הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[סטארפיינדר] מכונות אבודות- עץ משחק [5\5]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 12 ספטמבר 2019, 20:39

פריסק ושס
הצג
פריסק מתקדמת אל עבר המקום בו היא חושבת שראתה את הכדור, אבל לא מצליחה למצוא שום סימן לו, או לכך שהוא היה שם. הרגליים שראית שהכדור הצמיח אולי היו חדות, אבל לא מספיק חדות כדי להתחפר בקירות או ברצפה שנראים כעשויים מחומר חזק יותר.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 12 ספטמבר 2019, 21:02

פריסק ושס
ספוילר
הצג
פריסק פונה על האישה "המקום מצוייד במצלמות אבטחה? אני מוכנה להישבע שראיתי אותו" בעודה אומרת זאת היא בוחנת את החדר בעצמה מזווית העין למקרה והיא תשקר לה

tkhag1 גלגל 1d20+4 וקיבל תוצאה סופית של 22:
18
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 13 ספטמבר 2019, 10:35

נולין, טאק וויסקוראלון
ספוילר
הצג
נולין עוצר, מופתע במעט מהדיון הלוהט שנקטע באיבו. "נולין אניול" הוא מציג את עצמו בפני בן האנוש, "אני מאמין שטרם נפגשנו. עם מי יש לי הכבוד?"

"נראה לי שכן, נרצה להצטרף אליהן, לפי דעתי סיימנו את ההכנות למעלה ואנחנו מוכנים לרדת למכרות" נולין אומר לשאר

כשטולאר קצת מתרחק נולין מנסה להמשיך את הדיון - "אמנם העובדות אובייקטיביות, אבל השאלה היא האם העובדות נתונות בידנו או רק פרשנות סובייקטיבת שלהן"
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 14 ספטמבר 2019, 23:06

פריסק ושס
ספוילר
הצג
שס מורידה את הרובה שהספיקה לשלוף בהתלהבות למשמע הצעקה, וניגשת למקום שעליו פאיסק הסתכלה, מנסה למצוא רמזים למיקומו של העכביש המסתורי
meta
הבחנה
yds גלגל 1d20+3 וקיבל תוצאה סופית של 15:
12
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 15 ספטמבר 2019, 17:55

פריסק ושס
הצג
"כן, כמובן שיש כאן מצלמות אבטחה." ארגשקאל נראית מבולבלת, למה? מה ראית?"
META
פריסק, גלגלי לי הצלת קשיחות בבקשה.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 15 ספטמבר 2019, 18:10

פריסק ושס
ספוילר
הצג
קשיחות
tkhag1 גלגל 1d20+3 וקיבל תוצאה סופית של 15:
12

ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 16 ספטמבר 2019, 00:42

ויסקוראלון, נולים וטאק-
ספוילר
הצג
״אני מניח שנמשיך בהזדמנות אחרת. היה כיף, שמחתי להכיר אותך״ אומר השירן בשמחה. ״אני גם מוכן לרדת למכרה, ברגע שאתם מוכנים״.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 16 ספטמבר 2019, 14:34

פריסק ושס
הצג
בעוד ששס לא בטוחה מה היא מחפשת, ועל כן גם לא מוצאת כלום, פריסק מצליחה למצוא פתח אוורור מאחורי המדפים שעליהם היא חושבת שראתה את הכדור. אם אכן היה כדור, נראה שהוא נכנס לשם, דבר שפריסק לא תוכל לעשות.

"פריסק, שס," ארגשקאל קוראת מבחוץ, "טולאר מוסר לי שהחברים שלכן מתכננים לרדת למכרה וישמחו שתצטרפו אליהם."
נולין, טאק, ויסקוראלון
הצג
"קאשאנג." בן האנוש לוחץ את ידו של נולין, "למה אתה מתכוון, פרשנות סובייקטיבית שלהן?"

"אני אודיע לעמיתות שלכם שאתם מחכים להן כאן אם ככה." טולאר מטאסקווה קוראל מהנהן וניגש הצידה, מדבר לאוזניה.
Kaladin Stormblessed
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 16 ספטמבר 2019, 14:50

פריסק ושס
ספוילר
הצג
שס מהנהנת, אוחזת בזרועה של פריסק, ומושכת אותה איתה ''בואי, הגיע הזמן לזוז". היא מתחילה לצאת מהחדר ולוחשת באוזנה תוך כדי ''מה ראית?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 16 ספטמבר 2019, 15:02

פריסק ושס
ספוילר
הצג
"כדור לבן ברדיוס מטר שהצמיח רגלי עכביש והתרחק... אבל עם היא לא ראתה את זה ואת לא... יתכן שדמיינתי? אני צריכה ללכת לבדוק את מצלמות האבטחה?..." פריסק מכמטת את מצחה בבלבול
out
אני לא מרגיש השפעה כל שהיא או משהו? הדמות לא מודעת שהמערכת שלה הייתה תחת התקפה?
א.ש.
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 16 ספטמבר 2019, 19:15

טאק, ויסקוראלון, נולין
ספוילר
הצג
"אבל". אומר טאק, מתפרץ בגסות אופיינית לשיח. "לעיתים נחוץ פירוש סובייקטיבי של העובדות על מנת להבינם. למעשה, לרוב כמעט ולא ניתן למצוא עובדות אובייקטיביות, אלא רק את הפירוש שניתן להם על ידי אחרים".
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 16 ספטמבר 2019, 23:59

נולין טאק וויסקו
ספוילר
הצג
"סליחה אם אני קופץ לדיון בלי לשמוע את ההתחלה", נולין משיב לקאשאנג בטון מלומד, נהנה מהדיון האינטלקטואלי שחסר לו מאז עזב את האקדמיה, "אבל זה עדיין ראוי להאמר - אנחנו לא יודעים הכל ובעלי ידע מוגבל, לכן מה שאנחנו חושבים שהוא עובדה מוגמרת יכול להיות שגוי בסופו של דבר. פרשנות סובייקטיבית היא כל הפעלה של עיבוד מחשבתי שלא יכולה להיות משותפת עם אנשים אחרים. למשל נניח שאנחנו מוצאים תיעוד של קרב עתיק - חוקר אחד יכול להתייחס לתיעוד כפשוטו וחוקר שני יכול לטעון שהתיעוד מוגזם לטובת המנצח, כמו שבדרך כלל קורה עם תיעודים היסטוריים. למעשה, בתחום של חקר ההסיטוריה, כנראה שלעולם לא תהיה לנו היכולת לדעת עובדות אובייקטיביות."

"על מה באמת דיברתם, אגב?" נולין מתנער מארשת המרצה שאחזה בו ומבין שיכול להיות שהמונולוג שנתן היה דיי מיותר...
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 17 ספטמבר 2019, 14:42

נולים טאק וויסקוראלון-
ספוילר
הצג
״דנו על הבדלי דת. הגישות השונות של האמונה ושל המחקר בשם האלים״ ויסקוראלון מתמצת את הדיון כפי שהוא ראה אותו.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 18 ספטמבר 2019, 23:29

פריסק
הצג
פריסק אכן מרגישה בחילה קלה
פריסק ושס, מלוות בארגשקאל- אישה בחליפה מגוהצת, בעלת משקפיים עגולות וקטנות ומבנה גוף דקיק- נכנסות אל מבנה המעלית. במרכזו, נמצאת המעלית עצמה- פלטפורמה גדולה שמסוגלת לשאת משקל גדול למטה, אל מכרות הסאבאניום שמתחת לרגליכם.
מסביב הפלטפורמה, על הקירות, נמצאים מקרנים הולוגרפיים. חלקם מקרינים תקנוני בטיחות והתנהגות נאותה בעבודה, חלקם איסור על צריכת משקאות משכרים, חומרים נרקוטיים ודברים דומים, וחלקם מקרינים תמונות שנועדות להפיח השראה- מסקיטרמאנדר קטן שמרים את האגודלים שלו למעלה, חיה דמויית יעלה בשם לית', או יצורים אחרים שניתן להגדיר כ'חמודים' לפי ההגדרה הרחבה ביותר. התמונות הללו מלוות במשפטים, חלקם הגיוניים יותר ("לא נשתפר מלשלוט אחד בשני, נשתפר מלשים קצוץ אחד על השני") וחלקם פחות ("לפני העבודה, מגיעות מחיאות הכפיים")- נראה שהם מוגרלים על ידי תודעה מלאכותית חלשה בעלת חוסר הבנה בסיסי של מושגים כמו "השראה" או "שיפור עצמי".

ויסקוראלון, נולין וטאק עומדים לצד המעלית, שלושה כסאות מתקפלים לצידם- ובן אנוש שחום עור בעל שיער ארוך ועיניים מלוכסנות מקפל אותם ומתחיל להכניס את הכסאות המקופלים לאחד הארונות. לא רחוק מהם, עומד טולאר-מטאסקווה-קוראל, מחפש משהו באחד הארונות האחרים, ארגשקאל ניגשת אליו ולאחר שהם מחליפים מספר מילים, הקאזאת'י ניגש אל החבורה- משאיר את בת האנוש מאחור להמשיך את העבודה שהתחיל.

"נהדר." טולאר-מטאסקווה-קוראל משלב את זוג ידיו התחתונות בזמן שהוא מפעיל מסך הולוגרפי קטן על פרק כף היד של אחת הזרועות העליונות שלו, "הפלוגה כולה כאן. אני מקווה כי הסיור המקוצר בתחנה היה לשביעות רצונכם ושכל שאלותיכם נענו. כעת, אלא אם לאחד מכם יש תהיה נוספת, אנא עמדו על הפלטפורמה ונוריד אותכם על המכרות. ארגשקאל גהולאני תצייד אותכם במסיכות שיגנו עליכם מהגזים הרעילים שלמטה, כמו גם בשיפור העמידות לחום של החליפות שלכם. אף פעם לא ניתן להיות בטוחים מדי." בעודו מדבר, ארגשקאל ניגשת אליכם עם מספר מסיכות בידה ומחלקת אותן ביניכם, לאחר מכן, היא מחלקת לכם גם מתקנים מלבניים דקים שמתחברים לחגורת החליפה שלכם.
"כאשר תשובו למעלה, החדרים שלכם יהיו מוכנים לשימושכם אם תעדיפו אותם על פני לינה בספינת הכוכבים שבה באתם. הארוחות לעומת זאת, לא יחכו לכם- ויוגשו בהפרשים של שש שעות לפי שעון אבשלום. אני מקווה שנראה אותכם בארוחת הערב, שמתרחשת בעוד כשש שעות בדיוק."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 19 ספטמבר 2019, 00:38

פריסק מהססת לשניה ואז אומרת "סלח לי אבל אני מאמינה שראיתי במחסן... משהו בורח... אשמח לעשות בדיקה במצלמות האבטחה, וגם נראה לי שהתקנון של החברה דורש לעשות בדיקה של ההסרטות מהתקופה האחרונה..."
א.ש.
שלח תגובה