הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[מו"ד 5] אורלן- אגודת אבירי הפנינה 4/4- עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 24 אוקטובר 2019, 11:07

וולרץ' מביט בהם בהיסוס ואז אומר "אני יכול לדאוג למשהו... תעקוב אחרי" הוא מוביל את לחצר אחורית של בית באזור היפה של העיר, ואז מביט בחלון הגבוהה בהיסוס, "חכו כאן" הוא אומר בעודו מרחף לעבר החלון ודפוק בעדינות על הזגוגית
Out
מוביל את החבורה לבית של ססליה.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 24 אוקטובר 2019, 23:32

אתם.הולכים אחרי וורלץ'?

In
יוראן יוצא מהבניין, אבל אחרי חמש דקות חוזר. הוא נשאר אתכם, לפחות כרגע.
.The lone wolf hunts alone
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 43

שליחה על ידי אביעד » 24 אוקטובר 2019, 23:43

"יוראן, אתה צריך לחזור לבנין הגילדה, זה מה שסיכמנו." אומר לו פבלו.

out

אחרי שהוא ילך אני עם וורלץ'.
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 25 אוקטובר 2019, 07:23

"אה... וורלץ', איפה אנחנו?" (אני שואל רק אחרי שיוראן הולך)
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 25 אוקטובר 2019, 07:40

וולרץ' מעיף מבט לאחור בעודו עף לעבר החלון הוא נראה... פוחד? "אני אסביר בקרוב... חכו כאן" הוא אומר בעודו נוקש על החלון
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 25 אוקטובר 2019, 07:42

Out
אגב זה אחרי שפני צדפה הלך.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 25 אוקטובר 2019, 07:45

אחרי כמה שניות החלון נפתח, ואתם, מי שלמטה, רואים אישה, אישה יפהפיה, רוכנת מהחלון ומדברת בלחש עם וורלץ'.

אלישע
ספוילר
הצג
"נקסי? זה אתה? תודה לאל." נראה שהיא קצת מפחדת ממשהו.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 25 אוקטובר 2019, 09:50

זאב
ספוילר
הצג
"ס... ססיליה, הוא מגמגם קלות, זיכרון מבזיק בראשו, נראה לו שהיא גימגם כך גם בפעם הראשונה שהוא פגש בה, הוא מתייג את זה בראשו ואז אומר "אני בסוג של צרות... וגם אם ראשי לא זוכר רגלי סליחה כנפי" הוא אומר בחיוך קטן "הובילו אותי לכאן... אני ואני היחידה שלי צריכה מקום בטוח ללליה... אני יודע שזה הרבה לבקש אבל תוכלו לעזור לנו? אני גם מקווה לרען זיכרונות ישנים... וולרץ' ונקסוס... אני כבר לא בטוח מי מהם הוא אני, ואני גם לא בטוח שהם נפרדים..."
א.ש.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 25 אוקטובר 2019, 14:38

וורלץ'
ספוילר
הצג
ססליה מהנהנת בראשה, דמעות בעיניה.
אחרי כמה דקות דלת הכניסה נפתחת, ואישה יפהפיה מזמינה אתכם להכנס. אתם נכנסים?
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 25 אוקטובר 2019, 14:59

"שלום לך, גברתי." סלסניוס קד קידה קלה לעבר האישה "את בוודאי חברתו של וורלץ', מה הוא שמך?" סלסניוס מחכה מתוך נימוס שוורלץ' יכנס ונכנס אחריו
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
tales quit wind
תשובות: 2

שליחה על ידי tales quit wind » 25 אוקטובר 2019, 15:43

נייאן לא ממהר להכנס. "וורלץ', מי זו?"
הי, שסרת את המגניב ההוא, פורד פרפקט? זה מזניב אחד שבאמת יודע איפה המגבת שלו!
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 25 אוקטובר 2019, 16:02

וולרץ' מביט בהם "היא ארוסתי, ססיליה" הוא מסתכל עליה בעודו משחק בשרשרת שתמיד תלויה על הצוואר שלו, על השרשת נמצאת הלוחית זיהוי שלו מהחיים הקדומים כשעוד קראו לו נקסוס, על השרשרת נמצאת גם טבעת אירוסים גברית.
ולרץ' מסמן לכם להיכנס בעודו נכנס בעצמו.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 25 אוקטובר 2019, 16:15

ססליה ניגשת לוולרץ', ומביטה בהלם בשרשרת. "שמרת אותה? אני לא מאמינה. אני פשוט לא מאמינה."

קול צעקות נשמע מהרחוב ליד, וקבוצת חיילים שועטת בו.

"תיכנסו. מהר."
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 25 אוקטובר 2019, 17:14

סלסניוס נכנס אל תוך הבית, ולאחר שכולם נכנסו הוא פונה אל וורלץ' וססליה "היי, מישהו מכם יוכל להסביר מה היה ה... התקף שהיה לוורלץ'? הוא איבד שליטה לחלוטין."
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 25 אוקטובר 2019, 18:05

וולרץ מביט בכם ואז מתמקד בססיליה, הוא מהסס לרגע ואז אומר לססליה "אני רוצה... להסביר, להסביר הכל, כל מה שאני זוכר, מעולם לא סיפרתי לך את זה, אני מניח שמכיוון שכולנו עובדים ביחד גם לכם מגיע לשמוע" לאחר שאתם מתמקמים בחדר פנימי בבית וולרץ מתישב ומביט בכם לרגע ואז המבט שלו ננעל על ססליה, ולא עוזב את עניה לרגע, ניכר שהוא מספר את הסיפור שלו עבורה יותר מעבורכם.
"לפני 9 חודשים, כשלפי מה שנאמר לי הייתי עדיין נקסוס יצאתי על ספינה להילחם באלפים, אך הזיכרון הכי מוקדם ורציף שלי הוא הסוף של הקרב, שתי הספינות היו הרוסות ןבמים צפו ושקעו גופות, שתי הצדדים הפסידו, ואני הייתי הניצול היחיד למיטב ידיעתי, אבל לא הייתי אמור לשרוד בגלל שגם אני התחלתי לשקוע והעולם החשיך, אני לא זוכר אם הידיים שלו היו בצבע שלכם באותו שלב.
כשהתעוררתי הייה חשוך מסביבי וייתי מחוזק במשהו, כאשר הצלחתי לצאת ממנו גיליתי שזה היה גולם ושאני עלך סלע בלב ים, אני יודע בבירור שבשלב הזה הייתי כחול, ולא ידעתי אפילו את שמי, ואז..." הוא מהסס לרגע ונושם עמוק "הוא הגיע, הוא היה עצום מעבר לכל דמיון והיה עתיק יותר מהעולם עצמו, ואז שמעתי את קולו בראשי שרדת את השינוי הוא אמר לי ואז הכל החשיך... התעוררתי על קרש באמצע האוקינוס עליו ביליתי כמה ימים לפני שהגעתי לחוף, שם אבירי הפנינה זיהו אותי באמצעות לוחית הזיהוי שלי, הם הוליכו אותי ובדרך עברנו ליד חבית בה ראיתי בהשתקפות של המים את העין העצומה שלו ושמעתי את קולו שוב בראשי אל תאכזב אותי נכנסתי לפניקה ואחד האבירים אילף אותי, כשהתעוררתי הייתי כלוא במגדל שבו הרופא ניסה לטפל במצבי הנפשי, לא סיפרתי לאף אחד עילו, בשלב הזה התחלתי לקרוא לו קול מעמקים,אבל הוא המשיך לדבר עלי, והמשכתי לראות את עינו בהשתקפות המים... באותו זמן התחלתי להיות וולרץ' ונקסוס היה איש אחר עבורי... היום בבוקר קול מעמקים נתן לי משימה, לחסל את השגריר, בהתחלה ניסיתי לתת למתנקש לעשות את זה אבל עצרתם אותי, ובגלל מדי הפנינה הנחתי שהוא חלק מאבירי הפנינה ועמדתי להרוג את השגריר כפי שראיתם... ואז נזכרתי בפרץ זיכרון" הוא מחייך לססיליה "אני זוכר שהחלפנו טבעות... אם פבלו לא היה עוצר אותי כבר באותו רגע הייתי עף לכאן" הוא משפיל את ראשו "קול מעמקים היה בהלם כשסירבתי לחסל את האלף ועוד יותר כאשר התחלתי לדרוש תשובות... הוא הפטיר אותי בכעס ומאז הוא לא מדבר איתי... ולכן אני תוהה..." הוא מרים את כוס המים שמולו ומסתכל בה, תוהה אם יראה עין מחזירה לו מבט, תוהה אם אולי הפעם גם האחרים יראו אותה.
א.ש.
שלח תגובה