• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[מו"ד 5] אורלן- אגודת אבירי הפנינה 3/3- הסתיים

אתם מתעוררים. הלילה הזה הותיר בכם סימני עייפות, אבל אלה מתפוגגים כשאתם נזכרים במשימה שלכם. אתם מודעים לעובדה שיש על כתפיכם המון אחריות, וגאים לשאת בה. דפיקה על דלת החדר שלכם גורמת לכם להתנער ולחזור למציאות. זה בטח יוראן, הפייטן המעצבן שמלווה אתכם כל כך הרבה זמן.

אז ברוכים הבאים, שחקנים ודמויות, המשחק מתחיל!

הדמויות:
גרגויל- סלסניוס הייליט
אביעד- פבלו
אלישע- וורלץ'
טיילס קוויט וינד- נייאן טארת'לס

גרגויל-
אתה מתעורר, ומצפה לראות את אור היום מבחוץ. עדיין חושך. אתה לא רגיל להתעורר בשעה כזו. חוץ מזה, עוד לא התרגלת לחדרים הספרטניים האלו. במקדש היו לך מיטות מרופדות וכריות רכות, וכאן? כאן יש מזרן דק כמו נייר, ואין כרית. בנוסף, יתוש עקץ אותך ביד. איזה יום נוראי להתעורר בו!
אביעד-
אתה מתעורר. עדיין חושך בחוץ, ואתה קולט שוורלץ' עדיין ישן. עדיין לא התרגלת למראה החדש שלו, אבל כנראה זה יבוא. מה אתה עושה?
אלישע-
התעוררת לפני כולם, הבנת שעדיין חושך וחזרת לישון. או יותר נכון, מישהו החזיר אותך לישון. אתה שומע לחישה, בקול מאוד מנחם ומוכר. "בוקר טוב לך. מקווה שאתה מרגיש מלא במרץ, כי היום תצטרך לרוץ הרבה! בכל אופן, אני מעדיף שהאלף ההוא ימות, אם תוכל לדאוג לזה. אם לא, לא נורא."
טיילס-
אתה מתעורר בבהלה, מושיט את ידך לספר שלך. הוא לא שם. לרגע אתה במתמלא בפחד מוות, ונרגע כשאתה נזכר שהוא מתחת לכרית שלך. אתה מוציא אותו, מניח אותו על השידה שלידך, ולרגע לא מסיר את עיניך ממנו. מה אתה עושה?

רק מזכיר למי ששכח:
הודעות שמיועדות לכולם לא בספוילר, הודעות שמיועדות לי או לאחד השחקנים בספוילר, מחשבות בספוילר, ואם אתם לבד, בספוילר. אם לא כל הקבוצה ביחד, למשל שניים ושניים, אז ספוילר שמיועד לי ולמי שאיתכם. להפריד ידע דמות שחקן, ולהפריד in out meta. קוביות מגלגלים בבית, ואם אתם לא בבית, תגלגלו עם הקוביות של הפורום.

לצרף תיאור דמות בהודעה הראשונה, ובהצלחה לכולנו!

עריכה אחרונה:
סלסניוס הוא אדם נאה... אם אדם זה התיאור הנכון. יש לו עור שנראה כאילו הוא עשוי מכסף טהור, העיניים חסרות האישונים שלו בוהקות באור קלוש, הוא לבוש (כמו כולם) במדי אבירי הפנינה, ועל המדים הוא לבוש בגלימה קלה. הוא קם ומתמתח בעודו נשען עם יד אחת על המטה שלו, מקל ארוך ולבן שבראשו קריסטל שקוף לבנבן. הוא חוזר לשבת על המיטה, מקיש באצבעותיו והקריסטל שבמטה מתחיל להפיץ אור לבן בחדר.
"אנחנו צריכים לקום, אני מאוד לא רוצה להתחיל את היום בעוד סבב צעקות של המפקד."
הוא מתעלם לחלוטין מיוראן

היצור המוזר פורס את כנפיו ונראה לכם שהוא ממלמל משהו בשפה לא מובנת לעצמו, הוא מביט בהם בעניים צהובות, קצת חיזריות, גופו כחול בהיר מאוד והכנפים שלו בהירות עוד יותר והקרום שלהם כמעט שקוף, יש לו זנב חלקלק ועורו תמיד נותן תחושה לחה, שיערו סגלגל בהיר וארוך או סבוך, שונה לחלוטין מהחייל הבלונדני המוכשר בחרב שהיה ביחידת העלית, לפי מה שהבנתם הוא יצא למשימה בים וחזק בצורה הזו ללא זכרונות מהעבר, היא מסתכל אליכם במבט המוזר שלו, מבט של יצור שעדיין הסביבה חדשה שלו, גירסה מעוותת של המבט הסקרני של תינוק, הוא מנופף בכמפיו ונעמד מביט סביבו במבט המוזר שלו.
הוא מביט באדם הכסוף ואומר "עור סרדין אתה מקדים את הגאות והשפל ביחד" אתם כבר רגילים למשפטים המוזרים שלו שבדרך כלל קשורים בצורה זו או אחרת לים.

פבלו הוא צב בגוף אדם, או אדם בגוף צב, או משהו שהוא שילוב בין השניים. השריון מונע ממנו ללבוש את מדי אבירי הפנינה, והוא שולף את הראש מהקונכיה, ולאחר מכן את הידיים ואת הרגליים, כשהוא מתעורר. עוד לפני שהדפיקות בדלת התחילו, הוא סיים את תפילת הבוקר לביאורן, והאכיל את הציפורים בחוץ. עכשיו כשיוראן הקוץ דופק בדלת הוא ניגש לפתוח לו.
Out
אם אפשר קצת רקע על יוראן הפייטן המעצבן אני חושב שכולנו נשמח.

כוח 18
זרז 12
חסן 13
תבנ 13 (הצלה 3+)
חכמ 16 (הצלה 5+)
כרז 4
שם: פבלו
גזע: טורטל
נטייה: סדר טוב
שפות: מדוברת, אקוון, גמדית, דרואידית, אחת נוספת.
רקע: מתבודד
חיי התבודדת – רצה להתבודד עם הטבע ולהגיע להארה.
מאפיין אישיות – בנוטה להתכנס בתוך המחשבות שלו, ומתעלם מהסביבה.
אידיאל – ידע עצמי – אם אתה מכיר את עצמך, לא נותר הרבה לדעת.
קשר – הבידוד שלו נתן לו תובנה לגבי רשע נורא שרק הוא יכול להשמיד.
חיסרון – יסכן הרב מאוד בשביל ידע אבוד.
נק"פ: 9
קב"פ: 1ק8
דרג"ש: 17 (19 עם מגן)
התקפות: טופר 6+. 1ק4 + 4 חותך.
מאפיינםי מיוחדים: הגנת שריון, עצירת נשימה.
מיומנויות: תפיסה 5+, הישרדות 5+, ידע (מה שיחסר לקבוצה) 3+. רפואה 5+, דת 3+.
כלים: ערכת צמחי מרפא, כלי נוסף שייבחר בהמשך
להטוטים: guidance, thorn whip
לחשים ליום:
דרג 1: 2
ד"ק הצלה ללחש: 13. מתאם התקפה ללחש: 5+.
ציוד:
מגן עץ
סימיטר
שריון עור, ערכת חוקר, מיקוד דרואידי.
ערכת צמחי מרפא, שמיכת חורף, מגילה (בנרתיק) מלאה בתפילות, בגדים פשוטים.
5 מ"ז

כוח 18
זרז 12
חסן 13
תבנ 13 (הצלה 3+)
חכמ 16 (הצלה 5+)
כרז 4
נק"פ: 15
קב"פ: 2ק8
מאפיינים מיוחדים: הגנת שריון, עצירת נשימה, צורת פרא (פעולת בונוס, ד"א 1, יכול לנצל כפעולת בונוס יחידת לחש מדרג X כדי לרפא Xק8 נק"פ בצורת פרא)
מעגל דרואידי: מעגל הירח.
לחשים ליום:
דרג 1: 3 (מכין 5 לחשים)
ציוד:
מגן עץ
סימיטר
5 מ"ז
כוח 18
זרז 12
חסן 13
תבנ 13 (הצלה 3+)
חכמ 16 (הצלה 5+)
כרז 4
נק"פ: 21
קב"פ: 3ק8
מאפיינים מיוחדים: הגנת שריון, עצירת נשימה, צורת פרא (פעולת בונוס, ד"א 1, יכול לנצל כפעולת בונוס יחידת לחש מדרג X כדי לרפא Xק8 נק"פ בצורת פרא)
מעגל דרואידי: מעגל הירח.
לחשים ליום: (מכין 6 לחשים)
דרג 1: 4
דרג 2: 2
לחשים מוכנים לקרב הסופי: heat metal, healing word, entangle, thunderwave, lesser restoration, moonbeam
ציוד:
מגן עץ
סימיטר
ענף עץ החיים (מטה היערות)
5 מ"ז

עריכה אחרונה:
דפ"ד (כולל רקע, לא להסתכל)
https://docs.google.com/document/d/19ptx1bmwx6T3nfLt9hKoFxadQ6Tnmg9z4LYJI4LhX8o/edit?usp=drivesdk
דפ"ד מכאני
סלסניוס הייליט דפ"ד
תכונות
כוח 7
זרז 14
חסנ 10
חכמ 14
תבנ 11
כרז 18
נק'"פ: 6 (נשאר 6) נק"פ זמני:
דרג"ש: 12
ק"פ: 1ק6 (נשאר 1)
תוסף שליטה 2+
הצלות: חסנ, כרז
מיומנויות: דת, תובנה, מאגיה, שכנוע
נשק: פגיון, חץ הטלה, קלע, מטה לחימה, רובה קשת קל
שפות: מדוברת, שמימית, אלפית, גמדית
ציוד
רובה קשת קל, מטה (פוקוס מאגי), שני פגיונות, ערכת הרפתקן, סמל קדוש (מנרוד), ספר תפילות, 5 מקלות קטורת, אפוד, בגדים פשוטים, 15 מ"ז
יכולות
  • ראיית חושך 60ft
  • עמידות לנזק קורן ונקרוטי
  • כפעולה, יכול לרפא במגע נזק שווה לדרגה. מתחדש במנוחה ארוכה
  • כשאתה נכשל בהתקפה או בהצלה, אתה יכול להוסיף 2ק4 לתוצאה. מתחדש במנוחה ארוכה או קצרה
  • יכול ללמוד לחשי כוהן במקום מכשף
  • הוא ושאר ההרפתקנים יכולים לקבל ריפוי חינמי במקדשי מנדור
התקפות
קליע אש: +6 1ק10 אש, טווח 120ft
מחיר המתים: הצלת חכמ ד"ק 14 1ק8 נקרוטי (אם המטרה פצועה אז 1ק12 נקרוטי), טווח 60ft
רובה קשת קל: +4 1ק2+8 חודר, טווח 80/320ft
פגיון: +4 1ק2+4 חודר
לחשים
קנטריפים: אור, קליע אש, פעלול, יד מאגית, מחיר המתים (toll the dead)
דרג 1(2/2): ריפוי פצעים, קליע מנחה, גל רעם

רקע על יוראן:
פייטן די מזייף שמצטרף אליכם לכל משימה. הוא לא גר איתכם, אבל הוא די קשור אליכם. תחליטו אתם אם אתם אוהבים אותו. הוא בן אדם, אבל הוא די מעוות. הפרצוץ שלו צר מדי, הידיים שלו ארוכות מדי והרגליים שלו נוטות בזווית מוזרה קדימה.
in
יוראן נכנס פנימה בהתלהבות. "אתם מוכנים לצאת? כי אני כן. הכנתי מראש את כל הדברים שצריך. הנה, תראו: החרב שלי, שאני קורא לה קוטלת קרפדות," הוא מסתכל עליכם בציפייה לצחוק. "הפגיון שלי, שאין לו שם, והלאוטה שלי. כיוונתי את כל המיתרים. רוצים לשמוע?"
OUT
אני מחכה לשאר. נמשיך כשהשאר יגיבו.

נייאן מחליק את שיערו החום והפרוע, ומגרד את זיפיו. הוא קם ממיטתו, במבט רדוף משהו, אוחז בספר הלחשים השחור הגדול שלו תחת זרועו. כשהוא מחליף בגדים הוא לא מתרחק מהספר לרגע.

הוא מביט סביבו על החדר האומלל ועל שוכניו המשונים למראה.

"אף אחד אף פעם לא רצה לשמוע אותך," הוא אומר בחוסר סבלנות ליוראן. "לפחות לא עד שתלמד לנגן במקום סתם להסתובב עם הכלי המרוט וחסר המיתרים שלך."

"אוהב ספר אתה מגזים, אל תעליב את פרצוף צדפה" לא נראה שהוא מנסה להעליב את הפייטן האומלל אילה הוא פשוט קורא לו כך "אבל אני לא מעוניין הפרטית חוטים שאתם קוראים לה מזוקיה, אבל על תדבר בשבמי אוהב ספר, רק מישהו אחד מדבר בשמי..." מביט ביוראן "פני צידפה למה אתה קורא לאבן-כסופה-חותכת קוטלת קרפדות? היא שונאת קרפדות? או שאתה פשוט נהנה לאכול אותם וצד איתה קרפדות?"

"אני קורא לה קוטלת קרפדות כי הדבר היחיד שהרגתי איתה היו קרפדות. טוב, אחת. קטנה כזאת. ולגלות לכם סוד, החרב בעצם החליקה לי מהיד." הוא אומר ונראה על פניו שהוא באמת חושב שזה סוד חשוב. נראה שהוא מתעלם ממך, נייאן, אבל הוא קצת מסמיק. הוא מתחיל להתעסק במיתרים שעל הלאוטה שלו.
"טוב, אתם מוכנים למשימה?"

"טוב, קדימה. אנחנו לא רוצים לאחר למשימה שלנו. ולך יוראן, יש משימה מיחודת מאוד!" סלסניוס מקיש באצבעות שלו, וקרפדה קטנטנה מופיעה מולו, סלסניוס צוחק ופונה לעזוב את החדר לקבל משימה שבה, אולי, הם לא יפשלו.
meta
אם זה לא היה ברור, אני מטיל prestidigitation

''מוכנים למשימה'' אומר פבלו, מכסה את ראשו בסרט ורוד, כמנהג הכהנים לכסות את ראשם כשיוצאים מביתם, והולך לאט אל דלת הכניסה. "אגב, מה המשימה שלנו?" הוא שואל
Out
אין לי הרבה מידע על אורן אז אני פשוט מניח שהכהנים מכסים את הראש כשהם יוצאים מהבית.

" אה, אתה לא זוכר?"פונה אליך יוראן. " אנחנו צריכים להגן על איזה אלף שמגיע לעיר." הוא מסתכל עליך בעניין. " למה בעצם אתה נראה כמו צב?"

בכל מקרה, אתם יוצאים מהחדר. המסדרון מקושט בשטיח שנפרס מקיר לקיר, ובכמה תמונות של אנשים על הקירות. הרחוב, למרות השעה המוקדמת, שוקק חיים. אתם עושים את דרכיכם לכיוון שער העיר, וכשאתם מגיעים לשם, מרכבה שחורה מתקרבת. ממנה יוצא אדם גבוה ורזה, עיניו מבריקות באור השמש וקצות אוזניו המחודדות מסגירים את היותו אלף. "שלום לכם," הוא אומר במבטא קל. " נאמר לי שלוחמים ישלחו להגן עלי. אני מניח שזה אתם? אני מקווה שעוד כמה שנים לא נצטרך אמצעים שכאלה. מה שלומכם הבוקר?"
Out
הם לא, אבל זה פרט חסר חשיבות.

אגב, מחר ומחרתיים אני לא אהיה זמין.

ריפרוף כנפיים והיצור הכחול נוחת קרוב למדי, אולי יותר מדי קרוב לאלף "מחודד אוזניים... אז זה איך שאתם נראים" המבט שלו מעורר אי נוחות ברורה בעודו מרפרף ונוחת לצד חברי קבוצתו "נאמר לי שהרגתי הרבה מחודדי אוזניים..."

"ובכן, שלום לך מר _____. שמי הוא סלסניוס, שלומי... מצוין ואני מודה לך על ששאלת. אם יורשה לי לשאול, אוכל לדעת לאן אנו צריכים להוביל אותך ולמה אתה מצפה לסכנות בדרכך? אני אופתע אם מישהו יתנגד לשלום כה חשוב לאחר המלחמה המלאה בדם שכולנו חווינו בחיינו בשנים האחרונות."

lonewolf אמר/ה:
הם לא, אבל זה פרט חסר חשיבות.
מי זה הם, ומה הם לא?
in
"נראה לי שהשאלה האמיתית היא למה אתה נראה כמו בן אדם." עוקץ פבלו. "והאמת שאני לא ממש זוכר שנאמר לנו ממה אנחנו אמורים להגן על השגריר או כמה זמן זה יקח. אני מניח שהם חשבו שנדע את זה לבד. משעשע, לא?" הוא ממשיך.
כשמגיעים לאלף, הוא מסתכל עליו. "שלום גם לך. אלף. אנחנו נגן עליך מהטרובדור הנודניק הזה. הנה, קח ותתקע את אלה באוזניים שלך." אומר פבלו ונותן לו זוג פיסות בד מטונפות. אם הוא לא ירצה אותן עכשיו הוא ירצה אותן אחר כך.

"כן, אנחנו השומרים שלך." סלסניוס אומר ופונה לשאר
"פבלו, אתה הכי... עמיד מחמישתינו, אני חושב שעדיף שתעמוד מקדימה, אני, יוראן ונייאן נקיף אותו מהצדדים. ו...וורלץ', תוכל להסתובב מלמעלה באוויר כדי לבדוק שאף אחד לא אורב לנו?"
הוא מסתכל על הארבעה לבדוק אם מישהו מתנגד לתוכנית

חזרה