נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

עלילות גיבורי ארבוריה [מו"ד 5] - עץ משחק (4/4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
nav566
תשובות: 7

שליחה על ידי nav566 » 21 אפריל 2019, 21:19

בעת שדיברתם, הלילה כבר החל לרדת. קריאות ינשופים מתחילות להישמע, בעוד קרני השמש האחרונות נוצצות על שלוליות הדם על האדמה. אברון מסב את מבטו מוואלארי. "אנחנו לא רוצים להמשיך בלילה," הוא אומר, "כדאי שנתארגן לשינה."
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 22 אפריל 2019, 01:24

וואלארי מהנהנת. "בואו נאסוף קרשים למדורה. אני אקח את המשמרת הראשונה."

META
גלגול הבחנה אם צריך:
The Traveler גלגל 1d20+1 וקיבל תוצאה סופית של 19:
18
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 22 אפריל 2019, 11:48

הלילה עובר עליכם ללא אירועים מיוחדים. אתם שמחים למנוחה שכזו לאחר התלאות שעברו עליכם ביום הקודם. אתם ישנים במשמרות, אך הלילה עובר עליכם בשקט, כאשר רק קולות היער מפרים את הדממה המוחלטת. בין אם היער הוא סביבתכם הטבעית או לא, אתם לא יכולים שלא להרגיש בקסם במשונה שהשינה ביער משרה על חושיכם. חורשת האופקים היא ניגוד מקסים לעיר הרועשת והמטונפת, המלאה באנשים. בין אם הריקנות והרוגע משרים עליכם שלווה או חרדה, השינוי בהחלט מורגש.
השחר עולה לאיטו, וציוצי ציפורים מתחילים להישמע. אתם מתעוררים, מתמתחים, ואוכלים את ארוחת השחרית בשתיקה.
מה עכשיו?

META:
כולכם קיבלתם מנוחה ארוכה. השפעות בהתאם.
שורטאן, תודיע לי אם אתה משנה את הלחשים המוכנים שלך.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 24 אפריל 2019, 00:17

"יש לנו את היום ומחר, ולקח לנו יום להגיע לכאן מהעיר, כלומר שעד סוף היום אנחנו צריכים לחזור לכאן אם אנחנו רוצים לחזור בזמן." וואלארי אומרת בזמן שהיא לובשת את שריונה. "שורטאן, תוכל לבנות עוד מלכודת כאן? אם לא נצליח למצוא מפלצת היום, נאלץ לחזור חזרה בתקווה שמשהו יפול לאחת המלכודות."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 אפריל 2019, 19:45

שורטאון ניגש למלאכה, אחרי שהוא יסיים להכין מלכודות הוא ילך לבדוק את המלכודת הקודמת.
liorgonen3 גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 22:
17
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 25 אפריל 2019, 08:45

שורטאן מציב את המלכודת שלו, בזמן שהאחרים מסיימים להתארגן. הוא קם ומתחיל ללכת חזרה לכיוון המלכודת הקודמת.
אברון מעיף מבט לכיוון וואלארי, ואז הולך בעקבותיו. זו הליכה של כמה שעות, כך שזה יקח זמן.
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 26 אפריל 2019, 18:31

OUT
לא עדיף שנמשיך קדימה, ואם לא נמצא כלום נלך חזרה למלכודות?
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 26 אפריל 2019, 18:43

"לדעתי אי אפשר לסמוך על המלכודות האלה. נעשה הרבה רעש, נמשוך אלינו משהו אקזוטי. נגרום לחיה כלשהי להגיע אלינו, במקום לחפש אותן לשווא."
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 28 אפריל 2019, 21:33

"אני לא מבינה הרבה בחיות - אבל אלא אם כן היא לא רעבה או רצחנית, יש סיכוי שרעש יפחיד אותה ולא ימשוך אותה. מצד שני, אולי חיה רעבה ורצחנית היא בדיוק מה שאנחנו מחפשים."
OUT
אני מציעה שנמשיך להתקדם, אפשר לעשות רעש בדרך
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 29 אפריל 2019, 21:57

"בעבר הייתי יכולה להדליק להבות שיקראו למפלצות אלינו וישרפו אותן, אבל מאז שעזבתי את המנזר הכח היסודני שלי נחלש." לוחשת אווינאשי. "אך אגרופי יטפלו בכל מפלצת אשר תבוא עלינו."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 30 אפריל 2019, 00:23

שוראטן מושך כתפיים. ברור לו שזו לא הדרך לצוד, אבל הם לא צדים לשם הצייד והאוכל, ולכן צריך לעבוד אחרת.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 30 אפריל 2019, 07:06

אברון מהנהן. "טוב. נתקדם, ונחזור לכאן אחר כך לבדוק את המלכודות."
אתם מתקדמים לאורך היער. באזור בו אתם הולכים העלווה הצפופה מכסה את השמש, ורסיסי לילה דקים נוטפים על גבי העלים. העצים גבוהים ומסוקסים, קליפותיהם כסלעי צור. רוח קלה נושבת, וברוח נישאת צחנה של מוות.
האווירה הנוכחית בקבוצה מעיקה. וואלארי יכולה להרגיש את הקרירות שאברון מפגין כלפיה, ובלי הקול הרגוע שלו שיצית שיחה, המצב מידרדר לשתיקה מעיקה.
כאשר אתם מתקדמים עוד קצת, אתם מזהים את מקור הצחנה. גופה מוטלת על הקרקע, מרוטשת לגזרים. זבובים מקיפים את הגופה, והיא בלתי ניתנת לזיהוי. ראשה של הגופה נעלם לגמרי, בעוד שאר הגוף רוטש עד ללא היכר. מידות הגוף הן כשל בן אנוש, אך חתיכות גדולות חסרות ממנו.
מה אתם עושים?
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 30 אפריל 2019, 10:56

"נראה לי שמצאנו חיה מסוכנת," אומרת אווינאשי. "אני מוכנה לקחת את הסיכון, ולחפש את מה שעשה את זה. אם מישהו מכם לא מוכן לקחת את הסיכון, הוא יכול לפנות לאחור. אני מקווה שאתם תלכו איתי."
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 01 מאי 2019, 20:07

"אם לא היינו מוכנים לקחת את הסיכון, לא היינו כאן עכשיו." וואלארי אומרת בנחישות, תוהה מה יותר אכזרי - המפלצת שרצחה את הבחור המסכן, או המשחק של הלורד לנגור. היא כורעת ליד הגופה, מנסה למצוא סימנים מזהים שיתנו לה מידע אודות המפלצת - סימני נשיכה, שריטות וכיו"ב. כמו כן, היא מחפשת עקיבות או סימנים שהמפלצת השאירה.

META
רפואה
The Traveler גלגל 1d20+3 וקיבל תוצאה סופית של 21:
18

הבחנה
The Traveler גלגל 1d20+1 וקיבל תוצאה סופית של 9:
8
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 02 מאי 2019, 02:09

כשוואלארי בוחנת את הגופה, היא מבחינה שהגופה מתה כבר כמה שעות. היצור שנשך אותה כנראה היה גדול, לפי גודל הנשיכות. היצור סביר להניח ממשפחת הכלביים.
בחינה מעמיקה יותר מגלה בפני וואלארי פרט מעניין. נראה שסימני השיניים נעשו בידי שני יצורים נפרדים. שני היצורים הם מאותו זן, אבל ניתן להבחין בין סימני הנשיכות כיוון שלאחד מהם חסרה שן.
וואלארי מסתכלת מסביב, אך לא מבחינה בטביעות רגליים מובהקות. ישנן כמה, אך הן מעורבבות ולא ניתן להסיק מהן הרבה.
- וודי אלן
שלח תגובה