נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

המצוד - עץ הרשמה (מו"ד 5, 0/4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 29 ספטמבר 2019, 17:23

שנה טובה!
ספוילר
הצג
קצת מבולבל מההבדלים בהגדרות (בייחוד בחלק של "או משהו"). האספקט הוא לא משהו העומד בפני עצמו אלא פן של הטבע המשרת את הטבע כמכלול. לכל אחד מהאספקטים יש אישיות משל עצמו. אפשר גם להפוך אותו לנפרד אם אתה רוצה, נגיד שהאספקטים (שאצטרך למצוא להם שם אחר) הם המשרתים החשובים ביותר של הטבע ומנסים כמיטב יכולתם לקדם את המטרה עליה הם אחראים.

פחות או יותר, אבל חלק מהדברים שאסור לו לעשות/שהוא רוצה כה מוטבעים במוחו שהוא ימצא את עצמו פועל עוד לפני שיחשוב על העניין (הדוגמה הכי פשוטה תהיה התגובה שלו למראה כריתת יער).

סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 29 ספטמבר 2019, 17:43

מירטוקן-
ספוילר
הצג
הקול בשיחים היה לדעתי איזו רוח טבע כל שהיא, שמנסה לפתוח את הננסים לעולם.

ארים לא ממש מתעניין בחלק של האלפים, אלא יותר בחלק של התרבות שלהם. הוא רוצה לחקור על העולם ושום דבר לא מפריע לו: לא גזע, לא דת ולא מין או מגדר.
.The lone wolf hunts alone
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 29 ספטמבר 2019, 18:28

מירטוקן
ספוילר
הצג
אני פשוט אוהב את הקשר של טד למשפחה שלו וקצת חבל לי לוותר על זה.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 30 ספטמבר 2019, 08:35

ג'וני
הצג
ניסיתי להבין מה הוא בעצם אספקט הסערה. תודה על ההסבר, הוא עזר מאוד.
בעצם, לסולסס אין רגשות, אבל הידע והניסיון שלו נשמרו, ועל בסיסם הוא פועל (ובתוך תוכו, יש לו את הרצון להחזיר לעצמו את הנשמה). הבנתי נכון?
lonewolf
הצג
באיזשהו מקום, חייבת להיות לו אינטראקציה עם בני המקום. איך היית מתאר אותה? הם נרתעים אחד מהשני? הוא חווה זלזול מהאלפים? או שהוא הפך להיות בן ברית קרוב שלהם? למה?
A.L.Z
הצג
משפחה זה דבר חשוב, אין שום וויכוח לגבי זה. אולי טד החליט לקחת את המשפחה שלו איתו? אולי לא הייתה לו ברירה, כי כשהגלו אותו (אני חוזר לאחת מההצעות הקודמות שלי), הגלו את כל המשפחה שלו?
כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר...
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 30 ספטמבר 2019, 09:33

מירטוקן
ספוילר
הצג
אהבתי, אז הגלו את טד וכל המשפחה שלו אבל טד לא למד מהטעויות שלו והמשיך לגנוב רק הפעם בסליני.
נערך לאחרונה על ידי A.L.Z ב 30 ספטמבר 2019, 18:05, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 30 ספטמבר 2019, 14:34

מירטוקן
הצג
לסולסס יש רגשות, אבל הוא חוו אותם בריחוק ובאופן מעומעם, כאילו הם של מישהו אחר. אם רגש מסוים מפריע לו לאורך זמן, למשל כמו בזמן שניסה לחיות מהטבע ביערות האלפים, הוא בסופו של דבר יבין שמשהו מפריע לו.
במילים אחרות, אם זה לא רגש מתמשך הוא לא ירגיש את זה, אבל אם זה אחד, כמו הגעגוע לביתו והאהבה ל-'לוחשת הנהר', הוא עדיין ירגיש אי נעימות וירצה לטפל בעניין. לכן יש לו את הרצון להשיב את נשמתו בחזרה.
לגבי דברים שקורים בטווח הקצר מה שכתבת נכון וסולסס יפעל לפי הידע והניסיון שלו.

אולי אני ארד מהניתוק הזה מהרגשות ואמצא משהו אחר שיביע את הניתוק מהנשמה. השאלה היא מה יכול להביע מחסור בנשמה בצורה טובה (ובאמת אין לי בעיה אם זה יכלול גם דברים מכניים).
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 30 ספטמבר 2019, 20:14

A.L.Z
הצג
מעולה. אני אבקש רק שתכתוב את הרקע המחודש ותשלח כאן שוב.
ג'וני
הצג
הסבר טוב.
אני לא חושב שאתה צריך לוותר על הניתוק מהרגשות. זה דווקא אחלה של רעיון. גם השפעות מכאניות זה לא הכרחי, אלא אם כן אתה רוצה לשקף את חוסר הנשמה שלו דרכן. במקרה הזה, הייתי נותן לו ערך כריזמה נמוך יחסית. אבל שוב - אני לא רואה בזה צורך.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 30 ספטמבר 2019, 20:48

מירטוקן-
ספוילר
הצג
ארים בן ברית שלהם. מין בן ברית מוזר ושונה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 01 אוקטובר 2019, 21:08

@מירטוקן
ספוילר
הצג
התחלתי לכתוב את הדמות ואז חשבתי על משהו, אני מעוניין להחזיק חייה שתעזור לי (דבר שלא אמור להיות קשה עקב הלחש "ידידות עם חיות" והשקע במיומנות טיפול בחיותׂ) אם אתה מאשר לי חיות אני יכול לכתוב אותה לתוך הנספח (יתכן שהלפרק הזה, יתכן שלאחר, טלוי בדירוג האתגר+נגבלות נוספות שתיתן)
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.

ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 01 אוקטובר 2019, 22:54

מירטוקן
ספוילר
הצג
אתה ממש לא מוכרח להתייחס לכל הרבדים האישיים שלה בהרפתקה (אם אתקבל כמובן), ברור לי שהסיפור הראשי חשוב יותר. כמו שכתבתי זה הכל בגדר הצעות במידה ותרצה להתייחס לעלילות האישיות של כל דמות בחבורה.
בכל מקרה שוב תודה על המחמאה. יש לי כמה שאלות שקשורות למכאניקה של הדמות עצמה אבל אחכה עד שתקבל החלטה
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 02 אוקטובר 2019, 01:01

lonewolf
הצג
אשמח אם תפרט קצת יותר על הקשר שלו איתם, ועל הזמן שארים בילה איתם לפני ששמע על המסע של יונו.
אפשר ללמוד מזה המון על הדמות.
tkhag
הצג
יש דרואידים עם חיה מלווה, לא? איך בדיוק חשבת לעשות את זה?
The Traveler
הצג
בסדר גמור.
ככלל, אני כן רוצה להתמקד בסיפורים האישיים של הדמויות כמה שאפשר. אני חושב שזה יותר כיף ככה.
מאחר ואין עוד הגשות מאוחרות, כמו שזה נראה, ורוב הדמויות שלכם כבר די מוכנות, אני אודיע על השחקנים בחמישי בערב.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 02 אוקטובר 2019, 01:11

מירטיקון
ספוילר
הצג
אם אני זוכר נכון יש משהו כזה בתור "מעגל הרועה" אבל אני הולך על בילד של "מעגל הירח" (שמתמקד בצורת פרא) מצד שני יש את המיומנות טיפול בחיות" והלחש "ידידות עם חיות" שילוב של שניהם+השקעת זמן יכול לתת לך להחזיק בבעל ברית חייתי, לא "חיה מלווה" אילה פשוט חיה ידידותית ומאולפת שמקשיבה לך, ולא נהנת מהיכולות המיוחדות של חייה מלווה, זה כמובן דורש אישור של השה"ם ואולי חלק מהכסף ההתחלתית של השמות, וכמובן שעקב זה שמדובר בחיה רגילה היא בסופו של דבר יצור פני עצמו ולא יכולת של הדמות.
עריכה
ספוילר
הצג
במחשבה שניה תשכך מהבקשה הזאת, היא לא ממש מאוזנת וסתם חבל להסתבך איתה.
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.

ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 02 אוקטובר 2019, 07:59

ערכתי את הרקע.
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 02 אוקטובר 2019, 12:07

מירטוקן
ספוילר
הצג
סליחה שזה לא מסודר
שם הדמות: טד קרסטיחלבובספי (אני נורא בשמות)
גזע: בן מחצית
מקצוע: נוכל
תיאור הדמות: עור חום בהיר שיער שחור כהה מאוד וארוך אסוף בקוקו של ראסטות (זה תיאור לא טוב אני מחפש תמונה) עיניים בגוון חום דבש. בגובה מטר ועשרים. לובש בדרך כלל בגדים בצבעים חומים/אפורים.
רקע כללי: טד היה בן מחצית די רגיל (בן 21) ממשפחה די רגילה כולם גרים בסליני. הם עברו לגור בסליני כי טד היה כייס בעברו והוגלה מטליסקה לפני 4 שנים ביחד עם כל המשפחה. אף קרוב משפחה לא נראה ליד שהוא נוטר לו טינה על כך אבל טד בטוח שכולם נוטרים לו טינה. אביו אדמונד הוא מלח וסוחר ואימו מינה כובסת. יש לו שלושה אחים מייקל (בן 13) שהתחיל לעזור קצת לאבא בעבודה. רובה (בת 19) מגישה אוכל ומשקאות בפונדק "עין הדג". ובן (בן 9) שבעקרון יש לו מין פיגור שכלי שאצלנו במשפחה פשוט קראו לו (לפיגור לא לילד) "זה". בקיצור טד מאוד אהב את בן אבל לא רצה "לרפא" אותו אלא פשוט לשמח ולעשות לו טוב. הוא ניהיה כייס די מוצלח כבר בגיל 16 כי הוא רצה להשיג כסף בשביל בן ובשביל כל המשפחה. למרות זאת היה לו סוג של קוד מוסר - לא לרצוח, לא לגנוב ממי שנראה חסר בית ולהשתדל לגנוב בעיקר מעשירים. טד בקושי חרג מהקוד. יצא לו לא מעט פעמים לגנוב מאנשים ממעמד הביניים. הוא מעולם לא גנב מחסרי בית (לא שהוא יודע בכל אופן). אבל לפני שנתיים בערך היה יום ארור אחד שבו טד הרג שני אנשים בשביל שלא יתפסו אותו. עד היום הוא זוכר את היום הנורא הזה שבו הוא הרג את וויליאם קול, הבן של דיוויד קול - אחד מעשירי העיר הפחות משמעותיים ואת השומר שלו שהוא אפילו לא יודע מה שמו. הוא רק רצה לגנוב מוויליאם למרות שהוא ידע שזה מסוכן כי הוא עלול לזהות את פניו. הוא מבקר הרבה ב"עין הדג" והוא וטד נפגשו שם פעמיים. למרות זאת היא ניסה לכייס אותו. משם הכל קרה כל כך מהר השומר הוריד את המסכה של טד, וויליאם אמר "קרספיחלבובסקי" תוך כמה שניות הוא והשומר מצאו את מותם. לעיתים קרובות טד נזכר ברגע הזה, נזכר שהוא מפלצת. טד כבר גר באותה השכונה כמו עם שאר המשפחה אבל בדירה אחרת בזמן שהוא מספר להוריו (כשהם שואלים) שהוא "בין עבודות" לא מסוגל לספק להם שהוא חזר לפשע. טד אהב להשקיע את הכסף שגנב בבילוי עם בן ולעיתים כשהיה מספיק כסף גם עם כל המשפחה. אבל כל זה היה לפני שנה. כי לפני שנה טד נכנס לכלא זייקן שסמוך לסליני בגלל פשעיו. אבל למזלו לכלא הייתה רמת אבטחה מזוויעה והוא ברח ממנו תוך שבוע. לאחר מכן נייף הצטרף לשבט אלפים נוודים שנודדים באזור החוף בעיקר. הוא סיפר להם את סיפורו האמיתי והבטיח שלא יגנוב מהם דבר ובשבט קיבלו אותו בזרועות פתוחות. הם סוגדים לדיאדרומו והם מכנים את עצמם הטניסקים. הוא מתגעגע לסליני ולמשפחתו אבל הוא יודע שכרגע השבט הוא המשפחה שלו ובסך הכל טוב לו בשבט והוא מחבב אותם בעיקר את הבן של ראש השבט - טליג.
אופי (כולל נטייה): תוהו ניטרלי אכפת לו מאוד מהקרובים אליו והם חשובים לו מאוד אך לא אכפת לו מהחוק. בדרך כלל פזיז , אמיץ ומשדר שמחה. לא חושב הרבה על ההשלכות של המעשים שלו. שום למידה מטעויות.
ציפיות: עדיף דיסקורד מבחינתי. האמת היא שהעיקר שיהיה מהנה ושתתחשב בלו"ז שלי שלפעמים ניהיה קצת עמוס וזהו בעקרון. אני אשמח שכשטד יצורף למסע יובטח לו לקבל חנינה על פשעיו במידה והמסע יצליח והוא יוכל לחזור לגור בסליני./spoiler]
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 02 אוקטובר 2019, 12:38

tkhag1
הצג
אוקיי. אם תרצה, תוכל להסביר לי יותר טוב את הרעיון שהיה לך לחיה מלווה, ואראה בדיוק מה אפשר לעשות. אם סיבוך זה מה שמונע ממך משהו, אפשר לעשות אותו פשוט.
lonewolf
הצג
אוקיי, הרבה יותר טוב. ברשותך אני בכל זאת אשאל עוד כמה שאלות:
כשכתבת "מאופק מבחינת רגשות שמעכבים אנשים", למה בדיוק התכוונת? אילו רגשות מעכבים, איך הם מעכבים?
אתה מתאר אותו כדמות מאוד שלומיאלית, כלומר מגושם והורס דברים כשהוא מנסה לעזור. יכול להיות באיזשהו מקום שלא היה לו טוב באור כסוף, וזאת אחת הסיבות שהוא עזב אותה? יכול להיות שזאת הסיבה שהוא רוצה להצטרף ליונו? כדי להוכיח את עצמו?
בהתחלה כתבת שהוא פחדן. אולי המניעים שכתבתי למעלה חזקים יותר מהפחד שלו, ולכן הוא מוכן להסתכן ולצאת למסע הזה?
A.L.Z
הצג
מעולה. זה כל מה שאני צריך לבינתיים. אם יש לך עוד רעיונות חהוסיף או שאלות לשאול, אתה יותר ממוזמן.
שלח תגובה