עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

ההתפרקות - עץ משחק [חופשיטה] (4/4) *פעיל*

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

שליחה על ידי המגדל הבודד » 08 אוגוסט 2019, 20:48

קונראד:
ספוילרהצג
הכפריים כורעים ברך, מביטים בלורד החדש באימה.
לאחר כיומיים חוזרים השליחים, פניהם מבשרות רעות.
"אדוני הלורד! הגענו אל הכפרים והצגנו את אפשרות הכניעה. בשני הכפרים החיילים סירבו להיכנע, וסך כל החיילים שם הוא כ200.
הם בטח יחמשו גם את הכפריים בקשתות קצרות, חניתות ופגיונות כחיל מצב שיעזור להם, אבל אסור לשכוח את כוחות התגבורת שמסתובבים איפשהו במזרח ואת הכוחות בטירה במערב" אומר אחד השליחים.
"מה נעשה, אדוני הלורד? נתקיף את התגבורת או את הכפרים?" שואל אלווין. נראה שהוא למד את הלקח שלו, והוא לא מציע עצות, כמוהו כל השאר.
כמה רגעים לאחר מכן נכנס חייל אל בית ראש הכפר, שמשמש כמפקדה זמנית.
"אדוני, הכפריים רוצים לדבר איתך" הוא אומר.
.It's time for the jedi,to end
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 08 אוגוסט 2019, 22:01

סלאפקווה
ספוילרהצג
"והיד השחורה לא יודעת עליהם כלום?" אומרת סלאפקווה,קולה עדיין עדין ושקט.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 08 אוגוסט 2019, 22:04

קונראד
ספוילרהצג
''הכפריים יחכו בסבלנות. צא, וחזור כשאקרא'', אומר קונראד לחייל. שהוא יוצא, ישיבת המלחמה חוזרת לסדרה. ''הברירה הטובה ביותר היא להסתער על מטול-חרב, ועד אז להתבצר בכפר. ברגע שנכבוש את הטירה נוכל לנהל משא ומתן מעמדה עדיפה, כשהלורד בידינו, וגם להתבצר היטב מול שאר החיילים. צוו על החיילים לבנות מגדלי מצור, כמה שצריך, ושלחו ילד כפרי זריז ונבון לבדוק האם הביוב של הטירה יכול לשמש אותנו או שהוא עכשיו תחת שמירה. תנו למשפחתו תשלום סביר בעבור זאת. משוחררים''.

הישיבה נגמרה רשמית, וקונראד מסמן לחייל להכניס אליו לחדר את ראשי הכפר לשיחה אותה ביקשו. כשהם נכנסים הם מוצאים אותו קורא ספר - ''מחזור האביר השחור'', ספר אגדות אבירים ישנות ורומנטיות להחליא, שקונראד מוצא משעשע משהו. הוא נותן להם לחכות, מערער את ביטחונם, עד שהוא מסיים את הפרק ומניח את הספר בצד. ''מה רציתם?'', הוא שואל, עדיין יושב.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
lonewolf
יצירת קשר:

שליחה על ידי lonewolf » 08 אוגוסט 2019, 22:32

קנטינר -
ספוילרהצג
"אנחנו נקים מחנה בהרים. ואז אני אשלח סיירים לכיוון המכרות, כדי שימסרו לי מידע לגבי הכוחות שיש שם, האספקה שלהם, ביצורים, עובדים וכו'. לאחר מכן נתקוף. אני מקווה שיהיה ערפל בבוקר, מה יקשה על הקשתים שלהם. אבירים יסתערו פנימה בזמן שכל השאר יטילו מצור על הביצורים של המכרה."
אאוט-
אחרי שמגיעים לשם זה מה שקנטינר עושה.
"תקשיבו, זה מדהים."

-זאב בודד, ממש עכשיו.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 08 אוגוסט 2019, 22:57

סלאפקווה:
ספוילרהצג
"יש מידע על הרקע שלהם. מדובר בארגון שכירי החרב 'הדרקונים מהמערב'. הם ארגון איכותי מאוד, שאפשר לזהות אותו לפי הקסדות דמויות הדרקון של חייליו. הם מתהדרים בשימוש בנשקים המדמים נשיפת דרקון- בעיקר אלכימיה וחניתות מעוצבות כמו ניבי דרקון. המנהיג שלהם הוא ככל הנראה אשף שעשה יותר מדי ניסויים- הוא מעין חצי דרקון מהאגדות וחצי אדם.
מי שכר אותם? היד השחורה לא יודעת, עדיין. הם מהמרים על אצילים מקסיר, אבל הכל יכול להיות. אולי מדובר על אצילים שרותאדיים אחרים? אויבים שלך? אחרי הכל, עם כל הכבוד, אחותי, את לא האצילה הפופולארית ביותר..." הוא אומר.
קונראד:
ספוילרהצג
"אם כך, נצטרך עוד שבוע לבניית מגדלי המצור וציוד כזה. אתן את ההוראות לחיילים" אומר אלווין, משתחווה ועוזב, יחד איתו כל השאר.
לאחר מכן, כשקונראד קורא להם, נכנסים שני כפריים בליווי החייל. אחד מהם הוא אדם בשנות החמישים, לבוש בבגדים קצת יותר מהודרים מהרגיל, בעל זקן שחור קצר, והשני הוא אדם כחוש, כבן שלושים, לבוש בבגדים מהודרים אך מרופטים.
הם נראים לא נינוחים מהרגע שהם נכנסו, וההמתנה רק עושה אותם חסרי מנחוה עוד יותר. האדם המבוגר יותר משלב ידיים בחוסר סבלנות בעוד הכחוש משחק באגודליו.
כשקונראד פונה אליהם, מביט בו הכחוש ואומר: "שלום לך, אדוני הלורד. אני הוא גאנטר מרוי, הבן של ראש הכפר נטרו, ששכן בשטחים המערביים של מטול-חרב.
רצינו לשאול אותך... מה יהיה עלינו? יש המון פליטים מהמערב בכל הכפרים המזרחיים, וכמעט כל רכושנו נשאר שם, נשרף או נבזז. אנו חסרי כל ו-"
"וגם עלינו זה מכביד. אנחנו לא יכולים לכלכל כמות כפולה של תושבים כשאין לנו שדות נוספים, בהמות נוספות או משאבים מיותרים. אנחנו מנסים לעזור לאחינו כמה שאפשר בגלל הטרגדיה שפקדה אותם, אבל אין לנו כמעט כסף מיותר, וכולנו ניפגע אם הם יישארו פה יותר מדי זמן" קוטע אותו האדם המבוגר.
קנטינר:
ספוילרהצג
"מצור? עם קשתים בלבד? צריך לירות באויב מטחים כבדים, ולכן עדיף שלא לתקוף ביום עם ערפל. יום עם ערפל רק יגרום ללחות שתהפןך את הקרקע למחליקה ולא נוחה עבור סוסי האבירים. יש לנו את יתרון ההפתעה, ונוכל לירות בהם בהפתעה כך שלא יוכלו לירות אחר כך באבירים" אומר טריאן.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 08 אוגוסט 2019, 23:04

קונראד
ספוילרהצג
קונראד מביט בהם ארוכות, מהרהר, למרות שפניו קפואות כמסיכה חסרת רגש. ''כשאגיע להבנות עם הלורד מטול-חרב והמלחמה הזו תיגמר, יהיה לכם פיתרון. עד אז, המצב יישאר כפי שהוא. מלחמה היא מלחמה, ואין משאבים וכוח אדם מיותרים להסיט לשמירה על הכפרים החדשים שתבנו. אם בסופו של דבר האדמות הללו יהיו שלי, אחזיר לכם את הכפרים הישנים שלכם או אתן לכם חדשים בהרים, לשיקול דעתי, ואתן לכם פיצויים כלשהם בדמות מזון ומקנה'', מסיים קונראד. מבטו מבהיר שהפגישה הסתיימה.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 08 אוגוסט 2019, 23:13

קונראד:
ספוילרהצג
"אז אדוני, לפחות תן לנו קצת בהמות לשחיטה בשביל האנשים המסכנים! אנחנו לא דורשים בשר משובח, אפילו מעט בשר יספיק, אבל אנחנו צריכים להאכיל עוד כמה אלפי אנשים..." מתחנן האדם המבוגר.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 08 אוגוסט 2019, 23:17

קונראד
ספוילרהצג
''בקרוב נתקיף את הכפרים הקרובים ונטבח באנשיהם. אתם תוכלו לקבל את כל הביזה מהם... אם תשלחו כל גבר ואישה עשיריים מעבר להרים, לנחלת אלגאו. הם יקבלו אדמה לבנות בה כפר, שיתבסס על חקלאות וכריית ברזל. הם יורחקו מהמלחמה שבמחוז הזה ויזכו לעתיד טוב יותר, ולכם יישארו פחות פיות להאכיל''.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 09 אוגוסט 2019, 03:26

סלאפקווה
ספוילרהצג
"טוב,זדים ועינים אדומות באמת אינם פופולארים בזמנים כאלה". מגחכת לעצמה סלאפקווה."איפה 'דרקוני המערב' נמצאים? אני מניחה שקבוצה של 200 שכירי חרב לא יוכלו לעבור את היד החומה בזמן קצר שכזה".

out:
אשמח למפה של הנחלה.או שאוכל ליצור בעצמי,בחירה שלך.
סמל אישי של משתמש
lonewolf
יצירת קשר:

שליחה על ידי lonewolf » 09 אוגוסט 2019, 18:17

קנטינר-
ספוילרהצג
"הממ. כרגיל אתה צודק." אומר מאנר. "אז זאת התוכנית הקשתים שלנו יפילו את שלהם, והאבירים יתרפו. אם יהיה ערפל- נתקיף יום אחרי כן, או בערב. אבל לא בצהריים." הוא מסיים, והולך להתארגן.
"תקשיבו, זה מדהים."

-זאב בודד, ממש עכשיו.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 11 אוגוסט 2019, 11:40

קונראד:
ספוילרהצג
"אני בטוח שאנשינו ישמחו לקבל הזדמנות לחיים חדשים, מלאים בהזדמנויות חדשות. תודה לך, אדוני הלורד" אומר האדם הכחוש. שני הכפריים קדים קידה ויוצאים מהמבנה.
לאחר ארוחת ערב טובה, קונראד עולה על יצועו ונרדם.
באמצע הלילה הוא מתעורר לשמע רחש של צעדים קלים, בניגוד לצעדים הכבדים של החיילים ששומרים בדרך כלל על המבנה.
צללית של אדם נמוך מתקרבת אל החלון, ומשהו מנצנץ מחוצה לו. שנייה לאחר מכן חץ נורה מהחלון לעבר קונראד:
המגדל הבודד גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 10:
5
סלאפקווה:
ספוילרהצג
"הם עוד לא עושים כלום, רק נמצאים בהרים המערביים בינתיים. היד החומה צופה בהם, אבל הם לא יצליחו לעצור אותם אם הם יתקפו, כי הם חיילים איכותיים בהרבה מהיד החומה. הם כנראה מחכים להוראות מדוייקות מהאצילים של קסיר, ואז הם יתקיפו את המכרות שלנו. לשלוח את החיילים לתקוף אותם לפני שיעשו נזק? אם כן, נצטרך לשלוח את כל הצבא".
קנטינר:
ספוילרהצג
כולם מהנהנים בשביעות רצון ועוזבים.
לאחר יומיים הציוד מוכן והספינות מחכות לחיילים. אבירי החופש עולים עליהן בלילה, בשקט, ומפליגים.
לאחר כמה ימים הספינות מגיעות לחוף קסיר, שם הן עוגנות ומורידות את החיילים.
"אז לאן אנחנו מתקדמים עכשיו, המפקד? ישר אל המכרות?" שואל ארוד.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 11 אוגוסט 2019, 12:15

קונראד
ספוילרהצג
התחמקות: 6 (זריזות, כן?)

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 11 אוגוסט 2019, 12:54

סלאפקווה
ספוילרהצג
out:
יש למאגים לחשים דמויי פצצות? עד כמה העולם מפותח מהבחינה הזו? אגב,היות והדרקונים חונים בהרים,נוכל תמיד לתקוף אותם עם נשקי טווח ארוך וכלי מצור,ואולי גם קצת לחשים.השטח ההררי הוא שטח קשה,שאמור להיות קשה לחיילים חמושים לעייפה בכלי נשק כבדים.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 11 אוגוסט 2019, 15:56

סלאפקווה:
ספוילרהצג
למאגים יש לחשי ריפוי, לחשים יסודניים (אוויר, אש, אדמה ומים) וגם ברקים, למוכשרים מביניהם.
הם חיל רגלים, שלפי מה שאתה יודע לא נלחמים במבנה נורא מלוכד כמו פלנקס, ככה ששטח הררי זו לא בעיה. ויש להם נשקי אלכימיה, ככה שהם יוכלו לירות על כלי המצור שלכם (אם כי זה יהיה קשה).
קונראד:
ספוילרהצג
החץ פוגע בכתף של קונראד, גורם לו לגנוח בכאב. המתנקש קופץ דרך החלון ושולף פגיון. מדובר בבן מחצית לבוש בגלימה שחורה, והפגיון שלו כבר מלוכלך בדם. הוא מסתער על קונראד, מנסה לנעוץ בו את הפגיון.
(כוח):
המגדל הבודד גלגל 1d20+3 וקיבל תוצאה סופית של 7:
4
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 11 אוגוסט 2019, 16:01

קונראד
ספוילרהצג
''שומרים! מתנקש!'', צועק קונראד, מסרב לתת לכאב לערפל את מחשבותיו. הוא מזנק מהמיטה, מנסה להתחמק מהפגיון ולתפוס את חרבו ''דורסת'' שתלויה על הקיר ליד המיטה.

META
התחמקות - 9.

Vae victis.
שלח תגובה