נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

[סטארפיינדר] מכונות אבודות- עץ משחק [4\4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 24 פברואר 2020, 13:22

פריסק ושס
ספוילר
הצג
האיזור של פריסק מזכיר פחות משטח עבודה, חדרה משמש עבור מטרה זו, הוא מזכיר יותר מוסך, כלים תלויים על הקירות ומיספר כלים כבדים נמצאים באיזור, ניכר שניתן להרכיב שם אופנוע דחף או כלי בגודל דומה, על אף שהכלים במצב טוב ניכר שהם לא משומשים לאיתים קרובות עקב העדפתהשל פריסק לפרטיות.

החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.

ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 24 פברואר 2020, 15:26

צוות מחושים-
ספוילר
הצג
"אני לא חושב שיהיו לו את התשובות. הוא ילד והוא כנראה נחטף כנגד רצונו. אני כן מציע שננסה לאתר את הוריו דרך האינטרנט. בכל מקרה, ישנם דברים מוזרים במיוחד במכרה ואנחנו אפילו לא התקדמנו כל כך עמוק בגלל שצף ההתקלויות המשונות. אני מציע שתבצעו בידוק בית מסוים או לפחות שתבדקו אם אין עוד כניסות למכרה".
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 24 פברואר 2020, 16:03

פריסק ושס
ספוילר
הצג
שס עובדת בדממה למשך זמן מה, ואז כשהיא ניגשת לשאול משהו מהצד לש פריסק באיזור המייקינג היא עוצרת לרגע ובוחנת את הכלים בהתפעלות קלה ''מאיפה השגת כאלו? בבית לא הרשו לי להשתמש במשהו שלא הייתי מסוגלת להחזיק עם הכפפה!"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 24 פברואר 2020, 17:55

פריסק ושס
ספוילר
הצג
פריסק מגכחת קלות "אני לא חושבת שברוב הבתים ירשו לך להחזיק ציוד כבד... זה נשמע כמו רעין ממש רע" היא מסתכלת על משטח הרמה חזק וכבד שנועד להחזיק את המנוע בשביל תחזוקת חירום "ועקרונית אני המכונאית של הצוות... אני חושבת, לא בדיוק נתנו תפקידים מעבר למרפא למפקד והטייס" היא מניחה את שאריות הרובוטים על משטח עבודה ומתחילה למיין אותם

yds

שליחה על ידי yds » 25 פברואר 2020, 15:31

פריסק ושס
ספוילר
הצג
שס מביטה לרגע במבט מהורהר בפריסק. ברור שה''טאקט'' הזה שסיפרו לה עליו זו המצאה, הגיע הזמן לסקרנות ישירה יותר. היא מרגישה את עצמה נרגעת בעוד הדקרנות חושרת להציף את מוחה, לדחוק את החששות שלה
'

'אז, איך את בעצם הגעת לכאן? כאילו, אם לא הגעת דרך התפקידים הדרושים הרגילים אז בטח היה משהו מיוחד. אני לא רוצה לחטט יותר מדי אבל בספר הדרכת הצוותים אמרו שגיבוש קבוצתי עוזר לעבודת צוות יעילה יותר ובגלל שהחלפת סיפורים תעזור בזה ואנחנו ממילא צריכים לשפר את עבודת הצוות שלנו אז חשבתי ש...''

הקול שלה גווע על שפתיה כשהיא מבינה למה 'טאקט' זה לא עניין חסר תועלת לחלוטין, והיא מרכינה את ראשה וחוזרת לעבוד על השאריות, חוששת מתגובתה של פריסק
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 25 פברואר 2020, 15:45

פריסק ושס
ספוילר
הצג
פריסק מחייכת במרירות קלה ואז נאנחת "שס... אני מניחה ששמעת את השמועות עלי, אני לא יודעת מה מהם שמעת והאמנת... ולכן אני רוצה לדעת לפני שאני עונה לך, מה את יודעת עלי? מה השמועה שלה האמנת?" פריסק מביטה בה, ההיסוס הרגיל שלה פינה את מקומו לסקרנות "עד כמה שאני יודעת את מעולם לא היססת לומר את מה שאת חושבת..."

סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 51

שליחה על ידי Nextorl » 26 פברואר 2020, 23:00

פריסק ושס
הצג
אתן מדברות בזמן שאתן עובדות, ולפני ששס מספיקה לענות על השאלה- קול צפצוף נשמע מהשולחן שמתחתיכן. פפירוס מרים את ראשו מהשולחן, מביט במטה אל גופו- ומיד מרכין את ראשו בעצב כשהוא רואה את כתמי החריכה הרבים שעליו. כתמים שמכסים את כתמי הצבע שעליו.
ויסקוראלון ונולין
הצג
"למיטב ידיעתנו, כן. המעלית היא הכניסה היחידה." אומר ריידוקאמאריז שלוש עיניים, "אולי באמת מדובר בחבלה מכוונת. ייתכן שזו חברת כרייה מתחרה שמקנאת בחוזה הבלעדיות שלנו עם ברת'דה, או... ארגון אחר. הייתי מנחש שהשערים למישור האש הם הסחה, ניסיון לגרום לכם להאמין שמדובר רק ביסודנים מזדמנים."
META
גלגלו לי זיהוי מניע בבקשה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 28 פברואר 2020, 08:57

מרפאה
ספוילר
הצג

"זה עדיין לא הגיוני...
אם גורם אחר ינסה לחפור מפני השטח ולהתחבר למכרה שלכם אתה בטוח תזהו את זה, לא?" נולין אומר למנהל.

"אני עדיין חושב שהדבר הכי טוב יהיה להעיר את הבארת'ו הילד ולתשאל אותו, כמובן, אם הדבר לא יהווה לו סכנה.
ובכן, גברת לידיה, מה מצבו והאם אפשר להעיר אותו" נולין שואל את הרופאה, בעודו מסתכל בעצמו על המדדים ומנסה להבין מהם מה שהוא יכול

מטא:
ספוילר
הצג
זיהוי מניע: 5+5=10
רפואה: 9+7=16
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 28 פברואר 2020, 15:28

פריסק ושס
ספוילר
הצג
פריסק מחייכת חיוך מנחם אל פאפירוס ותופחת על ראשו בחיבה "אל תדאג, ברגע שנגמור את המשימה תוכל לבקר את עזריאל שוב... אולי אני אפילו אבוא איתך..." מבטה נודד לרגע ומתמלאה בנוסטלגיה

yds

שליחה על ידי yds » 28 פברואר 2020, 16:00

פריסק ושס
ספוילר
הצג
שס מצחקקת כשהיא רואה את היחס של פרידק לרובוט שלה, ומבלי משים מניחה יד על השתל שמוצמד לרקתה, ואז היא מרצינה כשהיא רואה שפריסק גם עושה את זה

''אני שמעתי את הסיפור על...על החטיפה.''
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 28 פברואר 2020, 16:04

פריסק ושס
ספוילר
הצג
פריסק מביטה בה "מעולם לא נחטפתי... זו השמועה שמסתובבת לה שם בחוץ?"

yds

שליחה על ידי yds » 29 פברואר 2020, 22:53

פריסקשס
ספוילר
הצג
''בין השאר'' שס מושכת בכתפיה, נבוכה מעט ''אבל יש הרבה דברים שרצים, ברור שאף אחד מהם לא מדויק''
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 01 מרץ 2020, 00:30

שס ופריסק
ספוילר
הצג
פריסק מחייכת בעצב "האמת היא שאני... ניסיתי לקחת את הדרך הקלה החוצה, אם תהית מה המזרק בחדר שלי הרי לכך התשובה"

yds

שליחה על ידי yds » 01 מרץ 2020, 22:07

פריסק ושס
ספוילר
הצג
שס מתחילה לגמגם ''אני...'' ומשתתקת.
השתל שלה יכול לספק לה אלף סטטיסטיקות על המתות עצמיות, עם גישה לרשת. היא יכולה לגשת לניטוח ההנדסי של המזרק בשניות, אם תרצה בכך. היא יכולה לגשש אחר מילות נחמה ששמעה, לחרוש את זכרונה ולהפוך כל אבן, עד שתמצא מה לומר.

אבל פתגם עתיק שהאומנת שלה לימדה אותה מצלצל יותר חזק מכל דבר אחר
''דישנרי מתוקה, את המשפט הזה למדתי מנווד סקיטרמאנדרי שפגשתי
'מה שקושר אותנו יחד הוא לא המילים שנאמרות, אלא המילים שאינן' את מבינה? יש פעמים שבהן, השתיקה עדיפה''

שס מרכינה את ראשה, ושוקעת בחזרה לעבודתה. בדממה
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 51

שליחה על ידי Nextorl » 01 מרץ 2020, 23:08

שס ופריסק
הצג
הדממה המשתררת בחדר מופרעת רק מקולות העבודה- עבודה קשה ומדויקת. פריסק ושס שתיהן מוצאות את עצמן צריכות לשמור על מיקוד עילאי על מנת להפריד בין החלקים המותכים למחצה של הרובוטים, ולהוציא את החלקים החשובים שבהם. לבסוף, זוג אקדחי לייזר אזימות' פשוטים מונחים על השולחן- מורכבים מחלקים שנמצאו בתוך הרובוטים. נשק פשוט וזול, לכל רובוט היה אקדח תקין בתוכו, מסודר בצורה שהרובוט יוכל לירות בו דרך ה"אישון" של המצלמה.
אך, אף אחד מהרובוטים לא השתמש בו כשנלחמתן בהם. במקום, הם השתמשו בלחשים. ואכן, אתן מצליחות להציל אבן לחש אחת- הכוללת את הלחש "קליע קסם".
בנוסף, אתן מצליחות להוציא את הליבה של אחד הרובוטים, ה"קופסה השחורה" שלו, ומגלות שהרובוט הכדורי שידר בוידאו בזמן אמת עד שהוא נהרס.

עייפות פוגעת בכן לאחר שאתן מסיימות את העבודה, עייפות ורעב. אתן מבינות שירדתן למכרות לפני קצת פחות משש שעות, מה שאומר שאמורים להגיש את ארוחת הערב בקרוב.
נולין וויסקוראלון
הצג
META
עמית גלגל ולויסקו יצא 10 בזיהוי מניע
IN
"בבוקר." לידיה אומרת בקול צפצפני, "הוא צריך לנוח, להתרפא. אני לא יודעת מה הוא עשה שם למטה, אבל אני בטוחה שאנחנו יכולים לחכות שמונה שעות לפני שנשאל אותו. קפ- תוציא אותם מכאן, אני צריכה לעבוד." היא אומרת, וריידוקאמאריז מהנהן. לאחר מבט מהיר בבאראת'ו ובנתונים הפיזיולוגיים שלו על המחשב, נראה שמנוחה באמת תיטיב איתו. במיוחד לאחר כל הסיפור עם הקולר החשמלי, נולין לא בטוח כמה הגיוני הבאראת'ו יהיה אם הם יעירו אותו עכשיו.

"אני אוביל אותכם לחדר האוכל, בואו איתי." הווסק אומר ויוצא מהמרפאה, מוביל אותכם במסדרונות אל עבר הקפיטריה. בדרכו, הוא מסביר לנולין שאין להם חיישנים בכל שטח הירח- ובעוד הם יוכלו לזהות נחיתות לא מאושרות, זו לא הדרך היחידה לנוע בין כוכבים.

פריסק ושס, מלוות בפפירוס- שנראה שהספיק לכסות את האיזורים החרוכים שבו בכתמי צבע חדשים- נכנסות אל הקפיטריה ההומה, מוצאות בקלות את השולחן בו יושבים נולין וויסקוראלון. שבעה מתוך עשרת השולחנות שבקפיטריה מלאים, המושבים שלצידם מאוכלסים בלאשונטות- בעיקר מתת זן הקוראשה, במספר קאזאת'ים, בבני אדם, יסוקי ואפילו כמה ווסק. הם מדברים בינם לבין עצמם, מותירים אותכם לנפשכם- אך שולחים מדי פעם מבטים לעברכם. אחרי הכל, רבים הסיפורים על חברות אבטחה בלתי אמינות, אשר עושות כל שביכולתיהן על מנת למנוע מהמבוטחים את המגיע להם.

בקצה חדר האוכל נמצא המזון עצמו- תבניות מתכת מלאות בנזיד, מרק ירקות חם, דגנים ופחמימות. מעט יותר מפואר מהמזון שאכלתם במהלך האימונים שלכם, אך לא בהרבה. ובקצהו השני של החדר נמצא מסך גדול, המכסה את הקיר מהרצפה עד התקרה. כרגע, מוקרן עליו וידאוקליפ של להקת ולאקות- דמויי אנוש זאביים- מה שרק מוסיף לרעש שבחדר.
אבל אולי הרעש הזה הוא גם ברכה- הוא מעניק לכם פרטיות, מונע מאנשים להאזין לכם.

META
ועכשיו, אתם מוזמנים לעלות לדרגה 2!
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה