ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

נקמת המנעולנים, גליון 001# [עץ משחק]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
כמב

שליחה על ידי כמב » 03 ספטמבר 2019, 00:46

IN
לורן קורא ליד השטן מבחוץ ואומר: "השלמנו את המשימה, בוא נתקפל מכאן כמה שיותר מהר לפני שהשוטרים מגיעים".

לורן מוביל את שאר חברי הצוות דרך הדלת האחורית, כאשר הוא סוחב את האופנוען. הוא סוחב אותו כפי שכבאי סוחב פצועים כדי שהידיים שלו יהיו חופשיות לפעולה במידת הצורך.

לורן אירגן לפני המבצע שני אופנועים עם סירה בצד וקרוואן קטן מאחורה (מי שרוצה תמונה להמחשה http://3.bp.blogspot.com/-Sdzkwo3rwhQ/T ... amper1.jpg) כדי שהם יוכלו לברוח מזירת הקרב במהירות, כי השוטרים יגיעו כדי לחקור את אי הסדר שנגרם. לאופנועים יש לוחיות זיהוי מזויפות, הקרוואן מעוצב כדי שיוכלו לנעול מישהו מבחוץ והם גם עוצבו באופן אישי ככה שלא קל לאתר את הדגם המקורי של האופנוע.

האופנוענים נמצאים במרחק בלוק אחד מהבר, ככה שאפשר להגיע אליהם במהירות ולברוח מהזירה.

עכשיו נשאר לחלק מי ייסע עם מי. קודם כל, לורן רוצה את האופנוען איתו לחקירה. ונובה בוי מחזיק את המנקה בבועת אנרגיה כדי שזה לא יוכל לברוח. אז רק נשאר למאנר ויד השטן להחליט עם מי הם יסעו.

לורן יוריד בדרך את מי שיסע איתו במחסן הנטוש כי הוא רוצה לקחת את האופנוען לבסיס סודי של בלאק ספארו לחקירה, ולכם אין את הסיווג הביטחוני כדי לדעת על הבסיס הזה.

ולפני שמישהו רוצה להתלונן, לורן תכנן את זה מראש, ככה שסיכויי ההצלחה של דרך הבריחה שלו שהם גבוהים יותר מאשר של כולכם. אלא אם תכננתם גם דבר כל שהוא.

וגם, אנחנו לא רוצים למשוך תצומת לב של עדי ראייה עם נשתמש בכוחות שלכם, אז עדיף לשמור על פרופיל נמוך.

וכפי שציינתי לפני כמה תגובות, אתם תקחו את המנקה למחסן שבו נפגשנו, ולורן ייקח את האופנוע לבסיס לחקירה מאותן סיבות שציינתי מקודם.

האם אתם מסכימים לדרך הפעולה שאני מציע?
נערך לאחרונה על ידי כמב ב 03 ספטמבר 2019, 09:01, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
lonewolf
יצירת קשר:

שליחה על ידי lonewolf » 03 ספטמבר 2019, 07:17

מאנר צועד בהבעה זועפת למדי לאופנועים. מאז הקרב, ואתם יודעים איזה קרב, לא ראיתם אותו כל כך עצבני. אפילו יד השטן, שלא מחבב את מאנר כ"כ, פוחד לדבר איתו. השמש בדיוק בזווית הנכונה, אז אתם רואים נצנוץ מתחת לכפפות של מאנר. זה נראה חשוד.

Out
לא זוכר מה טיילס כתב בהתחלה, אבל אתם לא יןדעים מה יש מתחת לכפפות של מאנר. טיילס, בבקשה תאשר לי את זה...
.The lone wolf hunts alone
כמב

שליחה על ידי כמב » 03 ספטמבר 2019, 07:41

לורן אומר למאנר: "תקשיב, אני יודע שאתה עצבני, על המנקה, ההתנהגות שלי, ועוד דברים שאני ככל הנראה לא הבנתי. אבל, בהתאם

למצב, צריך להתאים את ההתנהגות ואת צורת החשיבה שלך. הסיבה שתקפנו את הבר היה כדי להשיג מידע, לא כדי להרוג את המנקה.

המטרה שלנו זה להפיל את כל ארגון "המנעולנים", אם אנחנו נטפל בקבוצות קטנות כל פעם או שאנחנו נתקוף מקומות בעל חשיבות

נמוכה, המנעולנים, כמו שממית, יוכלו לגדוע את הזנב שלהם ולברוח. במהלך קרב, לך ככל הנראה יש את הניסיון הרב ביותר, בזה אני

מודה מעומק ליבי. אבל, ההכנות לקרב, איסוף מידע וניתוחו, אסטרטגיות ותוכניות בריחה, זה משהוא שאני טוב בו. אז תסמוך עלי שאני

אשמור על גבך כפי שאתה שומר על הגב שלי במהלך קרבות".
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 03 ספטמבר 2019, 08:18

OUT
אני לא יכול לא להשתמש בכוחות שלי כי אני חייב להמשיך להחזיק את המנקה. אבל התוכנית נשמעת אחלה.
IN
"אני סומך עליך לורן אבל אני לא יכול לנהוג" ג'יימס אומר ומתיישב בסירה בלי שהוא מוריד את עיניו אפילו לרגע מהמנקה שנשאר קרוב אליו. "מאנר תנסה להבין שאנחנו לא יכולים לפעול מתוך זעם. הזעם מעוור אותך והורס אותך מבפנים." ג'יימס אומר "בואו נעוף מפה ונלך לחקור אותם."
OUT
מה שעשיתי נחשב התגרות במאנר?
כמב

שליחה על ידי כמב » 03 ספטמבר 2019, 09:00

OUT

בקרוואן של האופנוע יש חלון מקדימה, אתה יכול להכניס את המנקה ועדין לפקוח עליו עין עם הכוחות שלך.
סמל אישי של משתמש
lonewolf
יצירת קשר:

שליחה על ידי lonewolf » 03 ספטמבר 2019, 14:56

זה לא נחשב התגרות בעיני מאנר, אבל הוא לא אוהב את זה.

OUT
תקשיבו, מאנר לא פועל מתוך זעם. הכעס שלו הוא לא הכלי שלו כדי לנצח. הוא עושה את מה שצריך, כי בתכלס, ואני לא מעביר עליכם ביקורת, סרטי גיבורי על היו נגמרים הרבה יותר מהר אם הגיבורים היו הורגים את הנבל בהתחלה.
nautti

שליחה על ידי nautti » 04 ספטמבר 2019, 15:14

יד השטן לא מצית את האופנועים, אין הרבה טעם לעשות את זה עכשיו כשהקרב נגמר. במקום זה, הוא קורא ללורן "בוא נסחב את המנקה על האופנוע, זה הרבה יותר פשוט"
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 04 ספטמבר 2019, 15:56

OUT
אני לא חושב שזה רעיון טוב שאני אשחרר אותו אני גם לא חושב שתקפנו אותו כל כך הרבה (למרות שנהרס לו השריון).
כמב

שליחה על ידי כמב » 04 ספטמבר 2019, 16:24

OUT

שניכם, תקראו את ההודעות שלי כמו שצריך, כבר אמרתי לך יש חלון מקידמת הקרוואן, ככה שנובא בוי יכול עדין להפעיל את הכוחות שלו. כי הוא צריך קשר עין, נכון?

יד השטן, אתה בכלל קראת את ההודעה שלי על תוכנית הבריחה?
סמל אישי של משתמש
tales quit wind
תשובות: 2

שליחה על ידי tales quit wind » 04 ספטמבר 2019, 22:48

OUT

כשתגמרו להחליט ביניכם לגבי תכנית הבריחה שלכם, נתקדם.

מאנר, אכן, הם לא יודעים מה יש מתחת לכפפות. נובה בוי, זו החלטה שלך איך בדיוק פועלת בועת האנרגייה- האם אתה צריך לגעת בה או שמספיק קשר עין.

בכל מקרה, יד השטן- אנחנו באמצע סצנה שלך; יצאת החוצה ופגשת שם איש שקרא לך בשם 'הכפפה השחורה' (תסתכל טיפה אחורה אם אתה לא זוכר). עד שלא נסיים את הסצנה הזו אתה לא יכול להצטרף אל שאר החבר'ה.
הי, שסרת את המגניב ההוא, פורד פרפקט? זה מזניב אחד שבאמת יודע איפה המגבת שלו!
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 05 ספטמבר 2019, 08:38

OUT
צריך רק קשר עין אבל לנובה בוי קל יותר להחזיק אותה יציבה כשהידיים שלו מושטת לכיוונה (לא חייבת לגעת).
כמב

שליחה על ידי כמב » 05 ספטמבר 2019, 11:02

OUT

ללורן יש עדין את הדיסקיוט שלו לנטרול חליפתו של המנקה, הוא פשוט יכול להכניס אותן לקרוואן ולהפעיל אותן.
nautti

שליחה על ידי nautti » 06 ספטמבר 2019, 16:43

אוקיי, במקרה כזה יד השטן מצית את מיכל הדלק.
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
lonewolf
יצירת קשר:

שליחה על ידי lonewolf » 06 ספטמבר 2019, 18:00

מאנר רואה את זה, ובחיוך אפל למדי, פונה לאחור ומתרחק. הוא מתעלם מהאופנועים, ומתחיל לרוץ. לרגע אתם רוצים לעצר אותו, אבל המבט שעל פניו עוצר אותכם. הוא לא צריך לדבר. הוא מפחיד גם בלי זה. השמש נוצצת ממפרקי כפות ידיו, אבל אז הוא עובר את הבניין הקרוב ונעלם. יש לכם הרגשה שלא משנה כמה מהר אתם תסעו, הוא יגיע לשם לפניכם.

OUT
בבקשה אל תדברו עם מאנר. הוא ממש יתעצבן.
סמל אישי של משתמש
tales quit wind
תשובות: 2

שליחה על ידי tales quit wind » 09 ספטמבר 2019, 00:35

יד השטן, עם מה אתה מצית את מיכל הדלק? אתה מתעלם לחלוטין מהאיש שעומד מולך?

כל השאר:

אתם יוצאים לדרך? בלי מאנר יהיה לכם קשה להתחלק לשני אופנועים כי נובה בוי צריך לרסן את המנקה. או שאתם רוצים לחכות ליד השטן?

מאנר, לאן אתה רץ?
הי, שסרת את המגניב ההוא, פורד פרפקט? זה מזניב אחד שבאמת יודע איפה המגבת שלו!
שלח תגובה