נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

המצוד - עץ משחק (מו"ד 5, 4/4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
The Traveler
תשובות: 1

שליחה על ידי The Traveler » 19 יוני 2020, 16:06

לאנה מעצבת מולה רוחות אשר מגנות עליה מקרן האש, אך היא כמעט נופלת אחורה כשהאורקל שואבת את כוחה ממנה. "מה בשם כל הגלים..." היא ממלמלת לעצמה, תוהה באשר לבגידה זו. אך אין לה הרבה זמן לחשוב - עליהם לסיים את החבר האכזרי של סוללס.
אחרי שהגולגולות מחוסלת, לאנה יוצאת ממחבואה. היא שולחת שתי אצבעות קדימה, וחזיז ברק חזק ומהיר מפלח את האוויר, נורה לכיוונו של שומר היער. אם הוא לא יצליח לעמוד בלחש, שומר היער יחושמל עד ניוון שרירים, מה שיאפשר לחבריה של לאנה כמה רגעים כדי לחסל אותו אחת ולתמיד.

META
תגובה - מטילה מגן כדי לחסום את קרן האש.
תנועה - זזה לH8
פעולה ראשית - מטילה Hold Person על שומר היער. הוא צריך להציל הצלת חוכמה ד"ק 14 או להיות משותק למשך דקה (הוא יכול לחזור על ההצלה בסוף כל תור).
אם הוא משותק, הוא נטוע ולא יכול לזוז או לדבר, נכשל אוטומטית בהצלות זריזות וכוח, התקפות נגדו נעשות ביתרון והתקפות קפאפ נגדו הן אוטומטית קריטיות.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 19 יוני 2020, 21:04

לרגע נראה שהברקים של לאנה לא משפיעים על מגן היער. אך הרגע הזה חולף, ולפתע הוא עומד במקומו, חסר אונים.
בינתיים, פיה של האורקל נפער לרווחה, ועשן סמיך יוצא ממנו, ממלא את האולם במהירות לא צפויה. העשן מכביד על ראייתכם, מונע מכם לכוון את התקפותיכם כראוי.
הגולגולת הנותרת, בינתיים, שמה לב למצב החדש של מגן היער, וממהרת לעזרתו. כיגן מצליח להשחיל עוד הנפת חנית אחת לפני שהיא מתרחקת. היא מציצה מבין העמודים, וקרן אש נורה מפיה לעבר רומולוס, מתפוצצת בפניו. עוד קרן אש נורה לכיוון לאנה, אך זו חולפת על ידה.

META
מגן היער נכשל בהצלה.
גורל האורקל: האולם מתמלא בערפל כבד, להתקפות טווח ובדיקות תפיסה מבוססות ראייה יש חיסרון.

גולגולת להבה 2 נעה לG7. היא יורה קרן אש אחת נגד רומולוס, וקרן אש נגד לאנה.
נגד רומולוס:
1ק20 + 5 = 25 (20 טבעי)
נזק: 23 נזק אש.
נגד לאנה:
1ק20 + 5 = 10
לעצמי
הצג
גולגולת 2: 32
מגן היער: 79
תור רומולוס.
כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר...
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 20 יוני 2020, 20:44

רומלוס פוקח עיניים בדיוק כדי לרואת את קרן האש פוגעת בו. הוא נדחק לאחור בכאב, גופו שוב מלא כוויות והוא שוב דואב. אבל הוא חושק שיניים. "בחיי שאני שונא את הגולגולת האלה!" הוא צועק ורץ קדימה שוב, חרבו משאירה שתי חתכים כבדים במגן היער. בתקווה שגם מסיימים את זה.

META
16 בהצלה נגד עיוורון, הצלחה.
רומלאוס על 2/31 נק"פ.

התקפות (עם יתרון וכו) 20 טבעי בגלגול הגבווה (יאי?) - 19 נזק.
פעולת בונוס- התקפה עם הקצה השני- 21 סה"כ, 17 נזק.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 21 יוני 2020, 20:41

שני החתכים הכבדים גורמים למגן היער לקרוס על הרצפה מותש ממכות הפלדה והחשמל.
הגולגולת האחרונה צווחת בקול רם בעודה מתפוררת לאפר, ולאחריה דממה.
הערפל מתפוגג, ואתם מרגישים שהמקור לכל המהומה שנוצרה, האורקל, מתחיל להירגע, פחות לוחץ על מוחכם. אבל האורקל פותחת את פיה, ומתוכו יוצא אותו קול חרישי ששמעתם בראשכם, מרעיד את אוזניכם ומצרר את גווכם:
"הרודף נלחם באש ולזמן קצר,
אותה הכניע ועליה גבר,
לשיש האדום נכנסו בלא יודעין,
על הדברים שיש לעולם להצפין,
שמעו והחכימו,
על מה שנפשותיכם עוד לא יפנימו.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 22 יוני 2020, 00:28

רומלאוס כושל מעט ברגע ששומר היער נופל. נראה שהוא כמעט שוקל לירוק על הבחור אבל הוא עוצר בעצמו. "תישאר למטה." הוא מורה לו בזעם. "אני חייב לציין." הוא אומר לאחרים, "דקרו אותי, הכו אותי, ירו בי חצים ואפילו פעם אחת נפל עלי מישהו מקומה גבוהה יותר. אבל מהרגע שפגשתי אתכם אני מוצא את עצמי נשרף יותר משאדם אמור למצוא את עצמו נשרף." הוא מחזיר את החרב שלנו לנדן. הוא נושף אוויר, ברור שכואב לו והוא רוצה להפסיק, אבל בנתיים הוא על עדי אדרנליין טהורים. "מה עכשיו?" הוא שואל.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 22 יוני 2020, 14:59

"אתה צריך עזרה, רומולוס? למדתי פעם טריק שעוזר לשמור על האנרגיה ולסגור פצעים."
.The lone wolf hunts alone
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 22 יוני 2020, 15:36

"יש לי את השיטות שלי."
עונה רומלאוס וממקד את עצמו, קורא לכוח של הטבע כדי לרפא אותו. "אני צריך שתפסיקו לגרור אותי למקומות שאני נשרף בהם."
META
מטיל ריפוי פצעים ומרפא 6 נק"פ.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 22 יוני 2020, 15:57

ארים מחייך. "אם אתה צריך אנרגיה" הוא מושיט לו בקבוקון קטן עם יין. "אני לא אשתה את זה, אז תהנה."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 23 יוני 2020, 03:13

"האש היא האויב הגדול של היער." סולסס אומר בתשובה לדבריו של רומלאוס וחוזר לחכות, ממתין בסבלנות שהאורקל תמשיך בדבריה, שהבוגד יתעורר כדי שיוכל לשאול אותו שאלות או שהחקלאי הזקן יאמר מה הוא רצה מהאורקל.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 24 יוני 2020, 08:39

"אולי כדאי לקשור אותו איכשהו כדי שלא יעשה לנו בעיות?"
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 25 יוני 2020, 19:28

לאנה מוחה זיעה ממצחה, מוודאת שכל האוייבים הובסו ואז מתקרבת לאחרים. "מישהו יכול להסביר מה קרה כאן, בשם כל הימים?" היא אומרת ומביטה באורקל, לא בטוחה אם לקלל אותה או להיבהל מהאישה המוזרה.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 25 יוני 2020, 21:51

"היא...אני חושב שהיא מוכנה לתת לכם מסר", כיגן אומר לבסוף, עדיין המום ממה שקרה. הוא מסמן ללומן לקשור את מגן היער בתגובה להצעתו של ארים, וממהר לעמוד מול האורקל. הוא מתכופף, ומקיש באצבעותיו על רצפת השיש בכמה נקודות, עד שנשמעת נקישה חלולה. הוא שולף את רצפת השיש מאותה נקודה, חושף בור קטן וקעור המכיל מה שנראה כשאריות של מדורה. הוא שולף מכיסו בצל, וחותך אוץו לתוך הבור. אז הוא מצית את הבצל עם אבני צור, ומדורה קטנה ניצתת.
"אתם מוזמנים לעמוד אחד-אחד מול הבור, והאורקל תדבר איתכם. תקשיבו למה שיש לה לומר, זה יכול להציל חיים, מניסיון", הוא מחייך מעט, ואז מביט מהורהר בחלל האוויר, מבטו נודד מדי פעם לעבר מגן היער.
כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר...
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 יוני 2020, 22:19

רומלואס מגלגל עיינים, "אני מייצר את הגורל של עצמי." הוא אומר, נראה שאין לו רצון אמיתי להקשיב לאורקל.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 25 יוני 2020, 23:14

"אם היא יכולה לדבר עם הרוח אני מוכן להקשיב לדבריה סולסס אומר ונעמד לפני הבור.
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 25 יוני 2020, 23:21

לאנה מצמצמת עיניים ומתקשה לא לדמוע כשאדי בצל שרופים נכנסים לעיניה. היא משלבת ידיים ומחכה לראות מה יקרה, מתעניינת מאוד במה האורקל הזאת מסוגלת לעשות.
שלח תגובה