ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[מו"ד 5] מגפת האלמוות - עץ משחק 5/5 [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 אוגוסט 2019, 22:12

אלאריק ולורנס
ספוילרהצג
"נשמע רעיון טוב" אומר אלאריק, "בוא נלך לביתו"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 05 אוגוסט 2019, 00:48

אלאריק ולורנס
ספוילרהצג
"טוב, הנער אמר שהבית שלו בכיוון הזה" לורנס אומר בעודו מתחיל ללכת לכיוון הבית של הנסיך אוטאמו

"כשנגיע, תן לי לעשות את הדיבורים, הנסיך אולי שמע על משפחת לשמאור ויקבל אותנו בסבר פנים יפות" לורנס הוסיף, עם ארשת חשיבות עצמית
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 05 אוגוסט 2019, 01:10

לורנס ואלאריק
ספוילרהצג
ומלבד זאת,בעלי הזיכרון לטווח של שלוש שעות ומעלה יזכרו שזהו אותו נסיך שסינדרה הלכה אליו.
סמל אישי של משתמש
The Traveler
תשובות: 1

שליחה על ידי The Traveler » 05 אוגוסט 2019, 14:24

אוונדיר ואליילין
ספוילרהצג
אליילין עומדת בשקט מאחורי אוונדיר ומנסה לחקות את החיוך שלו ככל יכולתה. "אם יש אצלכם במקדש מישהו שנפגע מהמגיפה נשמח לראות גם אותו." היא אומרת.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 07 אוגוסט 2019, 23:43

אלאריק ולורנס
ספוילרהצג
אתם מגיעים לאחת מהשכונות היפות ביותר בפורט ניאנזארו,אשר מכילה שבע וילות ענקיות ומפוארות,כאשר בכניסה לכול אחת עומדים גלדיאטורים אחדים,אותם אתם מזהים על פי לבושם.את ביתו של אוטמאו מאוד קל לזהות,על פי סמל הקוסמים,בו שניכם בקיאים.
כאשר אתם מתקרבים לפתח האחוזה,שניים מהגלדיאטורים מצליבים את חניתותיהם המוזרות,הבנויות מלהב ארוך יותר מהמקובל."אין כניסה ללא אישור של הנסיך הסוחר הגאון וההדור,אוטמאו ווקאנגה". אומר אחד מהם.
אונדיר ואליליין
ספוילרהצג
"אוה,גם אתם נפגעתם מהמחלה". אומר לכם הכוהן."תנחומיי.לצערי הרב,אין בידינו מרפא למחלה,למרות שאנו עומלים קשות אחר הפיתרון." הוא מביט בכם לרגע."אתם זרים בצ'ולט,אני טועה?"
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 08 אוגוסט 2019, 09:44

אלאריק ולורנסהצג
לורנס נמתח מעט ואומר "אמור לאדונך שלורנס מבית לשמאור, אשר ממי-צולות מעוניין להיפגש עימו, אם הדבר יהיה טוב בעיניו" בעודו מנופף בידו בארשת חשיבות עצמית כך שטבעת החותם נראית בברור.
"אמור לו שהדבר נוגע לידידה המשותפת שלנו" הוא מוסיף, לאחר שנראה שאזכור בית האצולה שלו לא מרשים אותו.
סמל אישי של משתמש
The Traveler
תשובות: 1

שליחה על ידי The Traveler » 08 אוגוסט 2019, 18:32

אונדיר ואליילין
ספוילרהצג
"אונדיר, אתה נראה כל כך חיוור שחושבים שאתה חולה." אליילין מחייכת חיוך רחב. "אנחנו כאן כדי לעזור למצוא את הפתרון, למעשה. קיבלנו מידע שמקור המחלה מגיע מחפץ עתיק בג'ונגלים." היא מסבירה לכהן.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 08 אוגוסט 2019, 20:57

אונדיר ואליילין
ספוילרהצג
ארשת פנים מוזרה עוברת בפני אונדיר לרגע לפני שהיא נעלמת והוא חוזר לחיוך הרגיל שלו.
"כפי שהיא אמרה, אנחנו כאן כדי לעזור בחיפושים אחר הפיתרון, ואנחנו מאמינים שיש לכם מידע שיוכל לעזור לכם בכך.
בתור התחלה, הייתי שמח לדעת לפני כמה זמן התחילו להופיע הסימפטומים הראשונים, אולי אפילו מי היה החולה הראשון שאתםפ יודעים עליו."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 08 אוגוסט 2019, 22:20

אונדיר ואליילין
ספוילרהצג
הכוהן מביט בכם."המחלה החלה לפני כשלושה שבועות.אני מבין שאתם לא מכירים את אופיה של המחלה.בואו אחרי". הכוהן מוביל אתכם דרך מסדרונות המקדש,המלאים בציורי קיר מבהיקים,בצבעי הזהב,הכסף והנחושת.הציורים מתארים איש זהוב,לבוש כול טוב,ומולו שיירה של סוחרים."וואהוקין הוא אל הסחר,העושר והשפע". מסביר הכוהן."הוא האל המוערץ ביותר בפורט ניאנזארו,היות והיא אחת ממקורות הסחר הגדולים בעולם". הוא ממשיך להוביל אתכם במסדרונות המקדש,ולבסוף אתם מגיעים לחדר צנוע,לא יותר מחמש על חמש מטרים,בצידו האחד מיטת קש,ובצידו האחר ארון עמוס בתכשיטים,מסוגים שונים ומשונים,חלקם עשויים מחומר ירוק וזורח וחלקם עשויים ממתכות יקרות.לצד הארון יש שולחן,ולידו שתי כיסאות."לצערי אין לי אורחים רבים,ועל כן אחד מכם יאלץ לשבת על המיטה". הוא מתיישב,מסמן לכם לשבת,וסופק את ידיו בכפיו."שמי ביאזאנגאלו." הוא אומר."המחלה שדיברתם עליה,היא... לא כל כך מחלה." הוא מתרווח."צורת ההתפשטות שלה יותר דומה לקללה.והקללה פוגעת בכולם באותו הזמן."
"בהתחלה,לא שמנו לב לקללה.אך לאחר כמה ימים,החלו להופיע אצלנו במקדש אנשים מעטים,אשר הראו לנו את גופם הנבול,הנגרם כתוצאה מן הקללה.ניסינו כל דרך אפשרית שאנו מכירים,מצמחים ותרופות ועד ללחשים שונים". הוא ניגש,לארון,לוקח תכשיט קטן,מן כדור בדולח בצבע הירקן,ובתוכו ניתן לראות עיניים בצבעים שונים."לא הצלחנו ולו להזיק במעט לקללה.היינו נואשים,עד שהכוהן הגדול של האלה סבראס הופיע בפתח המקדש." הוא מצביע על כדור הבדולח."זהו סמלה של סבראס.הכוהן הגדול שלה הוא שסיפר לנו את מה שאת,אלפית צעירה,אמרת לי." הוא מהנהן לעבר אליליין."כך גילינו על מקורה של הקללה.שלחנו כוהנים ופלדינים לעבר הג'ונגל במשימות חיפוש לעבר העתק,אך הם עדיין לא חזרו,וכולי תקווה שהם לא אבדו בג'ונגל,לעד".
אלאריק ולורנס
ספוילרהצג
הגלדיאטור ממשיך בשלו."אין כניסה ללא אישור של הנסיך הסוחר אוטמאו". לשמחתכם,הפעם הוא השמיט את התארים.
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 09 אוגוסט 2019, 16:04

אל ולורנס
ספוילרהצג
"אמרתי שאני מבית..." לורנס מתחיל לצעוק אך עוצר בעצמו, עוצם את עיניו ולוקח שלוש נשימות עמוקות בפה קפוץ.

לאחר שהוא נרגע קצת הוא פונה אל הגלדיאטור בטון ארסי "אם תואיל להגיד לנו, בבקשה, כיצד נוכל להיפגש עם הנסיך הנעלה אוטמאו? מדובר בעניין בעל חשיבות עליונה הנוגע לידידה משותפת שלנו ושל הנסיך הנכבד"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אוגוסט 2019, 16:14

אלאריק ולורנס
ספוילרהצג
"בן-אדם", אומר אלאריק, "אנחנו מנסים לעשות לך טובה, תחשוב על זה שבגללך מתעכב כל הסיפור של מציאת התרופה" הוא אומר ומנסה את מזלו
Meta
1 טבעי, 8 סהכ
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 10 אוגוסט 2019, 21:23

אלאריק ולורנס
ספוילרהצג
out:
נוותר לכם קצת...

in:
הגלדיאטור מביט בכם ברחמים."בן-אדם", הוא אומר,בחיקוי די מוצלח של אלאריק."אי אפשר להיכנס ללא הזמנה.אם אתם רוצים,תוכלו לפגוש אותם כמו שאר האנשים". מבטו מתקשח."ועכשיו לכו מפה.אנחנו לא אוהבים מטרידנים".
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 10 אוגוסט 2019, 23:53

אל ולורנס
ספוילרהצג
לורנס מביט בו בכעס, אבל שואל בטון מובס "בסדר, הבנו. איך נוכל לפגוש את הנסיך כמו שאר האנשים"
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 11 אוגוסט 2019, 00:44

אלאריק ולורנס
ספוילרהצג
"מרבית הנסיכים הסוחרים מבקרים שם,על מנת לשוחח עם האנשים והנסיכים האחרים.תקוו שהוא יהיה שם..." אומר הגלדיאטור."וכעת,לכו.מספיק הטרדתם את הנסיך הסוחר אוטמאו".
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 11 אוגוסט 2019, 00:57

אונדיר ואליילין
ספוילרהצג
אונדיר מתישב על המיטה, משאיר את הכיסא לאליילין.
""מהיכן הכוהן הגדול של סבראס הביא את המידע הזה?
וכיצד ידעתם לאיזה כיוון לשלוח את אותם כוהנים ופלדינים? לפי המפות שראיתי, האי הזה גדול מדי מכדי למצוא בו משהו בלי לצמצם את איזור החיפושים."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
שלח תגובה