ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[מו"ד 5] עיר של דם ודמעות - עץ משחק (3/3)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 27 אוגוסט 2019, 19:56

ניקולאס וצ'אנדראווי
ספוילרהצג
OUT
אין נזק הכנעה ב5, במקום זה כל פעם שאתה מוריד יצור ל0 נק"פ אתה קובע האם אתה מנסה להרוג אותו או רק לעלף
IN
ניקולס מניף את הפטיש שלו, מסחרר אותו במקתפה מהירה בעוד וולקן מבצע הטעייה עם הקרניים שלו, השניים תוקפים כאחד, ומפצים על כל הבלאגאן שיש כאן.
META
וולקן משתמש בפעולת סיוע לניקולס על הגובלין הקרוב ביותר. ההתקפה הראשנה של ניקולס עם יתרון.
liorgonen3 גלגל 1d20+7 וקיבל תוצאה סופית של 26:
19

או
liorgonen3 גלגל 1d20+7 וקיבל תוצאה סופית של 25:
18

אם פגע
liorgonen3 גלגל 1d8+6 וקיבל תוצאה סופית של 13:
7

התקפה שנייה (ללא יתרון אבל גם בלי חיסרון)
liorgonen3 גלגל 1d20+7 וקיבל תוצאה סופית של 16:
9

אם פגע
liorgonen3 גלגל 1d8+6 וקיבל תוצאה סופית של 12:
6

אם ההתקפה גורמת למי שנפגע לרדת מתחת ל0 נק"פ בוחר לאלף במקום להרוג
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
nav566
תשובות: 7

שליחה על ידי nav566 » 30 אוגוסט 2019, 09:35

ג'ונתן:
ספוילרהצג
אתה יוצא מן הצד השני של הסמטה, בדרך לבניין המעצר של האזוריוס. גרים הולך ביחד איתך בשקט.

תמונה

בבניין האכיפה מקדם את פניך פקיד מושעמם. הוא לבוש בחליפה נפוחה, מהסוג שעובדים במחלק השיפוט נוטים ללבוש. הוא מושיט לך יד ברגע שאתה מגיע, שאוחזת בטופס. "בבקשה למלא טופס 34DQ-A6 מיד."
אחרי שאתה ממלא את הטופס, הוא מסתכל עליו לשנייה ומושיט לך עוד שתי טפסים. "מלא את אלה, ועלה במדרגות. תשאיר כאן את העצור שלך, תגיש את הטפסים במשרד הרישום בקומה השנייה, ואז תחזור לכאן עם טופס בקשה למעצר."
אתה ממלא אחר ההוראות בקפדנות. כאשר אתה חוזר אל הפקיד, הוא חותם על המסמך שלך, ושתי אוכפים מגיעים לקחת את גרים. הוא מחייך אליך חיוך זחוח לפני שהדלת נסגרת מאחוריו.
מה עכשיו?
ניקולאס וצ'אנדרווי:
ספוילרהצג
תמונה

צ'אנדרווי פוגע באחד הגובלינים עם המטה שלו. הגובלין מצווח ועף אחורה, אוחז בראשו.
הגובלין מיילל, קצף בוקע מפיו, מסתער לכיוון צ'אנדרווי. צ'אנדרווי חוסם במיומנות את הסכין שנשלחת לעברו.
שאר הגובלינים מסתערים לכיוון ניקולס. הוא הודף אותם עם המגן שלו, אבל אחד מצליח לחדור את ההגנות שלו ופוגע עם פגיון מחודד. דם ניתז מן הפציעה.
הגובלין האחוז בידי ניקולס מנסה להשתחרר, אבל שלא בהצלחה. ואז ניקולס עוזב אותו על הקרקע, מניף את הפטיש שלו ותוקף יחד עם וולקן. הפטיש מונף, חובט בשתי גולגלות בדייקנות מספקת. שני גובלינים צונחים על הקרקע, שקעים בגולגולותיהם. אבל גובלינים נוספים מצטרפים במקומם. כשבעה גובלינים עדיין עומדים, בנוסף לגובלין המקורי ולשניים שנפלו.
ג'ייסון שולף פגיון ועומד בתנוחה מתגוננת, מבוהל. הוא לא נראה מנוסה מדי בקרב, ומנסה להימנע מכל המהומה.

כיוון שניקולס החליט לתקוף בחופשיות, הנחתי שהוא משחרר את האחיזה שלו בגובלין הראשון.
ניקולס חטף 5 נקודות נזק. תור צ'אנדרווי.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 30 אוגוסט 2019, 10:38

נאב
ספוילרהצג
אני ממלא את הטפסים הנדרשים כדי לתחקר אותו ונכנס לחדר החקירה בעודי לוקח ספר ומתרענן לרגע בחוקים, רואה במה אני יכול להאים עליו

ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 30 אוגוסט 2019, 10:38

ניקולאס וצ'אנדראווי
ספוילרהצג
צ'אנדראווי מהמהם בשלווה. 'זה בסך הכול תרגיל נשימה והתעמלות. הסכנה היא רק אחיזת עיניים.' אומר בקול מרגיע לג'ייסון.
'גם הפצע של ניקולאס ידידנו הוא אשליה זמנית.' צ'אנדראווי נראה כמי שמתחיל להעלות הילוך, הוא מסחרר את המטה ומנסה להנחית על ראש אחד הגובלינים. הוא שולח בעיטה אל גובלין שני תוך כדי שהוא מנצל את המומנטום וחובט במטה בגובלין שלישי

אאוט:
משלם 1 קי לflurry of blows
מטה
dragonian גלגל 1d20+4 וקיבל תוצאה סופית של 22:
18

נזק
dragonian גלגל 1d8+2 וקיבל תוצאה סופית של 4:
2

בעיטה
dragonian גלגל 1d20+4 וקיבל תוצאה סופית של 19:
15

נזק
dragonian גלגל 1d4+2 וקיבל תוצאה סופית של 3:
1

מטה
dragonian גלגל 1d20+4 וקיבל תוצאה סופית של 20:
16

נזק
dragonian גלגל 1d8+2 וקיבל תוצאה סופית של 7:
5
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 30 אוגוסט 2019, 12:13

ניקולאס וצ'אנדראווי
ספוילרהצג
ניקולס מחניק קללה, לא שזה משנה. הוא ממשיך להילחם, מניף את פטיש הקרב שלו כדי לחבוט בעוד שני גובלינים, וולקן נמצא שם, מסייע לו.
META
וולקן משתמש בפועלת סיוע על הגובלין הראשון
התקפה
liorgonen3 גלגל 1d20+7 וקיבל תוצאה סופית של 12:
5

או
liorgonen3 גלגל 1d20+7 וקיבל תוצאה סופית של 10:
3

אם פגע
liorgonen3 גלגל 1d8+6 וקיבל תוצאה סופית של 14:
8

התקפנה שנייה
liorgonen3 גלגל 1d20+7 וקיבל תוצאה סופית של 24:
17

אם פגע
liorgonen3 גלגל 1d8+6 וקיבל תוצאה סופית של 7:
1

ההתקפות נועדו לעלף, לא להרוג

נקפ
37/42
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 02 ספטמבר 2019, 07:35

ג'ונתן:
ספוילרהצג
אוקיי.
אתה עצרת את גרים באשמת שיבוש הליכי חקירה, בטענה שהוא סירב לספר לך מידע שהיה ברשותו. עם זאת, הראיות הנוכחיות לא מספיקות כדי לתמוך בזה. הוא לא נשמע מספר שהמידע ברשותו אפילו פעם אחת, כך שאין לך כאן עילה אמיתית לחקירה.
אתה יכול להשתמש בלחש אמת כלשהו, אבל למרבה הצער, תקנה 305-C בחוקי האכיפה קובעת שתוצאה של לחש אמת אינה ראייה קבילה בבית המשפט, כיוון שיש דרכים להטות אותה. אתה מוזמן להשתמש בזה כדי לאשר את החשדות שלך, אבל שום דבר שגרים יאמר תחת השפעת לחש אמת לא יהיה קביל כראייה.
כדי להאשים אותו בזה, אתה צריך שהוא יתוודה. לחלוטין, אתה יכול ליצוא ראייה קבילה, כגון עד או הוכחה נסיבתית.
אתה יכול לנסות להאשים אותו בסחורה לא חוקית, אבל כיוון שזו לא סיבת המעצר הנוכחית שלו, אתה תוצב במצב משפטי בעייתי.
ניקולס וצ'אנדרווי:
ספוילרהצג
צ'אנדווי וניקולס פוגעים בגובלינים, מפילים שלושה נוספים. ארבעת האחרים מנצלים את ההזדמנות כדי לברוח יחד עם השותף שלהם. הם נסים דרך הקהל, חומקים בין הראשים ונעים במהירות לכיוון הסמטה מצידו הימני של הרחוב.
תור צ'אנדרווי.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 02 ספטמבר 2019, 09:30

נאב
ספוילרהצג
לחש אמת אינו קביל כראייה, מצד שני אני לא אחריו, אני אחרי התיק ג'ונתן חושב לעצמו בעודו נכנס לחדר החקירות ומתיישב מול הבחור שלו "אנחנו יכולים לעשות את זה יפה או שאנחנו יכולים לעשות את זה מכוער, תן לי את המידע ואשלח אותך הביתה, אם לא תיתן לי אותו אני ארד עמוק לתוך החיים שלך, ואין לי שמץ של ספק שיש שם משהו שמהווה הפרה חמורה של החוק" העיניים של ג'ונתן מצומצמות "אז מה זה יהיה? הדרך הקשה או הדרך הקלה? תבחר בקלה ותחסוך לשנינו זמן, תבחר בקשה ותבזבז את זמני בלהרוס את חייך" ואני מקווה שאתה לא מתכנן לשקר, לחש האמת והעיקוב עד לאימות המידע יפגע בך ג'ונתן חושב לעצמו כאשר מבטו לא מסגיר דבר

Meta
איום
tkhag1 גלגל 1d20+3 וקיבל תוצאה סופית של 15:
12
נערך לאחרונה על ידי tkhag1 ב 02 ספטמבר 2019, 11:50, נערך פעם 1 בסך הכל.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 02 ספטמבר 2019, 11:19

ניקולאס וצ'אנדראווי
ספוילרהצג
אאוט: אני מקווה שזה חוקי, פעם ראשונה שאני משחק דרואיד ואני מקווה דהבנתי נכון
אין:
"היכון לקפוץ עלי" אומר צ'אנדראווי לניקולאס והופך לטיגריס ומחכה רגע לניקולאס כדי לרדוף אחרי הגובלינים

אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 ספטמבר 2019, 12:42

ניקולאס וצ'אנדראווי
ספוילרהצג
OUT
דרגוניין... יש לי רמח שאני מסוגל לרכוב עליו, שאני שולט בו, ושיש עליו ציוד, תסלח לי שאני חושב שלעלות על טיגיריס שלא נועד לרכיבה, כשאני עם שריון לוחות ומגן כבד...

שה"מ- אין לנו מזדמנות עליהם אם הם הגיעו עד אלינו ועכשיו בורחים?
IN
ניקולאס מרים את סמל הקודש שלו. הוא נשבע בשם המלאכית לצוד את הפושעים, הוא לא יתן להם להימלט. בעוד הוא עולה על וולקן ומתקרב ככל הניתן לגובלים, הוא משחרר פעימה קדושה מהסמל, שמקיפה את האיזור שלו, מונעת מהאויב לברוח
META
עולה על וולקן ומבצע את המהירות שנשארה לו כדי להתקרב לגובלנים
מפעיל תיעול קדוש- אתגר האלופים- כל מטרה שאני בוחר בטווח 30 פיט ממני צריך להציל חוכמה בד"ק 14, בכישלון הם לא יכולים להתרחק ממני יותר מ30 פיט (בגלל פעולה יזומה שלהם.)
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 11 ספטמבר 2019, 07:46

טוב. אני רוצה להתנצל בפני כל השחקנים שלי. בשבוע האחרון התמודדתי עם עומס אישי לא קטן, ולא הצלחתי לפנות זמן כדי להמשיך את המשחק. אני מקווה מאוד שזה לא יקרה שוב.

ניקולס וצ'אנדרווי:
ספוילרהצג
בעוד ניקולס רוכב קדימה, עוצמתו של הלגיון נובעת ממנו, לוכדת את תשומת הלב של הגובלינים. הגובלינים נעצרים ומסתובבים. כולם רצים קדימה ותוקפים בצווחה, לא מסוגלים לברוח. ניקולס הודף את רוב התקפותיהם, אבל גובלין נבזי אחד פוגע לניקולס בירך, מקיז דם.

ניקולס חטף 5 נקודות נזק. כל הגובלינים הושפעו.
תור צ'אנדרווי.
ג'ונתן:
ספוילרהצג
OUT: אני חושב שהייתה אי הבנה. אין לחש אמת קבוע בחדר. אתה מוזמן להטיל בעצמך לחש אמת אם יש לך, אבל אתה לא יכול להשתמש במה שהוא אומר כבראייה בזמן שלחש האמת פועל עליו.
IN: אתה נכנס לחדר, מוכן לתחקר את הבחור, ומופתע לגלות שני אנשים בחדר. ביחד עם גרים יושב אדם גבוה וגרום, לבוש בחליפה הנפוחה האופיינית לאנשי ענף השיפוט של הסנאט. הוא מסתובב לכיוונך כשאתה נכנס לחדר.
"מביא חוק טורס, נחמד מצידך להצטרף אלינו. אני המושבע גייל. אני אדבר מטעם מר גרים."
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 11 ספטמבר 2019, 09:06

זה בסדר עם יש לך עומס ואתה לא יכול לענות, אבל בבקשה להבא תידע אותנו, לשם כך פתחתי את קבוצת הוואטסאפ.

נאב
ספוילרהצג
התכוונתי להטיל עליו לחש אמת מאוחר יותר, לא הנחתי שיש לחש אמת קבוע בחדר בהתחשב בכך שזה לא קביל כראייה.
אגב זה לא נורמלי שמישהו מענף השיפוט מיצג אותן נכון? זה כמו לזכור עורך דין ואני מניח שהסנאט לא ממן לך אחד ואתה חייב לממן אותו בעצמך נכון?
נ.ב. אני הולך לשאול שאלה שאלה אז אני מקווה שזה לא יתקע את המשחק.
In
ג'ונתן מחייך חיוך מאולץ נעים להכיר אותך אדון גייל, הבה נתחיל" הוא מתיישב ושולף עט נוצה ומסתכל על האצור "ענה ציין את שמך הפרטי שם משפחתחה מקום מגורים השתייכות לגילדה במידה ויש ומשלח או משלחי יד"
א.ש.
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 11 ספטמבר 2019, 11:11

ג'ונתן:
ספוילרהצג
OUT: זה בהחלט לא נורמלי. הסנאט לא סתם ממנים מישהו מטעם לייצג כל אחד.
IN: גייל מחייך. "אני רואה שאתה לוקה בחוסר הבנה על המעמד של מרשי. הוא נולד חסר גילדה, ואין לו שם משפחה. הוא מציג את עצמו בתור גרים. אין לו מקום מגורים קבוע, והוא עוסק כרגע בממכר עדיים ותכשיטים בעבודת יד."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 11 ספטמבר 2019, 11:17

ניקולאס וצ'אנדראווי-
ספוילרהצג

צ,'אנדראווי הטיגריס רץ ומאגף, תוקף את הגובלין שפצע את ניקולאס, מזנק בטפרים לשסף ואז לנשוך

מטה: משתמש בניתור חתולי
התקפה
טופר
dragonian גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 22:
17

אם מצליח:
נזק
dragonian גלגל 1d8+3 וקיבל תוצאה סופית של 11:
8

והמטרה גם נופלת. Prone
ואז נשיכה
dragonian גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 15:
10

נזק(?)
dragonian גלגל 1d10+3 וקיבל תוצאה סופית של 12:
9
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 11 ספטמבר 2019, 11:19

נאב
ספוילרהצג
"בהתחשב ביכולת הכלכלית שלך אדון גרים זה חשוד מאוד, כיצד הצלחת להעסיק נציג של ענף המשפט? ההכנסה השנתית ממכירת חפצי דיסקית לא מספיקה בשביל לכסות את העלות, אתה לא מוצא את זה מסקרן?"
א.ש.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 ספטמבר 2019, 11:19

ניקולס וצ'אנדרווי:
ספוילרהצג
OUT
אתה יכול בבקשה לרשום את הערך של ההתקפה גם? זה לא שאני לא מאמין לך, פשוט יש כמה יכולות תגובה שמעלות דרג"ש ולפעמים אני ארצה לדעת אם הן רלבנטיות (כמו שהלחש מגן של אשף נותן לו עוד 4 דרג"ש נגד התקפה)

@dragonian - תקרא את היכולת, אתה חייב לעבור 20 פיט בקו ישיר (מה שאני לא בטוח שיש לנו) והגובלין צריך להציל כוח, זה לא מפיל שרוע אוטמטית....
IN

ניקולס ממשיך להפיל את הגובלינים, הפטיש שלו והקרניים של וולקן פוגעות בהן האחד אחרי השני.
META
התקפה ראשנה (עם עזרה של וולקן ולכן יתרון)
liorgonen3 גלגל 1d20+7 וקיבל תוצאה סופית של 25:
18

או
liorgonen3 גלגל 1d20+7 וקיבל תוצאה סופית של 13:
6

אם פגע
liorgonen3 גלגל 1d8+6 וקיבל תוצאה סופית של 13:
7

התקפה שנייה
liorgonen3 גלגל 1d20+7 וקיבל תוצאה סופית של 23:
16

אם פגע
liorgonen3 גלגל 1d8+6 וקיבל תוצאה סופית של 9:
3

נק"פ
32/42
שלח תגובה