נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

עלילות גיבורי ארבוריה [מו"ד 5] - עץ משחק (4/4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 25 יוני 2019, 19:26

וואלארי לוחצת את ידו של הננס בחשדנות. מה המשחק שלך, לנגור? היא חושבת לעצמה.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
nav566
תשובות: 7

שליחה על ידי nav566 » 25 יוני 2019, 20:03

לנגור מחייך. "במקרה של מחלוקת, אליאס יחליט מה תעשו. אני סומך עליו שיחליט כראוי."
הוא קם. "עכשיו בואו איתי."
לנגור מוביל אתכם אל אחוזה קטנה ונפרדת. מבנה דו קומתי נאה, עם גג משולש אדום וגינה קטנה. "זה הבית החדש שלכם. אתם מוזמנים לעשות פה מה שאתם רוצים. חכו שאקרא לכם."
הוא מחייך. "בחדר של כל אחד מכם מצפה מתנה קטנה ממני. תשתמשו בה כדי לקנות ציוד שיכבד את מעמדכם החדש."
הוא מסתובב והולך משם, שומרי הראש שלו מקיפים אותו.
כשאתם עולים לחדריכם, אתם מוצאים בהם תיבות קטנות, אחת לכל אחד מכם, שמכילות כל אחת 10,000 דוראנים.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

שליחה על ידי מירטוקן » 25 יוני 2019, 21:25

אליאס פורק את הציוד בחדרו, ומחייך למראה התיבה. לנגור הוא משהו מיוחד.
הוא יוצא לגינה, מקווה לראות אנשים מהצוות. צריך להכיר אותם, אם הוא הולך לעבוד קרוב איתם.
:devil: "Tell me, what is it that you desire?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 יוני 2019, 21:57

OUT
אלא אם כן יש אפשרות לקנות ציוד קסום בזה, אני לא חושב שיש מה לעשות עם הכסף.
IN
שורטאן מביט בקופסה, זה נראה לו כמו סל גדול מעץ, ויש בו הרבה חתיכות מתכת שהוא הבין שמשתשים בהם כדי לקבל דברים. אבל מעבר לזה הוא בהחלט לא בטוח מה לעשות בכסף
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 25 יוני 2019, 23:31

OUT:
אתם מוזמנים לנסות לקנות ציוד קסום. 10,000 דוראנים הם 100 מ"ז, שזה לא כלום.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 יוני 2019, 23:43

OUT
במהדורה 5 אי אפשר לקנות ציוד קסום, הוא נחשב חסר מחיר (priceless) ואי אפשר לכמת אותו במ"ז.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 26 יוני 2019, 09:33

אני יודע. אתם כן יכולים לנסות את מזלכם בשוק. בתוך המשחק, אתם יודעים.
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 26 יוני 2019, 23:08

וואלארי שומרת את הכסף בתיבה. אולי אם תחסוך מספיק, תוכל לשלם עבור נפח שיכין עבורה שריון לוחות.
היא פורקת את ציודה בחדר ויוצאת לחצר. כאשר היא מוצאת את אליאס, היא שואלת אותו - "תוכל לדבר איתי גלויות, ננס? האם לנגור זומם משהו? מה הוא מנסה להשיג איתנו כאן? בוודאי הגנת הממלכה אינה חשובה לו עד כדי כך."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 27 יוני 2019, 01:53

וואלארי שמה לב שידיו של הננס עסוקות - בזריזות ומיומנות, בלי להסתכל אפילו, אצבעותיו מניחות בפיסת נייר מה שנראה כעשב יבש, ומגלגלות אותו לכדי מקל קטן, שמלא בעשב יבש.
"אני אדבר איתך 'גלויות', אממ...וואלארי, נכון? אין לי מושג ירוק. לנגור שכר אותי בשביל עבודה, ואני מוכן לבצע אותה כל עוד הוא ממשיך לשלם לי".
ולעזור לי למצוא את אחיי.
הוא תוקע את מקל העשב בפיו, ומוציא קופסת מתכת קטנה. כשהוא פותח אותה, נגלה בפנים מנגנון מורכב. אליאס לוחץ על כפתור במנגנון ולהבה קטנה ניצתת. הוא מקרב אותה למקל, וזה נדלק, מוציא עננת עשן לכיוונה של וואלארי, ומתפזרת ברוח.
"שלא תביני לא נכון - אני בטוח שיש לו כוונות נוספות מעבר ל'הצלת הממלכה'", הוא ממשיך, "אבל אני בספק שהן צריכות להדאיג אותי. הייתי מציע לך גם לא לדאוג מזה".
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 28 יוני 2019, 00:16

וואלארי מזעיפה את מבטה ומעיפה את העשן מפניה. היא מעולם לא חיבבה את הטכנולוגיה הננסית המוזרה - אם אחד רצה לעשן, למה לא יכל להדליק מקטרת כמו כולם?
"ייתכן כי זה ישמע לך כאידיאלים זולים," היא אומרת ומשלבת את ידיה, "אך בטחונה של ארבוריה הוא מה שמעניין אותי, והוא הסיבה שנרשמתי לאתגרו של לנגור מלכתחילה. זוהי מטרת חיי, לשרת את קספיאן ולגרש את הרוע ממחוזותינו. ועל כן אני דואגת, דואגת שלסר הנכבד יש תוכניות אחרות עבורנו - מטרות שאינן ישרתו את נחלת הכלל, ואולי ההפך."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 28 יוני 2019, 01:04

אליאס מתאפק לא לגלגל את עיניו. אם העסק הזה מסריח, היא יכולה לפרוש. אבל לנגור כנראה לא יתלהב מהעובדה שיום אחרי שאליאס נכנס לתפקיד אחת מהצוות פורשת.
הוא יונק את מקל הטבק, "יש פתגם במקום שממנו אני בא - שמור את חבריך קרוב, ואת אויביך קרוב יותר. אם את חושדת שסר לנגור זומם משהו, את נמצאת במקום הכי טוב שיכולת לבקש כדי לגלות מה זה. אבל אם זה מה שאת בוחרת לעשות, זה על אחריותך. אני רוצה שהראש שלי יישאר מחובר לצוואר".
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 28 יוני 2019, 01:27

"יש משהו בדבריך. זה לא אדם שרצוי להסתכסך איתו." מודה וואלארי. "עם זאת, אני הולכת לפקוח עין ולשים לב טוב מה הוא מבקש מאיתנו לעשות, והייתי מייעצת לך לעשות כך גם. לנגור הוא מסוג האנשים המסוגלים לנצל אותך ואז לזרוק אותך לפח - גם אם טובתך האישית היא כל מה שמעניין אותך, עדיף שתהיה ערני."
היא נאנחת ואומרת "כרגע נראה לי שאלך לחפש מה אפשר לאכול פה - אני גוועת. תצטרף אלי?"
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 28 יוני 2019, 10:39

אליאס יונק את שארית הסיגריה ומושך בכתפיו, "לא יזיק. ההפתעה שחיכתה לנו בחדרים גורמת לי לחשוב מה יש במטבח", הוא מזנק מהספסל הנמוך ונוחת על רגליו בקלילות. בעוד הם מסתובבים במגורים, ידיו נשלחות - כמעט באופן מכאני - לתאי העור שעל חגורתו, שולפות חלקיקי מתכת ועץ קטנים ומתחילות להרכיב ולפרק אותן במיומנות.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 28 יוני 2019, 19:24

אווינאשי ישבה בשקט והרהרה במחשבותיה, מידי פעם מקפיצה להבה קטנה בין אצבעותיה. נראה שזה דורש ממנה הרבה אנרגיה, אבל היא משתפרת בזה.
כשאליאס ווואלארי קמים, היא מצטרפת אליהם.
"אני רעבה," היא מציינת, ובזה מסכמת את העניין. "הולכים?"
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 30 יוני 2019, 17:26

"הולכים", מסכם אליאס, הולך באיטיות לכיוון המטבח.
שלח תגובה