ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

פלאים- גיבורי המחר! [5/5]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tales quit wind
תשובות: 2

פלאים- גיבורי המחר! [5/5]

שליחה על ידי tales quit wind » 23 מאי 2019, 17:07

העולם השתנה.
לפני עשר שנים התחוללה המלחמה הגדולה. מאבק המלחמה עלו האדירים, בני אנוש בעלי כוחות מופלאים ומוזרים: אנשים שמסוגלים לשלוט בזמן ובמרחב; אנשים שמסוגלים לעוף, ליצור להבות, לפקוד על בעלי חיים או לשנות את מזג האוויר כרצונם.
המלחמה נגמרה. העולם מנסה עכשיו להתאושש, ולהתרגל לנוכחותם של האדירים, בעלי כוחות העל. העולם לא יהיה שוב מה שהיה.
האנרגייה העצומה שהשתחררה במהלך המלחמה השפיעה על רבים מהילדים שחיו בזמן המלחמה. כמה מהם, בהגיעם לגיל ההתבגרות, מגלים שהם פלאים- בעלי כוחות על טבעיים. הם עדיין לא מגיעים לעוצמתם של האדירים, אבל בעתיד? מי יודע.

תיאום ציפיות
במשחק אתם משחקים גיבורי על בגיל העשרה, חדשים לכוחותיהם, מנסים להתמודד עם העולם שמתייחס לאנשים בעלי כוחות על בהערצה, חדש, פחד ושנאה.
את הדמויות והעולם אנחנו ניצור בתחילת המשחק.

מצופה משחקנים יכולת תגובה של בערך פעם ביומיים, אחרת המשחק לא יצליח להתקדם לשום מקום. אם אתם לא חושבים שיש לכם את היכולת להגיב באופן שוטף, אין לכם למה להירשם למשחק. בתחילת המשחק כדאי שקצב התגובה יהיה גבוה יותר, כדי שלא נתקע על יצירת הדמויות והעולם.

המשחק יהיה שומר שבת. אני לא אגיב בשבת ומי שנרשם למשחק מתבקש אף הוא לא להגיב בשבת.

מצופה מכל מי שרוצה לשחק לקורא את תקציר החוקים שאני מצרף להודעה זו. תקצרתי את חוקי המשחק לחמישה עמודים, ואם זה ארוך מדי בשבילכם- אז אל תירשמו.

מוזמנים לכתוב פה בתגובות אם אתם רוצים להצטרף במשחק. אתם יכולים לרשום גם את הרעיון הכללי שיש לכם לדמות, אבל קחו בחשבון שאולי זה ישתנה כשניצור את הדמויות. בעקרון- כל הקודם זוכה, אבל בבקשה לא להרשם אם אין לכם את היכולת להגיב בקצב נורמלי.

מוזמנים לשאול שאלות על השיטה, סגנון המשחק וכו'.

עריכה:
יצירת הדמות, בגדול, מתבססת על כך שכל אחד בוחר את אחת מכמה סוגי דמויות שיש, לדל מות יש מהלכים מיוחדים משלה, כוחות וכו'. יוצרים ביחד את הרקע של הדמויות ושל הצוות כולו, וגם את העיר שבה מתרחש המשחק.

לגבי מידע על העולם- בגדול, העולם שלנו, אבל עשר שנים אחרי מלחמה גדולה שחשה את האדירים בעלי כוחות העל.

לגבי אופי המשחק- יחסית קליל, עם משחק דמות עמוק, והתעסקות הן בגיבורי על שמביסים נבלי על והן בנערים צעירים שצריכים למצוא את מקומם בעולם.

מי שנרשם בינתיים:
nav566
lonewolf
the traveler
אלמוג-סי
kwint stormbelow
nautti
גרגויל
A.L.Z

אני מודע לכך שיש פה ייותר מחמישה שחקנים, אבל אתכם נתחיל את תהליך יצירת הדמויות ושם כבר נראה למי זה מתאים יותר ולמי פחות.
קבצים מצורפים
פלאים- תקציר חוקים.pdf
(133.96 KiB) הורד 35 פעמים
נערך לאחרונה על ידי tales quit wind ב 24 מאי 2019, 13:50, נערך 2 פעמים בסך הכל.
הי, שסרת את המגניב ההוא, פורד פרפקט? זה מזניב אחד שבאמת יודע איפה המגבת שלו!
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 36

פלאים- גיבורי המחר! [0/5]

שליחה על ידי אביעד » 23 מאי 2019, 17:57

תגובה ביום - מצחיק. כולם אומרים את זה בהתחלה, רק מציין. במקרה הטוב הם שחקנים שקרנים. במקרה הבינוני טיפשים. במקרה הגרוע גם וגם.
זה לא משחק לימוד נכון? גם על זה יש לי בטן מלאה בתור האחרון שהיה טיפש מספיק לעשות את זה.
אקרא את החוקים בקרוב ובהתאם לתשובות אולי אירשם.
סמל אישי של משתמש
tales quit wind

שליחה על ידי tales quit wind » 23 מאי 2019, 18:14

אין לי בעיה עם שחקנים שלא מכירים את החוקים- בשביל זה הבאתי תקציר שלהם.
בכל אופן, אני חושב שלבוא ולקרוא למי שטוען שהוא יגיב פעם ביום שקרן או טיפש- זה לא נכון ולא נעים. אני מאמין שאם מישהו נרשם, הרי שהוא חושב שהוא יצליח להגיב (לפעמים מתברר שלאדם אין את הזמן שהוא חשב שיהיה לו, אבל אלה החיים). ולשיטתך- איך תירשם? הרי אם תאמר שאתה יכול להגיב פעם ביום הרי שאתה שקרן או טיפש...
סמל אישי של משתמש
nav566
תשובות: 7

שליחה על ידי nav566 » 23 מאי 2019, 18:21

אני מעוניין.

אני לא מסוגל להבטיח לך תגובה פעם ביום. אני לא חושב שיש פה מישהו בפונדק שמסוגל. אני יכול להבטיח לעשות מאמץ להגיב כמה שיותר מהר. אתה יכול לבדוק את קצב התגובות שלי במשחק שאני מריץ, "עלילות גיבורי ארבוריה", ולבדוק האם זה מתאים לך.

נ.ב. יצרת את השיטה בעצמך? היא מאוד ייחודית.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
tales quit wind

שליחה על ידי tales quit wind » 23 מאי 2019, 18:38

השיטה נקראת במקור masks ותורגמה לעברית על ידי אביב מנוח. מוזמן לחפש בגוגל.
אם נראה לכולם שקצב כזה לא הגיוני, אז שיהיה פעם ביומיים. אני רק מקווה שהמשחק יצליח לזוז לאנשהו בקצב כזה.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 23 מאי 2019, 18:46

הכוונה שאינו אומר את האמת - בין אם משקר ביודעין (כן, הסתובבו ומסתובבים כאן כאלה) ובין אם טועה (מסתובבים פה מילונים כאלה, סלח לי על אי הדיוק במספרים) חלקם עושים זאת בקביעות וב''ה כרגע כבר לא פה.
בתגובה ביומיים המשחק יכול לזוז.
מה האורך הצפוי למשחק?
עריכה: לגבי אלה שלא מכירים את החוקים - ממליץ למצוע דרך לוודא שלומדים אותם
סמל אישי של משתמש
lonewolf
יצירת קשר:

שליחה על ידי lonewolf » 23 מאי 2019, 18:52

אני מעוניין. אבל הערה קטנה- זה פעם ראשונה שאני משתתף במשחק אינטרנטי. מקווה להצטרף. נ.ב.- נשמע הרפתקאה מעניינת.
.The lone wolf hunts alone
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 23 מאי 2019, 18:58

אוקיי זה נראה מעניין, אני כנראה אנסה להתקבל.
אגב האם אנחנו בוחרים בהתחלה עם איזה מצב תוויות להתחיל (שכמובן מאוזן בהתאמה של +1/-1) או שאנחנו מתחילים על תוויות נטרליות?
שנתחיל לכתוב רקע או להמתין למידע על העולם?
מתי יבחרו שחקנים?
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
nav566
תשובות: 7

שליחה על ידי nav566 » 23 מאי 2019, 19:33

אני בפנים. החוקים מורכבים, ומאוד שונים ממה שאני רגיל אליו, אבל נראה לי שהבנתי.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 23 מאי 2019, 19:56

אני גם אשמח להצטרף. כמו שכבר אמרו תגובה ביום זה לא משהו שבטוח שאפשר להתחייב אליו.
אם אנחנו משחקים בני נוער, אני חושבת לבנות דמות המבוססת על אחת מהנבליות בספיידרמן (ששמה פרח מזכרוני כרגע), טינייג'רית מעצבנת אך עם לב זהב, כוכבת ברשתות החברתיות שמאז שגילתה שיש לה כוחות על מצלמת עבור כל העוקבים שלה את הרפתקאותיה
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
tales quit wind

שליחה על ידי tales quit wind » 23 מאי 2019, 20:11

אוקיי. במענה לכמה שאלות:

אתם יכולים להתחיל לחשוב על דמויות, אבל המשחק יתחיל מיצירת הדמויות- כך שלא צריך לתכנן במדוקדק.

nav566
lonewolf
the traveler
אתם בפנים, ברגע שיהיה עוד שחקן שניים נתחיל.

אביעד- אתה רוצה להרשם?
סמל אישי של משתמש
tkhag1

פלאים- גיבורי המחר! [3/5]

שליחה על ידי tkhag1 » 23 מאי 2019, 20:21

אני ממליץ לך בחום לא לקחת שחקנים באופן ישיר עילה לחכות עד לתאריך מסויים (זמן הגשה סופי) ורק אז לבחור שחקנים.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 23 מאי 2019, 20:23

תשמע, אם נכנסים למשחק ואז יוצרים דמויות זה לא מראה שהם למדו את השיטה ובכלל משדר חוסר רצינות
הייתי שמח להצטרף למשחק שלך, אבל שמעתי שמועות שאתה נוטש משחקים במהירות כאן.
בדקתי וחקרתי וזה מה שמצאתי:
עץ משחק והרשמה-בראשית התרבות 2[חופשיטה,פנטזיה,ניהול](6/6)-נסגר.
פרשת אחרי 3 הודעות.

[ניהול] רוח קפואה - עץ משחק (5\5)
פרשת אחרי 2 הודעות.

משעול אפל- עץ משחק (מיזם אספמיה) [5\5]
וזה מלפני שנתיים.

אני מפחד שתפרוש לנו שוב בלי להודיע או משהו, למה שאני אשקיע בדף דמות. באמת שאני אשמח לקבל הסבר סביר, כי אני רוצה לשחק, אבל אין לי זמן וכוח להשקיע במשחק שעלול להיקטע באיבו.

עריכה: מצטרף לאלישע
סמל אישי של משתמש
tales quit wind

שליחה על ידי tales quit wind » 23 מאי 2019, 20:35

יצירת הדמויות היא חלק מהמשחק, ולכן אני לא יכול לבקש משחקנים ליצור דמויות לפני המשחק.

אתה יכול לשלוף עצים של משחקים שמתו באיבם לפני כמה שנים, אם זה מה שעושה לך טוב. אני לא רואה קשר בין משחקים שקרו פעם לבין משחק שאני פותח היום; ואני לא חושב שמשחקים שמתו מעידים על המשתתפים בהם משהו לעולמי עולמים- אבל אם ככה אתה חושב, תהנה...
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 23 מאי 2019, 20:39

תשמע, מי שנטש משחקים כמו גרביים לפני שנתיים סביר יותר להניח שימוש משחק היום.
אני אחכה בצד כרגע - אם אראה שהמשחק רציני אנסה להצטרף.
שלח תגובה