נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

המצוד - עץ הרשמה (מו"ד 5, 0/4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

שליחה על ידי מירטוקן » 23 ספטמבר 2019, 07:40

ליאור העלה נקודה חשובה. אל תיכנסו לספוילרים של אחרים בלי שהם אישרו קודם.
lonewolf
הצג
נשמע טוב סה"כ. אבל מה ארים באמת מחפש? למה הוא עזב את הכפר מההתחלה? האם יש שאלות שעליהן הוא מחפש תשובה? אולי קול רחוק קרא לו לצאת לחופש? אולי זה בכלל מסע נקמה?
ג'וני
הצג
קונספט מגניב מאוד :)
הייתי מציע לך להפוך אותו לוורלוק, אבל בטח כבר מיצית את המקצוע הזה...
פירבולג מאושר מבחינתי, נוכל לומר שהם זן של שבטי האורקים השונים בעולם. ברקע רק תפרט מעט על השבט שממנו הדמות הגיעה. מחכה לקרוא.
yds
הצג
רקע מושקע. נהניתי לקרוא. אבל בעצם אלזי מעולם לא יצא מסליני, נכון? יש בו חששות לקראת היציאה הראשונה מהעיר, ועוד חתיכת יציאה? יש לו חברים אחרים שבכל זאת הכיר, קשרים אחרים חוץ מסבא שלו?
padron
הצג
רקע נחמד. רגניר הגיע למסה מסיבה מסוימת? הוא שמע על חוסר צדק מסוים שנעשה בו? או שנתן לרוח לקחת את המפרשים בלי לכוון לייד מסוים? יש לו קשרים מיוחדים עם אנשים מסוימים מהשבט שלו? או אולי עם אנשים שפגש בדרך?
liorgonen3
הצג
רקע מגניב. היה כיף לקרוא. נראה שלרומולוס יש הרבה ניסיון כהרפתקן, אבל לא הרבה ניסיון עם החרב. איך הוא מתכוון להתמקצע איתה? אולי בעזרת חבר שהכיר במהלך מסעותיו? או שהוא התהלך בודד בנדודים?
the traveler
הצג
וואו. ממש נהניתי לקרוא! אהבתי את התוספות, וג'אנוש בהחלט הולך להיות נבל שאשתמש בו בעתיד.
לשאלתך - אני בהחלט מתכוון לשלב את הרקעים שלכם בהרפתקה, כמה שאוכל.
וכן, מכשף סערה מאושר
לשאלתי - נראה שלאנה לא פוחדת מכלום, והיא תקפוץ על כל סכנה ואתגר בשיניים חשופות. יש משהו שהיא מסתירה? פחד עמוק שהיא לא מרשה לאף אחד לראות?
אני רואה שהולכת להיות לי התלבטות קשה...
נערך לאחרונה על ידי מירטוקן ב 24 ספטמבר 2019, 08:07, נערך 2 פעמים בסך הכל.
כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר...
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 23 ספטמבר 2019, 07:42

מרטיקן-
ספוילר
הצג
ארים מחפש את האמת על העולם. הוא רוצה לחקור אותו עד שיגלה אותה, ואז לחזור לעירו הקטנה ולשתף את המידע הזה בקרב חבריו ומשפחתו. ובעצם בקרב כל העיר
.The lone wolf hunts alone
padron

שליחה על ידי padron » 23 ספטמבר 2019, 08:28

מירטוקן
ספוילר
הצג
רגניר לא נדד למסה עם מטרה ספציפית - הוא נמלט למעשה ממולדתו שכן הוא הרגיש שהאנשים סביבו עלולים לפגוע בו עקב הכוח אותו הוא משרת. למסה הוא הגיע כי לכאן הדרך הובילה ולאחר מספר שנות נדודים בדרכים בהן הוא נלחם כדי לתקן כוולות ולנקום בשם אלו שלא יכולים לעשות זאת בעצמם. למרות שהוא טיפוס ידידותי, דרך חייו לא ממש מאפשרת לו לתחזק קשרים די זמן כדי שהם ישתמרו לעתיד, אולם באופן מוזר לוורלוק הוא סוג של התיידד עם פלאדין אלף עימו הוא עבד מספר פעמים במהלך נדודיו - הקודים של השניים מתאימים מבחינות רבות כך שיצא להם לעבוד יחדיו ולנדוד מספר פעמים.
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 23 ספטמבר 2019, 08:44

ספוילר
הצג
שם הדמות: טד קרסטיחלבובספי (אני נורא בשמות)
גזע: בן מחצית
מקצוע: נוכל
תיאור הדמות: עור חום בהיר שיער שחור כהה מאוד וארוך אסוף בקוקו של ראסטות (זה תיאור לא טוב אני מחפש תמונה) עיניים בגוון חום דבש. בגובה מטר ועשרים. לובש בדרך כלל בגדים בצבעים חומים/אפורים.
רקע כללי: טד היה בן מחצית די רגיל (בן 21) ממשפחה די רגילה כולם גרים בסליני. אביו אדמונד הוא מלח וסוחר ואימו מינה כובסת. יש לו שלושה אחים מייקל (בן 13) שהתחיל לעזור קצת לאבא בעבודה. רובה (בת 19) מגישה אוכל ומשקאות בפונדק "עין הדג". ובן (בן 9) שבעקרון יש לו מין פיגור שכלי שאצלנו במשפחה פשוט קראו לו (לפיגור לא לילד) "זה". בקיצור טד מאוד אהב את בן אבל לא רצה "לרפא" אותו אלא פשוט לשמח ולעשות לו טוב. הוא ניהיה כייס די מוצלח למרות זאת היה לו סוג של קוד מוסר - לא לרצוח, לא לגנוב ממי שנראה חסר בית ולהשתדל לגנוב בעיקר מעשירים. טד כבר גר באותה השכונה כמו עם שאר המשפחה אבל בדירה אחרת בזמן שהוא מספר להוריו (כשהם שואלים) שהוא "בין עבודות". טד אהב להשקיע את הכסף שגנב בבילוי עם בן ולעיתים כשהיה מספיק כסף גם עם כל המשפחה. אבל כל זה היה לפני שנה כי לפני שנה טד נכנס לכלא זייקן שסמוך לסליני בגלל פשעיו. אבל למזלו לכלא הייתה רמת אבטחה מזוויעה והוא ברח ממנו תוך שבוע. לאחר מכן טד הצטרף לשבט בני מחצית נוודים שנודדים באזור החוף בעיקר. הוא סיפר להם את סיפורו האמיתי והבטיח שלא יגנוב מהם דבר ובשבט קיבלו אותו בזרועות פתוחות. הם סוגדים לדיאדרומו והם מכנים את עצמם הטניסקים. הוא מתגעגע לסליני ולמשפחתו אבל הוא יודע שכרגע השבט הוא המשפחה שלו ובסך הכל טוב לו בשבט והוא מחבב אותם בעיקר את הבן של ראש השבט - טליג. (אני אשמח שכשטד יצורף למסע יובטח לו לקבל חנינה על פשעיו במידה והמסע יצליח ויוכל לחזור לגור בסליני).
אופי (כולל נטייה): תוהו ניטרלי אכפת לו מאוד מהקרובים אליו והם חשובים לו מאוד אך לא אכפת לו מהחוק. בדרך כלל פזיז , אמיץ ומשדר שמחה. לא חושב הרבה על ההשלכות של המעשים שלו.
ציפיות: עדיף דיסקורד מבחינתי. האמת היא שהעיקר שיהיה מהנה ושתתחשב בלו"ז שלי שלפעמים ניהיה קצת עמוס וזהו בעקרון. /spoiler]
נערך לאחרונה על ידי A.L.Z ב 24 ספטמבר 2019, 07:06, נערך 2 פעמים בסך הכל.
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 23 ספטמבר 2019, 09:16

yds
ספוילר
הצג
חששות? לא ממש...ואם כן, לא תשמע את זה ממנו!
הוא להוט לצאת לעולם, להיות גיבור, לעזור לאנשים. אז מה אם הוא מתרחק מסבא וסבתא וההורים והחברים...אחרי הכל, הוא תמיד יכול לחזור הביתה במקרה הצורך...נכון?...

הוא לא רגיל לקשיים, והוא מקווה מאוד שהוא יעמוד באתגרים. אז מעבר לחשש של ריחוק מהבית וממי שהוא מכיר, אז יש לו את התקווה המעורערת מעט שהוא יצליח להסתדר עם האתגרים הפיזיים-חומריים של הפרא שמחוץ לעיר.

למרות שאלזי בילה רבות משעות ילדותו אצל סבו, זה לא אומר שלא היו לו חברים. בצעירותו, הוא קיבץ סביבו קבוצת משחק שנפלה איתו לתוך עולמות של דמיון, כאשר הבית ההרוס בקצה הרחוב הפך לטירה אפלה, החתולה של סבתו הפכה למכשפה מרושעת, ועוד כהנה וכהנה, כיד הדמיון הטובה עליהם....

עם השנים, הקבוצה גדלה ביחד, ולאט לאט הם החלו להתפצל לדרכיהם השונות. אחד למסחר, אחד למשמר העיר, אחד ללימודי קסם, אחד נסע מעבר לים, ורובם נשארו בעיר להתעסק במה שהןריהם עסקו בו. הוא בקשר יותר טוב עם חלקם, ופחות טוב עם אחרים.

מלבד זאת, הוא מכיר גם את רוב השכבה הזקנה של תושבי העיר, משעות התה הארוכות שלהם בבית של סבו וסבתו.

זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 23 ספטמבר 2019, 14:18

אני יוצא לתרגיל, ואהיה בשטח עד חמישי. אשתדל להיות זמין משם, אבל במידה ולא - תגובה כוללת תגיע לכולם בחמישי בלילה.
עימכם הסליחה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 ספטמבר 2019, 15:24

שה"מ
ספוילר
הצג
הוא היה לבדו בשממה, בקשר לחרב, אני חושב שהוא מרגיש טבעי בה, היא סוג של המורשת שלו, הוא רק עכשיו מצליח להשתמש בה כראוי (לאור דרגה 4 הוא כנראה יהיה עם הכישרון שלה) וכנראה ינצל את רוב הזמן הפנוי שלו בשביל להתאמן עליה לידי שלמות, ברמה של ניצול זמן השינה הקצר של אלפים כדי להתאמן כל לילה ובכל הפסקה וכו'.

עריכה- במחשבה נוספת אני חושב שאולי לשחק לוחם-אם ארקטיים של אביר מאגי. זה קריטי לסגור מקצוע עכשיו או שזה יכול לחכות לאם אני אתקבל?
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 23 ספטמבר 2019, 19:58

lonewolf
הצג
אז הוא מעין שליח של הכפר לעולם? מי שלח אותו? אולי מנהיג הכפר, אולי דמות סמכותית אחרת?
יחסית לפעם ראשונה מחוץ לבית, הוא נמצא הרבה זמן ורחוק מאוד ממנו. יש משהו שמחזיק אותו מנטלית? חפץ או מחשבה על אדם מסוים קרוב לליבו?
padron
הצג
איך הברית של רגניר עם החשיכה באה לידי ביטוי?
העזיבה שלו את השבט הגיונית - אבל מאוד פתאומית. יש משהו מסוים שהוא מתגעגע אליו בשבט? אשמח אם תתאר קצת את השבט.
A.L.Z.
הצג
אשמח אם תפרט איך המשפחה שלו הגיעה לסליני, שכן בני מחצית לא נפוצים בחלק הזה של העולם.
באמצע הרקע השם שלו השתנה לנייף ואז שוב לטד, ואני לא בטוח לאיזה שם התכוונת במקור.
חוץ מזה - האם הוא אי פעם חרג מהקוד שלו? סיטואציה מורכבת שבה הוא הבין שאין לו ברירה?
yds
הצג
הבנתי.
יש לו קשר מסוים עם הארכון? או שהוא נתן לווינדריס את הכוחות וברח? יש לו אג'נדה מסוימת?
אלזי אי פעם תהה למה דווקא ווינדריס פגש את הארכון?
liorgonen3
הצג
מה הפחד הכי גדול של רומולוס?
ולא, לא קריטי לסגור את המקצוע עכשיו.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 23 ספטמבר 2019, 20:04

מירטוקן-
ספוילר
הצג
למען האמת, ארים לא יודע את זה, אבל הוא בעצם כלי של דיאדרומו, שרוצה שבני המחצית יצאו לדרכים. איךזה נשמע לך? תורם לאל הספציפי הזה? או שכדאי לי לשנות את הסיבה? קצת מתחתי גבולות.
.The lone wolf hunts alone
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 ספטמבר 2019, 20:06

שה"מ
ספוילר
הצג
להיכשל, בין אם זה למות לפני שהוא הספיק לנקום, לאבד את החרב שלו... אף על פי שרומלורס מראה קצת ניתוק ממה שאביו חושב, הוא עדיין ילד שרוצה לפעמים לקבל את התמיכה של אביו, יכול להיות שלהביא על עצמו, על אביו או על זכר אחיו חרפה יהיה האיום הכי גדול שלו והדבר ממנו הוא ירתע יותר מכל, ובכל מחרי.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 23 ספטמבר 2019, 21:56

שה"מ
ספוילר
הצג
רגניר והחשיכה בקשר קבוע - מערכת היחסים ביניהן אינה של אדון ומשרת, אלא של שותפים - החשיכה היא ישות רבת עוצמה, אולם היא מוגבלת במישור החומרי כך שאינה יכולה לפעול בו ישירות. מן הצד השני, רגניר ללא החשיכה אינו יותר מכורה פשוט ולא יכול לתקן עוולות כפי שנהייתה מטרת חייו. החשיכה היא יותר מרק מקור הכוח של רגניר - היא זו שמספקת לו את המיומנות הנדרשת כדי להשתמש בכוח, מדריכה אותו כיצד להילחם והיכן להכות. רגניר מנהל שיחות רבות עם החשיכה, ומוצא אותה (או אותו, הוא מעולם לא הצליח להבין כיצד להתייחס לפטרונו המיסתורי) כבת לוויה מוצלחת. אחת השאלות היחידות שהחשיכה מסרבת להשיב עליה היא מהי בדיוק - היא תמיד מתחמקת משאלה זו בטענה שהזמן טרם הגיע לחשוף את הסוד הספציפי הזה.
באשר לשבטו של רגניר, רגניר לא ממש מתגעגע אל השבט. עוד לפני הגירוש מהשבט, הוא הרגיש כיצד הגמדים האחרים (לרבות משפחתו) מתחילים להתנכר אליו, וזו אחת הסיבות שהוא הרגיש שאין דרך אחרת פרט ללחסל באופן אישי את האחראים למה שקרה לו. השבט היה שבט גמדי מסורתי - חשדנים כלפי זרים (החל מגמדים משבטים אחרים שאינם מוכרים כידידים מזה עשרות שנים ועד לא גמדים) ורבים מחבריו לחשו על החשיכה על פניה השונים ככוח האורב בעולם התת קרקעי - לפי האמונות הטפלות של השבט (שהתבררו כמבוססות) החשיכה הנוקמת הינה רק פן אחד של החשיכה הכללית שיכולה להיות ידידותית או עוינת, לטפל בהולכים לאיבוד או להשמיד אותם.
למרות שרגניר היה גמד יחסית אהוב בכפר (על אף שראו בו מעט מוזר שכן את רוב ימיו הוא בילה במערות במסגרת עבודתו) לאחר שובו עם סימני החשיכה על גופו הוא נהפך למצורע - החשיכה הנוקמת נתפסת בעיני הגמדים כישות מסוכנת שאין לבוא עימה במגע והיא מסמנת את הדבר השנוא ביותר בעיני הגמדים השבטיים - שנעשתה בגידה בתוך השבט. מבחינת רגניר, היחס הרע אותו קיבל מאנשי השבט - לרבות ידידיו הקרובים ביותר - שרף לחלוטין כל מה שהיה לפני כן ופתח דף חדש בחייו.
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 23 ספטמבר 2019, 22:31

שה''מ
ספוילר
הצג
הארכון הוא...טיפוס מעניין, בלשון המעטה. לאורך השנים, הוא נעשה המדריך, המגונן, והמנטור של המשפחה.
כמובן, הןא היה עושה עבודה טובה בהרבה אם הוא לא היה מתנהג כמו השוטה הגדול במסה.
הוא לעולם לא סיפר לווינדריס את שמו האמיתי, אז זה מכנה אותו בכינוי החיבה ''ספארק''. ספארק הוא גשש מיומן, ונותן עצות טקטיות טובות, רק שלדעתו, ''טקטיקה טובה'' מוגדרת כ''התקפה מפוארת בראש לגיון פרשים לשדה הקרב''.

למרות שהוא לא חשף הרבה על עצמו, החשדות של אלזי וסבו הם שספארק הוא מלאך מלחמה ש...השתבש בשלב מסוים, ונשלח למשימה יחסית לא מזיקה בממלכות האנושיות.

במהלך השנים, ספארק נותר קרוב מאוד לווינדריס ומשפחתו, וקרני האור המעוורות שלו הצילו את אלזי מבריוני השכונה יותר מפעם אחת. ההתנהגות והטונים שלו מזכירים את אילו של שועל קרבות ותיק אחרי כוס בירה אחת יותר מדי. מזל שרק אלזי יכול לשמוע אותו בדרך כלל...
(מבחינת מטא, תחשוב משהו בין מושו ממולאן לבין crazy vodka aunt)

הוא נוהג לתת רצפים בלתי פוסקים של עצות, רעיונות, ותגובות כלליות על כל מה שאלזי עושה. החל מעצות שימושיות לקרב, דרך מחמאות ו/או עלבונות ליריביו ובעלי בריתו, ועד לטיפים (לא שימושיים בעליל) לשיחה עם בחורה.

הם לא יודעים מה האג'נדה האמיתית שלו, אבל איך שהוא הכריז על עצמו, המטרה שלו היא להאדיר ולפאר את שמה של האדונית שלו, אלה זוטרה/מלאכית עוצמתית שתחומי השליטה שלה נוגעים בגבורה, קרבות, וטוב.

בנוגע למפגש עם ווינדריס...לאלזי היו כמה תהיות, אבל גם ספאקק וגם סבו דחו אותן על הסף. לפי הסיפור ששניהם נהגו לספר לו (לפעמים שניהם במקביל), ספארק ירד מהשמים בענן של אש וחשמל כדי לסייע לאנשי העיר החפים מפשע, וווינדריס פשוט היה במקום הנכון ובזמן הנכון.

החשדות של אלזי לא לגמרי חסרי יסוד, מאחר שבמהלך השנים, יצא לו לצותת לסבו ולארכון משוחחים על...''שבועה שקוימה"? אבל הוא סומך על סבא שלו, אז אין לו דחיפות לחקור ולברר את העניין, אם כי הוא בהחלט מתכנן לבדוק זאת.

אבל כעת, ההרפתקה מחכה!

זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 24 ספטמבר 2019, 08:08

מירטוקן
ספוילר
הצג
לגבי הגעת המשפחה שלו לא ידעתי שאין כל כך בני מחצית בסליני.
אבל אין בעיה. ידיד טוב של אבא שלי (בן אנוש) גר יחד איתו באותו כפר דייגים בילדות (סנפיר). הזמין את אבא לבוא לגור בסליני בגלל שכדאי לו לעבוד איתו בספינת הסחר שלהם אבא הסכים כי באותה התקופה הוא חיפש קצת משמעות לחיים ואחרי שעבד בספינה בערך שנתיים אמא שלי שעד אז גרה בכפר אחר בסביבה (בית הסלמון) יצאה למין טיול בילוי בסליני והיא ואבא נפגשו לגמרי במקרה, התאהבו והחליטו לגור ביחד בסליני.
השם הוא טד מצטער, התבלבלתי עם משחק אחר שאני משחק.
טד בקושי חרג מהקוד. יצא לו לא מעט פעמים לגנוב מאנשים ממעמד הביניים. הוא מעולם לא גנב מחסרי בית (לא שהוא יודע בכל אופן). אבל היה יום ארור אחד שבו טד הרג שני אנשים בשביל שלא יתפסו אותו. עד היום הוא זוכר את היום הנורא הזה שבו הוא הרג את וויליאם קול שהוא הבן של אחד מעשירי העיר הפחות משמעותיים ואת השומר שלו שהוא אפילו לא יודע מה שמו. הוא רק רצה לגנוב מוויליאם למרות שהוא ידע שזה מסוכן כי הוא עלול לזהות את פניו. הוא מבקר הרבה ב"עין הדג" והוא וטד נפגשו שם פעמיים. למרות זאת היא ניסהלכייס אותו. משם הכל קרה כל כך מהר השומר הוריד את המסכה של טד, וויליאם אמר "קרספיחלבובסקי" (כן זה בכוונה לא כמו בדפ"ד) תוך כמה שניות הוא והשומר מצאו את מותם. לעיתים קרובות טד נזכר ברגע הזה, נזכר שהוא מפלצת.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 24 ספטמבר 2019, 11:36

דף דמות
ספוילר
הצג
*הערה אני יודע שאמרת שבני האנוש מזכירים את המזרח הרחוק אבל יש כמה מהם שיותר בכיוון הארופי? כי הסיפור הזה מבוסס יותר סביב הרעיון של מבני האצולה באזור אירופה.

נ.ב. מצטער על צורת הסיפור הדרמטית והארוך אבל שאר הצורות שניסיתי פשוט לא העבירו את הדמות כמו שצריך, אני מקווה שזה בסדר מבכינתך, עידנתי כמה שאני יכול את זה והפחתי את הקטעים היותר בעייתיים למרומזים, הם בפנים בשביל לחזק את הרושם הראשוני מהדמות.
נ.ג. סליחה מראש על שגיאות הכתיב

שם הדמות: אנדרו פיילנג (and-ro fey-leng) החמישי, בקצרה דרו או פיי עם מדובר באנשים קרובים במיוחד.
גזע: בן אנוש (גרסה חלופית)
מקצוע: דרואיד (מעגל ירח)
תיאור הדמות: עור לבן בהיר עיניים כסופות בוהקות כמו ירח (סיבה ברקע) ושיער בלונדיני-חום-נחושתי
רקע כללי:
(עדיין לא מושלם כי הוא קצת ארוך, אני אודיע לך כאשר הוא גמור אבל בנתיים תוכל לקרוא את החלקים שכבר נכתבו, נראה לי שזה מעביר את האופי ההתחלתי שלו (לפני השינוי הגדול באופי שלו) בצורה טובה:

אנדרו פיילנג - Google Docs

אופי (כולל נטייה): ניטרלי, הדמות מחזיקה בקוד מעוד מורכב ומסובך של ארכים הן מהחינוך שלו והן והתקופה שלו בפרא, הוא מאמין שהחזק שולט וראוי לקחת את מה שהו רוצה משתי הכיוונים אבל הוא לא מסוגל לסבול שחיטות וריקבון מלא, הוא בעצמו עדיין מנסה להבין איפו הוא נמצע בקוו הזה, הוא יודע שהוא חזק ונעלה על אחרים הן בכוחו והן במעמדו, אך כבר כמעט ולא חש צורך לנצל זאת.
ציפיות:
אני מצפה לפתח את הדמות והמוסר שלה, לא לכיוון טוב עליה יותר לכיוון שלונה לימדה אותו, אני גב אשמח עם הוא יפגוש אותה או את אחד מהאחים שלו במהלך המשחק.

החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.

ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 25 ספטמבר 2019, 22:34

אוקי סיימתי... זה יצא ממש ארוך ואני מרגיש קצת רע לגבי זה... אם אין לך זמן לקרוא את כל זה תגיד לי ואתן לך תקציר.
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.

ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
שלח תגובה