הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[מו"ד 5] אורלן- אגודת אבירי הפנינה 4/4- עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tales quit wind
תשובות: 2

שליחה על ידי tales quit wind » 26 אוקטובר 2019, 23:12

"וואו," נייאן מוציא גיליון קלף. "תוכל לתאר בדיוק איך הוא היה נראה בעיניך? הוא הזכיר מה הוא רוצה, מה המטרה שלו?"
הי, שסרת את המגניב ההוא, פורד פרפקט? זה מזניב אחד שבאמת יודע איפה המגבת שלו!
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 26 אוקטובר 2019, 23:28

"אני מאמין שתושבי היבשה מכנים אותו קראקן, ולא, הוא לא אמר לי מה המטרות של" הוא מפיטר בלי להיסתכל על נייאן, ממשיך להביט בססיליה בצפייה לתגובתה, ומדי פעם מגניב חצי מבט לכוס המים.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 27 אוקטובר 2019, 08:04

"אני מניח שהוא רוצה מלחמה, או הרג אלפים- אם הוא ניסה לגרום לך להרוג את השגריר." סלסניוס מביט דרך החלון בודק האם יש שומרים מסתובבים ברחוב.
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 27 אוקטובר 2019, 14:24

אלישע
ספוילר
הצג
המים זורחים באור אדום, אבל אתה ממצמץ והזוהר נעלם.
ססיליה חושבת לשנייה, וכשהיא שומעת את שם המפלצת, היא רצה למעלה, וחוזרת עם ספר בינוני. על הכריכה מצוירת עין אדומה בעלת אישון צר, וצללית של מפלצת ארוכת זרועות מאחוריה. ססיליה מדפדפת כמה שניות בספר, ואז מראה לכם את התמונה שפרוסה על שני עמודים. משהו שנראה כמו תמנון ענק ומעוות, עם עיניים בורקות בחוכמה ושיניים ארוכות יותר מתורן ספינה. העיניים האלה לא מוכרות לך וורלץ'. "זה זה?"

גרגויל- תגלגל הבחנה.
.The lone wolf hunts alone
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 43

שליחה על ידי אביעד » 27 אוקטובר 2019, 14:36

פבלו חוטף את כוס המים ושותה אותה "וואו, הייתי צמא!" הוא אומר, מסתכל בספר. "כן, זה קראקן. הם מופיעים בעלילות ביאורן, והם יצורים מעניינים ומרתקים ביותר. הם יכולים להטביע ספינה שלמה, והתבונה שלהם נצברה במשך עידנים! היצורים העתיקים האלה קדושים, וחכמים מאוד. אני יכול לעיין בספר הזה?" הוא שואל את ססיליה. "אני רוצה לראות מה עוד כתוב כאן על היצורים האלה."
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 27 אוקטובר 2019, 15:25

וולרץ' מביט בספר "יתכן שהם מאותו מין כללי, אך העניין שאילו אינם העיניים שהחזירו לי מבט... מעבר לכך התמקדתי בעינו טפחות בגופו, אבל אני מאמין שלכל הפחות שתי היצורים הללו קרובים מאוד זה לזה ולכל הפחות מינים שונים"
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 27 אוקטובר 2019, 16:14

ססיליה מסתכלת עליך, פבלו, ונותנת לך את הספר.

"אלה לא העינים? אתה בטוח? יש רק קראקן אחד, אז זה לא יכול להיות אחד אחר." היא מביטה בך בספקנות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 27 אוקטובר 2019, 16:44

"אני... לא יודע, אולי העיניים כאן לא מדויקות... בכל מקרה זה לא משנה" הוא מביט על השאר "אנחנו צריכים לברר מה בדיוק גרם לאבירים למכור אותנו לשומרים, אני העוף היום בלילה למשרדין של שתי האירגונים ואבדוק מה אוכל למצוא, משם נבחר את המהלך הבא שלנו".
א.ש.
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 27 אוקטובר 2019, 17:43

הבחנה
גרגויל גלגל 1d20+2 וקיבל תוצאה סופית של 3:
1

In
"אם תוכל למצוא את יוראן, תנסה לשכנע אותו לעזור לנו, הוא אדיוט- אבל הוא נאמן. ואנחנו זקוקים לכל חבר חופשי שיש לנו." ואז הוא פונה אל ססליה "היי, ססליה- אני לא מכיר את העיר טוב מאוד. יש בעיר כנסייה למנרוד. אולי אני אוכל להשיג לנו תמיכה או לפחות מחבוא טוב יותר מדירה פרטית- בלי להעליב."
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 27 אוקטובר 2019, 20:45

"אין בעיר הזאת מקדש למנרוד. אבל יש מקדש לאודין. לא יודעת אם זה עוזר. ואני מסכימה שאתם לא נשארים כאן."

גרגויל
ספוילר
הצג
אתה לא שומע כלום חוץ מייללת חתול שנשמעת ממש טוב באוויר השקט.
אביעד-
ספוילר
הצג
תטיל קובייה כדי לראות כמה מידע אתה מוצא.
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 27 אוקטובר 2019, 22:50

"אם אין שום מקום אחר חוץ מהאבירים, נצטרך לחכות לפחות עד שוורלץ' יחזור ויראה האם אבירי הפנינה בטוחים בשבילנו. אלא אם כן יש למישהו מכם מכר כלשהו שנוכל להגיע אליו?" הוא פונה אל פבלו ונייאן
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 27 אוקטובר 2019, 23:12

Out
עוד לא יצאתי...
א.ש.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 29 אוקטובר 2019, 07:18

אז אני רוצה להבין משהו: וורלץ' יוצר מהבית לחפש רמזים למשהו, פבלו סלסניוס ונייאן נשארים בבית של ארוסתו של נקסוס, ססיליה, ובזמן כל זה השומרים מחפשים אותכם. צדקתי?

לעצמי:
ספוילר
הצג
חיפוש של השומרים: 2
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 29 אוקטובר 2019, 07:22

Out
כן
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 29 אוקטובר 2019, 07:24

אז תמשיכו מכאן.

In
אלישע, אתה יוצא מהבית, ומתחיל לעוף, נכון? לאן אתה עף?
שלח תגובה