הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[סטארפיינדר] מכונות אבודות- עץ משחק [5\5]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 10 אוקטובר 2019, 15:35

"בואו נזוז" ויסקוראלון מתחיל לצעוד קדימה, מסתכל סביב בפליאה על מנהרות הכרייה. המכונות נעלמו בחלקים יותר עמוקים של המנהרה, הם לא אמורים למצוא באזור הזה משהו עדיין.
META
תפיסה: 4+8=12 תפיסה.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 10 אוקטובר 2019, 16:52

"רק שנייה בבקשה, בואו נחפש בחלל הזה שאין יציאות שלא מופיעות במפה" נולין אומר. "המפה, אחרי הכל, לא מדוייקת"

מלבד חיפוש בהיקף החדר ליציאות נוספות נולין מתבונן בסימני המזקו"ם על הקרקע, מנסה להפריד בין סוגי הסימנים השונים, ולראות לאן הם מובילים.
בנוסף, נולין מתבונן בתקרה, מנסה לראות אם הוא יכול למצוא את הסימנים היחודיים שהשאירו המכונות התומכות

מטא
תפיסה 4+5 = 9
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 10 אוקטובר 2019, 18:21

פריסק מתבוננת סביבה בודקת עם יש משהו ראוי לציון
מטא
תפיסה
tkhag1 גלגל 1d20+4 וקיבל תוצאה סופית של 23:
19
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 10 אוקטובר 2019, 19:51

טאק ניגש לצד ויסקוראלון, צועד איתו בשקט במנהרה. הוא מביט סביב בחדות, מבטו מתרוצץ לכל הכיוונים, אך נראה שראשו במקום אחר.

meta
תפיסה:13
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 12 אוקטובר 2019, 20:30

שס מתבוננת סביב ללא מטרה, מנסה לקלוט כמה שיותר, לנסות פיצ'רים חדשים בשתל העדשה שלה במטרה לעשות את המקסימום, וגם לנפח את האגו שלה על כל הדברים המגניבים שהיא בנתה!
Meta
הבחנה
yds גלגל 1d20+3 וקיבל תוצאה סופית של 22:
19
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 12 אוקטובר 2019, 22:15

אתם מתחילים לחקור את המערה, מוודאים שהמפה אכן יחסית מדויקת במקרה הזה ושיש מעבר למערה נוספת. נולין מצליח לזהות את הסימנים לפעילות המכונות התומכות- נראה שעל מנת ליצור את המעבר למערה הבאה, היה צריך להפעיל את המכונות.

בזמן המועט בו אתם חוקרים את המכרה, ריידוקאמאריז וארגשקאל מורידים אליכם את הרכב שביקשתם. מכונה מקטגוריה V שאם פריסק ושס לא היו מצביעות עליה, לא הייתם שמים לב לספרה "אחת" בשפת הוסקאריום המרוססת עליה.

אבל זה לא הדבר היחיד שפריסק ושס מבחינות בו- הן גם מבחינות בעקבות רגליים על הרצפה, והרבה מהן. דומות לטביעות רגליהם של בני אדם.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 12 אוקטובר 2019, 22:43

פריסק רוכנת ומביטה בעקבות ואז מביטה האחרים "תררו את זה..." היא אומרת ומצביע על העקבות, היא מותחת את מפרק ידה וקבל דומה לקודם יוצא, אל בניגוד עליו במקום כרית הצמדה יש לו עין מכאנית, נשמע צליל קטן ופלש מהיר והתמונה נלקחת. פריסק מתרוממת והולכת לעבר הרכב ומתיישבת במושב הנהג, הקבל נשלף ומתחבר ללוח הבקרה של הרכב בעוד פאפירוס עולה ומאגן את עצמו לרכב.
נערך לאחרונה על ידי tkhag1 ב 14 אוקטובר 2019, 22:00, נערך 2 פעמים בסך הכל.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 14 אוקטובר 2019, 20:58

״אולי יש שבט תת קרקעי של חייזרים בלב הכוכב. בכל מקרה אנחנו נצטרך להתקדם בשביל לגלות״ ויסקוראלון מסתכל על העקבות בעניין, הוא למד להבחין וללמוד מעקבות במסעות בין הכוכבים השונים והוא מנסה לקלוט כמה שיותר פרטים מהעקבות הללו.
Meta
הישרדות: 12+8=20.
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 18 אוקטובר 2019, 15:33

שס מרימה גבה, מושכת אחריה את השתל המכאני העדין ''זה מוזר...חשבתי שהכרייה נעשית על ידי רובוטים'' היא מושכת בכתפיה ''טוב, אני לא מבינה מספיק בעקבות, אבל לשמור אני יכולה!" היא מתחילה ללכת מסביב, ברובה דרוך, שומרת על ערנות
Meta
צריך הבחנה או משהו כדי להיות ''עירני במיוחד"?
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 18 אוקטובר 2019, 16:14

נולין נעמד ליד וסיקוראלון ומנסה לראות אם הוא מבין משהו מהעקבות, אבל הוא מייד מבין שויסקוראלון גשש יותר מיומן ממנו. במקום זה הוא מצביע על מספר נקודות שויסקו אולי פספס.

אחרי שהוא עזר עם העקבות נולין ניגש לרכב ומתיישב ליד הנהג.

מטא
ספוילר
הצג
סיוע בגישוש - 9+1=10, ויסקו מקבל +2 לתוצאה
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 18 אוקטובר 2019, 18:25

out
נהגת
in
פאיסק מביטה בנולין בהיסוס "אתה לא חושב שעדיף שוסיקוראלון ישב לדי? זה יקל עליו להנחות אותי ולראות את הדרך בזמן שאני נוהגת"
א.ש.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 19 אוקטובר 2019, 18:47

ויסקוראלון כורע על הרצפה, מביט בעקבות וממשש אותם עם אחת מידיו, מבחין בכמה חלקות העקבות. נראה שהדבר שיצר אותם היה מקשה אחת- לא נעליים בעלות חורים ומרווחים המיועדים להקל את ההליכה, אלא נעליים ישרות לחלוטין ללא סוליה. נולין מכוון אותו אל אחת מהעקבות, היחידה שאיננה חלקה לחלוטין- שם ניתן לראות סימן כלשהו על האדמה. בחינה מדוקדקת יותר מגלה שזה סימן של חברה בשם קימברלי, שמתמקצעת בחלקי חילוף לאנדרואידים.
OUT
אם שס מנסה לחפש דברים באופן אקטיבי, אז כן- גלגלי הבחנה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 19 אוקטובר 2019, 19:08

"זה בסדר אני אשב מאחורה" אומר ויסקוראלון לאחר שהוא סיים עם העקבות. "אני חושב שמדובר ברובוטים או אנדרואידים. קשה מעט להגיד. בכל מקרה נצטרך להתקדם לגלות. אני לא מצליח לזהות את הכמות שלהם אז צריך לשמור על ערנות".
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 19 אוקטובר 2019, 23:09

"טוב, אני מניח שאפשר לצאת". אומר טאק, ופונה לעבר שס. "אני מאמין שזה יהיה טפשי לחפש סימנים למה שקרה בתחילת המנהרה, על אחת כמה וכמה במקום שנגיש לכל אדם. הסיכוי שהחבר'ה מהחברת כרייה לא בדקו את האיזור הוא מינימלי. עדיף שנתקדם ברכב במורד המנהרה". טאק מטפס אל המושב האחורי, ומתיישב ליד ויסקוראלון. הוא דורך וטוען את הרובה. "ואני מאמין שעליך לעשות גם כן". הוא אומר לנולין.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 19 אוקטובר 2019, 23:17

לאחר שכולם עונים פריסק מחייכת ומניחה את ידיה על ההגה ברגע שאתם עולים, וכולכם מבינים שהנסיעה הזו לא עומדת להיות מהנה במיוחד עבורכם.
א.ש.
שלח תגובה