ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[מו"ד 5] עיר של דם ודמעות - עץ משחק (3/3)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 18 אוגוסט 2019, 01:16

אאוטף התפצלנו?
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
nav566
תשובות: 7

שליחה על ידי nav566 » 18 אוגוסט 2019, 08:05

dragonian כתב:
18 אוגוסט 2019, 01:16
אאוטף התפצלנו?

כן
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 18 אוגוסט 2019, 08:53

צ'אנדראווי אז מנסה לאתר את בני בריתו
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 18 אוגוסט 2019, 18:20

נאב
ספוילרהצג
כנראה מדובר בפושעים פשוטים אז מבצע מורכב כנראה מיחוץ לשאלה... נראה לי שההימור הטוב ביותר בנתיים הוא המוכר ג'ונתן חושב לעצמו בעודו מתקרב למוכר התרגיל הישן הזה אמור לעבוד... הוא מתסכל עליו שולף את התג שלו ואומר "תרקאה לי רשיונות עבודה בבקשה" תרגיל ישן, מכירות לא חוקיות נעשות כאן על ימין ועל שמאל, הם יודעים שהם קטנים מכדי שנטריח את עצמנו אבל כאשר אנחנו מחפשים מידע מוטב להם לשתף פעולה או לבלות את הלילה במאסר... הוא כנראה יודע שהמכירה המיסכנה שלו לא ממש מעניינת אותי
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 20 אוגוסט 2019, 12:13

ג'ונתן:
ספוילרהצג
המוכר מזנק אחורה, מפיל כמה משכיות. הוא מדבר בקול צרוד. "עזוב אותי במנוחה, כושף חוק. אין לי מה להראות לך." העיניים שלו מביעות משהו בין חרדה לעצבים. הוא מגרד בזיפיו המלוכלכים ואוסף את המשכיות שנפלו לו. "עכשיו לך מפה, אתה מבריח לי את הלקוחות."
ניקולס וצ'אנדרווי:
ספוילרהצג
ניקולס צועק בסמכותיות, אחריותו כחבר בלגיון מגובה בכוח קדוש. "בוא!" הוא פוקד, והגובלין מסתובב במקום ומתחיל לנוע לכיוון ניקולס. ניקולס מתקרב אליו ותופס אותו לפני שהוא מספיק להבין מה קורה.
הכלב השעיר רץ לכיוון המהומה, מבחין בניקולס שאוחז בגובלין המקלל. הגובלין מנסה נואשות להשתחל מחוץ לאחיזת הברזל של ניקולס, בלי הצלחה מרובה.
ג'ייסון מתקרב אף הוא אל ניקולס, מבולבל מההתרחשות. "מה קרה?" הוא שואל.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 20 אוגוסט 2019, 12:56

ניקולס וצ'אנדרווי:
ספוילרהצג
"הארנק" אומר ניקולס לגובלין. "עכשיו" הוא מוסיף. במהירות ומחזק את אחיזתו ביצור הקטן.
META
איום
liorgonen3 גלגל 1d20+6 וקיבל תוצאה סופית של 24:
18
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 20 אוגוסט 2019, 13:17

נאב
ספוילרהצג
ג'ונתן מחניק חיוך בינגו "אתה מודע לכך שעל פי החוק אני ראשי לזרוק אותך למעצר והסחורה שלך כנראה תוחרם, ראשי... זו מילה מעניינת אתה לא חושב? זה אומר שהבחירה האם לעצור אותך או לא נתונה לחלוטין בידי..." ג'ונתן מסתכל עליו "אובכן נראה שזה יום המזל שלך, אין לי ממש עניין לעצור אותך כרגע ואני באמצע חקירה על גנבת תיק שנגנב מוקדם היום בסביבה, אם אתה יכול לתרום לחקירה שלי אני אהיה מוכן להעלים עין ממה שקראה כאן" ג'ונתן אומר והעיניים שלו נעלות על המוכר בעודו משנן באופן יסודי את מראו וביחוד את הבגדים שלו למקרה ויאלץ לאתר אותו באמצעות איתור חפץ (הוא היה מנסה לאתר את התיק עם זה אך למרבה הצער אין לו תמונה ממששית שלו)
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 20 אוגוסט 2019, 13:32

ג'ונתן:
ספוילרהצג
הגבר מחייך חיוך רחב, חושף שיניים צהובות ומרקיבות. "כפועל יוצא של גזר דין 128Q של השופט מארק קורבק, תת סעיף 213 ג' של חוק התעסוקה קובע שניתן לבצע עסקאות אשר ערכן לא עולה על עשר זינו ללא צורך בהיתר מכירה רשמי, בהינתן כי הסחורה הנמכרת אינה עוברת על תקנון הסחר הרבניקני."
הוא מרחיב את חיוכו למראה ההפתעה הקלה בעיניך. "אתם החלאות של האזוריוס חושבים שאתם היחידים שמכירים את החוק ברבניקה. אתה לא האוכף הראשון שניסה לאיים עלי וגם לא האחרון. אם אתה זקוק לעזרה, אני מוכן לספק אותה. תמורת תשלום, כמובן. אבל אל תנסה לסחוט אותי."
ניקולס וצ'אנדרווי:
ספוילרהצג
הגובלין שומט את הארנק שלך על הרצפה. "הנה, 'סדר? עכשיו 'זובותי!"
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 20 אוגוסט 2019, 14:23

נאב
ספוילרהצג
ההפתעה נעלמת במהירות ומתחלף בגיחוך קל "יפה יפה... אבל אתה מכיר את תת סעיף 3 נגזרת פסיקה 128Q? 'סחורה אשר הושגה בניגוד לתקנון PO45 תגרור ענישה בהתאם לחוק" ג'ונתן מסתכל עליו, יתכן שזה דווקה יום המזל שלו, ג'ונתן מחייך "ג'ונתן טורס, ממשרד החקירות בשכונה השלישית, מביא-חוק" הוא אומר "אתה נראה כמו בחור שיודע דברים... יתכן שנוכל לעזור זה לזה בעתיד" ג'ונתן מסתכל עליו "מה שמך?" אם יש לי מזל נפלתי על סוחר מידע זה עשוי להיות שימושי בעתיד הקרוב והרחוק...
out
בהתחשב בזה שענף האכיפה לא נולד אתמול בתך יש לו כל מהי תקנונים חופשים יותר ופחות, בעולם האמיתי זה כולל מחיקת עבירות קלות אבל אני לא יודע הרבה מעבר לזה... האם סוכרי מידע נחשבים לצורך העניין כחלק מהוצאות החקירה? מה העמדה של הסנט בנושאים מהסוג הזה?
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 20 אוגוסט 2019, 17:38

ניקןלאס וצ'אנדראווי
ספוילרהצג
בינתיים הוא מרחרח את הארנק, הגובלין והדוכן. ואם יש הזדמנות את המוכר
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 22 אוגוסט 2019, 18:53

ג'ונתן:
ספוילרהצג
OUT: סנאט האזוריוס נוהג להימנע מסוחרי מידע לרוב. זה יותר העיסוק של בית דימיר. מבחינת האזוריוס, כל אזרח מחוייב לשתף איתם פעולה על פי חוק בחקירות. עם זאת, הרבה מהאנשים יתנו מידע שגוי או חלקי אם שיתוף הפעולה יידרש מהם.
IN: האיש מצחקק. "אני מכין את הסחורה שלי בעצמי, כך שהיא לא עוברת על התקנון שלך."
הוא מושיט לך יד. "קרא לי גרים. נעים להכיר אותך."
אני עדיין מחכה לתגובה מליאור.
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 22 אוגוסט 2019, 19:08

נאב
ספוילרהצג
out
אבל אני מניח שכל אוכף שבאמת טוב יודע שלפעמים יש צורך באמצעים כאילו כך שזה כנראה יחסית נפוץ בקרב האוכפים המנוסים אבל לא פופולרי במיוחד
in
ג'ונתן לוחץ את ידו בחוזקה ידידותית "אני מנהל כרגע חקירה על תיק שנגנב מוקדם יותר היום, ואל פי החישובים שלי סביר להניח שהפושעים נמלטו מהכיוון הזה, וגם אם לא אני מניח שאתה כנראה יודע איך למצוא את האנשים המדוברים" ג'ונתן אומר "אז למה שלא נעשה עיסקה?"

א.ש.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 22 אוגוסט 2019, 21:01

OUT
סליחה, משום מה לא ראיתי את התגובה לי בהודעה למעלה (יש מצב שערכת אותה אחרי שפרסמת אותה?)
IN
ניקןלאס וצ'אנדראווי
ספוילרהצג
"חכה." אומר ניקולס לגובלין, עדייון חוקר אותו, "היה פה שוד קודם, אני מניח שאלה קולגות שלך. אתה יכול לספר לי מה היה שם, או שאתה יכול לבוא איתי למשמר ולאבד את היד שלך על גניבה." הוא תוקף
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 25 אוגוסט 2019, 07:15

ניקולס וצ'אנדרווי:
ספוילרהצג
הכלב מרחרח את הגובלין בזמן שניקולס מתחקר אותו. הגובלין מצווח קלות. "אנ'לא יודע על מה ת'מדבר, 'ני רק נמצא פה, 'ני לא קשור לכל פושע בשוק הזה, 'בנת?"
ג'ונתן:
ספוילרהצג
גרים מחייך. "גבר ואישה? חסרי גילדה? שיער שחור,
בגדים מרופטים?"
אתה מהנהן. הוא מגחך. "בחיים לא שמעתי עליהם." היד שלו מושטת לעברך, ממתינה.
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 אוגוסט 2019, 12:13

ניקולס וצ'אנדרווי:
ספוילרהצג
"אז אתה רוצה להגיד לי שאתה עובד לבד? סתם מסתובב בשוק ומכייס אנשים?" שואל ניקלאוס בקול ספקני, "חבל, אני מניח שאכן נצטרך להוריד לך את היד בתור עונש, אם אין לך כלום להציע לנו במקום."
שלח תגובה