ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[מו"ד 5] מגפת האלמוות - עץ משחק 5/5 [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 04 ספטמבר 2019, 23:12

אונדיר ואליילין
ספוילרהצג
"כפי שאליילין אמרה"
אונדיר יושב בכיסא ומוזג לעצמו מעט יין, נותן לו להתערבל בכוס ולהיחשף לאוויר לפני שהוא ישתה ממנו.
"הסיפור שלנו לא מורכב בהרבה ממה שכבר אמרנו לך, אם אם תוכל לומר לי מה ראית בהילה שלי, ייתכן שאוכל להסביר אותה."
OUT
שכנוע-8
וזאת הסיבה ששחקנים לא נוטים לגלגל מיוזמתם. תמיד עדיף לקוות שהפעולה שאתה רוצה לבצע פשוטה מספיק כך שלא צריך לגלגל עבורה, ואם זה לא המצב אז הש"הם יגיד לך. במקום להתסכן בכישלון ללא סיבה.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 06 ספטמבר 2019, 15:11

אלאריק
ספוילרהצג
אלאריק שמח על השלל הגדול שנפל בחלקו, לאחר שהצליח להחליק את ידו לכמה פקידי מכס, ואף לאציל מקומי. הוא משיג סכום אסטרונומי כמעט - כ60 מ"ז.
אלאריק חוזר לפונדק, שמח ועייף, נכנס לחדרו וכמעט שנרדם מיד, אלא שהוא נזכר במשהו. משהו עולה בזכרונו... אישה צ'ולטאנית, ג'ינג'ית. שריטות על פרצופה. אזאקה שן הרעם.
רק עצם ההיזכרות מיד מעיר את אלאריק, שרץ כאילו לא קרה כלום ביום האחרון, פונה לכיוון חדרה של אזאקה.
בפנייה חדה במיוחד, אלאריק נתקע בדמות אפלולית, כמעט ומפיל את שניהם על הרצפה. הדמות שואלת בקול מנומנם, אותו אלאריק מזהה כקולה של אזאקה. "מ-מ-מ-מי זה?" היא שואלת, לא מצליחה להחניק פיהוק גדול. נראה שאינה מזהה את אלאריק.
אונדיר ואליליין
ספוילרהצג
"לכל אחד יש סיפור לספר, חמדתי". אומר הכוהן. "ואני מניח שלילדה שגדלה לבד בג'ונגל ישנם סיפורים רבים".

"ואתה". פונה הכוהן לאונדיר, מבט מעט חודר בעיניו. "ההילה שלך זהה לחבר שלי משנים עברו. אך אינך יכול להיות הוא, אינך דומה לו אפילו, והוא מת לפני שנים רבות". הוא אומר, גונח ארוכות. "עוד שאלה, אחת מתוך אלף".
out:
כמובן שאין צורך להטיל לכול פעולה פשוטה, אבל במקרים נניח שאתה מנסה לשכנע מישהו לספק מידע על עצמו או על משהו חשוב לו(ולא על עצמך, יש לציין), כן כדאי להטיל שכנוע. אני כרגע לא אתייחס להטלה, ובגלל שאני יודע שאתה בכל זאת תתווכח, אז פשוט נפתח על זה דיון בדיסקורד(מחר בערב, כי הטלפון שלי לא אצלי כרגע) ונראה מה כולם חושבים.
סמל אישי של משתמש
The Traveler
תשובות: 1

שליחה על ידי The Traveler » 06 ספטמבר 2019, 15:32

אונדיר ואליילין
ספוילרהצג
אליילין קופאת לרגע, מרימה גבה. "הא. אני יכולה לראות שאתה אדם מעניין מאוד, זקן. אשמח להחליף איתך סיפורים בהזדמנות... אבל אני חוששת שכרגע זה לא הזמן המתאים לכך." היא אומרת לכהן. "יש לנו משימה, ואנחנו צריכים לסיים אותה כמה שיותר מהר."
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 ספטמבר 2019, 15:42

אלאריק
ספוילרהצג
"אני, אל." עונה אלאריק, "זוכרת, אנחנו אמורים להיפגש ולדון בדברים." הוא מוסיף
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 07 ספטמבר 2019, 20:19

אונדיר ואליליין
ספוילרהצג
"אם כך, את יכולה ללכת". אומר הזקן בנינוחות. "אני מחליף תמורת ידע. שום דבר אינו מתקבל בחינם". הוא מעיף מבט לעבר מרתוס, ולרגע המבט הרגוע שלו נהיה חד יותר. חשדני יותר. "מלבד זאת, אני מאמין שהמשימה שלכם לא קשורה להילה של הבחור הצעיר שכאן". למרות חוסר התייחסותו להילתו של אונדיר, נראה שהכוהן לא שכח, אך הוא נותן לאונדיר לבחור את מטווה השיחה.
אליליין
ספוילרהצג
האמת שדי שכחתי לגבי הפנתר, אז...
מי את מעדיפה שישחק אותו? לפחות עד שהוא יקבל אישיות מסוימת?
ואיפה הוא נמצא כרגע? בפורט ניאנזארו בלאו הכי רגילים להכניס חיות טורפות לתוך אזורי מחייה...
אלאריק
ספוילרהצג
"מה?..." היא חוזרת ואומרת בישנוניות. לאחר רגע מצמצת בעיניה. "אה, אל! ברוך הבא!" נראה שאישיותה השתנתה מקצה לקצה, והיא הפכה להרבה יותר ידידותית ושמחה. האופי שלה בפגישתכם הקצרה בפונדק היה הרבה יותר... חתולי. מה שמזכיר לך את הלייקנטרופיות של אזאקה.
היא מובילה אותך לחדר שלה, קומה מעל לחדרך, ומכניסה אותך אליו. החדר נראה די דומה לשלך, פרט לכך שנראה שאזאקה שהתה כאן הרבה יותר זמן, וכבר הותירה את סימנה. השמיכה מפוזרת, כאילו הרגע אזאקה קמה, תרמיל פתוח שוכב בצד אחד, ומעט בגדים מפוזרים בחדר.
היא מתיישבת על מיטתה ומשפשפת את עיניה. נימתה הופכת לעניינית. "אז, מה רצית? אל?" היא מוסיפה בהדגשה. "לאן אתה וחבריך מתעתדים להגיע?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 ספטמבר 2019, 20:34

אלאריק
ספוילרהצג
"אנחנו מחפשים את המקור לקללה שתקופת אנשים באיזור, ואנחנו מניחים שזה אולי מגיע מהג'ונגל. אז אנחנו צריכים מורת דרך. " מסביר אלאריק, "השאלה שלי היא כמה את טובה, וכמה את יכולה לסייע לנו."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 09 ספטמבר 2019, 20:53

אלאריק
ספוילרהצג
אזאקה צוחקת בקול גדול. "אני הטובה ביותר". היא עונה, ללא שמץ ענווה. "אני נולדתי בג'ונגל, ואני מכירה היטב את הסכנות הגלומות בו". היא אומרת, ובה בעת מצביעה על פניה, מחווה לעבר שריטותיה הרבות. "אתה רואה את אלה?" היא שואלת את אלאריק. "אלה שריטות שקיבלתי מעשרה באטירי שהסתערו עלי בג'ונגל. גופותיהם מרקיבות אי שם..."
היא ממשיכה. "אני אוכל לסייע לכם רק במידה ותגיד לי לאן אתם רוצים ללכת. אני מכירה את רוב המקומות בג'ונגל, אך ללא מקום ספציפי, עלול להיות קשה במעט למצוא את מה שאתם רוצים".
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 ספטמבר 2019, 21:58

אלאריק
ספוילרהצג
"ומה התעריף שלך בעצם?" שואל אלאריק, "כשאציג לחברים שלי את העניין, אני צריך לדעת כמה תגבי מאיתנו." הוא מסביר
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 10 ספטמבר 2019, 18:15

אלאריק
ספוילרהצג
"5 מטבעות זהב ליום". עונה אזאקה. "זהו התעריף הרגיל בפורט ניאנזארו, ובלאו הכי הרוב הולך לנסיכים הסוחרים." היא ממשיכה בשלה. "אבל דע לך, שנהוג לשלם ל30 ימים הבאים מראש, כך שהתעריף הוא 150 מטבעות זהב".
out:
גלגל זיהוי מניע
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 ספטמבר 2019, 18:18

אלאריק
ספוילרהצג
META
5.
IN
"אוקי," אומר אלאריק, "אני שמח לשמוע," הוא מהנהן ופונה לעזוב, "אני אספר לחברים שלי, אני מניח שאוכל למצוא אותך בעתיד."
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 11 ספטמבר 2019, 22:35

אוונדיר ואליליין
ספוילרהצג
"אתה הכרת את לונריל אם כך?" אוונדיר שואל בסקרנות.
"מענייןף לא חשבתי שנשארו בני אנוש שהכירו אותו ועודם בחיים.
לגבי המידע אותו אתה רוצה בתמורה לתשובה לשאלותינו, ייתכן שאם תהיה יותר ספציפי בידע אותו אתה רוצה נוכל להתמקח על כך, הרי אתה לא יוכל לצפות מאיתנו לחשוף את כל חיינו בעבור תשובה למספר שאלות פשוטות שעבור רובן כבר קיבלנו תשובות." הוא מסיים בחיוך.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
The Traveler
תשובות: 1

שליחה על ידי The Traveler » 12 ספטמבר 2019, 14:19

אוונדיר ואליילין
ספוילרהצג
אליילין מניחה את רגליה על השולחן בנינוחות, מתעלמת מכללי הנימוס, ומחייכת. "בהחלט, סבא - אתה חייב להיות ספציפי יותר. הסבר לנו מה אתה רוצה שנספר לך, ומה תוכל לספר לנו בתמורה."
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 12 ספטמבר 2019, 21:08

אלאריק
ספוילרהצג
"תסגור את הדלת ביציאתך". היא אומרת, ופונה למיטתה. מתחילה להוריד את בגדיה, אף על פי שאלאריק מספיק לחמוק מהדלת לפני שראה דבר מה בלתי ראוי.
out:
רק נחכה לאונדיר ואליליין וכולנו נמשיך.
אונדיר ואליליין
ספוילרהצג
"אני מכיר את סיפורכם. סאבראס הוא אל הידעונים, אחרי הכול". אומר הכוהן. "אבל האם אתם מכירים אחד את השני? לכל ידע יש מחיר".
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 13 ספטמבר 2019, 17:26

אונדיר ואליליין
ספוילרהצג
החיוך לא נעלם מפניו של אונדיר, אך בקולו ניתן לשמוע רמז לקור שלא היה שם קודם.
"סאבראס הוא של ידע, אבל אם לך היה את כל הידע שברשותו, הקללה הייתה נפתרת עוד לפני שהיינו מגיעים לכאן.
הידע שאנו מבקשים ואתה מחזיק כבן ערובה נועד לעזור לך ולמאמיני סאבראס, יחד עם כל אנשי צ'ולט והממלכות. אנחנו מוכנים להציע תמורה למידע מתוך כבוד למעמדך ולאל שבמקדשו אנו יושבים, אך זה לא אומר שנשלם עליו כל מחיר.
אני יודע על אליליין את מה שהיא בחרה לספר, ואני מאמין שהיא לא יודעת עלי יותר ממה שאני בחרתי. וכך המצב יישאר עד שנחליט אחרת מרצוננו החופשי."
בשלב זה אוונדיר מעיף מבט לעבר אליליין לראות אם היא מסכימה לדבריו.
"מה שאני יכול להציע הוא חליפין הוגנים, אם אתה תוכל לספק לנו מידע שיפנה אותנו לכיוון הנכון, אנחנו נספק למקדש את המידע שנחשוף במהלך החקירה שלנו כאשר, אם, נחזור."
OUT
שכנוע-16
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 14 ספטמבר 2019, 19:53

אונדיר ואליליין
ספוילרהצג
"עסקה הוגנת". אומר הכוהן. "אך עלי לספר לכם דבר אחד: לפעמים המחיר של הידע קשה מדי על מנת לקבלו. על כן נהוג לרכך את מוחותיהם של המבקשים, וזאת על ידי טיהור סודותיהם. עדיף שתצאו ביחד, כאשר אתם מודעים לטבעם ועברם אחד של השני, מאשר שריב באמצע הדרך יכשיל את המטרה כולה". הוא קם מכיסאו בכבדות, מפהק. "השעה מאוחרת. ואני עייף. לכו מפה, וחזרו מחר. תקבלו את המידע שברשותכם.לא תורשו להיכנס למקדש סאבארס לאחר מכן, אלא אם תבטלו את הקללה". ובזאת הוא מסיים, כאשר הכוהן הצעיר שבכניסה בא בן רגע, כאילו קשר טלפתי מחבר בין השניים. הכוהן הצעיר מוביל אתכם החוצה, ונפרד מכם לשלום. אך ביציאה מן המקדש, מוצא אונדיר משהו בתוך כיסו - כדור בדולח, אותו סמל ידוע של סאבראס. דלתות המקדש נסגרות, ואורותיו מאפילים.
שלח תגובה