ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

המצוד - עץ משחק (מו"ד 5, 4/4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 09 ינואר 2020, 22:55

האשליה ששינתה את מראהו לשל אלף לא באמת שינתה את גודלו או את משקלו האמתי והכיסא עליו הוא יושב, שתוכנן עבור אלפים ונאבק עם משקלו האמתי של סולסס, מדי פעם מביע את מחאתו ברעש חריקה מוזר. סולסס נע במקומו בחוסר נוחות מדי פעם ולא נראה שהוא מפגין יותר מדי התעניינות במשחק של האחרים עושים.
בתגובה לטענתה של בת האנוש סולסס חוזר על המשפט אותו הוא אמר בעבר באותו גוון של חוסר רגש, "אמרו לי שנשים על הסיפון מביאות מזל רע.", אך לאחר רגע הוא מוסיף בהרהור, "אולי זה יכול להיות השם שלך... ג'ינקס."

OUT:
חושב שזה זמן טוב להסביר שלסולסס יש בעיה עם שמות ולכן הוא כמעט תמיד ישתמש בכינויים (בעלי משמעות), אם יש לכם כינויים שאתם מעדיפים לדמויות שלכם יהיה נחמד לשמוע אותם כדי שאוכל להתחיל להשתמש בהם (בכלל לא בטוח שתאהבו את הכינויים שאני אמציא).
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 28

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 ינואר 2020, 23:11

רומלוס לא שותה, הוא מושך כתפיים, "אני מניח שזה סיפור שאת צריכה לספר לנו." הוא אומר כשהוא רואה שהסבב עובר בלי שתייה.
הוא מרים את הכוס שלו, "הרגתי אדם חף מפשע."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 10 ינואר 2020, 01:07

"ג'ינקס, אה? ... אני מחבבת את זה." לאנה אומרת בחיוך עגמומי, הן כי אף אחד לא שתה בסיבוב הזה, הן כי היא עוד לא בטוחה מה לחשוב על סולסס, מעבר לזה שהוא משעשע אותה.
כאשר רומולוס נותן את הקריטריון שלו היא קופאת לרגע, מביטה בספל שלה. נראה שהיא לא הולכת לשתות, אך לבסוף לוקחת לגימה ארוכה, יותר ארוכה משהייתה אמורה לקחת.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 12 ינואר 2020, 15:13

ארים מביט באכזבה בפעם השנייה. "יש לכם הגדרות יותר פשוטות? כמו... כל מי ששט אי פעם בספינה." ושותה בהתלהבות מהכוס.
.The lone wolf hunts alone
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 13 ינואר 2020, 14:31

לאנה נאנחת בשקט. "היי, כל סיבה לקחת עוד לגימה, נכון?" היא אומרת ולוגמת בעצמה.
"קדימה, אדוני האלף, תורך." היא מחווה בידה לסולסס. "ואולי כדאי שתבחר קריטריון קשה יותר, אחרת חלקנו נצא למשימה הזאת לא מפוכחים לגמרי."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 ינואר 2020, 15:29

"מזל שלא אמרת שאתה נושם אוויר." אומר רומלאוס וגומע מהספל שלו. ממתין גם הוא לתוגבה של סולסס
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 14 ינואר 2020, 00:42

כסאו של סולסס משמיע חריקה נוספת כשהוא מסובב את ראשו מבן המחצית, שעליו הביט למשמע הבקשה שלו להגדרות פשוטות, אל עבר ג'ינקס שציפתה ממנו לומר דבר מה. לבסוף סולסס אומר בפשטות, "אני עזרתי להגן על הבית שלי והצלתי עץ."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 ינואר 2020, 09:42

רומלוס שותה. "אל תשאלו." הוא אומר מהר, "אתם לא רוצים לדעת."
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 14 ינואר 2020, 15:30

"כל מי ש... שכמעט טבע בים, וניצל על ידי דוגית." ארים אומר.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 ינואר 2020, 15:31

רומלאוס לא שותה. הוא מחכה לאחרים
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 16 ינואר 2020, 10:30

לאנה לוקחת לגימה גדולה ומהירה מדי, מה שגורם לה להחנק ולהשתעל לרגע. בשלב הזה היא מפסיקה לדבר ורק בוהה בספל שלה, בבירור היא כבר לא חושבת שהמשחק הזה הוא רעיון טוב.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 19 ינואר 2020, 17:33

META
בשלב הזה אני אבקש מכל מי ששתה לגלגל הצלת חוסן, ולכתוב כמה כוסות כל אחד מכם שתה. אל תדאגו, זה לא כנגד רעל (עדיין).

IN
לפני שמישהו מכם מספיק להציע סיבה נוספת לקחת לגימה, אדם בגלימות חומות מתקרב אל השולחן.
"ובכן, הנה חבורה מעניינת. איש קטן מהאיים הרחוקים, אישה מממלכות האנוש, אלף שתקן ולא אחר מרומולוס ארג'קסול, בכבודו ובעצמו", אינוש צווח למראה האיש המתקרב, והוא מוסיף, "עם בן לוויה חדש, אני רואה. אפשר להצטרף אליכם?", הוא שואל בחיוך רחב. שיערו וזקנו הקצרים שחורים ומטופחים, ועיניו נוצצות בתבונה, בוחנות אתכם בקפידה.
רומולוס
הצג
רומולוס מזהה את האיש. זהו זנון, אחד מאנשי הקשר הרבים שנהגו לשכור את שירותיו של רומולוס, בדרך כלל ללכידת אנשים אך לעיתים בשביל להרוג אותם. את כל החוזים שלהם הוא חתם בשם ארגון "החותם", אליו הוא שייך. רומולוס זוכר שהחוזים שחתם איתו היו הכי מעניינים ומסקרנים, אך המדיניות של רומולוס הייתה לא לשאול שאלות, ושל זנון הייתה לא לענות עליהן.
כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר...
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 20 ינואר 2020, 16:24

out
נראה לי שזה היה 4 כוסות - 17+=18 בהצלת חוסן
IN
"תלוי" עונה רומלאוס לעבר האיש, "אתה הולך לסבך אותי בצרות שוב?" הוא שואל אותו בקול שלא ברור אם הוא סרקסטי או לא.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 20 ינואר 2020, 20:33

OUT
כוס אחת או שתיים. 7+1=8
IN
"או, שלום." ארים אומר, ובולע את המילים. "בוא, הצטרף לשולחן. לא תזיק לנ" 'היק' "לנו חברתך."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 20 ינואר 2020, 23:19

"עלבון די נוקב מצידך, רומולוס", הוא עונה בעלבון מעושה, אך מקבל את הזמנתו של ארים ומתיישב לשולחן, "הצרות שלך לא באות ממני. הן תמיד רדפו אחריך", הוא מסמן למלצר שעובר בסביבה לגשת, "תזמינו כל אוכל שתרצו, זה עליי הפעם".
כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר...
שלח תגובה