נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

כבשן הכפור-עץ משחק [4/4][מו"ד 5]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

כבשן הכפור-עץ משחק [5/5][מו"ד 5]

שליחה על ידי dragonian » 04 פברואר 2020, 10:10

"אהה!' קסרהוקסן מקרקר. "עוד ניצחון לסאגה האדירה על קסרהוקסן!" הדם דרקון מעוות מרקד.
אם יש כורים נוספים לפנות, הוא ילך לפנות אותם.
בכל מקרה כשירגע בסוף ישאל;"יש עוד מעררריצים להציל מהחור הנתעב הזה?"
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
The Traveler
תשובות: 1

שליחה על ידי The Traveler » 04 פברואר 2020, 15:00

רנה מתנשפת בעוד החנית הקדושה שלה מתפוגגת. היא עוצמת את עיניה וממלמלת ברכת תודה לליידי.
"מישהו נפצע?" היא שואלת את חבריה, בזמן שעוזרת לקסרהוקסן לסרוק את האזור עבור כורים נוספים שנלכדו.

META
הבחנה עם ייתרון: 12+6=18
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 05 פברואר 2020, 01:28

לאחר שהקרב נגמר מארה מתרכזת כמה שניות בסיף שלה, מעבירה עליו את ידה הפנויה ובכך גורמת לדם שעליו להתפוגג, וכשהלב נקי מדם מארה מבחינה בכתמי החלודה שעליו הגורמים לה להיאנח בקול ולמלמל "חסר תועלת" לפני שהיא מחזירה את הסיף לנדן. הדברים הבאים ברשימה של מארה הם הרמת רובה הקשת שלה, הכנתו לקרב הבא ומיד לאחר מכן הרמת הלפיד.
רק כשמקור האור בידה מארה מצטרפת אל החיפושים ועונה לשאלתה רנה: "אחד מאוכלי הברזל הצליח לנשוך אותי, אבל לא נראה לי שזה חמור יותר מפציעה שטחית."

META:
מבטל את טקס הארגמן על הסיף.
סמל אישי של משתמש
The Red Hand

שליחה על ידי The Red Hand » 05 פברואר 2020, 20:30

דורזייר תוקע את החנית שלו באדמה, ומביט לכמה רגעים במערה, מעביר את עיניו בין הכורים ששוכבים בקצה החדר לגופות האנקהג. לבסוף, הוא מושך בכתפיו ושולף גרזן-יד מהארסנל שלו, ניגש לאנקהג הקרוב ומתחיל לחתוך את ראשה, עם כמה מכות מהירות של הגרזן, בעודו ממלמל לעצמו בדרקונית ("כל ראש שווה 50 מטבעות זהב... שהם יטפלו בכורים").
לאחר שהוא גומר לנסר את ראשי האנקהגים, הוא מניף אותם בגאווה ותולה אותם על גבו, לצד כלי הנשק הרבים שלו. בראותו כי הסיף של מארה הפך לחסר תועלת, הוא מציע לה את הגרזן שלו. "או אחד מהחניתות שעל גבי, אם את רוצה. אני חושב שרובה קשת לא יהיה יעיל במיוחד במערה הזו..."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 06 פברואר 2020, 00:33

אדריק מביט מסביב, ומתחיל לעזור לכורים. הוא מרפא מעט את מי שזקוק לכך, ועוזר לקום למי ששרוע.
לאחר מכן, הוא ניגש לאחותו, "עבודה טובה, רן. תדאגי לשמור לי משהו לפעם הבאה", הוא משליך לעברה שני מטבעות זהב, כמספר היצורים שהצליחה להרוג. מנהג ישן שהפך להרגל.
"נלחמתם היטב", הוא פונה לדורזייר ומארה לבסוף, ידו מושטת ללחיצה, "אני מעריך לוחמים אמיצים ונחושים. אפשר לשאול לשמותיכם? אני אדריק פנרוס, וזו אחותי, רנה".
כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר...
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 06 פברואר 2020, 13:23

אתם מחפשים במערה אך לא מוצאים כורים חיים נוספים, אתם כן מוצאים את גופתם של שני כורים, אחת שנהרגה מיידית ואחד שכנראה מת זמן מה לאחר מכן.
אתם גם מבחינים כי אין לכם אפשרות להמשיך קדימה, מבין שתי המנהרות שראיתם כאשר נכנסתם למערה אחת מהן מסיימת לאחר מספר מטרים, עדיין בשלבי כרייה, והשנייה חסומה באפר ואבנים מקריסת המשך המנהרה.

בזמן שרובכם בוחנים את המנהרה החסומה ודורזייר מסיים לחתוך את ראש האנקג השני קול שאגת צחוק נשמעת מאחוריכם.
"הא!, נראה שקלין צדקה, והאורחים שלנו יכולים לטפל בעצמם!"
בפתח המנהרה דרכיה הגעתם אתם רואים אדם גדול שרוחב כתפיו וגובהו מאתגרים אפילו את אלה של דרזייר. הוא לבוש בשריון פרווה, פטיש קרב בעל ראש מתכת שחורה מושען על כתפו ופטיש זהה קשור לחגורתו.
ראש הפטיש שעל כתפו מפיץ אור בדומה לזה שרנה יצרה, ולאור זה אתם יכולים לראות את החיוך הגדול שנראה מתוך זקנו האדום.
OUT
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 06 פברואר 2020, 13:49

קסרהוקסן מזדקף כמיטב יכולתו עם הגיבנת
"ודאי! כשהשררראתו הכאוטית של קסרהוקסן סוערת בלבבות הגיבורים, כישלון הופך לזר מנודה ומצורררע!' הוא מקרקר בגאווה.
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 07 פברואר 2020, 02:15

מארה בוחנת לרגע את הנשקים שדורזייר מציע לה איך היא מסרבת לקחת אחד מהם באומרה "הנשקים שלך כבדים ומסורבלים מדי לסגנון הלחימה שלי, הם רק יאטו אותי, אבל תודה על ההצעה."

מארה מחניקה אנחת רווחה למשמע ההפרעה שהצילה אותה מהכורח ללחוץ את ידו של איש הדת. "יש דרך לעקוף את המנהרה הזו?" מארה שואלת את האיש הגדול, כשהיא מתעלמת משיחת החולין במטרה לברר אם יש אפשרות לעזור לכורים הנמצאים מעברה השני של המנהרה, במידה ויש כאלו.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 07 פברואר 2020, 17:22

האיש אדום הזקן מתקרב אליכם עם חיוך ומשתמש באור הפטיש שלו כדי לבחון את המנהרה שקרסה ואז הוא רואה את זוג הכורים שמצאתם והבעתו מרצינה מעט.
"אין דרך לעקוף את המנהרה הזאת, כל החלק הזה של המכרה חדש ונכרה רק לאחרונה.
אבל עם איר ואווין שמצאתם כאן, ודואיר שעברתי על פניו בדרך, אנחנו יודעים איפה כל מי שהיה במכרה בזמן ההתמוטטות."
הוא ניגש אל גופת הכורה ומרים אותה בזרועותיו, מניד בראשו בעצב, אז הוא פונה אליכם עם חצי חיוך.
"בואו איתי, אין עוד משהו שאתם יכולים לעשות כאן, והמקום הזה לא ראוי להיכרות."

רנה, אדריק
ספוילר
הצג
אחד הדברים הראשונים שאלדוס סיפר לכם על גלנטייס ואנשייה הוא מנהג ההיכרות תחת עין אלי הסערה, המנהג אומר כי כל הכרות רשמית צריכה להיעשות בנוכחות האלים, תחת כיפת השמיים, או לפחות בנקודה ממנה ניתן לראות את השמיים (כמו חלון או פתח הבית). למנהג יש כמה השלכות משפטיות (עסקה שנעשית בין אנשים שלא הכירו תחת השמיים לפני לא נחשבת ככובלת מבחינה חוקית למשל) אבל לרוב מדובר פשוט בעניין של נימוס.
מארה
ספוילר
הצג
את מכירה מילדות את מנהג ההיכרות תחת אלי הסערה. המנהג אומר בפשטות כי כל הכרות רשמית צריכה להיעשות בנוכחות האלים, תחת כיפת השמיים, או לפחות בנקודה ממנה ניתן לראות את השמיים (כמו חלון או פתח הבית). למנהג יש כמה השלכות משפטיות (עסקה שנעשית בין אנשים שלא הכירו תחת השמיים לפני לא נחשבת ככובלת מבחינה חוקית למשל) אבל לרוב מדובר פשוט בעניין של נימוס.
כאשר יצאת מגלנטייס לראשונה עם לורד ארקחאן הוא דיבר איתך על התאוריות שלו לגבי מקור המנהג שכנראה נוצר בתקופה קדומה בה גמדי קזה-גרים (אשר ידועים בחוסר אהבתם לשהייה תחת השמיים) והשבטים של גלנטייס היו במצב של מאבק תמידי. תקופה שנגמרה רק כאשר גילדליר הצליח לאחד את השבטים ולכרות ברית עם הגמדים, אשר בנו את דונאבג. העיר הגדולה ביותר בגלנטייס ומרכז המסחר בין הגמדים ובני האדם.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 09 פברואר 2020, 22:31

"אחריך, אדון. נציג את עצמנו מחוץ למקום המט לנפול", אדריק מתחיל לעקוב אחריו, ומסמן לרנה לעקוב מאחוריו. חרבו ומגינו עדיין בחוץ.
כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר...
סמל אישי של משתמש
The Red Hand

שליחה על ידי The Red Hand » 10 פברואר 2020, 20:28

דורזייר מושך בכתפיו, מחזיר את הגרזן לחגורתו. הוא לוחץ בשמחה את ידו של אדריק. "דורזייר", הוא אומר. "דורזייר זהוב דם, לא אדום קשקש". הוא פונה ללכת אחרי אדום הזקן, ממלמל לעבר קסרהוקסן "בני האנוש האלה מוזרים. שלושה אנשים מתו במקום הזה, והם לוקחים אותנו לשיחת היכרות".
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 10 פברואר 2020, 21:04

מארה מסתכלת על אדום הזקן מתרחק עם אחת הגופות ועל דורזייר ואדריק הולכים אחריו, משאירים את הגופה השנייה שוכבת במערה ללא התייחסות מצדם. מאחר שהיא יודעת שהיא תתקשה להרים את הגופה לבדה, בעודה מתקדמת אל הגופה השנייה היא פונה אל קסרהוקסן ומבקשת ממנו "תעזור לי להרים אותה ולהביא אותה לקבורה ראויה."
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 11 פברואר 2020, 10:01

קסרהוקסן חיכה לרגע המתאים לשבח את עצמו עוד, אבל אז מארה ביקשה עזרה.
פניו מעוותות, אז קשה לראות אותו חושק את שיניו. הגב כאב לו, והוא קיווה שכבר סיימו את החלק המעייף ושהוא יכול לדלג לחלק שבו הוא קוצר את התהילה שהוא בהחלט ראוי לה.

אבל הוא לא יכול לסרב לבקשת עזרה בלי תירוץ טוב. זה יהיה גרוע לתדמית. להודות בכאב גב, זה להודות בחולשה.
"הוצאת את המילים מפי, עלמה נאווה!' הוא מקרקר בחיוך, ופונה לעזור למארה, ידיו דמויות העכביש מפרפרות בנסיון למצוא אחיזה ברגלי הגופה. זה לא הרתיע אותו.
כשאתה חי בתעלות עם חסרי בית וקבצנים להעיף גופות היתה פעילות דומה לטאטוא הבית, למי שהיה לו בית.

גופה היא לא איש. היא פשוט חתיכת זבל. חתיכת זבל שיש אנשים שנותנים לה ערך סנטימנטלי, אז אולי אפשר לברוויח ממנה משהו. אפילו הכרת תודה היא משהו.
"אולי...' התנשפות. "אכתוב.. בלדה. על המאבק של איש ביסוד האדמה, והתבוסה הבלתי נמנעת אך הרואית.'
כבר חושב איך להרוויח הוקרה ממשפחת הכורה המת.
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 11 פברואר 2020, 17:17

רנה תופסת את המטבעות שאדריק השליח לה באוויר, מביטה בהם לרגע ואז זורקת לו אחד מהם חזרה. "מגיע לך הקרדיט על החרקית הגדולה, אחי היקר. אם לא היית עוצר אותה מלהתחפר לא הייתי תופסת אותה."
"אחריך, אדון יקר." היא קדה קידת נימוס קלה לפני האדם הגלנטי. "הרשה לי להביע את תנחומיי על אובדן אנשיך. אם תרצה, אוכל לבצע מחר טקסי הלווייה לנספים-" היא משתתקת לרגע במבוכה, מבינה שלאנשי גלנטייס בוודאי יש מנהגי אבל משלהם ושלא יסכימו לה לבצע את טקסי האשכבה שלמדה בכנסיית הליידי. "כמובן שאם ברשות אנשיך מסורת שונה, אני ואחי נשמח להשתתף ולעזור בכל מה שצריך."
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 12 פברואר 2020, 18:49

בעל הזקן האדום מוביל אתכם במנהרות בדרך חזרה אל פני השטח.
הוא מהנהן בהכרה לתנחומיה של רנה ועונה לה בטון חביב, קולו העמוק מהדהד במנהרה הצרה.
"האנשים שלנו עוקבים אחרי הסערה בחייהם ולאחר מותם אנחנו מחזירים אותם אל המים והאוויר, אבל בגלל שאיפשרתם לנו לעשות זאת עבורם, אם תרצי, יהיה לך מקום לתת את ברכת אלוהייך לפני שנשלח אותם לדרכם."

כמה דקות של התקדמות חסרת תקריות לאורם של לפידים ואורות קסומים לאחר מכן אתם מגיעים אל פתח המכרה ויוצאים אל האוויר הפתוח, נושמים עמוק מאוויר צלול וחסר אבק.
אתם לא רואים את האיש הפצוע והאישה שטיפלה בו כשנכנסתם למכרה ובמקום זאת ישנן שלושה נשים שפניהן מאירות בתקווה כאשר הן רואות אתם יוצאים, ואז נופלות כשהן רואות מה אתם מביאים איתם.
בעל הזקן ניגש אליהן "קלין?" הוא אומר בשאלה, והאמצעית בניהן נדה בראשה לשלילה. "היא עדיין לא יצאה."
"אני מבין, קחו את איר ואווין, אני אמתין כאן לקלין בינתיים." הוא עונה.
שלושת הנשים מהנהנות ולקחות בשתיקה את הגופות ממנו וממארה וקסרהוקסראן, האיש מסתכל עליהן עוזבות ונאנח אנחה עמוקה לפני שהוא מחייך שוב ופונה אליכם.

"תודה לכם. הייתי שמח יותר אם היינו נפגשים בנסיבות אחרות, אבל נראה שהאלים עצמם שלחו אתכם ברגע המתאים.
שמי אסביורן אדוםסער, אני קורא הסערה של נמביאן, מה שאתם במזרח קוראים לו כוהן אני מאמין."
הוא בוחן אתכם לראשונה בצורה יסודית מאז שהוא פגש אתכם. המבט שלו סקרן וחביב, המבט שלו מעריך כשהוא עבור על רנה, אדריק ודרזייר, והוא מתעקב קצת יותר על קסרהוקסן ומארה.
באותו זמן אתם מבחינים בתליון כסוף שהוא לובש שנראה כמו ענן סערה עם שלושה ברקים היוצאים ממרכז הענן ומקיפים אותו.
הוא צוחק מחווה לכניסה למכרה.
"אני מבין למה קלין החליטה שאתם לא צריכים עזרה והלכה לבדוק את המצב בחלק השני של המכרה, היא תמיד ידעה להעריך אנשים במבט אחד." הוא עוצר לרגע ואז מסביר את דבריו "קלין היא אחותי וזאת ששלחה אתכם מטה, ולפי המבטים שלכם היא לא טרחה אפילו לומר את שמה לפני שהיא עשתה זאת.
אחרי שייצבנו את קלייג ירדנו אחריכם אל המכרה והיא בחרה לבדוק שהכל בסדר בחלק הישן של המכרה, היא תחזור עוד מספר רגעים."

OUT
קסרהוקסן, רנה ודורזייר-נגמר לכם החיסרון לבדיקות זריזות וכוח.
מארה
הצג
קורא סערה הוא העמדה המקבילה לכוהן/כומר/שאמן שיש בגלנטייס, קוראי הסערה הם אלה שמתקשרים עם האלים ליר, קלייד ודון, הם אלה שחוזים את מזג האוויר וקוראים את הסימנים מהאלים שחבויים ברוחות ובסערה. לא תמיד יש להם כוחות קדושים, אך לעיתים השם "קורא סערה" מקבל משמעות כפולה של מישהו שיכול לא רק לחזות סופות אלא גם ליצור אותן.
שלח תגובה