ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[מו"ד 5] עיר של דם ודמעות - עץ משחק (3/3)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 אוגוסט 2019, 21:25

"ובכל זאת לא הצעת את זה." הוא אומר ושורק, האיל (stag) הגדול שמתקרב לעברו למדתם להכיר בשם וולקן, מזמן הבנתם שהאיל חכם יותר מחייה רגילה, סביר שאתם יודעים שלפרשי ליגיון הברוס יש לעיתים רמכים שהם יותר מרק חיות רכיבה, וולקן אחד מהם.
ניקולס מעביר ידו על פרוות האייל השחור, נראה שהם מתקשרים לרגעים בודדים לפני שניקולס פונה לעבר השוק. וולקן אחריו
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 12 אוגוסט 2019, 09:50

צ'אנדראווי שקט. מברך לשלום את האיל, ומתקדם בהבעת שלווה מרגיזה אחרי חבריו לצוות
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 12 אוגוסט 2019, 11:55

"מכיוון שזה הדבר הראשון שמלמדים אותך בשירות החוק, זה ברור מעילו. ואני מניח שהדבר הראשון והאחרון שלימדו אותך זה כיצד להניף חתיכת מתכת חדה" ג'ונתן מפטיר "תן לי לנהל את החקירה ואני אתן לך לכתוש את השודדים האומללים לערמת איברים מדממת, כל אחד ומה שהגילדה שלו טובה בו" ג'ונתן מסתכל על הפיל "באמת שאני לא רואה סיבה שנלך כולנו, כנראה מדובר בחקירה פשוטה והסיבה היחידה שביקשתי מניקולאס לבוא היא ליתר ביטחון... לא עדיף שתמתין כאן למקרה ויגיע לקוח אחר?"
out
מצטער על האוינות הקלה של הדמות שלי, פשוט יש לו עבר מורכב עם שתי הגילדות שלכם והוא מאוד לא מחבב אותם.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 12 אוגוסט 2019, 12:21

אאוט:זבסדר. אם הכןל יופי טופי זה טפו
אין:
"אני חש שזה מסע שעלינו לקחת יחדיו. אני בטוח שאוכל ללמוד הרבה מפצעי הלב אתם מדממים בדרמטיות שכזאת.' בחיוך שליו וחברותי להרגיז
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
nav566
תשובות: 7

שליחה על ידי nav566 » 13 אוגוסט 2019, 10:08

בעוד שלישיית החוקרים מתווכחת, וג'ייסון מתהלך לידם בחוסר נוחות קל, רחוב ברייקר נעלם מאחוריהם. הליכה קצרה בלבד מובילה אותם לשוק.

תמונה

השוק סואן בשעה הזו, מלא לקוחות מפוקפקים שעוברים בין דוכנים, חנויות ומוכרי רחוב כאחוזי אמוק. המולה ובלגן אדירים שוררים במקום. בשוק מסתובבים הרבה חסרי גילדה, אנשים פשוטים שלא משתייכים למערכת הפוליטית המסועפת של רבניקה. בין אם מחוסר כישורים או מחוסר רצון, חסרי הגילדה נמצאים ברשות עצמם.
ארבעתכם צועדים דרך רחוב השוק המטונף. אנשים מבחינים במדי הגילדות שלכם, ומתרחקים מכם אוטומטית. בייחוד מג'ונתן וניקולאס. מבטים חושדים והתלחששויות מקיפים אתכם כאשר אתם צועדים אל זירת הפשע.
אתם עומדים מאחורי דוכן הדגים. משולב סימיק עכור למראה, בעל זימים וחלק תחתון עשוי רפש ירוק, יושב ומציע שם מבחר דגים מעניין, עם כמות ראשים שנעה בין אפס לשש. הוא מעיף בכם מבט סקרן כשאתם חולפים על פניו.
ג'ייסון נכנס לסמטה אחורית ומצביע. "הנה. זה קרה בדיוק כאן."
הסמטה קטנה ומטונפת. ג'ייסון מצביע לכיוון היציאה האחרת מהסמטה. "הם רצו בכיוון הזה. רדפתי אחריהם, אבל איבדתי אותם."
מה עכשיו?
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 13 אוגוסט 2019, 11:42

"הם הפילו משהו אולי? אוכל לעקוב אחרי הריח"
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 14 אוגוסט 2019, 15:01

"אני בספק בהתחשב בסירחון הכללי" ג'ונתן אומר בעודו מחשב את המהלכים של הגנבים ומנסה להחליט לכן יפנו מכאן ואולי איפו יזרקו את התיק

חקירה
tkhag1 גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 22:
17
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 15 אוגוסט 2019, 13:34

OUT: זו טכנית אמורה להיות בדיקת הבחנה, לא חקירה, אבל נניח לזה.

ג'ונתן:
ספוילרהצג
אתה בוחן את הסמטה, מנסה להבין את דרך הפעולה של הפושעים.
על פי תיאור הפשע, הזוג כנראה איגף את ג'ייסון משתי הצדדים של הסמטה. הגבר תפס אותו מאחורה בזמן שהאישה חטפה את התיק. אחר כך שניהם נמלטו.
קל להבין למה הם לא נמלטו אחורה, בהתחשב בעובדה שהדבר יוביל אותם מאחורי דוכן הדגים. עם זאת, הצד השני של הסמטה נפתח אל תוך הקהל בשוק. הם כלל הנראה המשיכו. אתה רואה, מעל לקהל הראשים, מספר מקומות שיכולו להתאים לנסיגה זריזה, וההמון הצפוף מאפשר לחמוק מכל רודף. התנועה המהירה, הסוחפת, של האנשים מבלבלת אפילו אותך. עם זאת, כאשר אתה עומד מחוץ לקהל, קל לך להבחין בחריגות. זה אומר שכל מי שעמד מחוץ לגוש המרכזי היה מסוגל להבחין בזה.
מסביבכם נמצאים מספר דוכנים. דוכן נקניקיות אחד, מנוהל על ידי גובלין מזוקן שיושב על כיסא מוגבה. דוכן קטן שעליו בשמים רבים בבקבוקים, נמכרים בידי אישה מכוסה בצעיפים. ודלפק ועליו סירי מתכת בגדלים שונים, מולו עומדים זוג אלפי יערץ אחד מהם לוגם לוקספרסו גדול, בעוג האחר מדבר עם לקוחות.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 15 אוגוסט 2019, 14:20

ג'ונתן מסתכל ואומר "אין כמעט טעם לשאול את המוכרים בהתחשב בהמון הלקוחות, סביר מאוד להניח שהם היו ממוקדים בקהל ולא שמו לב למה שקרה כאן... צ'אנדרווי תבדוק את הקבצנים אולי מישהו מהם ראה מה קורא כאן, ניקולס לך לדוכנים ותבדוק את שדה הראייה שלהם, יש סיכוי זעיר שאולי אחד מהם היה עם שדה ראיה טוב ואלי ראה מה התרחש כאן... אם אחד מהן עושה לך בעיות תקראה לי, ג'ייסון לך עם החבר שלנו וראה אם אתה מזהה אולי אחד מההמולסים שהיו בסביבה ואולי ראה משהו, תקראה את הזיכרון שלך, אני הולך לבדוק את מקומות הבריחה הסבירים שעליהם הם ברחו, שוב תקראו לי במידה ואחד מהאנשים כאן עושה לכם בעיות, ואחד ממכם צריך לנסות לדבר עם מוכר הדגים" ג'ונתן מתחיל ללכת, דוחף את דרכו בהקהל במיומנות ובעין פתוחה, אין לו כוונה לעבד את הארנק שלו (למרות שרוב כספו נמצא בביתו).
א.ש.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 אוגוסט 2019, 14:25

ניקולס מחכה לרגע שג'ונתן ילך, ומסתובב מעט בשוק, בניגוד לג'ונתן קצר האופקים, ניקולס יודע איך לדבר אם אנשים, הוא יודע איך שוק עובד. הוא גדל ברחובות האלה, הוא מכיר את סוג האנשים שמסתובבים פה, הוא יודע כיצד לדבר איתם, הוא יודע מה לשאול אותם, והוא יודע מה צריך להגיד כדי שהם יתעלמו מהמדים שלו, ויתרכזו באדם שהוא.
META
שכנוע בשביל איסוף מידע
liorgonen3 גלגל 1d20+6 וקיבל תוצאה סופית של 21:
15
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 16 אוגוסט 2019, 09:24

צ'אנדראווי הופך את עצמו לכלב.
הוא מרחרח את ה"עיתונאי" וזירת הפשע בחיפוש אחר רמזים
____

מטה:צורת פרא:כלב.
Perception ביתרון
dragonian גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 11:
6

dragonian גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 8:
3
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 17 אוגוסט 2019, 21:29

צ'אנדרווי:
ספוילרהצג
ברגע שאתה הופך לכלב, הצחנה האדירה של השוק מכה בך במלוא עוצמתה. מאות ריחות מעורבבים אחד בשני, רובם לא מאוד נעימים. זו המקבילה של ריח לאורות מהבהבים במיליון צבעים שמבזיקים הישר מול עיניך.
אתה לוקח כמה זמן להתרגל לתחושה, ואז מנסה לאתר את שאריות הריח של ג'ייסון. אתה מסתובב במשך כמה זמן, בלי הצלחה מרובה. הריח, אם קיים, קלוש מכדי שתוכל לעקוב אחריו בהמולה הזו.
ג'ונתן:
ספוילרהצג
אתה בודק את הדרכים בהם הם יכולו לברוח.המולת השוק אופפת אותך בעודך בוחן את הסמטאות והפתחים. אתה מסמן שלושה מיקומים עיקריים:
מרזב שנתלה מאחד מהגגות מאפשר טיפוס נוח אל הגג. הטיפוס לא אמור לקחת יותר מכמה שניות, אבל מאוד בולט, כיוון שהוא מתנשא מעל ראשי הקהל. אתה מקיף את המבנה, ומגלה מהצד השני שלו מרפסת נוחה למראה, שמאפשרת ירידה קלילה.
סמטה אחת שמוצבת במיקום נוח מימין מוסתרת לחלוטין לעין מכיוון היציאה מהסמטה שלכם, מאפשרת חמיקה מרודפים בקלות יחסית. הסמטה מובילה לחלק השני של השוק, שבנוי בצורת פרסה. באמצע הסמטה עומד בן אנוש מפוקפק למראה ומוכר תכשיטים ממגש שתלוי על צווארו.
מכסה ביוב, שנמצא בתוך הקהל, מוביל אל תוך מערכת הביוב של רבניקה. נתיב בריחה נוח, אך רק במידה שהמכסה כבר פתוח, מה שדורש שותף נוסף לפשע כדי לאפשר מבצע אפקטיבי.
ניקולס:
ספוילרהצג
אתה מסתובב, מתשאל את האנשים. אוסף את המידע שאתה צריך. אנשים חושדים בך בהתחלה, אבל הכישורים שלך בדיבוב מאפשרים לך לשחרר את לשונם.
מספר אנשים מדווחים שהם ראו זוג דומה יוצא מפתח הסמטה. דיבור עם מוכר הנקניקיות, שעומד ממש בסמוך, מגלה לך שהרצים פנו לכיוון ימין כמעט מייד. ממה שאתה מוצא, מדובר בתקרית נפוצה בשוק, והרוב לא טורחים להקדיש לה תשומת לב.
אתה מבחין רק כעבור כמה שניות בארנקך שנעלם, כאשר מספר אנשים צועקים מאחוריך. גובלין קטן רץ בין ההמונים, בועט בקרסוליים ונושך מרפקים בחופשיות. הוא מפלס דרך בקהל בקצב די מהיר, ורץ לכיוון הצד הימני של הרחוב.
מה אתם עושים?
נערך לאחרונה על ידי nav566 ב 17 אוגוסט 2019, 22:39, נערך פעם 1 בסך הכל.
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 17 אוגוסט 2019, 22:25

א... למה אין כאן ג'ונתן? אני מניח שהתבלבלט עם ג'ייסון?
א.ש.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 17 אוגוסט 2019, 22:29

ניקולס
ספוילרהצג
ניקולס פותח את פיו, "בוא!" הוא צועק לעבר הגובלין, הפקודה שלו מלווה בכוח קדוש הישר מהמלאכית, הוא יעניש את הפושע הזה. כאן ועכשיו', הוא עולה על וולקן, ודוהר לעבר הגובלין.
META
מטיל "פקודה" הוא צריך להצליח בהצלת חוכמה ד"ק 14, בכישלון הוא עושה כל מה שהוא יכול בתורו כדי להתקרב אלי בדרך המהירה והקצרה ביתור.
מנצל חצי מהמהירות שלי כדי לעלות על הרמך, ומה שנשאר מהתנועה שלו לעבר הגובלין, פותח במרדף במקרה שהוא מצילח להשתחרר מההשפעה של הלחש
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 17 אוגוסט 2019, 22:40

tkhag1 כתב:
17 אוגוסט 2019, 22:25
א... למה אין כאן ג'ונתן? אני מניח שהתבלבלט עם ג'ייסון?

זה איכשהו עשה לי אוטוקורקט
- וודי אלן
שלח תגובה