ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

כבשן הכפור-עץ משחק [5/5][מו"ד 5]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

שליחה על ידי מירטוקן » 17 דצמבר 2019, 23:10

"מעניין שאת אומרת את זה, כי בדיוק לפני כמה לילות היה לי חלום שאת הופכת לחרק ענקי ואוכלת אותי. מעניין מה זה אומר", הוא גורם לאחותו לגלגל עיניים לבדיחה הלא-מתוחכמת. אבל מיד לאחר מכן הוא מיישיר מבט ומסתכל קדימה, מתרכז בחרק שניצב מולם.

META
הצלת קשיחות:
1ק20 + 2 = 16

בדיקת הישרדות (רק בשביל הניסיון):
1ק20 + 1 = 9
עריכה - מוסיף קובית השראה מקסרהוקסן ומנצל את ההכוונה מרנה.
1ק4 + 1ק6 = 5
סה"כ 14 בבדיקת הישרדות.
כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר...
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 18 דצמבר 2019, 01:42

קסרהוקסן מוציא חליל ארוך, מסולסל מעוקל ומוזר שבבירור לא נועד לנגן שיש לו רק עשרה אצבעות. את פרטי החליל קשה לפענח בחשיכה, אך... הוא מוזר.
"אל חשש, הרפתקנים. אני קסרהוקסן זורשהאר, דרקון המוזיקה וההשראה. זכרונכם אצלי לא ישובש." ועם זה מתחיל בנגינה.
הלחן מוזר. חוצני. לעתים כמעט נשמע חד גוני כאוטי, ומלהיב.
(כמו זה אבל... אבל בסוג של כלי נשיפה)

META-
מטיל השראה על ראש הקבוצה.
אגב... מרתוס, אתה אמור לבחור לו מיומנות להיום. או להחליט עבורו באקראי, אם אתה זוכר
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 19 דצמבר 2019, 01:49

"אם אתם זהירים מדי, אתם כלכך עסוקים בלהיות זהירים עד שאתם בטוח תמעדו." מארה מביעה את חוסר שביעות רצונה מכל ההטפה לזהירות שהיא מקבלת, אבל היא בכל זאת הולכת אחרי אדריק, כי בכל זאת העכבר השני הוא זה שזוכה בגבינה...

META:
הצלה: 9+2=11
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 19 דצמבר 2019, 10:37

META
הצלה: 7+2=9
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
The Red Hand

שליחה על ידי The Red Hand » 20 דצמבר 2019, 10:23

"כן, ואני דרקון הלפידים". אומר דורזייר. הוא משתדל ללכת במרכז, כך שטווח האור של הלפיד מגיע לכולם במידה שווה. "אגב, אני מניח שכדאי שמישהו אחר ייקח את הלפיד. קשה להשתמש בזה", הוא מניף את החנית. "כאשר אתה אוחז את מקור האור היחיד שלנו ביד השנייה".

Meta
הצלת חוסן:1ק20 + 4 = 9
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 20 דצמבר 2019, 15:57

רעש החליל של קסרהוקסן יוצר הדים במנהרה המוארת למחצה שיוצרים סוג של הרמוניה מוזרה, אך המנגינה נקטעת במהירות כשקרהוקסן מתחיל להתשעל בכבדות.
אדריק מהסס רק לרגע לפני שוא משיך להוביל את החבורה קדימה. הוא לא רואה משהו שמצביע על כך שזאת המהרה הכונה, אך הוא סומך על מזל של הלורד לדאוג לו.
אתם ממשיכים להתקדם במנהרה וקולות עמומים בהמשך מסמנים לכם כנראה בכיון הנכון. אדריק ומארה משתעלים מעט מהאבק וממשיכים בלי יותר מדי בעיות. דורזייר קסורהקסן ורנה מתקשים קצת יותר כאשר כל נשימה עמוקה שהם לוקחים גורמת להם לשאוף אבק ולפתוח בהתקף שיעולים שמרעיד את גופם.
אתם מגיעים לבסוף לחלק מן המנהרה שהתמוטטה חלקית. קורות התמך עדיין מונעות התמוטטות מלאה אך חלק מהן נשברו או התעקמו. אתם מסוגלים לראות את המשך המנהרה, אבל אתם תצטרכו להידחק בין הסלעים והקורות או לנסות להזיז את הסלעים בצורה כזאת שלא תמוטט את התקרה על ראשיכם.
בכניסה לחלק שהתמוטט הקרובה אליכם אתם רואים אחת מהכורות על הקרקע, שכבת אבק מכסה את גופה. היא נושמת אך חסרת הכרה, נראה שהיא כמעט והספיקה לעבור את החלק הזה של המנהרה לפני שאחד מהסלעים הנופלים פגע בה.
OUT
קסרהוקסן, רנה ודורזייר- יש לכם חיסרון בבדיקות זריזות וכוח לבינתיים.

בדיקת זריזות עם מישהו רוצה לנסות להידחס דרך המנהרה.
בדיקת תבונה ואז בדיקת כוח אם אתם רוצים לנסות ולהזיז את הסלעים כדי לפנות לכם מספיק דרך לעבור. (בדיקות התבונה והכוח יכולות להיעשות על ידי אנשים נפרדים, ניתן לעזור בשתי הבדיקות.)
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
The Red Hand

שליחה על ידי The Red Hand » 21 דצמבר 2019, 18:04

דורזייר משתעל מהאבק ומפנה את מבטו אל עבר הכורה. "כדאי שנוציא אותה מפה. המקום הזה גם ככה לא יציב, מה גם שהוא עלול להתפתח לזירת קרב, והאבק לא עוזר. אני מניח שהעבודה מוטלת על כתפי, אה?" הוא מושיט בכבדות את הלפיד לרנה, ומתחיל להרים את הכורה.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 21 דצמבר 2019, 19:56

לאחר שמארה רואה את דורזייר מחלץ את הכורה היא מחליטה להתקדם פנימה כדי לראות מה המצב שם, לכן היא מבקשת את אחד ממקורות האור מרנה, ובמידה והיא מקבלת אותו היא מפגינה גמישות חתולית כשהיא עוברת את הקורות השבורות כשהיא מנסה להגיע לצד השני.
META:
אקרובטיקה: 14+6=20
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 21 דצמבר 2019, 23:34

"זה יפה מצידך לסחוב את הקורבנות, אבל אני מאמין שנצטרך אותך בקרוב. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להתעכב על כל אחד ואחד", אדריק כורע ליד הכורה, ומציב את ידיו מול פניה. אור זך בוקע מתוך ידיו, משיב לכורה את נשימתה.
"ככה הם יוכלו לדאוג לעצמם, ולא יצטרכו אותנו", הוא מחייך לדורזייר בעודו עוזר לכורה לקום על רגליה.

META
מנצל 3 נקודות ממאגר הידיים המרפאות שלי לטובת הכורה.
(17/20)
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 22 דצמבר 2019, 08:25

אאוט: השרת של האתר שבו הדפד שלי, קרס, אז זה חצי מהזכרון.
זה באסה ממש.
אין:
קסרהוקסן משתעל ומשתנק, עיניו מתבלטות, הוא אוחז בחזהו ביד האחת, בשניה מתעקש לאחוז בחליל.
הוא מקיא מוגלה מדממת, הוא קורס על ברך אחת לפני שהוא מצליח להשתלט על השיעולים.

הוא קם מתנודד ורוטט, ריאותיו שורקות.
"בוא נתחיל לפנות סלע-*שיעול*ים אם נרצה לפנות פצועים מעומק המכ-חחחחרה, נצטרך מסלול. דרוזייר, בוא תזיז את הסלעים מש-שיעול* שם!"
מצביע.

תבונה
dragonian גלגל 1d20+2 וקיבל תוצאה סופית של 17:
15

אם דרוזייר או מישהו יעזור, הוא ינגן להם השראה.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 22 דצמבר 2019, 22:13

רנה מעבירה את הלפיד למארה וממשיכה להאיר את החדר עם הלחש שלה. היא משתעלת ונראית לא טוב, אך במיוחד כשאחיה מסתכל, מנסה להסתיר את זה. "דורזייר, אולי *אהמ אהמ* תעזור לי לפנות את הסלעים כאן?" היא מבקשת כאשר רואה שאדריק מטפל בכורה.

META
אם דורזייר רוצה לגלגל כוח, אני מציעה עזרה וGuidance
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
The Red Hand

שליחה על ידי The Red Hand » 23 דצמבר 2019, 09:08

דורזייר מביט בידיו של אדריק, ובפצעיה של הכורה מחלימים. "מרשים. אבל לא תוכל לעשות את זה לכל הכורים, וחיים הם חיים. בזויים ככל שיהיו", הוא פונה אל רנה וקסרהוקסן, בראותו שהם מנסים לפנות את המעבר. "אני חושב שאצליח לפנות את המעבר, אבל לדעתי עדיף שתתרחקו. הסלעים עלולים ליפול עלינו, ועדיף שלפחות כמה מאיתנו יישארו לפנות את הכורים".
דורזייר פונה אל הסלעים, מתפלל בראשו לעזרה, מתפלל לכל האלים באשר הם. שריריו של דורזייר משתרגים, והוא מתנשף במאמץ, מנסה לגבור על הטבע עצמו. האבק הכבד אומנם מפריע לו במשימתו, אך הכוח הפראיי ועזרתם של קסרהוקסן ורנה מעניקים לו כוח.

Meta
1ק20 + 6 = 14
במידה והעזרה של רנה לא נחשבת(יעני, גלגול החיסרון):
1ק20 + 6 = 10
במידה ואני מוסיף את ההשראה והתמיכה:
14 + 1ק6 + 1ק4 = 22
או
10 + 1ק6 + 1ק4 = 18
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 23 דצמבר 2019, 21:09

מארה משתחלת במהירות בין קורות העץ והסלעים ומגיעה אל מעבר החלק שקרס במהירות. היא לא יכולה לשמוע מה קורה בהמשך הדרך מעבר לרעש שדורזייר גורם כשהוא מזיז את האבנים, אך חוש הריח הרגיש שלה נותן לה להבחין בהמשך המנהרה, לא יותר מפניה או שתיים בהמשך, בריח שהיא כבר פגשה מוקדם יותר במנהרה, כאשר היא עברה ליד גופת האנקג.

דורזייר בעזרת רנה וקסרהוקסן שמכוון אותם מצליחים לפנות את הסלעים במהירות בלי לפגוע יותר ביציבות המנהרה, לא מזיזים את הסלעים שתומכים בתקרה ואפילו מניחים את הסלעים שהם הזיזו כך שיספקו תמיכה נוספת.
הכורה, אישה בוגרת בעל שיער קצת שתוויה מוסתרים תחת האפר החום קמה על רגליה באיטיות בעזרתו של אדריק, עדיין מטושטשת למראה.
"מי.. מי אתם?"
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 24 דצמבר 2019, 00:18

מארה מניעה את הלפיד ימינה ושמאלה במהירות, מנסה ללכוד את תשומת ליבם של האנשים המפנים את המנהרה וכשהיא בטוחה שהיא לכדה את תשומת הלב של לפחות אחד מהם, היא מניחה את אצבעה על פיה בסימן האוניברסלי של השמירה על השקט. לאחר מכן היא מניעה את אצבעותיה בתנועת הליכה ומצביעה על המשך המנהרה.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 25 דצמבר 2019, 00:44

"באנו לעזור לכורים שנלכדו", עונה אדריק, "אני מציע שתתקדמי בחזרה לכיוון הפתח, איפה שיותר בטוח", הוא מוודא שהיא יכולה ללכת בצורה יציבה מספיק לפני שהוא ממשיך להתקדם אחרי בת האנוש המנומרת.
שלח תגובה