ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

ההתפרקות - עץ משחק [חופשיטה] (4/4) *פעיל*

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

שליחה על ידי המגדל הבודד » 25 אוגוסט 2019, 10:24

קונראד:
ספוילרהצג
META
לחימת האויב בדובריינים- 5.
לחימת האויב באנשי משמר הבית- 8.
הגשרים מורדים אל החומות, והחיילים מסתערים פנימה. הקשתים מתקשים לירות בלי לפגוע בחבריהם, אבל מצליחים להוריד כמה עשרות לוחמים. הדובריינים עושים שמות בחיילים שבצד שלהם בחומה, זורקים חיילים מהחומות ויוצרים ערימות חללים. חמישה דובריינים נהרגים, וזה כשחיילי האויב היו עם מזל.
אנשי משמר הבית גם הם נלחמים היטב, אבל נשקיהם הארוכים ואימונם להילחם במבנה הם בעוכריהם במצב הזה. החומה הצרה לא מאפשרת להם להתארגן ביחידות, וקבוצות קטנות נלחמות כל אחת לחוד. עדיין האויב מאבד לוחמים רבים, ויש פחות ממאה חיילים על החומות.
ברנור:
ספוילרהצג
לאחר כמה ימים של רכיבה, אתם מגיעים לקירת'. שני לוחמים, שהית'קוך מכיר אישית, מלווים אתכם ואת העגלה שאיתכם. שודדים לא ניסו לתקוף אתכם, באופן מוזר, אבל אין על מה להתלונן.
"ובכן, אדוני, הגענו. אני אלך להכין את סידורי שהייתנו כאן, ואתה תלך לראות את הנכס?" שואל הית'קוך.
קנטינר:
ספוילרהצג
חיילי הלורד מתקרבים אל המכרה, והסיירים מדווחים על כך שיש כארבעים אבירים, רובם ללא סמל, שמתקדמים עם הכוח. יש גם קשתים רבים, מצויידים במגנים לשימוש בעת טעינה וברובי קשת כבדים. השאר הם לוחמים חמושים בהאלברדים, המתקדמים במבנה פלנקס.
"להישאר עם התוכנית, המפקד?" שואל אותך ארוד.
.It's time for the jedi,to end
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 25 אוגוסט 2019, 10:32

קונראד
ספוילרהצג
OUT
חיילי משמר הבית מצוידים על החומה בגרזנים. אני מניח שמאמנים אותם גם בנשק קפא''פ, אפילו אם זה לא הנשק העיקרי שבו הם מוכשרים.

IN
קונראד צופה בסיפוק בקרב. הוא לא נותן פקודות חדשות, אלא נותן לחייליו להמשיך במלאכתם.

META
קשתים - 20
דובריינים - 19
משמר הבית - 18
וואו.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
lonewolf
יצירת קשר:

שליחה על ידי lonewolf » 25 אוגוסט 2019, 14:26

קנטינר-
ספוילרהצג
"כן. אבל, שהקשתים יכוונו בעיקר על האבירים שלהם. אני רוצה לאבד כמה שפחות אנשים. צאו!" הוא קורא ומוביל את החיילים שבפיקודו לקרב, בזמן שהקשתים יורים.
להטיל?
.The lone wolf hunts alone
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 25 אוגוסט 2019, 20:46

קונראד:
ספוילרהצג
META
קשתי אויב- 20.
לוחמי אויב מול משמר הבית- 13.
לוחמי אויב מול הדובריינים- 20.
IN
חיילי האויב נטבחים בחצי הקשתים ובידי אנשי משמר הבית, אבל הדובריינים נתקלים בהתנגדות קשה. עשרה דובריינים נופלים, אבל הם משמידים את מתנגדיהם. הקשתים במגדלי השמירה מצליחים לקצור באנשי משמר הבית. שלושים לוחמים נופלים, מתים או פצועים קשה. השערים בקרוב יהיו בידי הצבא, אך חייל הנמצא למרגלות החומה מדווח לאחד האבירים כי האויב מארגן חיילים בשער ולמרגלות הירידה מהחומות במבני פלנקס, למחוץ את מי שיגיע משם.
קנטינר:
ספוילרהצג
קנטינר ואנשיו מתקדמים אל עבר כוחות הלורד, כשהקשתים מתמקמים בעמדותיהם. כוחות הלורד עומדים במבנה פלנקס, מתקדמים באיטיות, כשבמרכז המבנה עומדים נושאי רובי הקשת הכבדים.
סמל אישי של משתמש
lonewolf
יצירת קשר:

שליחה על ידי lonewolf » 25 אוגוסט 2019, 20:51

קנטינר -
ספוילרהצג
"להסתער!" קנטינר צועק ומוביל את הלוחצים שאיתו לשדה הקרב, בזמן שהקשתים יורים על צבאו של הלורד.
Meta
אבירים- 14
נושאי כלים- 15
קשתים- 16
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 25 אוגוסט 2019, 21:24

קונראד
ספוילרהצג
OUT
כמה יש לאויב? וכל האבידות נופלות עליי או גם על אנשי הטופר?

IN
העיט השחור מהנהן למשמע הבשורות. ''אתה, נושא כלים! עלה על הסוס. תמסור למפקדים להסתער במבנה ראש חץ על הפלנקס. צא!''. הוא משגיח בשימת לב על מהלך העניינים, מתפלל חרישית לאלים לניצחון. ראש החץ יאפשר למסתערים להיכנס בין הרומחים ולנצל במלואו את אפקט ההסתערות שלהם. ובתקווה, זה יגרום להם למקד את מלוא מאמציהם כנגד חיל הרגלים ויאפשר לאבירים להסתער ולכתר אותם.

META
בבקשה אל תפיל לי את השליח. זו פשוט דרך משחקית לתאר את הפעולות של הצבא.
דובריינים - 18
משמר הבית - 18
קשתים - 12
אם צריך גם לאבירים - 6

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 25 אוגוסט 2019, 21:42

קנטינר:
ספוילרהצג
OUT
לא צריך להטיל לאבירים וגם לנושאי הכלים, אלא רק לשניהם ביחד. אני אח כרגע את ההטלה הגבוהה יותר.
META
קשתים- 16.
פלנקס- 12.
אבירים- 20.
IN
אבירי החופש מסתערים על מערך ההאלברדים של האויב, מרסקים את השורה הקדמית. קשתיהם מצליחים לפגוע בחיילי האויב בצורה קשה, מפילים לפחות ארבעים חיילים.
נראה שמערך האויב מתחיל להישבר, אבל אז הקשתים יורים. מטח חצים פוגע באבירים, מפיל שבעה מהם.
אבירי האויב מסתערים מאחור, מתנגשים באבירים של קנטינר והורגים עוד תשעה חיילים. אבירי החופש מצליחים להשיב מלחמה ולהרוג ארבעה מהתוקפים, אבל הרבה לוחמים נפלו לאבירי החופש.
קונראד:
ספוילרהצג
META
חיילים נגד דובריינים- 6.
חיילים נגד משמר הבית- 2.
חיילים נגד אבירים- 12.
קשתים- 15.
IN
הדובריינים והחיילים שוחטים את אגפי הפלנקס, אבל קשתי האויב מפילים שבעה אבירים מסוסיהם. השורות הקדמיות של הפלנקס מצליחות להפיל עוד שני אבירים, אבל המבנה לא מספיק עמוק ויציב כדי לעשות יותר. הקשתים שעולים על החומות מצליחים להפיל עוד חיילים, ונראה שרק טבח ארוך יסיים את הקרב. לפתע תקיעת חצוצרות נשמעת, וקול כרוז נשמע: "הלורד של מטול-חרב קורא ללורד ואן אלגאו לשיחה על תנאי כניעה, מכיוון שנראה כי הוא הפסיד והוא מעוניין לשמור על חיי אנשיו".
OUT
כרגע האבידות הן שכל 1 לשלושה חיילים הוא של לורד טופר.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 25 אוגוסט 2019, 21:48

קונראד
ספוילרהצג
קונראד שומע את הדברים. ייתכן ומדובר בתחבולה, הוא יודע. הוא רוכב בלוויית אביריו, ופוקד על עוד עשרה אבירים ועשרים דובריינים ללוות אותו. מימינו רוכב נושא כליו, אדוארד, ומשמאלו אביר שנושא את דגל בית אלגאו - עיט שחור על רקע צהוב ירוק. קונראד רוכב אל הפגישה בלוויית משמר זה, גאה וגבוה.

nautti

שליחה על ידי nautti » 25 אוגוסט 2019, 22:17

ברנור
ספוילרהצג
ברנור אומר להית'קוך: "כן בבקשה, איפה הנכס?" אחרי שהוא מקבל את ההכוונה, הוא הולך לשם יחד עם הלוחמים.
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
lonewolf
יצירת קשר:

שליחה על ידי lonewolf » 26 אוגוסט 2019, 07:10

קנטינר -
ספוילרהצג
Out
מה עכשיו?
הקרב נגמר, ממשיך, נעצר? להטיל שוב?
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 26 אוגוסט 2019, 19:07

קונראד:
ספוילרהצג
המשלחת מתקדמת אל תוך מתחם הלורד המבוצר, והשערים נסגרים מאחוריה. חיילי הלורד מלווים את קונראד ואנשיו לחדר הישיבות של הלורד, שמתגלה כאדם כבן חמישים, בעל שיער שחור ששיבה זרקה בו ועיניים סגולות. הוא מזמין את קונראד לשבת מולו, ולאחר מכן מוזג לו כוס יין. הוא לוגם מהכוס, כדי להוכיח שהיין לא מורעל, ואומר: "ובכן, הלורד ואן אלגאו, מה התנאים שלך לכניעת נחלת מטול-חרב?"
ברנור:
ספוילרהצג
לאחר שהם מקבלים את ההוראות, הלוחמים מובילים את ברנור ברחבי קירת', עד שלבסוף הם מגיעים למפעל. המבנה בהחלט נראה מוזנח, והוא לא נראה טוב יותר מבפנים. אמנם הציוד במצב שמיש, אבל הוא מלוכלך ומפוזר.
קנטינר:
ספוילרהצג
הקרב לא נגמר עד שאחד הצדדים מפסיד... תטיל שוב, מדובר פה על סיבובי קרב, לא הכל נגמר בשנייה.
סמל אישי של משתמש
lonewolf
יצירת קשר:

שליחה על ידי lonewolf » 26 אוגוסט 2019, 19:29

קנטינר-
ספוילרהצג
"האספו סביב הדגל! הילחמו על חייכם!" קנטינר צועק. הקשתים ממשיכים לירות, הפעם על הקשתים הירבים.
meta
אבירים- 6
קשתים- 12
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 26 אוגוסט 2019, 20:03

קונראד
ספוילרהצג
קונראד יושב, נותן ללורד לחכות. הוא חושב היטב על התנאים, ותוך כדי לא מסיר לרגע מבטו מהלורד שמולו, מנהל עמו קרב מבטים. ההמתנה הזו מיועדת למרוט את עצביו של הלורד מטול חרב, לתת לו לאבד ביטחון. עם יריב לא בטוח תמיד קל יותר לשאת ולתת. לבסוף, הוא קם מכסאו, גוהר מעל הלורד.
''אתה תיתן לי חצי מהזהב שבטירה ככופר, תישבע לי אמונים כווסאל, ותיתן לי את בנך היורש כבן ערובה. בתמורה, אעזוב עם חיילי את טירתך ואתה תזכה להגנתי ותוכל להמשיך בחייך. הכפר שכבשתי יוחזר לך''.

סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 27 אוגוסט 2019, 09:53

קונראד:
ספוילרהצג
"אוכל לתת לך שליש מהזהב שבטירה אם תיקח את תיקון ושיפוץ נחלתי על אוצרך. חצי זו כמות גדולה מדי, ואוצרי מדולדל בכל מקרה. ובני הבכור צריך ללמוד איך לשלוט על הנחלה לאחר מותי, לכן אצטרך אותו כאן. אוכל לשלוח אותו ואת בני השני להתלמדויות ב'משמרות'. בתמורה תקבל את צבאי הנותר לשימושך וחמישים אחוזים מהמיסים מעכשיו והלאה".
קנטינר:
ספוילרהצג
META
קשתים- 12.
אבירים- 8.
פלנקס- 15.
IN
הקשתים מפילים כעשרים קשתי אויב, ואלו מפילים עוד שני אבירים. אבירי האויב לא מצליחים באמת לפגוע באבירי החופש, אך הפלנקס מפיל שלושה אבירים נוספים. כעשרים לוחמים נוספים נופלים תחת מכות אבירי החופש, אבל רובם רק פצועים.
אחד האבירים מסתער לעבר קנטינר, מניף את חרבו האדירה לעבר הראש של שכיר החרב.
META
אביר (כולל מתאם כוח 4)- 9.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 27 אוגוסט 2019, 10:01

קונראד
ספוילרהצג
''בנך הבכור יהיה בן ערובה בידי, זה תנאי שאני לא מוכן לוותר עליו'', קונראד אומר ברוגע קר שלא משאיר מקום לויכוח. ''הוא יחיה כבנו של לורד, ואני אלמד אותו כל מה שצריך לדעת על שלטון. אבל אם תעז להראות סימן של מרד, הוא ימות. אני אקח את שיפוץ הטירה והכפרים על אוצרי, ובתמורה אקבל שליש מהזהב שלך, מוסכם. אתה תהפוך לווסאל שלי ותעמוד לרשותי כשאקרא לך, ותעלה לי מס. אדונך הקודם לא יהיה יותר הלורד השליט שלך''.

שלח תגובה