ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

עלילות גיבורי ארבוריה [מו"ד 5] - עץ משחק (4/4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
The Traveler
תשובות: 1

שליחה על ידי The Traveler » 28 יולי 2019, 23:17

וואלארי בולעת רוק. "הוצא להורג? בעוון מה? הוא נתפס עובד אלים אחרים?"

נאב
ספוילרהצג
האם וואלארי יודעת כמה זה נפוץ שכנסיית קספיאן מוציאה להורג אנשים?
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
nav566
תשובות: 7

שליחה על ידי nav566 » 28 יולי 2019, 23:36

וואלארי:
ספוילרהצג
כנסיית קספיאן מוציאה אנשים להורג לעיתים תכופות יותר מהמומלץ. בערך אחת לחודשיים. הכנסייה מוציאה להורג על כל הפשעים שנחשבים לאסורים בעבורה, כגון עבודת אלילים, רצח ומשכב זכר.
גברת טאנר מהנהנת. "אדוארד גילה בחדר שלו פסלון עץ קטן של איזושהיא כת. הוא הסגיר אותו לכנסיית קספיאן, שהוציאו אותו ועוד איזה אחד, בחור בשם אדריאן סמית' שהיה חבר שלו, להורג באשמת עבודת אלילים. זה היה מקרה מצער, אבל אדוארד מסור מאוד לכנסייה. לא הייתה לו ברירה."
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 יולי 2019, 23:37

שורטאן משמיע שריקה, הוא לא אוהב את ההוצאות להורג האלה, למה לאנשים בעיר הגדולה כל כך חשוב שמישהו יאהב את הרוח שהם אוהבים ולא רוח אחרת.
"היה לבעלך אויבים?" הוא שואל.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 29 יולי 2019, 08:18

גברת טאנר חושבת לשנייה, ואז מדברת בקול רועד. "למעשה הרבה. הוא היה איש עסקים ממולח ביותר. אם כיא ין הרבה אנשים אני יכולה לחשוב עליהם שיכולים לעשות משהו כזה..."
היא משתהה לשנייה. "עכשיו כשאני חושבת על זה, לפני קרוב לשבועיים הוא סיפר לי שהוכ התעסק עם אדם מפוקפק אחד. בחור שקורא לעצמו "השוחט". אדוארד חתך את נתיב האספקה הלא חוקי שלו של עורות דרקון, כדי לקבל מונופול על השוק הזה. זה לא מצא חן בעיניו. זה יכול להיות הוא."
היא נעצרת. "אבל אם אתם כבר מעלים את זה, יכול להיות שזה המשפחה של הסמית' ההוא. אולי הם רוצים לנקום. אבל זה קרה לפני חודש. למה שהם יעשו את זה רק עכשיו?"
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 29 יולי 2019, 08:54

"לפעמים לאנשים לוקח זמן להגיב לדברים", עונה אליאס, אצבעותיו מתופפות על צידי גופו בעצבנות. לא יפה להתעסק בחפצים כשמדברים עם אנשים מכובדים.
"בכל מקרה, כדאי שתגדילי את השמירה באחוזה. המתנקש, ממה שראינו עד עעשיו, הוא בחור מסוכן".
:devil: "Tell me, what is it that you desire?"
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 29 יולי 2019, 16:08

היא מהנהנת. "כמובן. אתם צריכים עוד משהו?"
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 29 יולי 2019, 16:28

"רק שאלה אחת נוספת מצידי, אם אפשר", הוא ממשיך, "האם ראית את התוקף? שמת לב לפרט חריג בתקיפה הזאת?"
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 29 יולי 2019, 16:50

היא מנידה בראשה. "הייתי ישנה במשך כל הזמן הזה. השמיעה שלי לא משהו, אז פיספסתי למעשה את הכל. לימרה הייתה ערה. אתם יכולים לשאול אותה."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 29 יולי 2019, 23:44

וואלארי מהנהנת, קדה קידה קלה ויוצאת מהחדר, לפגוש את לימרה. "הגבירה סיפרה לנו שהיית ערה בשעת הרצח. תוכלי לספר את כל הפרטים שאת זוכרת? שמעת משהו בבית, שמת לב לפרטים חריגים?" היא שואלת את המשרתת.
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 30 יולי 2019, 06:40

לימרה מהנהנת בפנים קפואות.
"הייתי בעיצומן של מטלות הלילה אשר צרחה יחידה פילחה את הלילה. השומרים היו שם בתוך חצי דקה, וגילו את החדר כמו שהוא. אחד מהם דיווח שהוא הבחין בדמות עטוייה ברדס שחור רצה מן הבית. הם רצו אחרי האיש, אבל איבדו אותו."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 30 יולי 2019, 08:40

אלי מכווצת את אגרופיה חזק.
"להוציא להורג את הבן שלך בגלל שהוא מאמין באל שלו..." היא לוחשת לעצמה. "זה מי שאנחנו מנסים לעזור לו, בסופו של דבר?"
- - -
"אני לא יודעת על ברדס," אומרת אלי ללימרה ולקבוצה, "אבל אני יודעת שהמתנקש שלנו לבש שריון. אחד כבד, בכל אופן. אני יודעת איך זה להרביץ לשריון, והפציעות של טאנר בידיים נראות כאילו הוא נלחם בו בידיים חשופות, וניסה להכות את שריונו של הרוצח. הם נלחמו היטב, אבל הרוצח ניצח.
"עכשיו, אני מבולבלת לגמרי מכל מה שקורה פה. לא הבנתי אם כבר הבנו מי רצח את מי, או שאנחנו רק מסתובבים במעגלים. יש לנו חשודים, נכון? למה אנחנו לא הולכים אליהם, במקום ללכת בתוך הבניין הזה במעגלים סחור סחור בין לימרה, גברת טאנר והחדר?"
OUT
אני לא אהיה זמין כמעט בכלל בשבועיים הקרובים, אני טס לחול. ממילא אווינאשי לא טובה בדברים האלה, אבל אני מצטער מראש.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 30 יולי 2019, 09:21

"לאט לך, אווינאשי", אומר אליאס לאיטו, אחרי שיצאו מחדרה של גברת טאנר, כותב במרץ דברים שגילו בחקירה, "רשימת חשודים עדיין אין, וצריך למצות כמה שיותר מידע לפני שהולכים ומאשימים אנשים. אני שוקל אפילו להמשיך מכאן אל האוכפים, לראות אם הם מצאו מידע שאנחנו פיספסנו. מה דעתך, וואלארי?"
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 01 אוגוסט 2019, 20:51

"מוסכם." עונה וואלארי. "לפני שנצא - לימרה, את יודעת אם הפסלון שמצאו אצל דיוויד עדיין נמצא כאן, או שהכנסייה לקחה אותו?"
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 02 אוגוסט 2019, 08:57

לימרה מביטה במבט יבש. "אני מאמינה שהצלמית נלקחה והושמדה בידי הכנסייה. אתם מוזמנים ללכת לשאול אותם בעצמכם. אתם מוזמנים גם לחפש בחדר של דיוויד, אולי תמצאו שם משהו."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 02 אוגוסט 2019, 13:56

בלי להוסיף מילה מיותרת, אליאס ניגש לחדר השלישי מימין ופותח את הדלת.
שלח תגובה