• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אורלן- מלחמות ושלום - עץ הרשמה 0/4 ואנור

סטטוס
נעול לתגובות.
אתם מתעוררים. יש קצת קש על הרצפה. הידיים שלכם כואבות. אתם שומעים צעקות מרחוק. אתם מנסים להוריד את הידיים. אי אפשר. הן כבולות. מולכם עומד אלף, ולוקח לכם רגע להבין שגם הוא כבול. צעדים נשמעים. הדלת נפתחת. הראש שלכם כואב, אבל אתם מצליחים לראות דמות גבוהה ולבשוה בהידור. היא מדברת. "שלום לכם. נחמד לראות אותכם סוף סוף. אבל אינ מניח שאני אראה אותכם כאן עוד הרבה". הוא צוחק. "אחרי הכל, אתם תשארו כאן לשארית חייכם. שהות... נעימה". הוא הולך והדלת נטרקת אחריו. אתם מחזירים את ראשכם לאלף, שמסתכל עליכם, ואתם רואים משהו מוזר קצת. יש אור מאוד חזק בידו הימנית. קול נפץ נשמע, ואתם מתעוררים. ראש הכפר קורא לכם. מה אתם עושים?

אז, שיניתי את ההרפתקה לואנור. בהצלחה לכולם. ההרפתקה עצמה נשארת אותו דבר, רק השיטה עברה לואנור. מקווה שתהנו. דפי דמות להגיש עד ה30.6, ובהצלחה לכולם. מזכיר שב20.6 אני טס לחול לשבוע, אז אל תיבהלו. המשחק לא נסגר.

דפי דמות של ואנור: https://vanor.co.il/vanor/srd/main-911
תבחרו מקצוע, ואין לי שום בעיה שיהיה אותו מקצוע פעמיים או יותר. כתוב שצריך ארבעה שחקנים, אבל אפשר לשחקק גם עם 6. 6 זה המקסימום, 4 זה המינימום.
בהודעה הראשונה שלכם, תצרפו דף דמות, וציפיות מהמשחק. רקע לא חובה, אבל אפשר.

רק רגע להבין - אתה יודע את החוקים של ואנור ויש לך את הספר? כי אם התשובה לאחת משתי השאלות היא לא, אי אפשר להריץ בשיטה הזו ונצטרך לעבור לחופשיטה.

אני יודע שבתור מנחה השיטה היא שיקול שלך, אבל אני אשמח אם נחליף לחופשיטה - כי ואנור מגבילה את הדמות שלי, וכבר בניתי דמות... (נניח מבחינת הנשק - בניתי על שני נשקים. או על זה שתכננתי דמות רכובה ואין שם מכניקה לפרשים).

אני לא מכיר את ואנור.
לך אין את הספר של ואנור (שזה בעיה כי אתה לא יכול עדיין לאשר דמויות מכאנית).
הייתי שמח להצטרף, אבל כרגע ואנור מגבילה אותי. (במובן הזה כבר הייתה עדיפה השיטה הקודמת שלך, שבה היו לכולנו את כל החוקים סך הכל).

אם נחליף לחופשיטה, או לשיטה שאני מכיר, אשמח להצטרף.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה