המצוד - עץ משחק (מו"ד 5, 4/4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

שליחה על ידי מירטוקן » 09 יולי 2020, 21:16

"עבר הרבה זמן מאז שראיתי אותם. עזבתי לפני שהייתה להם ההזדמנות לגרש אותי. לא הייתי נותן לך את התענוג לחלוק איתי את אותה ההשפלה".
"אנחנו יכולים לקחת אותו מכאן חזרה לכפר? יש לי צמרמורות מהאורקל, ויש עוד חבר'ה שמחכים לנו מחוץ למבנה", מתלונן לומן, אך נראה שכיגן לא מקשיב לו, מרוכז בשיחה בין שני הפירבולגים, דולה פרטי מידע ממה שהוא מצליח לקלוט.
סולסס
הצג
סולסס לא למד על קשר כזה באופן פרטני, אבל בנדודיו הוא שמע על קשרים ובריתות שיצרו בני תמותה עם ישויות עוצמתיות, שהשאירו אותם בחוב כבד שנאלצו להשלים גם אחרי המוות, לעוד הרבה שנים.
כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר...
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 יולי 2020, 21:20

"אנחנו נסיים את החקירה כאן." עונה רומלאוס שעדיין לא זז הרבה מאז שהכל התחייל, החרב שלו עדיין יושבת על הצוואר של הבוגד. "אני לא מתכוון לתת לו הזדמנות לברוח."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 09 יולי 2020, 23:33

"מישהו רוצה לשאול את הבוגד שאלות אחרות?" סולסס שואל את האחרים, תוהה אם הבוגד ניסה לכוון אותו למשהו בתשובותיו.
META:
תובנה: 17+7=24
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 יולי 2020, 23:40

"לא" עונה רומלאוס, "מבחניתי אפשר לסיים את זה." הוא מוסיף
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 13 יולי 2020, 10:52

"אני... אני מניח שלא..."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 יולי 2020, 12:10

רומלאוס מהנהן ומעביר את הלהב על הצוואר של שומר היער, חותך את גרונו באבחה מהירה ואז נותן לו ליפול לאדמה.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 16 יולי 2020, 17:45

אתם עוזבים את המקום, שני אנשיו של כיגן שנשארו בחוץ הספיקו לחפור את מפולת הסלעים לכדי פתח שתוכלו לעבור בו.
כשאתם יוצאים מהמבנה, השמש כבר מתחילה לשקוע, ורוח קרירה נושבת בליטוף, מעבירה בכם צמרמורת. אנשיו של כיגן דואגים להוציא את הגופה ולנקות מעט מהאפר שנותר.
"אני רוצה להודות לכם, בשם כל הכפר", כיגן פונה אליכם, "עשיתם הרבה בשביל להציל את השדות שלנו. אני מקווה שאת הנזק של השדות והמשכן נצליח לתקן עד שנה הבאה. זאת המון עבודה, אבל...טוב, זה לא הבצל הכי חריף שאכלנו", הוא מחייך, "כשנגיע לכפר, אתן לכם את התשלום, ואם תרצו, תוכלו להישאר כאן לעוד כמה לילות. את מה שקרה כאן צריך לחגוג".
סולסס
הצג
עבודה טובה, קולה של החנית המדברת מהדהד בראשך, יש בך עוצמה אצורה, ואני אדאג לשחרר אותה. היה עירני ועמוד על המשמר מהסכנות הבאות.

META
הד"ק להצלחה בגלגול הצלה מהברק של החנית כעת שווה לד"ק הטלת הלחשים שלך.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 17 יולי 2020, 02:22

"אנחנו צריכים לחזור לספינה שלנו" סולסס משיב לחקלאי הזקן בקול יבש כשהוא מביט לעבר האחרים לא בטוח שהם בכלל רוצים לעבור דרך הכפר אם הם לא רצו לבקר את האורקל.
סולסס
הצג
'סכנות באות?' סולסס מנסה לשאול בתוך ראשו 'את יודעת משהו על היושב בכס השחור באגם האדום או על דריאדת הלהבות?'
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 19 יולי 2020, 13:06

"אנחנו נזדקק לכמה רגעים." מודה רומלואס, "עד כמה שאני שהזמן נגדנו, יהיה לנו מספיק זמן לעבור בכפר, אם לא למנוחה אז לפחות בשביל להצטייד ולחבוש את הפצעים שלנו."
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 19 יולי 2020, 13:13

"כמה זמן בכלל עבר?" ארים מגרד בראשו בתהיה. "אני מציע שאחד או שניים מאיתנו יחזרו לספינה כדי לראות מה קורה שם או אם מישהו צריך עזרה עם משהו. יש לכם סוסים בכפר?" הוא שואל את כיגן.
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 19 יולי 2020, 21:27

לאנה מביטה בחלחלה בגופתו של שומר היער, אך משקשקת את ראשה לבסוף. המטורף הזה קיבל את מה שמגיע לו.
"היי, כיגן" היא שואלת את החקלאי, "אפשר לשאול אותך מה אתה יודע אודות האורקל? כמה זמן היא מנבאת לכם, מאיפה הגיעו הכוחות שלה?"
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 19 יולי 2020, 22:40

"יש לנו כמה סוסים שנוכל לתת לכם. זה עדיין יהיה מעט יותר ממה שאנחנו חייבים לכם, אבל נשמח לעזור לכם בזה", הוא אומר באהדה כלפי ארים.
"לפי המסורת, האורקל מנבאת לנו דורות אחורה", הוא עונה בעניין, "האגדה מספרת שהיא בין הבודדות שעלו למעמד האורקל אחרי שעזרה לקטול רוע חזק שישב באדמה. טירי ופרסא נתנו לה את יכולת הניבוי כשנהייתה קשישה, ומאז היא יושבת כאן. אני מאמין שסירט, כוהן של טירי, יוכל לספר לך על זה יותר. הוא גר בקימיטס, אבל הוא מגיע לעיתים קרובות למקדש לצורך תחזוקה וטקסים".

לאחר כמה שעות הליכה, אתם מגיעים אל הכפר החשוך. הכוכבים משובצים בשמיים מעליכם, ורוח קלילה נושבת בין העלים שברחובות הכפר. הבתים מוארים בכמה אורות כתומים חלשים, מתגרים בכוכבים שמעליהם.
"איך אני יכול לגמול לכם, המשחררים מן העול, בשם כולנו?", כיגן אומר לבסוף, נעמד מולכם וקד קידה קטנה, ידיו שלובות מאחורי גבו.
סולסס
הצג
הססססססססססס, הקול מלחשש, צרות באות בצרורות. היושב בכס מחפש כניסה לתוך עולמנו, והדריאדה היא המפתח שלו, אם כי אני לא יודעת כמה היא מכירה בכך.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 19 יולי 2020, 22:47

"כסף זה תמיד פתרון." אומר רומלאוס את האמת המרה.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 19 יולי 2020, 23:22

"תשמרו את המטבעות שלכם," סולסס מתנגד לדבריו של רומלאוס, "ארוחה טובה תוכל לעזור לנו יותר."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 19 יולי 2020, 23:23

"זה אומר שאני מקבל את החלק שלו." מסביר רומלאוס, לא ברור אם הוא מנסה לספר בדיחה או שהוא רציני.
שלח תגובה