עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

ההתפרקות - עץ משחק [חופשיטה] (4/4) *פעיל*

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 11 אוגוסט 2019, 16:01

קונראד
ספוילרהצג
''שומרים! מתנקש!'', צועק קונראד, מסרב לתת לכאב לערפל את מחשבותיו. הוא מזנק מהמיטה, מנסה להתחמק מהפגיון ולתפוס את חרבו ''דורסת'' שתלויה על הקיר ליד המיטה.

META
התחמקות - 9.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

שליחה על ידי המגדל הבודד » 11 אוגוסט 2019, 16:21

קונראד:
ספוילרהצג
אף שומר לא מגיע, למרות הצעקה, לפחות לא מיד. קונראד מצליח להגיע אל חרבו ולעצור את הפגיון בעזרתה, אך המתנקש מנסה לפגוע בו שוב, הפעם בכף היד, כדי שלא יוכל להניף את "דורסת" כמו שצריך.
(כוח):
המגדל הבודד גלגל 1d20+3 וקיבל תוצאה סופית של 11:
8
.It's time for the jedi,to end
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 11 אוגוסט 2019, 16:27

קונראד
ספוילרהצג
קונראד מניף את החרב לעבר המתנקש כשהוא מתקרב.

META
ההגנה הכי טובה זו התקפה! יצא 14.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 11 אוגוסט 2019, 16:29

סלאפקווה
ספוילרהצג
out:
נראה לי שהקשתים והמאגים ינצחו אותם בדי קלות לא? יש לכולם גם קשת מוצלבת כפולה או מה שזה לא יהיה.
in:
סלאפקווה מביטה באחיה.נראה שהיא כמעט מרחמת עליו."אתה רוצה שאני אגיד לכם מה לעשות? בסדר." היא שולפת חתיכת קלף ודיו,מתחילה לכתוב."תעביר את המכתב לוולגאראז."
היא מוסרת את המכתב לאחיה."ובינתיים,תארגן לי סוס.אני נוסעת לכפר הננסים(נקרא להם ננסים,לעת עתה).

המכתב:
לאדון סר וולגאראז היקר,
בפקודת בית אסיניס והגבירה סלאפקווה,שלח שלושת רבעי מכוחות הקשתים לטראקאס(נקודת המפגש הקרובה ביותר למיקום הידוע האחרון של הדרקונים).
בברכה,אחותך היקרה.
meta:
בעצם,התוכנית שלי היא שנשלח את מרבית קשתי הצבא על מנת להקיף את הדרקונים בין ההרים.כאשר השמש לא תסנוור את החיילים,קשתי היד החומה,הצבא והזדים ישלחו מטרי חצים(וקשת מוצלבת,גם מ100 מטר,יכולה לפצח שיריון),יחד עם כלי המצור שבאזור.הרעיון הוא,שהרגליים והזדים ילבשו את מדי ההסוואה השייכים ליד החומה,וכך יוכלו להסתוות בין ההרים ולהקשות על הדרקונים מלפגוע בהם(במידה ויהיה מצב שבו השמש תיהיה מעל הקשתים שלנו,עדיף לתקוף בשעה הזאת).חיל הרגלים של היד החומה יסתתר גם הוא בין ההרים,בקבוצות קצת יותר גדולות,כך שבמידה והדרקונים יחליטו לרוץ לעבר ההרים ולתקוף(החלטה לא סבירה,אבל קיימת),יהיה לקשתים חיפוי.עקרונית,בגלל שהם לא אמורים לשים לב לקשתים,אנחנו אמורים להוריד חצי מהצבא שלהם לפחות ללא מאמץ(ובל נשכח שהם מרוכזים.אעדיף לשלוח קודם כול את התחמושת של כלי המצור,וכך לגרום לבהלה רבה יותר בקרב הדרקונים.בנוסף,5 מגים ילכו עם הקבוצה,וינסו לפגוע בכדורי אש,ברקים ומה לא באזורים מרוכזים יותר של חיילים.בוא נניח ששלחתי את הפקודות,ושאני לא שם על האח הצעיר של סלאפקווה,כי אם כול הכבוד,לסלאפקווה יש הרבה יותר ניסיון וכוח באסטרטגיות צבאיות.
nautti

שליחה על ידי nautti » 11 אוגוסט 2019, 20:52

ברנור
ספוילרהצג
סליחה שלא הגבתי בימים האחרונים, הייתי עסוק.
ברנור: משתעל
nautti: מה?
ברנור: שכחת ממני!!!
nautti: למה אתה אומר את זה?
ברנור: כי לא הגבת 4 ימים.
nautti: אל תתלונן, פנים משחקית לא עבר זמן בכלל.
ברנור: ומה אתה חושב שאני עושה כשאתה לא משחק?
nautti: תראה, עד כמה שהייתי שמח לדבר על זה, אני לא חושב שמגדל נהנה מהשיחות שלנו בout.
ברנור: אז מה?
nautti: אז בוא קודם ניכנס לin, נגיב, ונתווכח אחר כך.
ברנור: ואם אני רוצה להתווכח עכשיו?
In
ברנור חוזר לחדר העבודה שלו, ופונה להית'קוך "הית'קוך, דארנין שלח אותנו לשליחות דיפלומטית לאיים, עם מטרה נוספת, תהיה מוכן ליציאה, אני לא יודע מתי נצא, ועוד משהו, תביא הרבה כסף, ושים אותו במקום סודי, אנחנו נצטרך אותו"
Out
nautti: אז איפה היינו?
ברנור:: אני שונא אותך!!!
nautti: למה?
ברנור: בגלל שהגבת, שוב, בלי להתייעץ איתי.
nautti: אתה רוצה שאתייעץ איתך? בסדר, בוא נחשוב עכשיו על מה שאתה רוצה לעשות בתגובה הבאה.
ברנור: בסדר, אני רוצה לקחת את הכסף שלי, לשחד את הטבח בסכום מגוכך של כסף, להרעיל את כל האצולה, לנצל את הוואקום השלטוני כדי כדי להשתלט על הדוכסות, ואז לעשות את אותו הדבר בכל יתר הדוכסויות בו זמנית.
nautti: מגדל לא יתן לזה לקרות
ברנור: למה אתה אומר את זה
nautti: כי קראתי את עץ ההרשמה
ברנור: והוא ציין במפורש שזה לא יעבוד?
nautti: הוא אמר בפירוש שלא יהיה אפשר להרעיל דמויות אחרות בשלב הזה של המשחק
ברנור: רגע, אני לא הדמות היחידה?
nautti: לא, יש עוד 3
ברנור: מי?
nautti: הלורד קונראד מציקארה, הגבירה סלפקאווה משרותארד וקנטינר מוואר
ברנור: את קונראד וסלקאווה אני מכיר, מי השלישי?
nautti: ראש גילדת שכירי החרב "אבירי החופש"
ברנור: אני מניח שאני אתקל בו בהמשך, בגלל שזה משחק והכול
nautti: אתה מבין איפה, נכון?
ברנור: לא
nautti: מן הסתם בשליחות הדיפלומטית הזאת
ברנור: נשמע נכון, אתה בטוח או שזה ניחוש?
nautti: ניחוש, מן התסתם. אתה יודע מה? בוא נבהיר משהו, כמה אתה מבין אותי ואת מגדל ואת מה שאנחנו עושים?
ברנור: אתה ומגדל הם זוג רוחות ששולטות בי ומתייחסות לחיים שלי כאל משחק, אתה רוצה בטובתי ומגדל רוצה ברעתי, ולצערי אתה כפוף למגדל, שאתה משום מה מכונה 'המנחה'.
nautti: אתה לא בכיוון, אבל אני מניח שהניחוש שלך הגיוני בהתחשב במצב, המציאות הרבה יותר סוריאליסטית.
ברנור: אז תסביר.
nautti: איפה להתחיל? אנחנו זוג אנשים רגילים למדי שקיימים בעולם עם טכנולוגיות שאתה לא יכול לדמיין, ואנחנו משחקים משחק בשם 'ההתפרקות' יחד עם עוד 3 אנשים אחרים. אני שולט בך והם שולטים בדמויות האחרות, בזמן שמגדל מנהל את המשחק. אנחנו משחקים במשהו שנקרא 'האינטרנט', וזה משהו שמאוד קשה להסביר במילים. הוא מין רשת בלתי נראית שמתחברת להרבה מאוד מכשירים שונים, ואנחנו כותבים על המכשירים האלה ואז מעלים את זה לאינטרנט, שמה כל היתר יכולים לקרוא את זה.
ברנור: אני מבולבל
nautti: יש אינטרנט, הוא רשת ענקית ואנחנו מדברים אחד עם השני דרכו
ברנור: זה הדבר הכי מופרך ששמעתי בחיים שלי
nautti: תתמודד
ברנור: אתה מצפה ממני להאמין לזה?
nautti: לא, אבל זו האמת.
ברנור: בסדר, נניח שאני מאמין לזה, אייפה מגדל נכנס לתמונה?
nautti: מגדל הוא זה שמנהל את המשחק ואת כל יתר הדמויות, הוא גורם לדברים לקרות, אני מנהל אותך.
ברנור: בסדר, מה יוצא לכם מזה?
nautti: זה כיף
ברנור: אז רק שאני אבין, יש 4 אנשים בעולם אחר שכל יום ניגשים למכשיר קסום ומסתורי וכותבים עליו כל מיני דברים, ואז שולחים את מה שהם כתבו דרך רשת ענקית ובלתי נראית אחד לשני כדי להזיז דמויות אמיתיות מהעולם האמיתי כדי שהם יצאו לכל מיני הרפתקאות מוזרות כי הם מוצאים את זה מספק?
nautti: פחות או יותר, כן.
ברנור: אז למה התקפלת כשאיימתי לפרוש מהמשחק?
nautti: מנקודת המבט שלי אתה דמות דמיונית שקיימת בראש שלי וניהלה איתי דיון, וכי זה היה הכרחי להמשך הדיון בינינו
ברנור: מה זאת אומרת?
nautti: טוב, דמיין לרגע שאתה מאיים לפרוש, ואז אני אומר בסדר, וממשיך לשחק, זה חסר הגיון.
ברנור: רגע, אתה רוצה לומר לי שאתה אשכרה חושב שמה שכתבת קודם הגיוני?
nautti: זו האמת
ברנור: אלים אדירים, אני נשלט על ידי רוח משוגעת
nautti: תקבל את זה או תחיה בהכחשה, זו הבחירה שלך, מה שאני לא מבין זה איך לכל הרוחות ידעת שיש לך רקע?
ברנור: אני לא יודע, פשוט ידעתי את זה.
nautti: המממ.
רגע אחד, אני לא יכול להצדיק חור בעלילה של הסיפור שאני כותב בout של המשחק של מגדל פשוט על ידי זה שאני מציין שהוא קיים
ברנור: עובדה שכרגע עשית את זה
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 11 אוגוסט 2019, 22:07

קונראד:
ספוילרהצג
המתנקש מפספס את קונראד בזמן שהחרב של הלורד פוגעת בו בחזה, משסעת את הגלימה שלו ואת שריון העור שהתגלה מתחתיה.
המתנקש מעיף מבט קצר למאחוריו, שמיד לאחר מכן הוא זורק את הפגיון לעבר קונראד ושולף את אקדח הקשת שלו.
(זריזות):
המגדל הבודד גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 24:
19
סלאפקווה:
ספוילרהצג
Out
יש קשת מוצלבת כפולה, אבל אתה מזלזל בשכירי החרב. מדובר בחיילים מאומנים יותר מאשר החיילים שלך, ויש להם ציוד טוב מאוד.
בנוגע לתוכנית- קשת מוצלבת מפצחת שריון באופן יעיל ממרחק 50 מטרים, לא 100, ותהרוג חייל לא משוריין ממרחק של 200 מטרים לפחות.
הדרקונים נמצאים כרגע בעמדה שלטת, כשהם על ראשי ההרים או באזורים הגבוהים יותר. החיילים שלך מכירים את ההרים טוב, אבל מדי ההסוואה לא יכולים להסתיר אותם לחלוטין.
ובכל מקרה, יש להם כלי נשק שמדמים נשיפות דרקון- בקבוקי אלכימיה, אש יוונית ואפילו אשף חזק. תוכל לנצח אותם, אבל זה יעלה לך בהרבה חיילים, במיוחד כשהם עדיין בהרים.
ודרך אגב, זה וולגאראז. הוא מפקד הצבא, אחרי הכל.
In
וולגאראז מהנהן אל סלאפקווה ויוצא מהחדר. לא עובר זמן רב וברחבי הטירה נשמעות צעקותיו כשהוא קורא לכל הקצינים הגבוהים.
הסוס של סלאפקווה, קאדום, מוכן במהירות, ומשמר של פרשים יוצא ללוות אותה אל הכפר הקטן של בני המחצית.
כשהיא מגיעה לשם, לאחר כמה שעות של דהירה מהירה, מגיעה המשלחת של סלאפקווה אל הכפר, כשראש הכפר, בן מחצית שמנמן וקרח בשם וודריק יוצא לקבל את הגבירה.
"שלום לך, הגבירה סלאפקווה. כבוד גדול הוא לנו לארח אותך בכפרנו הצנוע. מה מביא אותך לכאן, אם יותר לי לשאול?" הוא שואל בזמן שהיא יורדת מסוסה.
ברנור:
ספוילרהצג
OUT
למען האמת, הוא כבר לא שולח אותך לשליחות דיפלומטית, אחרי שברנור התנגד. הוא יכול להציע את עצמו כדיפלומט שוב, אבל אם הוא לא מעוניין כי זה תפקיד מסוכן (מאוד), זו לא בעיה.
סמל אישי של משתמש
lonewolf
יצירת קשר:

שליחה על ידי lonewolf » 11 אוגוסט 2019, 22:07

קנטינר -
ספוילרהצג
"לא הייתי ברור?" שואל קנטינר. " אנחנו מקימים מחנה בהרים."
Out
בבוקר בלי ערפל הגילדה תוקפת.
"תקשיבו, זה מדהים."

-זאב בודד, ממש עכשיו.
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 11 אוגוסט 2019, 22:39

סלאפקווה
ספוילרהצג
"ברוכים הנמצאים.אשמח לדבר בתוך מקום סגור יותר". היא מצטנפת מהקור."ישנם דברים שצריכים להישאר בבית."

out:
בינתיים בלאו הכי ניתן להורות לקשתים להקיף את הלוחמים שלהם,לשמור על יתרון הגובה.כרגע הלוחמים שלהם לא יכולים לפרוץ אל המכרות,שכן היתרון שלהם יאבד והצבאות שלנו יטבחו בהם,אז אני מניח שהם ישארו באותו מקום.עד כמה המאגים יכולים להשפיע על האדמה? האם הם יכולים להרעיד את האדמה מספיק בשביל להוציא את הדרקונים מאיזון?
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 11 אוגוסט 2019, 22:58

קונראד
ספוילרהצג
META
עם כל המזל שבעולם אני אשיג בהתחמקות 22 לכל היותר. אני לא רואה סיבה לגלגל. אם צריך - 13.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 13 אוגוסט 2019, 08:57

קנטינר:
ספוילרהצג
OUT
בגלל המפה ששלחתי לך אני מניח שאתה מקים מחנה באזור קרוב יותר למכרות, בתוך היער.
IN
החיילים מתקדמים אל תוך היער עם הציוד, מקימים במהירות מחנה, מוקף בכמה גזעי עצים כמעין ביצורים.
לאחר כמה ימים גשומים ומלאי ערפל, השמיים סוף סוף מתבהרים. האדמה אמנם לחה מעט, אבל לא במידה רצינית.
אבירי החופש מתקדמים אל עבר המכרה, שנשמר על ידי שני מגדלי שמירה וכמה עשרות חיילים שמסתובבים ומשגיחים על העובדים.
"אז נכנסים לשם, בוזזים יהלומים והורגים את החיילים?" שואל ארוד. הוא מחזיק את אלתו הגדולה בהיכון, כשמסיכת המגן של הקסדה שלו מורמת. מסביבכם נמצאים שאר האבירים על סוסיהם יחד עם נושאי כליהם, ובין העצים מפוזרים הקשתים.
סלאפקווה:
ספוילרהצג
OUT
להרעיד את האדמה? אפשרי, אבל לא חכם בסביבה הררית... בסוף סלעים יתנתקו ויפלו עליכם יעצרו את ההסתערות שלכם.
הם יכולים לרוץ אל המכרות, לבזוז מה שהם יכולים ולהרוס את השאר. יהיה להם זמן לעשות את זה ולברוח, אבל השלל יאט אותם.
IN
הוא מהנהן ומוביל אותך אל ביתו, בית ראש הכפר. אשתו ממהרת להגיש לכם יין מחומם ומתובל, נגד הקור, יחד עם עוגיות חמאה מתוקות.
"ובכן, הגבירה, על מה רצית לדבר? האם לא עמדנו במכסת המיסים שלנו? אם בזה מדובר אני מבטיח לך שאשלים את החסר מכיסי" אומר בן המחצית בעודו לוגם מגביעו.
קונראד:
ספוילרהצג
הפגיון ננעץ עמוק בחזה של קונראד. הוא נופל לרצפה, משתעל, בעוד המתנקש טוען את נשקו ואומר: "ברכות חמות מאויבך, העיט השחור. מי ייתן ותחיה חיים ארוכים".
הוא מכוון את אקדח הקשת על קונראד, שכמעט מתעלף. נשמע קול שריקת חץ וקונראד מתכווץ מעט בציפייה לפגיעה, אבל במקום זה הוא שומע את המתנקש נאנק בכאב ולאחר מכן נופל.
"אדוני! אתה בסדר?! מה לעזאזל הלך פה?" אומר סר אלווין, שנכנס במהירות מהדלת, קשתו בידו.
הוא כורע ליד קונראד, מביט בפגיון שנעוץ בחזהו בבעתה, הוא מוציא את החץ מהכתף של קונראד ולוחץ על הפצע, עוצר את זרימת הדם.
"רופא! לכאן, מיד!" הוא צורח, עוזר לקונראד לקום.
סמל אישי של משתמש
lonewolf
יצירת קשר:

שליחה על ידי lonewolf » 13 אוגוסט 2019, 08:59

קנטינר-
ספוילרהצג
כן, בערך. ו... תיקחו יהלומים בשביל הגילדה. אנחנו צריכים כסף.
OUT
מינה תכעס אם אני אעשה את זה?
"תקשיבו, זה מדהים."

-זאב בודד, ממש עכשיו.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 13 אוגוסט 2019, 09:07

קנטינר:
ספוילרהצג
OUT
ובכן, כן. נשלחת להביא שלל לדוכסות, לא לעצמך.
סמל אישי של משתמש
lonewolf
יצירת קשר:

שליחה על ידי lonewolf » 13 אוגוסט 2019, 09:27

קנטינר-
ספוילרהצג
OUT
אז אני לוקח שלל לדוכסות וגם לעצמי. זה בסדר?
"תקשיבו, זה מדהים."

-זאב בודד, ממש עכשיו.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 13 אוגוסט 2019, 10:30

קונראד
ספוילרהצג
OUT
אני חושב שזה סר אלברט. הוא הקשת. אלווין הוא לא אביר למעשה.

IN
''אני נראה לך בסדר, סר?'', קונראד נאנק. ''המשרת הנאמן ביותר שלי, ידעתי שאוכל לסמוך עליך. האלים יברכו אות-'', דבריו נקטעים בשיעול דם צורב. ''אל תהרגו אותו, יש לי שיחה דחופה איתו...'', הוא חש את עפעפיו נעצמים וגופו מתרפה. חום נעים ממלא את גופו כשהוא מתעלף.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 13 אוגוסט 2019, 14:05

סלאפקווה
ספוילרהצג
האמת שלא התכונתי ללהרעיד את האדמה,אלא להשפיע עליה(יכול להיות שכתבתי משהו אחר,אבל זה נובע מדיסלקציה קלה ותיקון אוטומטי).הרעיון שלי הוא הפיכת הקרקע בסביבת החיילים לבוץ,דבר שיקשה על הליכתם,והעצמת לחות האוויר והחום סביבם,כך שכול העניין יהיה בלתי נסבל.
out:
"לא,לא,הכול בסדר". צוחקת סלאפקווה."אבל יש לנו בעיה.הודיע על כינוס המועצה האדומה והלבנה.זה דחוף שהשליחים שלך יצאו בהקדם האפשרי." היא משפשפת את עיניה."אל תשלח את ההזמנה לראש היד החומה.הוא בסיבוכים גם ככה." סלאפקווה קמה,מסתובבת לאחור,מתחילה להעביר את ידיה על הרהיטים היפים."אני גם צריכה לפגוש את צ'ומברה.אני מניחה שאתה יודע היכן הוא?"
שלח תגובה