הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[מו"ד 5] אורלן- אגודת אבירי הפנינה- עץ הרשמה 3/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 16 ספטמבר 2019, 20:12

דד"פ
ספוילר
הצג
אני זוכר... אני זוכר את היום שהכל השתנה, אך אני לא זוכר את היום לפני כן, או אפילו את שמי, לפחות השם שהם תענו ששיך לי...
היינו על ספינה, נלחמנו בוורודים מחודדי אוזנים, אני כבר לא זוכר למה... מה שהוא בקשר למלחמה ארוכה? אבל זה לא משנה, שתי הספינות הושמדו, ואני שרדתי איך שהוא, מאוחר יותר נודע לי שאני השורד היחיד. אבל שוב למי אכפת?
בכל מקרה אני זוכר שצללתי... צללתי עמוק יותר יותר ויותר... ולא יכולתי לנשום... העל החשיך...
כשהתעוררתי ב... משהו, היה כל כך חשוך... חשוך כל כך, לא הרגשתי את גופי... ואז הרגשתי כאב.. זה כל כך כאב... התחלתי לנסות לזוז אבל הייתי מוחזק במשהו...נלחמתי ונלחמתי ואז זה נפרץ, הייתי על בליטת סלע בלב הים ומסביבי היה שאריות של... גולם? מתחתי את כנפי והבטתי בעורי כחלחל הבהיר... זה תמיד היה כחול? אניט לא זוכר שזה היה בצבע אחר... ותמיד היו לי כנפיים נכון? ואז היה געש והוא הגיעה... הוא היה עצום מעבר לכל דמיון, עינו הבתכלה עלי בחנה אותי... שרדת את השינוי הוא לא דיבר... זה היה משהו אחר משהו מעבר לזה, הכל החשיך שוב... התעוררתי על קרש צף, הייתי על הקרש במשך ימים... והוא דיבר עלי, אני מוכן להישבע, בכל פעם שהיסתכלתי על המים יכולתי לראות את השתקפות עינן... כשהגעתי לחוף מין יצורים ורודים שאני חושב שקראו להם.. בני אנוש? מה שאני... הייתי? ברחו אבל לא היה אכפת לי. אני אחזתי ברושי בעודי ממלמל "הוא כאן הוא כאן הוא כאן..." שוב ושוב, ואז הגיעו וורודים עם מתכת סביבם, אבירי הפנינה? אבל הם לא נראו כמו פנינים, הם כיוונו עלי מקלות מתכת מחודדים ואז עצרו, הייה לי חוט מתחת סביב הצוואר... שחכתי ממנו לחלוטין, היה חרוט בו שריטות שאיך שהוא ידעתי שהם אומרות "נקסוס אלדרד, קצין ימי, אבירי הפנינה" הם אמרו משהו ולקחו אותי, בעודי ממשיך למלמל, כשעברנו ליד איגול עץ שאני חושב שקראו לו חבית היה בתוכו מים, ושוב ראיתי את העין שלו ושמעתי אל תאכזב אותי התחלתח להתחרפן ואחד מהם הכאה בראשי והכל החשיך.

הייתי במערה מוזרה מאבן במשך חודשים, והיו חתיכות מתכת על החורים בצורת קווים עבים... אני חושב שקראו להם חלונות מסורגים.
הגיעה מישהי והסתכלה עלי באימה, קראו לה ססיליה היא קראה לי בשם המוזר ההוא "נקסוס" והיא אמרה שאני הארוס שלה, הגיעה אחרי גבר וילדה, קראו להם אלדרוד ווניס, הם אמרו שהם אבא שלי ואחותי, אבל לא היה אכפת לי, המשכתי לשמוע אותו ולראות את העין שלו בכל השתקפות של מים...
הגיע אדם מבוגר שלבש חתיכות זכוכית על העניים שלו, אמר שזה משקפיים... הוא נר שקראו לי נקסוס... שוב השם הזה והתחיל לומר שהיו לי כאן חיים או משהו כזה..
והוא המשיך לדבר על זה סיפר לי סופר של חיים שלמים על נקסוס אדם ממעמד בניים שהפך לאביר מוכשר והיה מדהים בשימוש במקל מתכת חד שהוא קרה לו "חרב ארוכה", הוא אמר שאמא שלו, (זו שהולידה אותו, שזה משהו מסובך אז אני לא אפרט) מתה בלידה של אחותו (כלומר היא הולידה גם אותה אז יש מין קשר שאני לא ממש מבין) ושאני בקשרים מסוימים עם האישה שאמרה שאני הארוס שלה.. לא ממש הבנתי את זה.
הוא ביקר אותי בכל יום, דיבר איתי, כשהוא לא דיבר איתו הוא דיבר איתי, משפטים קצרים, לא נעניתי, הוא אמצר לי לא לספר שאני שומע אותו, כשניסיתי לדבר על זה עם איש המשקפיים הוא נתן לי לשתות דברים מוזרים שתישתשו אותי... אז הפסקתי לדבר עם איש המשקפיים עליו... בסוף אמרו לי שאני "יציב" והאנשים שאמרו שהם אבא אחות וארוסה ניסו לדבר איתי, לא ידעתי מה הם אומרים... והקול שלו המשיך להדהד בי, אמרו לי שירדתי בדרגה ושמו אותי במשהו שנקרא "יחידה" קבוצה מוזרה של אנישם צושמעתי שה"יחידה" שלי היא כישלון, לא טוב, דפוקים, כלומר אני דפוק או זה מה שהם אומרים לי, אבל הוא ממשיך ללחוש בעוזני, כשאני לבד אני מדבר איתו... משהו מתקרב... הוא אומר לי שההזדמנות שלי קרובה...
שמי הוא וורלץ', והעבר אינו משנה, העתיד הוא זה שמתקרב...

ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 36

שליחה על ידי אביעד » 16 ספטמבר 2019, 23:32

tkhag1 כתב:
16 ספטמבר 2019, 18:00
מכשף (האחד עם הפרץ הקמאי, יתכן שאומרים כושף)
lonewolf כתב:
16 ספטמבר 2019, 19:03
לדעתי אומרים כושף. כלומר, וורלוק.
בכל אופן, רשמית אתה עדיין לא משחק, לפחות עד שתפרסם דף דמות.
מכשף = sorcerer.
כושף = warlock.

אף אחד לא קרא ולא קורא לכושף warlock.
(למכשף פעם קראו sorcerer, אבל במהדורה 4 כשהופיעו שניהם בספרים שתורגמו לעברית, וכבר תרגמו warlock כמכשף, אם נתקלו בבעיה והיו תריכים לתרגם sorcerer ככושף.)
סמל אישי של משתמש
tales quit wind
תשובות: 2

שליחה על ידי tales quit wind » 17 ספטמבר 2019, 00:32

אני משחק warlock, אבל מבחינת הדמויות שלכם הוא אשף.
הי, שסרת את המגניב ההוא, פורד פרפקט? זה מזניב אחד שבאמת יודע איפה המגבת שלו!
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 17 ספטמבר 2019, 08:07

@lonewolf
הרקע בסדר?
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 17 ספטמבר 2019, 08:10

אלישע-
ספוילר
הצג
קודם כל, וואו.
דבר שני, תפרסם דפד מכאני ותיכנס למשחק.
ומגלגלים קוביות לתכונות. אני סומך עליכם.
.The lone wolf hunts alone
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 17 ספטמבר 2019, 08:21

זאב
ספוילר
הצג
תודה, זו אחת העבודות הטובות שלי.
ויש כמה שיטות גילגול, אני מניח שאתה מתייחס לסט אחד של 4ק6 (לוקחים את שלושת התוצאות הגבוהות ומחברים)?
א.ש.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 17 ספטמבר 2019, 08:41

כן
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 17 ספטמבר 2019, 09:24

גילגולי תכונות
ספוילר
הצג
tkhag1 גלגל 4d6 וקיבל תוצאה סופית של 13:
2, 5, 4, 2

tkhag1 גלגל 4d6 וקיבל תוצאה סופית של 16:
3, 5, 2, 6

tkhag1 גלגל 4d6 וקיבל תוצאה סופית של 8:
2, 1, 2, 3

tkhag1 גלגל 4d6 וקיבל תוצאה סופית של 10:
6, 1, 1, 2

1, 1, 5, 6

5, 1, 4, 3
אילו תוצאות נוראיות, יש אישור לזרוק שוב?
נערך לאחרונה על ידי tkhag1 ב 17 ספטמבר 2019, 10:08, נערך 3 פעמים בסך הכל.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 17 ספטמבר 2019, 09:30

אוקיי, יש לך גלגולים ממש רעים. שניים במינוס? זה קשה. קח עוד שלושה נסיונות. ואתה יכול לגלגל בבית.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 17 ספטמבר 2019, 09:32

תודה.
נערך לאחרונה על ידי tkhag1 ב 17 ספטמבר 2019, 10:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 17 ספטמבר 2019, 09:40

היי, שאלה קטנה.
עד איזה דרגה את מתכנן להריץ את הקמפיין?
צעק את תפילתך עכשיו, בן תמותה
רק הישאר במקומך כשתעלה העלטה
קפא ואל תזוז אל מול החשכה
כי אני הוא שעומד, מגן על גג ביתך
אני הוא השומר האחרון מאפלה
זו המטרה שנבניתי בשבילה
(גרגויל)
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 17 ספטמבר 2019, 09:48

עד רמה שלוש, אבל אם תחליטו להיכנס למעמקים למשל, תרוויחו המון נק"נ ותעלו מעבר לזה. בבקשה אל תיכנסו למעמקים.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 36

שליחה על ידי אביעד » 17 ספטמבר 2019, 09:55

אלישע, למה אתה משתמש בגלגולי תכונות?
הכי נוח להשתמש בשיטה הסטנדרטית או בקניית נקודות. ואני ממליץ לכם לקרוא תא הדיון שמתרחש ברגע זה בפורום נקודות לחלוקה מול גלגול אקראי ולעקוב אחרי ההמלצות. במיוחד זו של ליאור שאומר שאם כבר לגלגל אקראי אז אחר כך לתת לשחקן לבחור בין הגלגול האקראי לבין הסט הרגיל.
ואין לי מושג איך הגעת למספרים האלה...
מה שיצא לך זה
11 14 7 9 12 12
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 17 ספטמבר 2019, 10:05

יש גם נתוני גזע... למרות שלא נתקלתי בגזע עם מינוס בתכונות.
ואני ביקשתי להשתמש בגלגולי תכונות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 17 ספטמבר 2019, 10:20

כנראה לא הייתי מרוכז (עשיתי את זה מהטלפון תוך כדי הליכה)
בכל מקרה הינה הסטים שגילגלתי
ספוילר
הצג

סט ראשון
13 13 16 18 8 12
שני
13 12 11 15 11 12
שלישי
10 14 13 7 12 11

אני חושב שאלך על הראשון, הנימוס ילך לחוכמה כדי לתת ביטוי קרנצ'י לפלף.
א.ש.
שלח תגובה