ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

עלילות גיבורי ארבוריה [מו"ד 5] - עץ משחק (4/4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 19 אפריל 2019, 14:39

כשהאנדרנלין מפסיק לזרום, וואלארי מרגישה שוב את הכאב בפצע שלה. היא מניחה את ידה על צד גופה ואור רך בוקע ממנה, סוגר את הפצע ומפסיק את זרימת הדם.
"מוסכם." היא אומרת ומביטה על הגובלין חסר הישע, אש בעיניה. "העונש היחיד על חטאיו הוא מוות." היא מסתכלת על אברון, ובודקת אם הקנטאור רוצה לעשות את המעשה, או שהוא יאפשר לה את הכבוד.

META
משתמשת בlay of hands על עצמי. כרגע על 8\12 נקפ
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
nav566
תשובות: 7

שליחה על ידי nav566 » 19 אפריל 2019, 16:47

אברון מהנהן. "טוב. אבל לפני זה, אני רוצה לשאול אותו כמה שאלות."
הוא פונה אל הגובלין. "למה תקפתם אותנו?"
הגובלין מתכווץ. "עקבנו מכניסה ליער. בשביל נקמה."
אברון מרים גבה. "נקמה?"
הגובלין מצביע לכיוון וואלארי. "הסמל זה... של האנשים הרעים. מי שהרגו את הלוחמי שבט. חשבנו זו הזדמנות שלנו. לנקום את אחים שלנו."
הוא מסתכל לכיוון וואלארי במבט גאה. "אתם אנשים גבוהים יכולים לחסל את גורד. אבל גורד עשה מעשה נכון. גורד ניסה להגיע לצדק."
מה אתם עושים?
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 19 אפריל 2019, 17:22

"גורד?" שואלת בתמיהה אווינאשי. "לא שמעתי עליו. בכל מקרה, צודק או לא צודק, נקמה או לא נקמה, אתם לוחמים בצורה שגויה. אם הייתם מנצחים רק הייתם זוכים בנקמה מהצד השני. כדי לזכות בנקמה מקובלת, היה עליכם ללכת בדרך הדרקון ולהכריז על קרב מוסכם, ללא מתנקשים וקשתים מוחבאים. אתה ניסית לפגוע בנו על משהו שאדם אחר עשה, ולא מגיע לך מתנה על זה."
Out
איך אבני דרך עובדות ב5?
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 19 אפריל 2019, 17:28

OUT: אני מחליט מתי אתם עולים רמה, בהתאם לעלילה.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 21

שליחה על ידי liorgonen3 » 20 אפריל 2019, 23:53

שוראטן חושב לרגע, "אפשר להביא את הגובלין בתור החיה." הוא מציע לפתע.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 21 אפריל 2019, 09:54

"ראית כמה כאלו יש ביער הזה?" אומרת אווינאשי. "כנראה שכבר יש לו. אפשר להשתמש בו כפתיון לחיה מרשימה יותר..."

נאב
ספוילרהצג
אני עובד עכשיו על עקרונות דת הדרקון של אווינאשי, אשלח לך אותם כשאסיים.
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 21 אפריל 2019, 11:49

אברון מהנהן. "הרעיון לא מוצא חן בעיני."
הוא מסתכל לכיוון וואלארי. "יש לך מושג על מה הוא מדבר?"
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 21 אפריל 2019, 14:58

"צלבני הספיר, המסדר אליו השתייכתי, הרגו גובלינים רבים בתקופתם." וואלארי אומרת בגאווה, "אך לא זכור לי אחד בשם גורד. בין כה וכה, אין לנו שום סיבה לסמוך על אף מילה שיוצאת ליצור המלוכלך מהפה."
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 21 אפריל 2019, 15:47

"אני גורד!" הגובלין אומר בהתרסה. "האנשים הרעים הגיעו לכפר להרוג כולם, ולוחמים של שבט מתו."
הגובלין מסתכל על וואלארי בזעם. "עכשיו רצינו לתקן. אבל לא תיקנו. הכל הלך. הורים של גורד הלכו, חברים של גורד הלכו... גורד לבד."
נוזל אדום כהה מתחיל לזרום מתוך העיניים של הגובלין, נוטף על לחייו. הוא מרים את מבטו, עיניו אדומות כדם. "אנשים גבוהים יכולים להרוג את גורד. לגורד כבר לא אכפת."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 21 אפריל 2019, 15:48

"האנשים הכועסים גם הגיעו לשורטאן." הלטאיש אומר, "רק בגלל שרוח של אנשים כועסים לא אוהבת רוחות של שבט של שורטאן." הוא אומר במעט כעס.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 21 אפריל 2019, 15:59

"אם לא הייתם מאיימים על הסיוויליזציה, על החפים מפשע, אז היינו נותנים לכם לחיות, גובלין. אך ליצורים אכזריים כמוך לא מגיעה טיפת חמלה. תשרף בגיהנום!" וואלארי אומרת בזעם, ומשספת את גרונו של גורד בחוסר סבלנות.
"אין יותר מה לעשות כאן. בואו נתקדם." וואלארי אומרת בעודה מנקה את הדם מחרבה על האדמה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 21 אפריל 2019, 16:09

שורטאן פולט עוד קול "הססס" הוא לא שמח מהפעולה של ואלרי, הוא מביט בגובלין ותוהה אם המצב היה הפוך, האם האבירה לא הייתה מחסלת גם אותו.
אבל הוא שותק, וממשיך ללכת.
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 21 אפריל 2019, 17:47

אברון, שנראה שקפא במקום, מתנער. הוא מתכופף ליד גופת הגובלין. הוא בוחן אותו קצת ומתרומם.
"זכינו לראות דבר מדהים היום," הוא אומר.
"בלוטת הדמעות של גובלינים מחוברת ישירות לכלי הדם שלהם, מנגנון שמאפשר להם לנקות זיהומים בדם. זו הסיבה שעיני הגובלינים מאדימות כאשר הם נלחמים. וזו הסיבה שכאשר הם דומעים, הם דומעים דם. גובלינים לא בוכים הרבה."
אברון מביט לכיוון וואלארי. "אני לא יודע מה הסיפור שעומד מאחורי הזעם שלך, אבל מעניין אותי מה היית עושה אם שורטאן או אני היינו במצב של הגובלין הזה."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 21 אפריל 2019, 19:40

וואלארי משלבת את ידיה בעצבנות. "אל תתנהג כיפה נפש, אברון. עשיתי את מה שהייתי צריכה לעשות. אתם נראים לי כמו אנשים טובים בסך הכל ואין לי סיבה לפגוע בכם. אבל כל מי שפוגע בחפים מפשע - נקמתו של קספיאן תגיע אליו." היא ספק אומרת ספק מאיימת, וממשיכה בעקבות שורטאן.

OUT
אם אפשר אני אשמח שניקח מנוחה קצרה (אלא אם אף אחד אחר לא צריך)
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 21 אפריל 2019, 21:18

בעת שדיברתם, הלילה כבר החל לרדת. קריאות ינשופים מתחילות להישמע, בעוד קרני השמש האחרונות נוצצות על שלוליות הדם על הרצפה. אברון מסב את מבטו מוואלארי. "אנחנו לא רוצים להמשיך בלילה," הוא אומר, "כדאי שנתארגן לשינה."
- וודי אלן
שלח תגובה