נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

[מו"ד 5] עיר של דם ודמעות - עץ משחק (3/3)- מוקפא.

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
nav566
הודעות: 1046
הצטרף: 14 אפריל 2016, 14:41
תשובות: 7

[מו"ד 5] עיר של דם ודמעות - עץ משחק (3/3)- מוקפא.

שליחה על ידי nav566 » 01 אוגוסט 2019, 11:14

ברוכים הבאים למטרופולין הענק אשר מכסה את העולם כולו. עיר אשר איננה ישנה לעולם, שכן עד שהשמש שוקעת בצד אחד היא כבר זורחת בצד השני. עיר מלאה יופי, החל מן הגנים המטופחים של התאספות הסלסניה וכלה בקתדרלות הגותיות של האורז'וב. עיר אשר לה פנים רבות, עיר שבה אפשר לבטוח בכולם ואסור לבטוח באיש. עיר של כבוד וגאווה, עיר של עליצות ואהבה, עיר של דעות קדומות ותככים, עיר של מדע וקסם, עיר של דם ודמעות. ברוכים הבאים לרבניקה.
סיפורנו לוקח חלק הרחק מליבה של רבניקה וממחוז עשר. במקום זאת, אנו מתמקדים במחוז שלוש, שם ענף האכיפה של סנאט האזוריוס בראשות הפוסק אגמונד סרב מבצע שיתוף פעולה ניסיוני עם לגיון הבורוס. במסגרת שיתוף הפעולה, בכל אחת משש השכונות במחוז שלוש יוקם משרד "חקירות פרטיות ופתרון בעיות הציבור", מעין משרד בילוש פרטי המטפל בבעיות הפונים בתמורה לתשלום. האחראי על המיזם הוא ראש מחלקת החקירות של מחוז שלוש מטעם הסנאט, סגן הבילוש ווניק קרלוס. הסגן קרלוס משתף פעולה עם מספר בכירים במפקדות הלגיון המקומיות, וארגן מספר גילדות נוספות שישתתפו במיזם. כל משרד יורכב מנציג של האזוריוס, נציג של הבורוס, ונציג של גילדה אחת אחרת. האיזט, הסימיק, והסלסניה הצטרפו למיזם, כך שהנציג השלישי יהיה שייך לאחד מהם.
אתם שלושת הנציגים שנשלחו לעבוד יחדיו במשרד החקירות הפרטיות ופתרון בעיות הציבור של שכונה מספר שש במחוז שלוש. הרפתקאותיכם ברבניקה מתחילות כאן.

***
גיבורינו:
מלגיון הבורוס, סמל ניקולס לה-בלאנק, שאותו ישחק liorgonen3
מסנאט האזוריוס, מביא-חוק ג'ונתן טורס, שאותו ישחק tkhag1
מהתאספות הסלסניה, אוונג'ל צ'אנדרווי, שאותו ישחק dragonian

***

לנוחותכם, כל המידע שהופיע בנושא ההרשמה:

היסטוריה
ספוילר
הצג
לפני עשרת אלפים שנה, העולם של רבניקה היה תחת כאוס. עשרת הגילדות השולטות בעולם נלחמו זו בזו במאבק איתנים על שליטה, והעולם כמעט הושמד כתוצאה מן המלחמה.
עד שבסופו של דבר, עשרת המנהיגים של עשרת הגילדות החליטו לחתום על הסכם שלום, "הסכם הגילדות" (The Guildpact), חוזה כתוב שהוטמעו בו כוחות קסם אשר הפכו אותו למחייב. עשרת המנהיגים, שנודעו כ"מחוקקים", כתבו את החוזה כך שיפרט בתוכו את התפקיד שכל גילדה צריכה למלא בחיי היומיום ההרמוניים של הגילדות. לוח השנה של רבניקה נמדד מאז כשיום החתימה מייצג את שנת האפס, והיום נחגג בידי כל תושבי רבניקה כחג עולמי.
אלא שבשנת 10,000 לספירה, ביום החתימה, פרצות בהסכם ומזימה אכזרית הובילו לשבירתו. רבניקה נקלעה לכאוס בשנית. מנהיגי הגילדות נאלצו ליישב דברים ביניהם בסופו של דבר, אך ללא ההסכם, המצב הפוליטי של רבניקה נותר מעורער, בלי דרך למנוע סכסוכים והרס.
עד שבשנת 10,075, הדרקון ניב-מיזט, מנהיג ליגת האיזט, גילה מבוך תת קרקעי שנבנה בידי אזור, אחד המחוקקים המקוריים של רבניקה. המבוך נוצר כדרך לחדש את הסכם הגילדות במידה ויישבר. ניב-מיזט יזם תחרות בין עשרת הגילדות, במסגרתה כל גילדה תשלח נציג משלה להתחרות באחרים ולהגיע לסוף המבוך. המנצח יזכה להפוך להסכם הגילדות החי (The Living Guildpact), וכוח הקסם של ההסכם יוטמע בתוכו, מה שיתן לו את הכוח למשול ברבניקה.
בסופו של דבר, המנצח לא היה אף אחד מנציגי הגילדות. קוסם מחשבה בשם ג'ייס בלארן הגיע לסוף המבוך, והפך להסכם הגילדות החי. ניתנה לו האחריות העליונה לשלוט ברבניקה, וכל מילה שלו הפכה לחוק שכופף את הגילדות לרצונו.
אך ג'ייס (מסיבותיו שלו), נעלם לעיתים תכופות ולפרקי זמן ארוכים. שלוש שנים אחרי, בשנת 10,078, לוקח חלק סיפורינו. ג'ייס נגוז כבר שלושה חודשים, ובינתיים, הגילדות צריכות להסתדר אחת עם השנייה בכוחות עצמן.
גיאוגרפיה
ספוילר
הצג
רבניקה היא עיר עצומה, מטרופולין ענקי המכסה את כל העולם המוכר. לשרטט מפה של רבניקה תהיה משימה בלתי אפשרית, ולו רק מפני שגבולותיה בלתי ידועים. אם הם בכלל קיימים.
עם זאת, החלק המרכזי של העיר, בו קורות רוב ההתרחשויות, מורכב מעשרה מחוזות. המחוזות ממוספרים בפשטות, ממחוז אחת ועד מחוז עשר. כל מחוז הוא בגודל של עיר בפני עצמו, ומלא בשכונות שונות. אין קורלציה בין עשרת המחוזות לעשרת הגילדות, וכל גילדה נוכחת בכל מחוז. ליבה הפועם של העיר הוא מחוז עשר, בו ממוקמות המפקדות של כל אחת מן הגילדות. עם זאת, לגילדות יש נוכחות בכל המחוזות.
רבניקה היא עיר. עם שילוב של טכנולוגיה מהפכנית וקסם מנוצל היטב, העיר מציעה נוחות שנראית כמעט לא מציאותית לתושבי עולמות פחות מפותחים. העיר מכילה בתי קפה, מעליות, רכבות ותאורה חשמלית. תושבי רבניקה התרגלו לחיי מותרות, והם קצת מפונקים כתוצאה מכך. שיעורי התמותה הטבעית בעיר נמוכים במידה מעוררת קנאה ותוחלת החיים גבוהה מהרגיל.
עם זאת, לא כל שטחי העיר נראים אותו הדבר. חלקים גדולים מעיר, שנקראים "רצועות פרא" (Rubblebelt), הם שטחים פראיים בהם הציוויליזציה נכנעה לטבע. מתחת לעיר ניתן למצוא איזור בשם "העיר התחתונה" (The Undercity), רצף של מערות גדולות, מתחת לפני הקרקע, מלאות ביצות, זבל ושטחי פרא. העיר מגוונת ורבגונית, בדיוק כמו הגילדות המרכיבות אותה.
דמוגרפיה
ספוילר
הצג
האוכלוסיה בעיר מורכבת מגזעים רבים, אשר ממלאים את העיר בצפיפות. האוכלוסיה חפה מגזענות ברוב המקרים, ורוב הגזעים חיים זה לצד זה. יחסי קרבה בין גזעיים הם מקובלים לרוב, עם תלות גדולה מאוד בגזע כמובן.

גזעים נפוצים ברבניקה
בני אנוש - בני אנוש הם גזע נפוץ מאוד ברבניקה, וניתן למצוא אותם בכל הגילדות.
אלפים - האלפים של רבניקה פתוחים בהרבה מאלפים בעולמות אחרים. הם מעורים בחברה מאוד, וההבדלים התרבותיים בינם לבין גזעים אחרים מועטים יחסית. האלפים הגבוהים לא נפוצים מאוד על רבניקה, ולרוב שייכים לאיגוד הסימיק. אלפי עצים הם גזע האלף הנפות ביותר על רבניקה, והם משויכים בעיקר להתאספות הסלסניה, אך נמצאים במידה מסויימת בכל גילדה. אלפים אפלים, שנקראים אלפי דווקרין על רבניקה (Devkarin Elf) חיים בעיר התחתונה, ומשתייכים כמעט תמיד לנחיל הגולגארי. שערם שחור במקום לבן, ועורם בהיר מעט יותר.
גובלינים - הגובלינים של רבניקה, קטנים ומכוערים, הם מתורבתים בהרבה מגובלינים על עולמות אחרים. הגובלינים נוטים להצטרף ללגיון הבורוס או לליגת האיזט, וניתן למצוא הרבה מהם גם בכת הרקדוס ובשבטי הגרול.
קנטאורים - הקנטאורים, אנשי הסוס האצילים, משתייכים על רבניקה כמעט תמיד לשבטי הגרול או להתאספות הסלסניה, תלוי בנטייתם הטבעית ובאישיותם.
מינוטאורים - המינוטאורים, גזע של אנשי שור פראיים, מוצאים לעצמם מקום בשבטי הגרול או בלגיון הבורוס, בהתאם לנטייה שלהם לסדר או לתוהו.
לוקסודונים - הלוקסודונים, פילים דמויי אדם גדולים ושלווים, משתייכים כמעט תמיד לאיגוד הסלסניה, עם יוצאי דופן בסנאט האזוריוס.
ודלקנים - הודלקנים, גזע של דמויי אדם כחולים בעלי אינטיליגנציה גבוהה, משתייכים לרוב לסנאט האזוריוס או לליגת האיזט, עם שלוחות בבית דימיר ובאיגוד הסימיק.
לטאישים - אנשי הלטאה הקשוחים, המכונים גם ויאשינו על רבניקה, שייכים כמעט תמיד ללגיון הבורוס, לליגת האיזט או לשבטי הגרול.
קראול - אנשי חרק החיים בעיר התחתונה, ששייכים רובם ככולם לנחיל הגולגארי.
אנשי דג - דמויי אדם מימיים, שברבניקה מוצאים את מקומם באיגוד הסימיק.
פוליטיקה
ספוילר
הצג
החברה הרבניקנית מבוססת כמעט לחלוטין על יחסים בין הגילדות השונות. הגילדות מהוות את הבסיס והמרקם של העיר, ואין כמעט אנשים שלא משתייכים לאחת מהן.

סנאט האזוריוס (The Azorius Senate)
הסנאט מהווה את הממשלה הפעילה של רבניקה. סנאט האזוריוס מורכב מאוכפי חוק, מחוקקים ושופטים, והוא אחראי על יצירת ואכיפת מערכת החוקים. בראש הסנאט עומדת השופטת העליונה איספריה, ספינקס עתיקה ונבונה המנהלת את הסנאט בקפדנות.
הסנאט מורכב משלושה ענפים מרכזיים. הענף המחוקק, האחראי על יצירת מערכת החוקים המסועפת של רבניקה. הענף השופט, אשר אחראי על שפיטת אלו אשר מפרים את החוק ופסיקת הדין לגביהם. והענף האוכף, שמשמש כמשטרה פעילה ברבניקה, ועוצר חשודים בפשע כדי להביא אותם למשפט.
מטרת הסנאט היא להביא את רבניקה לכדי שלמות מערכתית. דמויות השייכות לסנאט האזוריוס הן לרוב קפדניות, לא מתפשרות ומחפשות סדר וארגון.
גזעים נפוצים - בן אנוש, ודלקן
מקצועות נפוצים - לוחם, אשף (מגננה, חיזוי או הקסמה), כוהן (סדר, ידע), טרובדור (לימוד), אביר קודש (נקמה)

בית דימיר (House Dimir)
בית דימיר היה בעבר גילדה של מתנקשים, סוחרים במידע ומרגלים. מצרכים אלה נחשבו כלא נעימים, אך הכרחיים, בעיני אלה אשר חתמו על הסכם הגילדות המקורי. אך לאחר שערוריית שנת 10,000, הגילדה הפכה פחות ופחות אמינה, עד שבסופו של דבר הגילדה נאלצה לשנות את פניה. בית דימיר הוא כעת האחראי על המידע ברבניקה, ואחראי על ביון, עיתונות ואיסוף מידע. העומד בראש הבית, לאזב, הוא משנה צורות שמתמחה בהתחזות. לא מפתיע, עם כן, כי ישנן שמועות לפיהן הבית ממשיך לעסוק בסתר בפעולות הישנות, וכי המיתוג שלו מחדש הוא רק העמדת פנים.
הבית מגייס סוכנים ומאמן אותם להיות חשאיים ויעילים. דמויות השייכות לבית דימיר הן לרוב מחושבות, החלטיות, וסקרניות.
גזעים נפוצים - בן אנוש, חצי אלף
מקצועות נפוצים- נוכל, אשף (הקסמה, אשלייה, חיזוי), נזיר (צללים), מכשף (קסם צל)

כת הרקדוס (Cult of Rakdos)
כת הרקדוס היא תופעה משונה במקצת. הגילדה, אשר אחראית על הבידור ופנאי ברבניקה, נתונה לגחמות של ראש הגילדה, השד הרצחני רקדוס. הגילדה מעלה מחזות בתיאטראות בכל רחבי רבניקה, הכוללים כמות גדולה ביותר של דם, אש ולהבים חדים. מטרות הרקדוס הם ליהנות מן החיים בצורה האקסטרווגנטית ביותר שאפשר, לחיות את היום ולשכוח את המחר. בעיני הגילדות האחרות, הכת נחשבת לרוב לבעייתית ואף מסוכנת. ועם זאת, אף אחד לא מעז לומר זאת לרקדוס.
הכת מגייסת את חבריה בהתבסס על תשוקה יותר מאשר על כישרון, ודורשת כושר עמידה, תאוות דם ויכולת הופעה. דמויות השייכות לכת הרקדוס הן כאוטיות, ראוותניות, ואמיצות עד כדי טירוף.
גזעים נפוצים - בן אנוש, גובלין
מקצועות נפוצים - כושף (שטני), נוכל (מתנופף), טרובדור (תעוזה, חרבות), ברברי (קנאות, זעם), לוחם (אלוף)

שבטי הגרול (The Gruul Clans)
אסופה של שבטים פראיים שונים, שבטי הגרול הם קבוצה השואפת להרס הציוויליזציה ולחזרה לטבע. הם מורדים בחוקים ומוסכמות, ומועכים כל מה שעומד בדרך שלהם. השבטים הם ארגון רופף ביותר, שמאוחד רק מתוקף ההכרח. השבטים מונהגים בפועל בידי בורבוריגמוס, קיקלופ ענק אשר מנהיג את שבט העץ הבוער. גילדות אחרות, בייחוד האזוריוס והבורוס, מוצאות את הגרול כמחלה ממאירה על רבניקה, ומנסים לנטל אותם בכל מחיר.
הגרול ממוקמים ברצועות הפרא הפרושות על פני רבניקה, ומתאגדים על מנת לפשוט על חלקים שונים בעיר. השבטים עצמאיים, ולא סובלים חדירה לטריטוריה שלהם. בעבור הגרול, כוח הוא הערך העליון. חלק מסויים בגרול מאמין כי אחד מהאלים הישנים של רבניקה, חזיר בר ענק בשם אילהארג, יגיע יום אחד להשמיד את הציוויליזציה ויחזיר את רבניקה לטבע הפראי ממנו הגיעה.
השבטים לרוב מתקיימים בפני עצמם, כאשר החברים נולדים אל תוך השבט. מדי פעם הם מקבלים אדם אשר מזדהה עם האידיאלים שלהם או סתם מעוניין למרוד. דמויות המשתייכות לשבטי הגרול הן כוחניות, פראיות ואוהבות חופש.
גזעים נפוצים - בן אנוש, גובלין, קנטאור, מינוטאור
מקצועות נפוצים - ברברי, לוחם (אלוף), דרואיד (ירח), סייר (צייד, חיות פרא), כוהן (סערה), נוכל (סייר)

התאספות הסלסניה (The Selesnya Conclave)
הגילדה הגדולה ביותר ברבניקה, הסלסניה מוגדרים על ידי החיבור שלהם לטבע. הם סוגדים למאט'סלסניה, קבוצה של דריאדות שהיתה המחוקקת של ההתאספות ולאחר מכן נספגה במהות של רבניקה, וכן לויטו-גאזי, עץ העולם, שמשמש כמפקדה של ההתאספות ומייצג את החיבור שלהם לטבע.
התאספות הסלסניה דוגלים באחווה וקהילתיות, ומאמינים בערך השיתופיות והנתינה. הם מחולקים לורנאדי, גרסאות קטנות של עץ העולם, כאשר כל ורנאדי מונהגת בידי וודה, דריאדה שמייצגת את הורנאדי, ומשמשת בו בזמן כמנהיגה וכיועצת רוחנית. הוודה המנהיגה את הסלסניה, זו המייצגת את ויטו-גאזי ואת מאט'סלסניה עצמה, נקראת טרוסטני.
הסלסניה מצרפים אליהם כל מי שרוצה להיות חלק מן הקהילה, ומנסים לגייס אקטיבית חברים מגילדות אחרות. דמויות המשוייכות לסלסניה מאופיינות בחוסר אנוכיות, אהבה לטבע ובסולידריות קנאית.
גזעים נפוצים - בן אנוש, אלף (עצים), חצי אלף, קנטאור, לוקסודון
מקצועות נפוצים - דרואיד, לוחם, נזיר (היד הפתוחה), אביר קודש (עתיקים, גאולה), טרובדור (חן, לימוד), כוהן (טבע, חיים), סייר (צייד, חיות פרא), כושף (רוח טבע)

איחוד האורז'וב (The Orzhov Syndicate)
איחוד האורז'וב המפוקפק הוא שילוב בין חברה פיננסית, כנסייה ומשפחת פשע מאורגנת. האיחוד מנהל את הבנקים של רבניקה, ומארגן את הכלכלה הממשלתית. האורז'וב נשלטים בידי האובזדאט, מועצה המורכבת מרוחות הרפאים של המחוקקים המקוריים של האורז'וב. האיחוד אחראי גם על טקסי הלוויות של רבניקה, ורוחות רפאים תופסות נפח משמעותי מחברי הגילדה.
איחוד האורז'וב פועל על העיקרון "עושר הוא כוח". כסף הוא הכל בשביל אנשי האיחוד, וחברי הגילדה פועלים כדי להגביר את הונם ואת הון הגילדה. הם לא בוחלים להשתמש באמצעים פחות כשרים בשביל לבשיג מטרה זו. האורז'וב מנהלים עסק של הלוואות אפורות בריבית גבוהה, ורשימת בעלי החוב שלהם יכולה בקלות להקיף את כל מחוז עשר אם הייתה נכתבת על נייר. בעלי החוב של האורז'וב לא משוחררים בעקבות מותם, והאורז'וב דואגים להחזיר אותם כרוחות רפאים ולהעביד את נשמותיהם כדי לפצות על החוב.
האורז'וב מתייחסים אל המגוייסים שלהם כאל מדאבים לניצול, בהיררכיה סדורה אשר פועלת על אגואיסטיות טהורה. דמויות השייכות לאורז'וב הן חמדניות, ערמומיות ונחושות.
גזעים נפוצים - בן אנוש
מקצועות נפוצים - כוהן (סדר), לוחם (אמן לחימה), אביר קודש (שליחות), נוכל (גנב), אשף (מגננה, אוב)

נחיל הגולגארי (The Golgari Swarm)
נחיל הגולגארי הוא ככל הנראה הגילדה הכי פחות מוערכת מבין כל הגילדות של רבניקה. הנחיל אחראי על עיבוד הפסולת וייצור המזון ברבניקה, וחברי הגילדה מאמינים בגלגל החיים כאידיאל. חיים ומוות הם מבחינתם חלק מן היופי שבטבע, חלק חיוני מהקיום. היות שכך, יש להם נטייה חזקה ללחשי מוות, מה שמונע מהם להיות פופולריים. הגולגארי שולטים בעיר התחתונה, וחברי הגילדה הם בעלי מראה פראי ומלחיץ מעט.
הנחיל מושתת על הבדלי מעמדות גזעיים. שלושת הגזעים העיקריים השייכים לגולגארי, מלבד בני אנוש, הם הדווקארין (האלפים האפלים), הקראול והגורגונות. כרגע, בראש הגולגארי עומד ליץ' דווקארין בשם ג'ראד, והדבר נותן לדווקארין מעמד עליון על יתר חברי הגילדה.
הנחיל מעריך טבע, ומנסה לשמור על מחזור החיים הטבעי. חברי הגילדה מסננים אוצרות מן הזבל, מגדלים תבואה וממחזרים פסולת. הגילדה מחזיקה גם בקבוצה של מתנקשים, שנקראת האורצ'אן, כדי לטפל בצד הפחות נעים של מחזור החיים והמוות. ההיררכייה בגילדה מתבססת על מאבקים בלתי פוסקים, והתנקשות נתפסת ככלי פוליטי לגיטימי לחלוטין.
רוב חברי הנחיל נולדים לתוכו. כאשר מגוייס מצטרף לגולגארי, הוא הופך לחלק מהנחיל ומאבד משהו מן האינדיבידואליות שלו. דמויות השייכות לגולגארי הן לרוב מפחידות, אוהבות טבע ונוטות להרג.
גזעים נפוצים - בן אנוש, אלף (אפל), קראול
מקצועות נפוצים - דרואיד (נבגים, ארץ), לוחם (אלוף), סייר (חיות פרא, עוקב קודר), אשף (אוב)

איגוד הסימיק (The Simic Combine)
הסימיק הם האחראיים על בריאות הציבור ברבניקה. הם מדענים העוסקים בגוף האדם, והאידאולוגיה שלהם דוגלת בשימוש באבולוציה מלאכותית כדי לשפר את הגזעים ברבניקה. מדעני הסימיק עוסקים במדע החיים, משלבים גנים של חיות שונות בגופם של חברי האיגוד. הסימיק מלא במוטנטים בעלי איברי גוף שונים ומשונים, אשר משתלבים בחיי היומיום ברבניקה.
האיגוד פועל באזורי המים של רבניקה, בולענים ענקיים בשם זונוטים המכילים שכבות על שכבות של מבנים מוצפים במים. כל זונוט מונהג על ידי דובר, וכל הדוברים יחדיו מתכנסים על מנת לבחור את הדובר הראשי, מנהיג הגילדה. הדוברת הראשית הנוכחית היא אשת דג בשם זגאנה.
הסימיק מגייס כל מי שמתעניין בעקרונות שלהם. הם מצפים מחברי הגילדה להיות בסדר עם זרוע תמנון אחת או שתיים. דמויות השייכות לסימיק הן לרוב סקרניות, אינטיליגנטיות ובעלות מספר גפיים מוטל בספק.
גזעים נפוצים - בני אנוש, אלפים (גבוהים), ודלקנים, אנשי דג, שילובי סימיק (גזע מיוחד המייצג מוטנטים של הסימיק)
מקצועות נפוצים - דרואיד (ארץ), לוחם (אלוף), נזיר (ארבעת היסודות), אשף (תהפוכה, יצירה)

ליגת האיזט (The Izzet Leauge)
ליגת האיזט הוקמה בידי הדרקון האשף הגאון, ניב-מיזט, שעדיין משמש כמנהיג הגילדה. הם אחראיים על התחבורה, התאורה, אספקת החשמל ומערכות הביוב של רבניקה. האיזט הם מדענים יצירתיים המחפשים אחר התפתחויות טכנולוגיות פורצות דרך.
בעיני גילדות אחרות, לליגה יש נטייה לפשל הרבה מאוד. ליגת האיזט מגייסת אליה אנשים שמתעניינים בטכנולוגיה מכל סוג, אבל מסיבה בלתי מובנת הם נמשכים בעיקר לסוג הנפיץ. לחברי הליגה אין ביטוח בפני תאונות עבודה, משום שעלות הביטוח הייתה מרקיעה שחקים. חברי הליגה מתנסים במדע יישומי מכל סוג שהוא, החל מניסויי תעופה ועד אלכימיה וגיאומטריה רונית. כל חברי הליגה מעריצים את ניב-מיזט, ושואפים להידמות אליו. הליגה מעריכה תבונה, אמביציה ואהבה לרעשים חזקים.
הליגה מגייסת כל מי שיש לו הרצון ללמוד והמוכנות לאבד כמה איברים. דמויות המשתייכות לאיזט הן לרוב סקרניות, נבונות ונלהבות יתר על המידה.
גזעים נפוצים - בני אנוש, גובלינים, ודלקנים, ויאשינו.
מקצועות נפוצים - אשף, לוחם (אביר מאגי), מכשף.

לגיון הבורוס (The Boros Legion)
לגיון הבורוס הוא הצבא וכוח השיטור של רבניקה. לגיון של לוחמים מאומנים שמונהג בידי מלאכיות מלחמה, ובראשן אאורליה, ראש הגילדה. הלגיון מחזיק בכמות גדולה של חיילים, ושולח אותם להשליט סדר ברחבי רבניקה.
הלגיון מורכב מהיררכיה מדרגית, כאשר מלאכיות המלחמה נמצאות בראש הפירמידה. מתחת להם נמצאים המפקדים, הקפטנים, האלופים, הסמלים, ולבסוף החיילים הפשוטים. הלגיון מאמין במשמעת, ומגן על רבניקה בכוח הזרוע. מפקדות הלגיון מפוזרות בכל רחבי רבניקה, כשבראשן סאנהום, מפקדת הבורוס המרכזית במחוז עשר. חיילי הלגיון מפטרלים בשכונות, מונעים צרות ומגינים על התושבים.
מגוייסים ללגיון עוברים דרך אקדמיית האופק הצבאית, בסיס בורוס במחוז שמונה המיועד להכשרת טירונים. הם מאומנים במשך כמה שנים על מנת להתאים למשמעת הקשוחה של הלגיון. דמויות השייכות ללגיון הן אמיצות, שוחרות קרב ומחפשות צדק.
גזעים נפוצים - בן אנוש, גובלין, מינוטאור, ויאשינו.
מקצועות נפוצים - לוחם, כוהן, ברברי (קנאות), נזיר (נשמת השמש), פלאדין (מסירות), מכשף (נשמה מקודשת), כושף (שמימי), אשף (עוצמה).
הסברים נוספים
ספוילר
הצג
המטבעות של רבניקה הם זיב, שווה ערך למטבע נחושת, וזינו, שווה ערך למטבע זהב. לכסף ברבניקה יש כמה גרסאות, כיוון שהאזוריוס, האורז'וב והבורוס מייצרים כל אחד מטבעות נפרדים, אז למען הפשטות אנחנו נישאר עם שתי המטבעות הבסיסיים האלה.
מערכת המוניטין היא מערכת חוץ משחקית במערכה של רבניקה שנועדה לקבוע את ההערכה שהגילדה רוכשת עבור כל חבר בה. כל חבר בגילדה מתחיל עם מוניטין 1 וצובר מוניטין ככל שהוא ממשיך לעבוד בשביל הגילדה. מוניטין נדרש בשביל לעלות בדרגים בגילדה, ויכול להעניק הטבות משמעותיות.
חסרי הגילדה מהווים קרוב לעשרה אחוזים מאוכלוסיית רבניקה. הם לרוב סובלים מאפלייה ותנאים גרועים יותר משל חברים בגילדות.
***

ניקולס:
ספוילר
הצג
תמונה
אתה מתיישב במשרדו של קפטן ראלי. המשרד מסודר למשעי, נשקים שונים תלויים על הקיר במסודר. קפטן ראלי יושב אל מול שולחנו מן הצד השני, מסדר ערימה של ניירות. הוא ויאשינו נמוך וכפוף, לבוש במדי קפטן רשמיים של הלגיון. קשקשיו בצבע אדום כתום, והשיניים שלו עקומות וצהובות.
הוא מסתובב לכיוונך, רוטן לעצמו. "שלום, סמל לה-בלאנק. תרצה ביסקוויט?"
הוא מציע לך מן הביסקוויטים על שולחנו. אתה עומד שם לשנייה. הוא נאנח ומחזיר את הביסקוויטים למקומם.
"שמעת על היוזמה החדשה של האזוריוס?" הוא שואל אותך.
אתה מהנהן. חדשות על הנושא פורסמו בעיתונים ברחבי רבניקה. הוא נראה מרוצה. "מצוין. אז אני לא צריך להסביר את זה."
הוא קם במקומו. "אני בחרתי בך לתפקיד. יש לך מושג למה?"
אתה שותק. כשראלי דופק מונולוג, לא כדאי להפריע לו. את זה לפחות הספקת ללמוד במהלך השהות שלך כאן.
ראלי מגחך. "לא? טוב, אני אגיד לך למה. יש לי שתי סיבות, למעשה."
הוא מתחיל להתהלך במשרדו. "הסיבה הראשונה פשוטה. אני לא מחבב אותך, ואני רוצה שתישאר במקום בו אני יכול להשגיח עליך."
את מופתע. לפרץ כזה של כנות לא ציפית. הוא ממשיך. "הסיבה השנייה חשובה הרבה יותר. אני מעריך את הכישורים שלך, ואני חושב שתביא גאווה ללגיון. אני צודק?" הוא מסתובב, מיישיר מבט לכיוונך.
אתה מצדיע.
הוא מהנהן קלות. "מצויין".
הוא שולף כמה טפסים מתחת לשולחנו. "אני אצטרך שתחתום לי על אלה. אתה מכיר את האזוריוס עם הבירוקרטיה שלהם."
ואז הוא שולף טבעת קטנה ומגן מתכת עגול.
הוא מרים את הטבעת. "חותם גילדה. בשבילך. כל עוד אתה עונד אותו, אתה מייצג את הלגיון. אל תבייש את הסמל."
הוא פונה אל המגן. המגן העגול מחולק לארבעה רבעים. שניים מהם בצבע אדום חלק, והשניים האחרים בצבע לבן עם סמל בורוס עליהם.
"על המגן הזה מוטבעים שני קמעות. תשתמש בהם בתבונה."
הוא מניח את המגן. "אני מאחל לך בהצלחה, סמל. אל תאכזב אותי".
ג'ונתן:
ספוילר
הצג
תמונה
אתה עומד במקום. אתה, ביחד עם שישה אוכפים אחרים בדרגתך, עומדים להישלח למשימה חשובה. מולכם עומד קרלוס ווניק, הממונה עליכם, ומדריך אתכם במשימה.
סגן החקירות של מחוז 3 הוא איש בגיל העמידה, לבוש בגילמות כחולות שלא מצליחות להסתיר לחלוטין את הכרס הקטנה. על אפו נחים זוג משקפיים קטנים, ושתי ידיו משולבות מאחורי גבו בדייקנות גיאומטרית מושלמת. הוא צועד הלוך ושוב בעודו מדבר איתכם.
"כמו שאתם יודעים, אני יזמתי שיתוף פעולה ניסיוני עם לגיון הבורוס במטרה לחזק את הקשרים בין הגילדות שלנו. הם אומנם אלימים, אבל יש להם משהו שאנחנו צריכים. אני בחרתי בכולכם להשתתף במיזם הזה. בבקשה אל תאכזבו אותי."
הוא מוחא כף, והעוזר שלו מתחיל לחלק ביניכם חפצים. הוא מניח בידיך טבעת ועליך סמל האזוריוס, וכן זוג כפפות. על כל אחת מן הכפפות, באיזור כף היד, מוטבע קמע אזוריוס. הכפפות והטבעת הותאמו במיוחד למידתך, כפי שידעת שיקרה כשמילאת את טופס 118-GQ7, "מידות כף יד פרטניות למטרות התאמת מדים".
ווניק מצמיד את ידיו אחת לשנייה, אצבעותיו מתופפות במקצב קבוע. "ההצלחה שלכם במיזם הזה הולכת לקבוע את העתיד של רבניקה, ושל שיתוף הפעולה בין הגילדות. שמרו על כבודכם כחברים בסנאט, ומלאו את תפקידכם בנאמנות ובמסירות. בהצלחה."
צ'אנדרווי:
ספוילר
הצג
תמונה
ליראני בוקעת מן העץ מולך. הדריאדה היפהפייה, שיערה זהוב גולש ועטרת כסופה ועליה סמל הסלסניה לראשה, מתיישבת באלגנטיות על כיסא עץ שעומד בחדר, רגליה דמויות השורשים עודן נעוצות בקרקע. היא מחייכת אליך. "צ'אנדרווי. נעים לראות אותך."
אתה מחייך בחמימות. ליראני מרימה את ידה. "לצערי, לא זימנתי אותך היום כדי לשוחח איתך. אני רוצה לבקש ממך טובה."
היא נשענת לאחור בכיסאה. "בטח שמעת שההתאספות החליטה לשתף פעולה עם המיזם הנפלא של הסנאט. בכנות, הפתיע אותי לראות את אנשי האזוריוס הסדורים והמכונסים בעצמם נפתחים ככה לשיתוף פעולה בין גילדות. הפתעה נעימה ביותר."
היא מסיטה קווצת שיער אל מאחורי האוזן, וממשיכה לדבר בקולה העדין והמהפנט. "מהסיבה הזו, אני מעוניינת שדווקא אתה תיקח בזה חלק. גדלת כל כך הרבה, צ'אנדרווי, אבל אני מרגישה שיש לך מקום לגדול עוד. אני רוצה שתצא ותכיר את אנשי הגילדות האחרות. תלמד מהם. עליהם ועל עצמך."
אתה מהנהן, מסכים ברצון. היא מחייכת בחמימות. "ידעתי שתסכים."
היא מכניסה יד אל בין גלימותיה ושולפת שני פריטים: חותם סלסניה גדול, מתאים לאצבעות הפיל העבות שלך, ולוחית עץ קטנה ועגולה, שמשני צדדיה מוטבעים קמעות סלסניה. היא מושיטה לך אותם. "אני רוצה שתיקח את אלה. בכל פעם שתראה את הסמל שלנו, שמסמל את עץ העולם ויטו-גאזי, אני רוצה שתזכור שאתה לא לבד. אני, וכל חברי הורנאדי, תמיד נהיה מאחוריך."
תמונה

כעת שעת צהריים מוקדמת בשכונה השישית של מחוז שלוש. העיר זורמת בפעלתנות, אנשי רבניקה השונים חולפים על פני הרחובות. לכל אחד המטרה שלו והסיפור שלו.
השלט החדש העשוי פליז מבריק, המציין כי המשרד הקטן ברחוב ברייקר הוא "משרד חקירות פרטיות ופתרון בעיות הציבור", מרגיש לא שייך על הבניין הישן והמוזנח. המשרד החד קומתי, על הסדקים בקירות שכוו בשכבת סיד והתקרה הנמוכה מדי, ממנה משתלשלות מנורות שראשו של דייר גדול מדי עלול להיחבט בהן, דחוק בין שתי בתי דירות גדולים, כאילו מנסה להסתתר במכוון. מול המשרד, בין בית אבות קטן של כנסיית האורז'וב ובית הקפה "לוקספרסו", ממוקמת מעבדת איזט קטנה, שמוקדשת לחקר של "דחיסת פלזמה היפודרמטולוגית". רעשים מוזרים נשמעים ממנה ללא הרף, החל משריקות משונות וכלה פיצוצים אקראיים ורעשי התפצחות חשמלית. הרעש נעשה בלתי נסבל לפעמים, אבל בפעם האחת שבה מישהו פנה אליהם בבקשה לשמור על השקט בין שתיים לארבע, הוא נפגע מחזיז פלזמה חולף ואחת הידיים שלו הפכה לג'לי. היא עדיין עובדת, אם כי לא ברמת היעילות המצופה מיד מתפקדת.
אתה עובדים במשרד כבר קרוב לשלושה ימים, ואף לקוח עוד לא הגיע לבקש את שירותיכם. בינתיים, ניצלתם את הזמן כדי למלא טפסים, לארגן ולרהט את המשרד, לדאוג ללחש מעמעם קול על הקירות ולהכיר אחד את השני.

כל אחד מוזמן להציג את עצמו בכמה משפטים בפני עמיתיו לעבודה.
- ספרו על הרושם שהאחרים קיבלו עליכם.
- ספרו סיפור משעשע שקרה לכם במהלך הימים האלה.
-ספרו על הרגל מעצבן שלכם, שעלול לעצבן אנשים שעובדים אתכם.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 9470
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 30

[מו"ד 5] עיר של דם ודמעות - עץ משחק (3/3)

שליחה על ידי liorgonen3 » 01 אוגוסט 2019, 11:30

אל ניקולס כבר התרגלם, כשהבחור לא לובש את שריון הלוחות הכבד שלו, הוא לובש מדים רשמיים אחרים של הבורוס, ביום חם שאחרים היו מורידים את המדים ונשארים על "חצי ב'" (גופיה ומכנסיים), ניקולס עדיין לבש את המדים, השרוולים שלו מעולם לא קופלו, והם תמיד היו מגוהצים בצורה מעט מוגזמת. כל זה כמעט מסתיר את העובדה שהוא כנראה לבן מידי, זה לא שפיגמנט העור שלו לבן ביחס לאחרים, אלא שהוא כמעט נראה לבקן.
אם זאת , חצי האלף הוא נעים הליכות ונוטה לדבר בצורה רהוטה ומכובדת, אתם לא חושבים ששמעתם אותו צועק או כועס, למעשה לא נראה שהוא מתלונן או שדבר מפריע לו.

עד הרגע שמישהו בטעות באיזור עשה משהו אסור, יכול להיות שהזהירו אתכם, אבל חצי האלף הזה והחוק נמצאים במערכת קשר מאוד צמודה, הוא לא נותן לאף אחד לעבור על החוק לידו, והוא כבר הזמין כוחות שיטור מקומיים על איזה חוליגן מזדמן, פחות או יותר הבנתם שניקולס הוא בחור טוב, כל עוד אתה לא עושה שום דבר לא חוקי, כמו רצח או גנבה או השלכת פסולת במרחב הציבורי ללא רישיון.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
tkhag1
הודעות: 4055
הצטרף: 23 ינואר 2016, 18:33
תשובות: 1

[מו"ד 5] עיר של דם ודמעות - עץ משחק (3/3)

שליחה על ידי tkhag1 » 01 אוגוסט 2019, 12:18

המחשבה הראשונה של אנשים כשהם רואים את ג'ונתן היא "הוא לא קצת מבוגר מדי בשביל זה?" ואכן בן האנוש בהחלט נראה מבוגר, בסביבות גיל 40, שיערו השחור והמסודר מגלה קצוות אפורים ועניו הכחולות, כמעט שחורות מראות ניסיון חיים רב, הקמטים סביב עניו מצביעים על התנסויות לא נעימות במיוחד.
הוא כמעט תמיד לובש שריון שרשראות כבד שסמל גילדתו מוטבע עליו, המדים המצויים אצל מביאי חוק בדרגתו, גם הציוד שלו טיפוסי למביאי חוק, אלה מגן ורובה קשת, כולם בעיצוב האחיד של מביאי חוק וכולם מתוחזקים היטב ונושאים סימני שחיקה קלים המעידים על שימוש רב, מלבד רובה הקשת שנראה כמו חדש.
כמעט ולא ראיתם אותו ללא השריון שלו, ונראה שהוא מרגיש בו בנוחות כמו בעורו שלו.
בן האנוש מדבר ברשמיות וכמעט אינו מראה רגש, נראה שהוא רגיל לתת פקודות או לקבל אותם.
הוא מחזיק בהרגל מעצבן של ישור הסביבה שלו, ונראה שזה נעשה באופן לא מודע, זה מתבטא לעיטים קרובו. בישור חפצים כאשר הוא עובר לידם, מה שיכול להיות די מעצבן כאשר אתה קורא דוח שלא הצבת ב90 מעלות מושלמות.
מערכת היחסים של ג'ונתן עם החוק מתחרה (וכנראה מנצחת) את זו של ניקולס, הוא נווה לאכוף כל הפרה של חוק שהוא רואה בסביבתו, ולעיטים קרובות בנוקשות.
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.


ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6667
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

[מו"ד 5] עיר של דם ודמעות - עץ משחק (3/3)

שליחה על ידי dragonian » 02 אוגוסט 2019, 07:46

צ'אנדראווי בעיקר משדר שלווה, יציבות והכלה. לא נראה ששום דבר מוציא אותו מאיזון, את כל רגשותיו הוא מביע בצורה מדודה, אם לא להקשיב לתוכן דבריו, אנשים עלולים לחשוב שאצלו כעס ושמחה הם הינו הך.
זה בשילוב עם גופו הלוקסדוני המגודל משרה אווירה של ביטחון שגם מזמין שיתוף ברגשות שלהן הוא מקשיב באוזניו הענקיות.


הוא הפך את הפינה שלו במשרד לסוג של פינת חי, מרשה לחיות לקנן שם. אך גם לא יוצא מגידרו כשמגרשים אותם- פשוט אחר כך נתן להם לבוא שוב. מוזרות נוספת שלו, היא סירובו להשתמש ברהיטים. הוא יושב על מחצלת על הרצפה ויש משהו משעשע אולי בכך שמישהו שמדבר כמו מישהו מואר מרמה אחרת משאיר קליפות בוטנים בכל מקום, או האדישות שלו לרוב נהלי וחוקי המשרד.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
nav566
הודעות: 1046
הצטרף: 14 אפריל 2016, 14:41
תשובות: 7

[מו"ד 5] עיר של דם ודמעות - עץ משחק (3/3)

שליחה על ידי nav566 » 02 אוגוסט 2019, 10:20

לאחר ארוחת הצהריים, כולכם שבים למשרד. כולכם מרגישים טיפה מיותרים, יושבים במשרד במשך שעות בלי שקורה שום דבר. אבל אתם מעסיקים את עצמכם.
עד שבסופו של דבר נכנס מישהו. בתקווה, הלקוח הראשון שלכם.
הוא בן אנוש צעיר, בן 19 בערך, עם שיער שחור חלק. הוא לבוש בבגדים קלים בצבעי כחול כהה ושחור, ופרצופו העגול משדר תמימות וסקרנות. עיגולים שחורים נוצרו לו מתחת לעיניים, והוא מחזיק ביד כוס גדולה מאוד של לוקספרסו (גודל "ג'מבו").
הוא נכנס בלי לדפוק בדלת, בצעד מהוסס.
"שלום? זה המשרד החדש ההוא, נכון? חקירות פרטיות?" הוא שואל בקול גבוה מעט, ארשת פניו לחוצה קלות.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
tkhag1
הודעות: 4055
הצטרף: 23 ינואר 2016, 18:33
תשובות: 1

[מו"ד 5] עיר של דם ודמעות - עץ משחק (3/3)

שליחה על ידי tkhag1 » 02 אוגוסט 2019, 10:36

"כן" ג'ונתן אומר בפשטות ומרים עט בעודו מישר על שולחנו את המסמך הרצוי ומסמן לצעיר לשבת מולו ומגיש לו את העט "בבקשה תמלא את הפרטים ותחתום, לאר מכן נוכל להתחיל לעבוד את הבקשה שלך" ג'ונתן מביט בו "אם מדובר בעניין פרטי נוכל ללכת למשרד הפנימי לאחר שתמלא את הטופס"
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.


ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6667
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

[מו"ד 5] עיר של דם ודמעות - עץ משחק (3/3)

שליחה על ידי dragonian » 02 אוגוסט 2019, 11:33

צ'אנדראווי על הרצפה בתנוחת מדיטציה פוקח את עיניו. 'אני חש שמשהו טורד את מנוחתך. כמובן שאם תרצב להעלות את טרדתך על הכתב, זה עשוי לעזור לידידיך האחרים כאן למצוא את הפתרון. כך או אחרת, אני כאן בשבילך ואאזין לך, וביחד נמצא איזה תהליך צריך לעבור כדי להשיב את איזונך הנפשי על כנו.'
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
tkhag1
הודעות: 4055
הצטרף: 23 ינואר 2016, 18:33
תשובות: 1

[מו"ד 5] עיר של דם ודמעות - עץ משחק (3/3)

שליחה על ידי tkhag1 » 02 אוגוסט 2019, 11:56

ג'ונתן נאנח "צ'אנדראווי מדובר בתהליך פורמלי ונדרש, אנחנו חייבים למלא את המסמכים האילו ביחוד בהתחשב בכך שמדובר ביוזמה משותפת של מספר גילדות שמצפות לדיווח ורוצות בדיקה על ההתנהלות שלנו" אפשר לשמוע מעט יאוש מסתנן לקולו "אנחנו צריכים לפעול במערכת מסודרת" הוא נאנח ופונה שוב לצעיר "תתעלם ממנו לעת עתה, אנחנו זקוקים למסמכים האילו כדי לפעול באופן מסודר ויעיל ובשביל לוודאת את זהות המעסיקים שלנו, מילוי הטופס הוא חובה בשביל קבלת שירות, לאחר שתמלא את הטופס ונדבר על בעיתך אתה מוזמן לעשות את... זה במידה ואתה מעוניין, אל אף שאיני רואה תועלת בכך"
נערך לאחרונה על ידי tkhag1 ב 02 אוגוסט 2019, 12:38, נערך פעם 1 בסך הכל.
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.


ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6667
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

[מו"ד 5] עיר של דם ודמעות - עץ משחק (3/3)

שליחה על ידי dragonian » 02 אוגוסט 2019, 12:26

צ'אנדראווי מחייך באמפטיה אבהית ואולי קצת פטרונית
"הדפים האלה חשובים לג'ונתן. אתה תעזור לו מאוד להשיג שלווה פנימית אם תמלא אותם'
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
nav566
הודעות: 1046
הצטרף: 14 אפריל 2016, 14:41
תשובות: 7

[מו"ד 5] עיר של דם ודמעות - עץ משחק (3/3)

שליחה על ידי nav566 » 02 אוגוסט 2019, 13:27

האיש מחייך קלות. "אזוריוס נשארים אזוריוס, אני מניח." הוא ממלא את הטפסים ואז פונה אליכם.
"אני הסוכן בראס. אתם יכולים לקרוא לי ג'ייסון." הוא אומר. הוא נמצא בתנועה מתמדת, מתופף על השולחן ללא הרף בקצות אצבעותיו. הוא לוגם מהקפה בזריזות וממשיך. "אני עובד בשביל הרבניקה טיימס." הוא מושיט יד לכיוון גלימתו ושולף תליון קטן. בתוכו מופיע סמל מוכר: עין גדולה בעלת רגליים דמויות עכביש. "אני מועסק בידי בית דימיר בתור שליח."

תמונה

רבניקה טיימס
ספוילר
הצג
מערכת העיתון המרכזית של רבניקה, רבניקה טיימס, מונהגת בידי בית דימיר. הבית מעסיק כתבים, תחקירנים, עורכים ופרסומאים, ומשחרר מדי יום ביומו עשרות אלפי גליונות לכל אחד מן השכונות במרכז רבניקה. המערכת הענקית מחזיקה עשרות בניינים שונים, שמתאמים ביניהם גרסאות בקסם מחשבתי.
ג'ייסון מחזיק את התליון לכיסו, לוגם שוב מן הכוס בידו. "אני מבצע שליחויות בעבור הבית בכלל, ובעבור מערכת העיתון בפרט. מכתבים, חבילות, מסרים מחשבתיים. דברים סטנדרטיים.
"היום הייתי אמור להעביר מכתב חשוב מאוד לאחד הכתבים שלנו. אבל איבדתי אותו. מיס בלייזבור תהרוג אותי..." הוא מתחיל למלמל לעצמו.
הוא מתפקס כעבור שנייה. "בכל מקרה, אני צריך שתעזרו לי להשיג את המכתב. זה חייב להיות היום, כמה שיותר מהר. אתם יכולים לעזור לי?" הוא אומר במהירות. הבחור שתה הרבה קפה.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
tkhag1
הודעות: 4055
הצטרף: 23 ינואר 2016, 18:33
תשובות: 1

[מו"ד 5] עיר של דם ודמעות - עץ משחק (3/3)

שליחה על ידי tkhag1 » 02 אוגוסט 2019, 13:51

ג'ונתן מושיט לו תופס נוסף "זה יהיה טופס ACB57, תמלא את הפרטים, מיקום האסיפה, כתובת היעד והמיקום האחרון הידוע של המכתב, תוכנו במידה ואתה יודע אותו ומראו החיצוני, כל פרט נוסף שתוכל לתת לנו יעזור לנו..." הוא נשען לאחור מביט בו ושולף מגילה נוסף "זה תקנון התשלום שלנו" המגילה נפתחת ומתגלגלת עד לקצה השני של החדר "זה מדד עבור מחיר לכל מצב כולל יותר מ536 סיבוכים או הקלות שונות המהלך המשימה שאשויים לשנות את המחיר ובכמה ונחתם ואושר על ידי הסנאט והכנסייה, אבל בכללי כרגע זה נראה כמו משימה פשוט יחסית וזה אמור לעלות לך (המחיר), זה כלל דמי טיפול (מחיר) שאמורים להיות משולמים באת הגשת הבקשה" ג'ונתן מסתכל עליו "אתה בטוח שאתה לא יכול לבקש מהמעסיקה שלך עותק נוסף? מדובר בתהליך חקר וארוך יחסית בשביל מכתב"
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.


ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6667
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

[מו"ד 5] עיר של דם ודמעות - עץ משחק (3/3)

שליחה על ידי dragonian » 02 אוגוסט 2019, 14:01

"אני מבין שאתה מרגיש חרדה בנושא הזה.' אומר צ'ארנדאווי, לא מתרשם מתיאור מעשיו החיצוניים, או מזהות הארגון שהוא משרת.
'אני אוזן קשבת, אם אתה זקוק לכך.'
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 9470
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 30

[מו"ד 5] עיר של דם ודמעות - עץ משחק (3/3)

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 אוגוסט 2019, 14:54

OUT
סליחה על העיכוב, אני ביוון עם אינרנט ברצפה, היום הגעתי למלון נרומלי אז אמור להסתדר.
IN
"אז למצוא את המכתב,להחזר אותו לך, פשוט מספיק" אומר ניקולס.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
nav566
הודעות: 1046
הצטרף: 14 אפריל 2016, 14:41
תשובות: 7

[מו"ד 5] עיר של דם ודמעות - עץ משחק (3/3)

שליחה על ידי nav566 » 04 אוגוסט 2019, 14:57

ג'ייסון מסתכל על ניקולס בהקלה. ניכר שהוא לחוץ, והוא שמח שמישהו מדבר איתו לעניין במקום לקשקש. הוא לוקח את הטפסים האינסופיים של ג'ונתן ומתחיל לעבוד עליהם.
כעבור רבע שעה הוא מסיים. הוא מניח את הטפסים במקום. "זה בסדר אם אני אתלווה איתכם? אני רוצה לקבל את המכתב הזה בחזרה כמה שיותר מהר."
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
tkhag1
הודעות: 4055
הצטרף: 23 ינואר 2016, 18:33
תשובות: 1

[מו"ד 5] עיר של דם ודמעות - עץ משחק (3/3)

שליחה על ידי tkhag1 » 04 אוגוסט 2019, 15:00

Out
אשמח לתשובה לשאלות שלי
In
ג'ונתן מסתכל על הטפסים ובודק את המידע שניתן לו.
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.


ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
נעול