לדאגה."

ולפני שדרזייר מספיק להיכנס אל המכרה יוצאת מפתחו האישה אדומת השיער ששלחה אתכם מטה, אותה אתם מכירים כעת כקלין.
היא ניגשת לכיוונכם ופונה לאסביורן לפני שמישהו מכם מספיק לדבר.
"אבדות?" היא שואלת בקול נוקשה.
"אווין ואיר, שאר האנשים פצועים אבל חיים, הרבה בזכות האורחים שלנו" אסביורן עונה ומחווה כלפיכם בתנועה רחווה.
קלין מסתכלת לכיוונכם ובוחנת אתכם בצורה דומה מאוד לזאת של אסביורן.
"כמובן. ועל כך מגיעה להתם תודותי, ושכר של עבודה שנעשתה היטב." הקול שלה עדיין נוקשה ומלא בכעס עצור, אבל לא נראה שהכעס הזה מכוון כלפיכם.
"שמי קלין. אני הריהל של האיזור. ואתם תקבלו את השכר שלכם הערב כשתאכלו על שולחני."
"מה שאחותי היקרה מתכוונת לומר" אסביורן אומר בקול חצי מושעשע "הוא שאתם מוזמנים להצטרף אלינו הערב להיכל השתייה, אני בטוח שיהיו שם אנשים נוספים שירצו להודות לכם על מה שעשיתם היום."
קלין מעיפה בו מבט רצחני, אך לא אומרת מילה.

OUT
קלין ארוכת-יד Ulfen Guard by Akeiron on DeviantArt
אסביורן אדוםסער Red-bearded Viking man by Hominid-9 on DeviantArt
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 17 פברואר 2020, 09:28

קסרהוקסן כמעט מאבד שליטה, ומחליט לחולל את כל עוצמת הכאוס שבמנגינה שלו כאן ועכשיו.
אנוכיות שאותה אביו תיעב?!
הוא רועד, אבל למרבה מזלו של הדם דרקון המעוות באה הסחת דעת.
"הא! סעודה! תהילה! יפה ונאה!' הוא מקרקר.
"קסרהוקסן לשירותכם!" גם עצמותיו הדרקוניות העקומות ישמחו למעט חום.
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 20 פברואר 2020, 01:44

"כבוד הוא לי להיענות להזמנה" מארה עונה באופן רשמי ומוסיפה "אם אין משהו אחר שאני אוכל לעשות למענכם אני אשמח למצוא נפח שיוכל לתקן את הסייף שלי.."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 22 פברואר 2020, 21:15

"אדריק פנרוס, לשירותכם", מיטב הגינונים מבית של אדריק יוצאים ממנו, והוא קד קלות לעבר שני האחים, "נשמח להרוויח כך את שכרנו".
כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר...
סמל אישי של משתמש
The Red Hand

שליחה על ידי The Red Hand » 22 פברואר 2020, 23:14

דורזייר צועד צעד אחד לאחורה כאשר קלין יוצאת מהמנהרה, מגחך(נראה שלגחך זה כמו אוויר לנשימה בשביל דורזייר), ומביט ב"בני התרבות", כפי שהוא מכנה אותם, מגיבים בנימוס - מעט יותר מדי לטעמו, להזמנתה של הריהל. "כן, גם אני אבוא..."
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 23 פברואר 2020, 20:11

קלין מקבלת את האישור שלכם בהנהון ופונה לעזוב.
"אנו נתחיל כשהלילה יעלה" היא אומר מעבר לכתפה תוך כדי שהיא מתקדמת לתוך הכפר.
"במורד הנהר לקראת גבול הכפר יש בית רחצה, אתם תוכלו למצוא שם את מה שתצטרכו אם אתם רוצים להתרענן מעט לפני כן."
אסביורן אומר לכם בנימוס ואתם מודעים פתאום לכך שאתם מוכסים באבק, חומצה ודם חרקים מכף. כולכם, חוץ מרנה, שאיכשהו נראית כאילו רק עכשיו היא צחצחה את שריונה.
אסביורן פונה לרנה. "אני רואה שאת נושאת את סימן האלים מהמזרח" הוא מחווה לעבר הנבל המצויר על המגן שלה וזה התלוי סביב צווארה. "אם האלים שלך העניקו לך את יכולת הריפוי ויש לך כוח, אני והמרפא נוכל להשתמש בעזרתך בטיפול באלה ששרדו את הקריסה."
רנה מסכימה בחן לבוא ולעזור ונפרדת מאחיה. היא ואסביורן פונים בעקבות קלין ואתם נשארים לנפשותיכם. קרני השמש השוקעת מאירות אתכם ונראה שיש לכם מעט יותר משעה עד חשיכה מוחלטת.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 24 פברואר 2020, 08:25

"עם מים חמים, אני מקווה" קסרקהוקסן אומר בטון דרקוני דורש,אבל גופו רועד מהקור, והוא מתעטש מדי פעם.
נזלת מעלה עשן כמובן. כל השברים והצלקות מזמררות מזמור יסורים מהרוח, מזמור שהתחיל שוב לשמוע כשהאדרנלין שכך.
ברגע שבית המרחץ בטווח עין,הוא רץ לשם בהתלהבות, כמעט על ארבע, נראה כמו עכביש שבור ומבוהל.
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 27 פברואר 2020, 00:05

עד כמה שמארה רוצה לשטוף מעליה את הזוהמה היא עדיין יותר מדי מודעת למראה ולכך שרק לפני דקות אחדות קורא סערה בחן את מראה יותר משל השאר. "עסקים קודם" מארה אומרת ומחווה לעבר הסייף שלה, "אני אצטרף אליכם בבית הרחצה מאוחר יותר." היא מוסיפה ללא שום כוונה אמתית, מניחה שאולי היא תוכל למצוא כמה דקות להיכנס לנהר עצמו.
שלח תגובה