הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[מו"ד 5] מגפת האלמוות - עץ משחק 5/5 [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 20 אוקטובר 2019, 18:35

לורנס
ספוילר
הצג
לורנס עובר בחנויות השוק ואוסף את הפריטים למסע הרגלי הקרב ובא, משלם את המחיר המבוקש מבלי לבזבז זמן מיותר.
לאחר שסיים את הקניות לורנס אסף את כל הציוד החדש שלו בתרמילו ונפנה לחזור אל הפונדק, אבל הוא שם לב שיש לו עוד זמן רב עד לפגישה עם הנסיך, והוא נזכר שבחוג המשפחה היו דיבורים על כך שדודו, גאלאבן, נשלח לפורט ניזארנו לפני כמה שנים, אבל לאחרונה ניתק איתו הקשר.

אבי יהיה מרוצה אם אני אשיג מידע על דוד גאלאבן, אבל אסור לי לתת לזה לבוא על חשבון המשימה הנוכחית לורנס חשב לעצמו, והחליט לגשש אם מישהו יודע משהו על גאלאבן בדרכו חזרה לפונדק.

דוד גאלאבן נשלח כדי לפתח את שוק אבני הלשם בעיר, נזכר לורנס, אז יהיה הגיוני להתחיל לגשש אצל סוחרי האבנים הטובות.

לורנס פונה אל החנות הראשונה שהוא רואה שמוכרת אבני חן, ולאחר בחינה קצרה של התוצרת כאילו הוא מתכוון לקנות הוא אומר למוכר "אבנים יפות יש לך, אבל אני מתעניין במיוחד באבני לשם. האם זה כל המבחר שיש לך?"
סמל אישי של משתמש
The Traveler
תשובות: 1

שליחה על ידי The Traveler » 21 אוקטובר 2019, 16:22

אונדיר ואליילין
ספוילר
הצג
"אולי לכהן הגדול." אליילין עונה, "בכל מקרה זה לא יכול להיות טוב. אם הוא לא יצא בקרוב אולי כדאי שננסה להתנצל בפניהם."
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 21 אוקטובר 2019, 19:15

אלאריק
ספוילר
הצג
"זמן היציאה בהקדם האפשרי, ואני מוכנה כבר עכשיו". אומרת אינט, ומוציאה מחרוזת קטנה, עם הסמל של סבראס תלוי עליה. "אבל אני מניחה שארבעה ימים הם זמן מספיק. תראה לי את המחרוזת בעוד ארבעה ימים, שעה לפני שקיעת החמה. נצא לדרך מיד". היא מושיטה יד לאלאריק, ומוסיפה. "אני גם מניחה שנזדקק למדריך, אבל ה'תרומה' הקטנה שלי תספיק לשכירת מדריך".
מאווי
ספוילר
הצג
סך הכול זה עולה 16 מ"ז, ושוקל 38 ק"ג.
אתה בטוח שאתה רוצה לקנות דברים כמו חבל, או מנורה? אם ללורנס כבר יש אז אין שום צורך.

נ.ב:להריץ לזירה או שמאווי רוצה לעשות משהו?
לורנס
ספוילר
הצג
המוכר, צ'ולטאני עב כרס בעל שפם דק, לבוש במיטב המחלצות, עונה ללורנס בקול שמנוני. "כמובן שלא! אדוני", הוא מוסיף במהירות, נזכר בתואר האצילים במי מצולות. "האם אתה מעוניין בסוג מסויים של אבני לשם? או אולי באבנים ממכרות הגמדים הישנות בפורט ניאנזארו?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 21 אוקטובר 2019, 19:23

אלאריק
ספוילר
הצג
"מה בכלל יש שם?" הוא שואל אותה, "אני מניח שאת מנסה שאף אחד לא ידע שאת הולכת לשם, אחרת סביר להניח שהיית משלמת בכסף הזה למאבטחים יותר "מקומיים" ויותר מוקרים." הוא אומר לה, מבטו בוחן את שלה, "לשכור חבורה של זרים רק כי הם דיברו לכאורה על דברים שאת חושבת שהם לא בסדר, נשמע לי קצת מוזר." הוא שואל, "מה הסוד הגדול?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 22 אוקטובר 2019, 10:18

אלאריק
ספוילר
הצג
היא קופאת רגע. "אין לי שום סוד. אפשר להגיד שחברים של חברים סיפרו לי עליכם, והרפתקנים הם דבר נדיר בפורט ניאנזארו".
out:
תוכל לגלגל תובנה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 22 אוקטובר 2019, 12:52

אלאריק
ספוילר
הצג
META 5
IN
"זה עדיין לא עונה על למה את לוקחת דווקא אותנו." עונה אלאריק.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 22 אוקטובר 2019, 12:56

לורנס
ספוילר
הצג

"למען האמת כן, אני צריך סוג ספציפי של אבני לשם לצורך המחקר הקסום שאני מבצע, אבן בעלת כל גווני האש." לורנס נוקב בסוג נדיר ביותר של אבני לשם. "נאמר לי ליצור קשר עם סוחר מסויים, גאלאבן לשמאור, שאמור להיות בעיר, אבל אני לא מצליח למצוא אותו, האם שמעת על אדם כזה בעסקי אבני החן?" לורנס שואל, מקווה שהסוחר יודע משהו

"מכרות הגמדים הישנים? לא ידעתי שהם כורים שם אבני לשם. המכרה עדיין פעיל?" לורנס שואל, חושש שתחרות עסקית היא הגורם להעלמותו של דודו.

מטא
ספוילר
הצג
גלגול שכנוע: 3+1=4
סמל אישי של משתמש
מרתוס
תשובות: 1
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 22 אוקטובר 2019, 13:52

אונדיר ואליילין
ספוילר
הצג
אוונדיר מעיף מבט אחורה במקדש.
"עדיף שלא נערב את עצמנו כל עוד זה לא הכרחי. אם הוא לא יחזור עד השעה בה אנו צריכים להיפגש עם הכהן תהיה סיבה לדאגה."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 23 אוקטובר 2019, 17:18

אלאריק
ספוילר
הצג
"ואני חשבתי שאתה החכם בחבורה..." אינט נאנחת. "מה לא ברור? שמעתי עליכם, ממקורות שאעדיף שלא לחשוף. אין מספיק הרפתקנים בפורט ניאנזארו בשביל שאוכל לוותר בקלות על כל חבורה כזאת שצצה, ואתם היחידים שאני מכירה את טבעם".
לורנס
ספוילר
הצג
פניו של הסוחר מתעוותים בכעס לרגע, אך חוזרים לעצמם, ולורנס תוהה אם העווית היתה אמיתית. "מכרות הגמדים הישנים, שנטושים כרגע. נשארו מעט מאוד אבנים כרגע בפורט ניאנזארו, אף על פי שאני מאמין שעדיין ישנו סכום לא מבוטל במכרות עצמם". הוא חושב רגע על האבן של לורנס. "כל גווני האש? מצטער, אדוני. אין לי אף אבן שלו מזכירה את התיאור שלך".
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 אוקטובר 2019, 17:52

אלאריק
ספוילר
הצג
"אהה" אומר אלאריק, שמתקשה לקנות את הקייס שלה, "אני עדיין אשמח לדעת לתוך מה אני נכנס, כמו ששמת לב אני לא מקומי, ואני אעדיף לדעת לאיזה מקום אני מלווה אותך, ומה הסכנות שעלולות לקפוץ, את יודעת. בשביל להתכונן."
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 24 אוקטובר 2019, 11:57

לורנס
ספוילר
הצג
"לא נורא, סוג זה של אבנים הוא מאוד נדיר. היה שווה לבדוק בכל מקרה" לורנס אומר למוכר
"אם ישנו סכום לא מבוטל במכרות, מדוע הם נטושים? זה לא פוגע לכם בעסקים" לורנס שואל את המוכר, מניח שהכעס שראה על פניו נובע ממצבו של המכרה
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 25 אוקטובר 2019, 07:47

אלאריק
ספוילר
הצג
"אגן האלדאנים הוא מקום ביתם של האלדאנים, גזע של דמויי אנוש בדמות סרטן. המשימה שלי לשם לא חשובה, וכלל וכלל לא ענייך, אבל אוכל לספר לך שנשלחתי על ידי הכוהן הגדול של סבראס, אם זה מעודד אותך". אומרת אינט.
לורנס
ספוילר
הצג
"המכרות לא ננטשו סתם כך. הגמדים נטשו אותם בשל תפלצים שהגיעו למקום, והתפרצות הר הגעש הייתה הקש ששבר את הגמל". המוכר מצקצק בלשונו בחוסר סבלנות. "סלח לי על החוצפה, אדוני, אבל אתה מתכוון לקנות? יש לי לקוחות אחרים שמעוניינים גם הם במרכולתי".
out
תוכל לגלגל תובנה בשביל להבין את הכעס של המוכר
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 אוקטובר 2019, 12:35

אלאריק
ספוילר
הצג
אלאריק פולט אוויר, "או שאת קשת תפיסה או שאת עושה את עצמך, אני לא יודע מה מרגיז אותי יותר." הוא אומר ומביט בה במבט כועס, "אני שואל מה מצפה לי שם, את צריכה ליווי כי מה?" הוא שואל בכעס, "יש שם שודדים? חיות פרא? מלכודות? סופות הוריקן שמידי פעם מתעוררות לחיים? מה הדבר שבגללו את צריכה אבטחה." הוא דורש לדעת
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 25 אוקטובר 2019, 19:20

לורנס
ספוילר
הצג
"סליחה, אבל לא, אני מחפש רק את הסוג הספציפי שציינתי" לורנס אומר למוכר. "תודה על זמנך"

לורנס פונה לחזור לפונדק, לראות אם לחבריו יש מידע נוסף לפני הפגישה עם הנסיך, ובעודו הולך הוא מהרהר בשיחה שלו עם המוכר. הוא בהחלט כעס על משהו, אבל על מה זה היה בדיוק? על נטישת המכרות, העובדה שאין לו את האבן שחיפשתי או שהוא כעס בדיוק כשהזכרתי את השם של דודי?
לורנס מגלגל את השיחה שוב בזכרונו ומנסה לראות על מה הוא כעס

מטא:
ספוילר
הצג
אבחנה
16+1=17
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 26 אוקטובר 2019, 19:26

אלאריק
ספוילר
הצג
אינט מביטה באלאריק לרגע, ופניה נעווים בעווית של זעם ועלבון. "מתפלצות הג'ונגל, כמובן. אני מניחה שגם חדל אישיים כמוך מבין בוודאי שהג'ונגל הוא מקום מסוכן".
לורנס
ספוילר
הצג
נראה שהמוכר כעס דווקא על הזכרת שם דודו, כאילו מדובר באדם שעשה לו עוול, או לפחות לקוח חצוף במיוחד.
שלח תגובה