ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[סטארפיינדר] מכונות אבודות- עץ משחק [5\5]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 06 ספטמבר 2019, 14:58

ויסקוראלון וטאק
ספוילרהצג
טאק נעצר לרגע, סוקר במבטו את התמונה שמולו. שלא כהרגלו, שכן הצורך הטבעי שלו היה להתחיל שיחה עם הבחור, הוא מתיישב לצידו של ויסקוראלון ושותק, מהורהר.
out:
דת על ווידאן(ואולי הקשר שלו לשירן, אם יש):14
אין לי את הטלפון זמין וכו' אז הטלתי בעצמי, אם זה בסדר.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 06 ספטמבר 2019, 18:08

פריסק ושס
ספוילרהצג
היא מחייכת חיוך מעושה "כן אני מקירה אותו מעט, אבל אני הייתי בתחום הטייס והרוביטיקה כך שלא נפגשנו יותר מדי" היא מביטה לעבר חברתה לצוות "השגת את כל הנתונים שהיית צריכה" היא מחייכת אבל לא קשה לראות שהיא מתה להסתלק משם

שה"ם
ספוילרהצג

נהפוך את זה למעניין, הוא אחד מאילו שגילו על זהותה והפיצו את הסוד שלה
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 07 ספטמבר 2019, 21:54

פרשס
ספוילרהצג
למרות הכישרוים החברתיים העלובים למדי של שס, היא למדה לזהות את סימני אי הנוחות של פריסק. היא מהנהנת וניגשת ללחוץ בהתלהבות את ידה של ארגשקאל ''היה תענוג לפגוש אותך. וכן, השגתי את כל מה שאני יכולה להשיג. תודה רבה על העזרהשש
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 08 ספטמבר 2019, 15:39

ויסקוראלון וטאקהצג
"מבלי להעליב," קאשאנג אומר וקם, מציע את כיסאו לטאק וניגש להביא לעצמו כיסא מתקפל אחר מאחד הארונות. "אבל בני השירן לא השתחררו מהנחיל בזכות כוח הרצון שלהם- אלא בזכות מוטציה גנטית נדירה שניתקה את הקשר שלהם למוח הכוורת."
הוא מתיישב על הכסא שהביא, רגל על רגל, וממשיך לדבר בלהט. "אמונה ותקווה הן שקרים שאנשים מספרים לעצמם במקום להתמודד עם המציאות. הם לא צריכים להאמין, הם צריכים לדעת! הם לא צריכים לקוות לטוב, הם צריכים לפעול כדי שהטוב הזה יקרה!"

טאק שם לב לסמל הקדוש של ווידאן על צווארו של ויסקוראלון, סמלו של אל החירות והשויון. טאק לא יודע עליו הרבה- רק את הבסיס. שווידאן הוא אל שנהנה לשלוח התגלמויות שלו לטייל במישור החומרי על מנת שיוכלו לחוות את התרבויות והחיים של בני התמותה בדרך בה אל לא מסוגל. הוא מטיף לשוויון, לחירות ולגילוי דברים חדשים.
META
גלגלו לי בבקשה זיהוי מניע.
נוליןהצג
"אני מתנצל, אך אינני בטוח." טולאר מטאסקווה קוראל משלב שתי אצבעות במה שנראה כמחוות התנצלות, "ייתכן שאכן מדובר ביסודן אש שמצא את דרכו אל המכרות, או שמא בסימני נשק- רוב השומרים שלנו נושאים עליהם אקדחי אזימות'. אולי אף מדובר בדבר טבעי יותר, סילון של גז דליק שהשתחרר בקרבת הרכב והחל לדלוק." נולין מאמין כי הקאזאת'י באמת מנסה לחשוב על השערות, ולפחות הפעם לא מנסה להשתמש בהן ככיסוי לדבר מה. ממה שנולין רואה, המהנדס הראשי שמולו באמת איננו יודע מה גרם לסימני החריכה.

"כמו שריידוקאמאריז שלוש עיניים ציין," טולאר מטאסקווה קוראל אומר ברצינות תהומית, "המכונות הכורות הן עדינות, ואיננו יכולים לסכן אותן בלאפשר לזרים ללא המיומנות המתאימה להתקרב אליהן. קרן אור אחת תספיק כדי לשבש את החיישנים שלהם, המתוכנתים לראייה בחשיכה שמתחת לאדמה."
OUT
אכן מדובר בדיפלומטיה.
פריסק ושסהצג
"בוודאי." ארגשקאל לא מחייכת כשהיא לוחצת את ידה של שס, "פריסק, הא? מוזר, אני יכולה להשבע שארני סיפר לי משהו עליך." היא ממשיכה לבחון את פריסק למספר שניות, גורמת לנערה הצעירה לנוע באי נוחות תחת מבטה, אך בסופו של דבר מסתובבת ויוצאת מההאנגר.
"תרצו ללכת לפלטפורמה, או שתרצו לאכול משהו?" היא שואלת מבחוץ, מחכה לתשובה. אבל בינתיים, אתן חושבות שאתן רואות משהו בזווית העין שלכן.
META
גלגלו לי בבקשה בדיקת תפיסה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 08 ספטמבר 2019, 16:48

פריסק ושס
ספוילרהצג
20 טבעי! +4 זה 24!

ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 08 ספטמבר 2019, 17:30

ויסקוראלון וטאק-
ספוילרהצג
״בלי אמונה ותקווה אין דימיון ובלי דימיון אי אפשר לגלות ולחקור באותה צורה. אמונה היא לא דבר שאתה עוקב אחריו בעיוורון, אתה צריך להאמין ואז לפעול בהתאם לאמונה שלך. אמונה היא קווים מנחים שאתה קובע לעצמך על הפעולות והבחירות שלך. כך מגיעים לדרך האמת!״ ויסקוראלון נורא מתלהב מהדיון, הרבה זמן לא נכנס לשיחה על דת.
Meta
זיהוי מניע: 15+8=23.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 08 ספטמבר 2019, 19:17

נולין
ספוילרהצג
נולין פולט אנחה "כנראה שנאלץ להסתדר גם בלי לראות את מכונות הכריה. בכל מקרה, תודה על העזרה, טולאר, נראה לי שסיימנו כאן.
האם תוכל להגיד לי בבקשה מה הדרך למעלית? קבענו להאסף שם לפני הירידה למכרה"

שוב פעם המסתוריות הזו...
נולין מחכה עד שהמהנדס יעזוב אותו לבד ואז הוא שולף את המחשב שלו ומנסה לחפש באינטרנט האם קיים מידע גלוי על דגמי מכונות הכרייה שהמכרה משתמש בהם. הוא לא מנסה לפרוץ או לעשות משהו בלתי חוקי. בנתיים.

מטא:
ספוילרהצג
בדיקת מחשבים למציאת מידע (דוחות כספיים, בקשות הזמנה וכו')
deadalus גלגל 1d20+11 וקיבל תוצאה סופית של 21:
10
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 08 ספטמבר 2019, 23:54

פרשס
ספוילרהצג
שס מהנהת בהתלהבות ''לאכול יהיה רעיון טוב מאוד'', תוך כדי הנהון העדשה שלה נעה ממקומה מעט, ומתמקדת לרגע על משהו שעד כה היה בקצה שדה הראיה שלה
Meta
yds גלגל 1d20+3 וקיבל תוצאה סופית של 14:
11
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 09 ספטמבר 2019, 20:46

ויסקוראלון וטאק
ספוילרהצג
טאק מהנהן בתודה לעבר האיש, ומתיישב על הכיסא, מתחיל לתופף ברגלו על הרצפה. איזה מן בן אדם מנהל שיחות דת באמצע מנהרות כרייה? הוא חושב לעצמו. למעשה, יש לו אלפי שאלות שהוא מוכן להפציץ בהם את האיש, אך נראה שויסקוראלון נהנה.
טאק מנסה לחשוב בינתיים על מוצאו של האיש. נראה שהדעה שלו על השירן לא אובייקטיבית, אבל איזה מן אדם השונא את השירן ומתעב אותם מתיישב לדבר עם אחד מהם באמצע מערה בודדה?

meta:
זיהוי מניע:5
גלגול לניסיון לזהות את מוצאו של האיש(ואולי גם מה קורה שם, ומה דעתם על השירן וכו'):18, ללא תוסף. אני לא כל כך בטוח מה להוסיף, אבל הנחתי שתפיסה(+0) ומיסטיקה(+4) הם האפשרויות הכי טובות, אז במידה וזה מיסטיקה, התוצאה היא 22.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 11 ספטמבר 2019, 19:28

פריסק ושסהצג
בזמן ששס לא שמה לב למשהו מיוחד, כדור לבן על אחד המדפים צד את עינה של פריסק כשזרועות עכבשיות יוצאות ממנו ומרימות אותו, מתחילות לצעוד במהירות על הקיר.
נוליןהצג
טולאר מהנהן, "פלטפורמת המעלית נמצאת במבנה העגול שבמרכז השטח, מוגנת כך מהמפגעים האטמוספריים." הוא אומר ומלווה אותך לשם.
בזמן ההליכה, אתה פותח במהירות את המחשב הזעיר שלך ומקליד כשגבו של הקאזאת'י מופנה אליך. למרות שאתה לא מצליח למצוא מידע על באילו דגמי מכונות כרייה התחנה משתמשת, אתה מוצא שהמשקיעה הגדולה בתחנת הכרייה היא חברה בשם "טריני". חברה שמתעסקת בביו-טכנולוגיה, ונמצאת בבעלות תאגיד סורין- אותו תאגיד שמאראקס אבטחה נמצאת תחתיו.
ויסקוראלון וטאקהצג
OUT
אני מאמין שלנסות לזהות מאיזה כוכב אדם מגיע זו בדיקת תרבות
IN
בזמן שטאק מנסה לזהות את מוצאו של קאשאנג, עיניו החדות של ויסקוראלון לא מפספסות את הרתיעה של האדם כאשר הזכרת את מחאת האנדרואידים.

"הבעיה היא שאתה טוען שצריך לפעול בהתאם לאמונה שלך, אבל לא! זו בדיוק הטעות שלך!" קאשאנג משנה תנוחה על הכסא, "האמונה שלך לא צריכה להשפיע עליך, כי היא סובייקטיבית- כל אדם מאמין בדבר אחר, ולא ניתן לסמוך על דברים סובייקטיבים! אתה צריך לעקוב אחרי האמת, אחרי ההוכחות האובייקטיביות!"
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 11 ספטמבר 2019, 19:40

ויסקוראלון וטאק
ספוילרהצג
out:
אז התוסף הוא 0, כמדומני, לא אם זה קשור איכשאו לארגון זכויות האדם, ואז זה 5. אני ממש רוצה להיכנס לוויכוח, אבל אני מניח שפשוט אשאר על מצב שינה עד שזה יגמר, או עד שינתן הרגע המתאים...
בקשר להודעה, פשוט אל תתייחס למה שלא הובן נכונה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 11 ספטמבר 2019, 19:44

פריסק ושס
ספוילרהצג
פריסק שולפת את אקדחה במהירות בעודה משדרת פקודות אזהרה לפאפירוס שמתכוונן על הכדור ואומרת "שס!" בעודה מחבה עם אקדחה/מכוונת לעבר כדור לבן שהתמיח זרועות עכביש, היא יורה יריית אזהרה כדי למנוע ממנו לזוז בעודה מוכנה לירות ישירות במידה וינסה לברוח, בעודה עושה את זה היא שואלת את האישה בלי להתיק עניים מהרובוט היא שואלת את האישה "זה שלכם? אם כן תכבי אותו"
out
פעולת הכנה שלי ושל הרחפן, מוכנים לירות על הרובוט במידה וינסה לברוח או לתקוף.
יוזמה עם צריך
tkhag1 גלגל 1d20+1 וקיבל תוצאה סופית של 12:
11
א.ש.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 12 ספטמבר 2019, 01:21

ויסקוראלון וטאק-
ספוילרהצג
״אובייקטיבית האנדרואידים נוצרו למטרה אחת. ואז הם עשו מהפכה ושינו את העובדות! האובייקטיבי הוא סובייקטיבי אל מול הקוסמוס הגדול. ישנם מישורים בהם החוקים שאתה מכיר כסטטים שונים לגמרי. הידעת שיש מישור שלם של חלומות שבו כל דבר נתון לדמיונך? או שיש יצורים שיכולים לרחף ולנשום בחלל מבלי חליפות חמצן או מוטציות משונות או אפילו התאמה סביבתית לכך. ואתה יודע איך הם שורדים שם? בגלל אמונה. אתה יכול לבדוק את זה ולמצוא את ההוכחות המתאימות. אני בטוח שהן ירגשו אותך מאוד ואשמח לחפש אותן יחד איתך״ ויסקוראלון מרוצה מעצמו, הוא הכניס לא מעט מידע שהוא מבין בו מאוד לשיחה. כך הוא יודע שהדברים שהוא אומר נכונים ושהוא רק מעשיר את הידע של הבחור השני.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 12 ספטמבר 2019, 20:05

נולין, טאק, ויסקוראלוןהצג
טולאר מטאסקווה קוראל, ואחריו נולין, נכנסים אל המבנה הגלילי שבמרכז ומוצאים את ויסקוראלון וקאשאנג- בן אנוש כהה עור, בעל עיניים מלוכסנות ושיער ארוך- יושבים על כסאות מתקפלים לצד הפלטפורמה הגדולה שמהווה את מרכז החדר ודנים בלהיטות. לצידם, יושב גם טאק- היסוקי הקטן לא משתתף בדיון התיאולוגי והפילוסופי על אמונה ועובדות. במקום זאת, הוא בוחן את קאשאנג- מנסה ללא הצלחה לנחש את מוצאו של האיש.

"המהפכה שלהם לא שינתה את העובדות!" קאשאנג אומר, מנופף בידו בלהיטות. התנועה שלו גורמת לנולין להבחין במסך הולוגרפי מני רבים שנמצא על הקיר, מקרין את תקנון הבטיחות. על מסכים אחרים נראות תמונות שנועדו להעלאת המורל- כמו תמונתה של לית'- חיה לבנה הדומה ליעלה, בעלת 6 רגליים, 4 קרניים ושני זוגות עיניים- ומעליה הכיתוב: "מצאו השראה, התעלמו מחוקי הפיזיקה!"
נראה שהתמונות, והמשפטים שאיתן, מתחלפים כל כמה דקות ומוגרלים מחדש על ידי המחשב.

"העובדות הן אובייקטיביות, הן לא ישתנו, לא משנה מה. זה מה שאתה לא מבין, שירן."

"קאשאנג שכך." הקאזאת'י אומר בחדות, "שלוט בעצמך מול האורחים שלנו. אין זה נאה להפוך אותם לעדים להתפרצות שכזו." בן האנוש נאנח בתגובה, נאבק בדחף לגלגל את עיניו. "כן המפקד." הוא אומר, וטולאר בוחן אותכם בדממה.

"נראה כי חברותיכם שמות פעמיהן אל הקפיטריה, האם תרצו להצטרף אליהן? כפי שהובטח, הוצאות הארוחה יכוסו על ידי התחנה."
שס, פריסקהצג
עד שפריסק מספיקה לשלוף את האקדח, הכדור הלבן נעלם. מפתיע בהתחשב בגודל שלו- קוטר של מעל מטר. עדיין, ההעלמות הפתאומית שלו גורמת לפריסק לשאול את עצמה אם היא דמיינה דברים, וזה אכן לא עוזר כשאגרשקאל מביטה בפריסק בבלבול. "ילדה, אין שם כלום."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 12 ספטמבר 2019, 20:30

שס, פריסק
ספוילרהצג
פריסק מסמיקה ומנמיחה האקדח שלה "הייתי מוכנה להישבע שראיתי רובוט כדורי לבן עם רגלי עכביש... אתן באמת לא ראיתין כלום?" היא ניגשת למקום הו הרובוט הלך על הקיר, בודקת עם נשארו שם סימנים מהרגלים העבישיות שלו, נראה לה שאילו היו רגלי להבים ולא כריות לחץ כמו אצל פאפירוס...
out
אני לא בטוח אם צריך גילגול כאן.. אבלך על כל מקרה 2+4=6... לא משהו, אני באמת מקווה שלא צריך גילגול...
א.ש.
שלח תגובה