הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[מו"ד 5] מגפת האלמוות - עץ משחק 5/5 [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 09 אוקטובר 2019, 00:35

לורנס
ספוילר
הצג

לורנס מביט בכעס על התור הארוך לנסיך אוטמאו, מתקשה להאמין שאציל כמוהו נדרש לחכות עם פשוטי העם, אבל הוא לא רואה ברירה אחרת כרגע והוא ניגש להמתין לתורו.
במהלך ההמתנה הוא חשב לנסות להסב את תשומת ליבו של הנסיך אליו בדרכים קסומות, ואולי, כך קיווה, הנסיך ישלוף אותו מהתור ויזמן אותו ישירות, אך הוא הבין מהר שזו תקוות שוטים, נאנח, וממשיך לעמוד בהשלמה עצובה.

עם ההתקדמות האיטית של התור לורנס הבין משהו מדאיג - הנסיך יכול לעזוב את הכס עוד לפני שתורו יגיע, ומוטב להתכונן לכך.
בעודו מחכה בתור הוא שולף פיסת קלף, עט ודיו מתיקו ומתחיל לכתוב מכתב לנסיך, למקרה שהוא יעזוב בחופזה:
שלומות רבות להוד רוממותו, הנסיך הנעלה ווקאנגה אוטמאו.
הננו קבוצת ההרפתקנים שנשכרה על ידי ידידתנו המשותפת, הגבירה ס', למצוא את "שואב הנשמות", ואנו מבקשים, אם טוב הדבר בעיני הנסיך, קצת עצות והכוונה בנוגע למיקומו הנוכחי של העתק.
אנו משוכנעים כי מציאת העתק והפסקת המגפה היא גם אינטרס של הנסיך הנעלה.
נוכל להיפגש בכל מקום וזמן שטוב בעיני הוד מעלתו.
מחכים לתשובת הנסיך הנעלה בפונדק "הלטאה הרועמת".
שלך, לורנס מבית לשמאור
.
בנוסף לשמו, לורנס חותם עם סמל הקוסמים.

לאחר זמן מה של המתנה לורנס מבין שהוא יכול לנצל את הזמן טוב יותר. הוא מביא את ידיו זו לזו בתנועה של פתיחת ספר וממלמל מילת קסם והינשופית מופיעה על כתפו. לאחר מספר ליטופים (ודקירות מקור שובבות) לורנס מתרכז לרגע והקסם שזימן את הוטהוט מאפשר לו לשמוע דרך אוזני הינשופית. דרך החושים המחודדים של הוטהוט לורנס מאזין לסביבתו, מנסה לראות אם מישהו מהממתינים בתור מזכיר את מגפת האלמוות או נושא שקשור אליה.

מטא:
ספוילר
הצג
מכין את יד הקוסם למסור לנסיך את המכתב, אם הוא יעזוב לפני שתורו של לורנס מגיע

אני לא בטוח אם אני צריך להוסיף את התוספים של הינשוף (+3) לבדיקת אבחנה, או אם יש לי יתרון בבדיקה בגלל מאפייני הינשוף (יתרון בבדיקת אבחנה שמערבת שמיעה או ראייה).
אני מגלגל כאילו התשובות הן כן, אז אם אין יתרון תיקח את הגלגול הראשון ואם אין תוספת תפחית 2 מהתוצאה (ללורנס עצמו יש +1)

deadalus גלגל 1d20+3 וקיבל תוצאה סופית של 13:
10

deadalus גלגל 1d20+3 וקיבל תוצאה סופית של 15:
12

.
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 09 אוקטובר 2019, 19:43

מקדש
ספוילר
הצג
הטאבאקסי זז באי-נוחות. "כמובן," הוא אומר, "אך אינני מסוגל לשנות את החלטותיו של הכוהן הגדול. הוא לא איש רע. במידה והדבר שיש בידיכם להגיד באמת חשוב עד כדי כך, הוא יאשים רק את עצמו". הטאבאקסי מוריד את קולו בלחישה, עד כדי כך שעל השלושה להתכופף כדי לשמוע את דבריו. "חשוב שתדעו שזה לא דבר סדיר. הכוהן הגדול אינו נוהג להתפלל לסבראס למשך כל כך הרבה זמן. אני מאמין שהוא מתייעץ עם רואה הכול בנוגע לעניין שלשמו באתם, בוודאי אם הוא כה חשוב".
מאווי
ספוילר
הצג
השומר (או הגלדיאטור) מושך בכתפיו. "אקנה-אפה, הנסיך הסוחר, הוא האחראי על קרבות הזירה. 'תה צריך לקבל אישור ממנו או מאנשים בדרג הגבוה בשביל להיכנס". הוא מביט בכתפיו הרחבות של מאווי, ובשריריו הבולטים. "ואולי גם להתקבל לעבודה כגלדיאטור. השכר יפה, והפופולאריות לא באה ברגל".

out:
רק בקשה - תשתדל שלא להציץ בספוילרים המיועדים אלי, כי לפעמים זה יכלול מידע קראנצ'י או פלאפי שלא מיועד לאוזניך (או לעיניך?)
לורנס
ספוילר
הצג
הוטהוט לא שומע דבר מיוחד, אך סוחר במלבושים יקרים, מאזור חוף החרב, אף על פי שקשה לקבוע מיקום מדויק, ממלמל לעצמו. "המגפה הארורה הזו... אי אפשר להשיג הרפתקנים בימינו..."

out:
להבא, התוספים של הינשוף הם אלה שנחשבים בבדיקה פיזית שתלויה בו(אבחנה, אתלטיקה וכו'. ידע ותובנה, ודברים מהסוג הזה, הם לפי התוספים של לורנס)
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 09 אוקטובר 2019, 20:33

מאווי
ספוילר
הצג
OUT
למה שאציץ בהם?

IN
''איפה אני מוצא אותו?''.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 אוקטובר 2019, 00:59

מקדש
ספוילר
הצג
"זה מאוד חבל, אבל אני מקווה שלא תאבד את הראש על החשיבה הצרה הזו." אומר אלאריק במשיכת כתפיים וממשיך לכיוון היציאה, "טוב, אם כך נחזור מאוחר יותר." הוא אומר ומחכה לאחרים
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 10 אוקטובר 2019, 17:40

מקדש
ספוילר
הצג
אונדיר מכניס את סמל סאבראס חזרה לכיסו ומצטרף לאלאריק.
"מה האפשרויות שלנו עד הערב?" הוא שואל בשקט את אלאריק ואליילין.
"אין לנו קצה חוט נוסף לעקוב אחריו בינתיים, אבל אני מעדיף שלא לבזבז שעות בהמתנה ללא מעש, בייחוד כאשר אנחנו נמצאים תחת לחץ של זמן."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 10 אוקטובר 2019, 19:56

מאווי
ספוילר
הצג
"אנ'לא יודע, אני לוחם פשוט". אומר האיש במבוכה. "אני מניח שאת אקנה-אפה תוכל לפגוש בכס הזהב, כמוהו כמו שאר הנסיכים הסוחרים". השומר השני מגלגל בעיניו, חסר סבלנות לנוכח בורותו של מאווי, ומוסיף. "יש אירועים בזירה כל ערב. האירוע פתוח לכולם".
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 אוקטובר 2019, 21:17

מקדש
ספוילר
הצג
"קצת מסריח לי הסיפור" אומר אלאריק, "בהתחלה הוא דוחה את הפגשיה להיום, ואז הוא דוחה אותה לערב. זה נשמע לי קצת מוזר." הוא מציין, "אולי כדי שאני אנסה להסתנן פנימה." הוא מציע. "רק כדי לבדוק שהכל תקין."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 12 אוקטובר 2019, 20:27

לורנס
ספוילר
הצג
לורנס חוכך בדעתו האם לגשת לסוחר ולשאול אותו מדוע הוא צריך הרפתקנים, והאם זה קשור למגפה, אבל כשהוא מנסה לגשש עם האנשים שממתינים איתו בתור האם מקומו יישמר אם הוא יגש לרגע לסוחר הוא מקבל תשובה שלא, ומחליט לוותר על העניין.
החשיבות העליונה כרגע היא להשיג מידע מהנסיך, רמזים אחרים יאלצו לחכות הוא חושב לעצמו, בעודו ממשיך להמתין בתור, מלטף בהיסח הדעת את הינשופית הקטנה שלו.
סמל אישי של משתמש
The Traveler
תשובות: 1

שליחה על ידי The Traveler » 13 אוקטובר 2019, 01:36

מקדש
ספוילר
הצג
"רק אם אתה בטוח שלא יראו אותך." אליילין מחייכת, "אני חושבת שהכהן הגדול הוא מסוג האנשים שלא כדאי לעצבן..."
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 13 אוקטובר 2019, 02:01

מקדש
ספוילר
הצג
"ואם בכל זאת רואים אותך, נסה להשאיר אותנו מחוץ לזה. אווניר מוסיף.
"אני מעדיף שלא להפסיד את מקור המידע היחיד שיש לנו."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 אוקטובר 2019, 12:00

מקדש
ספוילר
הצג
"חושבים שתוכלו לארגן לי הסחה? סתם רעש שיגרום לכולם להסתכל ימינה במקום שמאלה." הוא שואל.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 13 אוקטובר 2019, 16:26

מקדש
ספוילר
הצג
"משהו כמו פנתר שחור ומפחיד?" אוונדיר שואל עם מבט לאליילין
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 אוקטובר 2019, 17:14

מקדש
ספוילר
הצג
"יותר משהו כמו מריבה ממש רועשת." אומר אל, "או איזה סקנדל ראוותני."
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 14 אוקטובר 2019, 09:50

מאווי
ספוילר
הצג
מאווי מחליט לנסות את מזלו בערב. בינתיים, הוא הולך לשוק כדי לקנות ציוד חסר, אספקה וכמובן אלכוהול לדרך.

OUT
לדעתי אפשר להריץ לערב.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 14 אוקטובר 2019, 22:00

לורנס
ספוילר
הצג
התור מתקדם, לאט לאט, ולבסוף, כשהשמש כבר נמצאת באמצע השמיים, תורו של לורנס מגיע. הוא ניגש אל הבמה, מטפס בקלילות על המדרגות המוזהבות, ומגיע, פנים אל פנים מול אוטמאו, מתיישב לידו בכיסא העץ שנועד לכך.
מקרוב אוטמאו נראה אף יותר זקן ממרחוק, ניתן לראות שיערות זקנה מבזיקות בשיערו, והקמטים שלו מעמיקים כשהוא רואה את בגדיו של לורנס, המזהים אותו כבן למי-מצולות, ואף חשוב מכך, כמג שסיים את לימודיו באקדמיה. הוא מחווה בידו אל הכיסא, מחכה שהאציל יתיישב. איש מהודר למראה, אשר מחזיק עט וקלף בידו, קלף עבה וחזק, עשוי מעור של דינוזאור. הוא מציג את הנסיך בשם:"הנסיך ווקאנגה אוטמאו, ההדור והאציל, ראש האשפים של פורט ניאנזארו, חבר כבוד במקדש סבראס, הנסיך הסוחר של פורט ניאנזארו, חבר מועצת הנסיכים של פורט ניאנזארו, חבר ההארפרים..." וכך הוא ממשיך עם תארים אין ספור, שעשויים להסביר את התור הארוך ביחס לכמות האנשים.
מלבד הכרוז שלו, כפי שהוא נראה, יושבים לצד הנסיך עדה של יועצים ומרכזנים, מקיפים אותו כפי שעדרי הבאפולו מקיפים את צאצאיהם. דינוזאור גדול, אנקילוזאורוס זקן, שוכב לצד הנסיך, בעוד המג מלטף אותו בשקט. כאשר הכרוז מסיים להקריא את רשימת התארים, הוא מוריד את ידיו מהדינוזאור, וסופק את ידיו. "ומה יש לאשף מאקדמיית מי מצולות לעשות בעירנו הצנועה?" הוא שואל.
מאווי
ספוילר
הצג
א.כפי שציינתי, עליך להטיל שכנוע על מנת למצוא מקום שבו לא היית, במידה והמפה לא ברשותך.
ב.יש כמה שווקים בפורט ניאנזארו, לאיזה מהם אתה הולך?
ג. מה בעצם מאווי רוצה להשיג בזירה? סתם לצפות בקרב? להתקבל כגלדיאטור? לדבר עם אקנה-אפה?
שלח תגובה