ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[מו"ד 5] מגפת האלמוות - עץ משחק 5/5 [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 03 אוגוסט 2019, 23:09

מאווי
ספוילרהצג
לפני שטאבאן מספיק למצמץ, מאווי מסתער לעברו עם האלה הארוכה שלו, מחייך חיוך רחב. סוף סוף, קרב. האדרנלין גואה בו בתחושה ממכרת, והאלים שלו, הלבה והאוקיינוס, מגנים עליו דרך קעקועיו. הוא מנחית את האלה על יריבו.

META
התקפה - 7.
נזק - 1.
היית חייב לדבר על מזל?
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 03 אוגוסט 2019, 23:28

מאווי
ספוילרהצג
out:תדמיין שאני מוציא לשון

in:
טאבאן מתחמק בקלילות מן האלה,מגחך."זה כול מה שיש לך?".הוא מניף את מגנו,מנסה להכות בך,אך אתה מתחמק מהמכה בקלילות.

meta:
הטחת מגן:
1ק20 + 4 = 5
לא פגע:(
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 04 אוגוסט 2019, 00:37

לורנס ואלאריק
ספוילרהצג
"לא הכי עזר לנו, הילד" לורנס אומר לאלאריק.
"איך שאני רואה את זה אנחנו יכולים ללכת ולבקש ראיון עם כל אחד משבעת נסיכי הסחר. בעצם אחד משישה, החבר של הגבירה סילביין, האציל אוטמאו, כנראה לא יודע יותר ממה שהיא סיפר לנו. אבל לפני שנתחיל..."
לורנס ניגש לאחד הדוכנים של האצילים-הסוחרים, זה שעמוס במגילות ושיקויים ושואל את המוכר
" שלום, אנחנו מחפשים מידע על חפץ קסום, שואב הנשמות שמו, אתה יודע איך אנחנו יכולים ללמוד עליו יותר"
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 04 אוגוסט 2019, 09:56

לורנס ואלאריק
ספוילרהצג
טוב,שלוש דברים חשובים:
א.הנסיכים הסוחרים לא נמצאים בדוכנים.זה כמו שמלך ילך להודיע על גיוס לצבא.
ב.הדוכן של הספרים והמגילות.... זה הדוכן של אוטמאו,החבר של סינדרה.
ג.אומנם המקומיים יודעים על המגפה,אבל מה להם ולעתק אפל השוכן בג'ונגל?אז זה הרגע שהדב"ש מסתכל עליך בעמימות וצועק "next"...
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 04 אוגוסט 2019, 10:08

מאווי
ספוילרהצג
מאווי חש את שיכרון הקרב משתלט עליו. התחושה המוכרת, האהובה עליו, כשאלת הלבה ואל האוקיינוס, טה קא וטמטואה, מעניקים לו את כוחם. כוח זורם בעורקיו, מעקצץ בקצות אצבעותיו. עינו הימנית זוהרת באדום לוהט, השמאלית בכחול אוקיינוס. והוא שואג בכוח אדיר.
מלא עוצמה, הוא מסתער על טאבאן ההמום, מנחית עליו בכוח אדיר את האלה הארוכה.

META
פעולה נוספת - נכנס להתקף זעם.
התקפה - 18
נזק - 9 מוחץ

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 04 אוגוסט 2019, 10:52

מאווי
ספוילרהצג
טאבאן שואג בזעם,מניף את מגינו.קלאהו מוחאת כפיים לכבוד מאווי,וטאבאן,מדורבן על ידי זעמו,מסתער על מאווי וחובט בו באמצעות מגנו,מעיף אותו לרצפה."מי מנצח עכשיו,תפלץ?!" מעיניו ניבטות זרעי השיגעון.

meta:
חבטת מגן:1ק20 + 4 = 21
במידה ופגע:1ק4 + 2 = 3 נזק מוחץ,ומאווי חייב לבצע הצלת כוח בד"ק 12 או ליפול שרוע.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 04 אוגוסט 2019, 10:57

מאווי
ספוילרהצג
מאווי כלל לא חש את המכה, ושריריו האיתנים מחזיקים אותו על הרגליים. עיניו, האדומה והכחולה, מתמקדות שתיהן בטאבאן. ''האקה! האקה!'', הוא שואג את קריאת הקרב של שבטו, ומכה ביריבו עם האלה הארוכה.

META
הצלת כוח - 25.
התקפה - 15
נזק - 13

סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 04 אוגוסט 2019, 11:34

מאווי
ספוילרהצג
טאבאן שואג בעצמו,ונופל ממכת האלה.הוא מרים את ידיו."בסדר,בסדר.ניצחת אותי". הוא משליף ארנק כבד אל עבר קלאהו,אשר תופסת אותו ומביטה בו בערגה."הפרס שלך".היא אומרת למאווי.ומשליכה אליו את הארנק,מרוקן ברובו.בתוך הארנק ישנם 50 מ"ז."בפעם הבאה טאבאן,שלא תעז". היא צועקת לעבר טאבאן,והולכת עם שומרי ראשה.
טאבאן שולף מכיסו ארנק אחר,כבד פחות."אצלנו נהוג לשלם למנצח.קח את התשלום שלי כאות להערכתי אליך". טאבאן מוריד את שריונו,ופונה אליך."ועכשיו,הייתי רוצה לדעת את שמו של האדם שהביס אותי.מי אתה לכול הרוחות?מה מעשיך בפורט ניאנזארו?" שואל טאבאן.

out:
בתוך הארנק שטאבאן נתן לך ישנם 5 יהלומים בשווי 10 מ"ז כול אחד.
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 04 אוגוסט 2019, 12:55

לורנס ואלאריק
ספוילרהצג
"טוב, זה היה לונג שוט" לורנס אומר לאלאריק למראה חוסר הידע וחוסר הנחמדות של המוכר בדוכן
"למרות שמקודם אמרתי שאפשר לדלג על הנסיך אוטאמו, חשבתי על זה שנית ויכול להיות שכן כדאי לבקר אצלו ראשון. יכול להיות שמפאת המרחק הגבירה סילביין לא התייעצה איתו בצורה מעמיקה לפני שהיא נפגשה איתנו, ותחום העיסוק שלו הוא קסם וידע, אז אם מישהו יודע משהו זה הוא. אתה רוצה לחפש עוד בשוק או שנלך אליו?"
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 04 אוגוסט 2019, 13:55

מאווי
ספוילרהצג
''אני מאווי, שכיר חרב מאיי הקניבלים, ואני בפורט ניאנזארו בשליחות מסוכנת'', מתמצת מאווי ולוחץ את ידו של היריב. ''היית יריב אימתני. בהצלחה בקרבות הבאים''. הוא עוזב את המתחם ומחפש את בית-המנורה-האדומה הקרוב ביותר, רצוי אחד שמגישים בו אלכוהול ובשר. האדרנלין של הקרב עוזב אותו, מאווי יודע בכאב, והוא מקווה למשוך עוד קצת את התחושה המשכרת, ולמצוא שימוש טוב לכסף שהרוויח.

META
תגיד לי כמה זה עולה לו, ואפשר להריץ. אין לנו כוונה באמת לשחק את הסצנה בה מאווי משתכר בבית בושת.

סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 04 אוגוסט 2019, 14:04

מאווי
ספוילרהצג
2 מ"ז.נחכה השאר יגמרו עם הקטעים שלהם.כמה זמן פחות או יותר אתה מתכוון להישאר שם? סוטה ערמומי שכמוך...
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 04 אוגוסט 2019, 14:13

דארקי
ספוילרהצג
וואו, זה זול. מאווי כנראה ילך משם בבוקר, כי בלילה הוא יהיה עסוק... טוב, נחכה שהשאר יסיימו.

סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 04 אוגוסט 2019, 14:47

מאווי
ספוילרהצג
בית בושת ואוכל? סלח לי שאין לי מוכנות לשווי האמיתי של בית בושת.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 04 אוגוסט 2019, 15:16

מאווי
ספוילרהצג
גם לי אין, אבל זה נשמע לי יקר יותר. לא משנה. בוא נעזוב את הנושא כי זה נראה מוזר מבחוץ.

סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 04 אוגוסט 2019, 15:29

אונדיר ואליליין
ספוילרהצג
"ברכות" אוונדיר עונה בנעימות.
"אנחנו כאן כדי לנסות לקבל קצת מידע על תחילת המגיפה שפוגעת באיזור לאחרונה, האם תוכל לענות על כמה שאלות, או להפנות אותנו למישהו שיכול?"
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
שלח תגובה