הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

פוקימון המוטציה המאיימת על העולם (חופשיטה)[3/3]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 21 ינואר 2019, 20:36

נאב:
ספוילר
הצג
"זה תחביב די נוראי, את לא חושבת? את נראית פוקימון אינטיליגנטי. למה שתרצי להפחיד אנשים ככה? זה נראה לא כדאי..." אתה שואל את מיסטדריביוס, אך אופיה הלא רציני והליצני לא איפשר לה להגיב לך בצורה רציתי ובמקום זאת היא ירדה מטה והפחידה את רטטה בהבחנת בו קודם לכן, הרטטה המסכן כל כך נבהל שהוא נכנס בעץ הקרוב אליו.
מיסטדריביוס ריחפה בחזרה אליך ואמרה לך " רואה זה היה קורע חחח...."
יוליוס לא ממש התרשם מהעניין ונראה די דרוך כנראה שהוא לא ממש סומך על מיסטדריביוס בעקבות ההתנהגות שלה.
אלישע
ספוילר
הצג
אתה חושב שהעובדה שהיא גרמה לגורים להסתלק תעשה את העבודה שלך קלה יותר ומנסה את התרגיל שעשיתה על נידורן בשנית, אבל מה שעבד על עכבר לא יעבוד כנגד אריה ופרסינן משחררת את האחיזה שלך בקלילות והילה שחורה נוצרת בפיה.
"היי אתה בסדר?" קול של נערה צעירה שואל אותך בדאגה, וכשפתחת את כיינך ריאית נערה צעירה בעלת שיער בלונדיני.
"היי קוראים לי דיאנה, עברתי פה בסביבה וראיתי אותך ואת הפוקימונים שלך מעולפים מה קרה לכם?"
OG:
אני גם מקווה בשבילך XD במיוחד לא שאתה נגד פוקימון מפותח לגמרי, לא יודע אם צפית בגובלין סיילר אבל אתה בשלב במשחק שאתה אמור לצוד גובלינים וניסית לנצח טרול ואני רק שואל כי אני לא בטוח מה ההבדל כוחות בין טרולים וגובלינים במקומות אחרים אבל שם זה היה הפרש די עצום.
דראקו
ספוילר
הצג
אתה לוחש לדאש "דאש? ראית משהו?" וקול של נגיסה עולה לו ברקע, "כן זו הפוקימונית שפרסינן דיברה עלייה אני בטוחה בזה!" היא השיבה לך ורצה לכיוון הפוקימונים ואתה אחריה.
"ש..שלום לכם.." הפוקימונית הלבנה והקטנה אמרה כמעט בלחישה בעוד שהיא מחזיקה בידה תפוח חצי אכול ומספר תפוחים נוספים מונחים על האדמה מסביבה, המסכנה הייתה ניראת מבוהלת והיה נראה כאילו היא דיברה בעוד שהאינסטניקס שלה אמר לה לברוח.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 21 ינואר 2019, 20:55

ברד
ספוילר
הצג
Out
ידעתי שאני בעל כוח פיזי גדול (אני אוכל בריוני רחוב לארוחת בוקר) ושלפוקימון הזה יש רק מתקפה אחת שיכולה לפגוע בי (נשיכה שהיא חושך כך שאני גם רגיש) אז אם הייתי מצליח לקבע את פרסיין בצורה שרציתי היא לא הייתה יכולה לפגוע בי עם נשיכה.
במובנים של גובלין סלייר (ראיתי רק את הפרק הראשון ורפרפתי על האחרון, כל האונס הגעיל אותי) אני ידעתי שאני נלחם מול טרול אבל היה לי חץ מתפוצץ אחד שאם היה פוגע היה מחסל אותו.

אגב אני שמח סוף סוף לפגוש מישהו, אני רוצה לקחת את הדמות גם לקטע של פיתוח דמות שהוא יוצר קשרים חשובים עם אנשים, אולי אפילו מתאהב.

בכל מקרה אני אשמח אם תיתן תיאור פיזי של דמויות שכולל צבע עור עיניים שיער גובה כללי ורוחב כללי (ברמה של נמוך ושמן או גבוהה מאוד ורזה מאוד) וגיל פחות או יותר (13-15 למשל, צעיר יכול לומר הרבה ורחוק מלהיות מדויק) ותיאור של לבוש. כרגע הדמות שלי לובשת טריקו שחור וגינס למרות שיש לי תכנון לסגנון כללי בעתיד
In
אני מזדקף ומשפשף את ראשי בכאב. ומסתכל עליה "שמי ג'וו" אני מזדקף ומחניק קללה כשאני מרגיש את הכאבים בכל הגוף אני מסתכל עליה ואומר "באשר למה שקרה לי... בוא רק נגדי שניסיתי לנגוס יותר משני יכול לבלועה" אני מסתכל עליה "מה את עושה כאן דיאנה? לא הרבה אנשים עוברים ביער בדרך כלל"
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
nav566
תשובות: 7

שליחה על ידי nav566 » 22 ינואר 2019, 07:36

ספוילר
הצג
אני יורד לכיוון הרטטה, מרים אותו ובודק אם הוא נפצע. "אתה בסדר חבר?" אני שואל אותו. "אחרי שאני מוודא שהוא בסדר, אני מסתובב לכיוון מיסטרדיביוס. "אוקיי, יוליוס. בוא נעשה זה. אנחנו הולכים על טקטיקת הלסת המעופפת".
טקטיקת הלסת המעופפת היא טקטיקה שתכננתי עם יוליוס להתמודדות מול יריבים מעופפים. אני מרים את יוליוס מהזנב והוא זוקף את הגוף של עצמו. ואז אני מתחיל להסתער לכיוון מיסטרדיביוס, ומשתמש בו כבחרב בזמן שהוא משתמש בBite בכל פעם שאני מקרב אותו מספיק.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 23 ינואר 2019, 02:18

ספוילר
הצג
אני כורע ברך, מושיט יד בצורה חברית. "אני חבר. מה קרה? את מבוהלת?" אני שואל בקול אמפאטי.
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 23 ינואר 2019, 20:09

אלישע
ספוילר
הצג
OG:
לא סגור על אם נתתי לך אופציה לפגוש עוד מישהו קודם או לא, אבל אני די סטוח שכן כי נתתי לשאר פשוט הייתה התעלמות מאנשים עד כה במשחק.
IG:
אתה מזדקף ומשפשפף את ראשך עכשיו כשחזרת להכרה לגמרי יכולת לראות שדיאנה היא בחורה בערך בת גילך בעלת שיער בלונדיני שהגיעה לה עד לסוף הצואר ובעלת עניים חומות בהירות הלבושה בחצאית אדומה וחולצה לבנה, היא הייתה מגודנרת למדי, ודי רזה מאוד בולט לעיין שהמראה שלה מאוד חשוב לה.
"קוראים לי ג'ו. אחח קיביני.. "באשר למה שקרה לי... בוא רק נגדי שניסיתי לנגוס יותר משני יכול לבלוע" אמרתה לנערה.
היא גיחחה ואמרה לך ברוגע "אל תדאג לגבי זה, דברים כאלו קורים הרבה לאנשים לא מנוסים."
שאלת את דיאנה למה היא נמצאת ביער בטענה שזו לא דרך שהרבה עוברים בה.
"הו באמת.. לא ידעתי שזה לא דרך פופולארית האמת היא שאני לא מהאיזור, אני מהעיר נאגו ואני עוברת ביער בכדי להתאמן ולהגיע לעיר סאקאי." היא אמרה לך בהפתעה.
נאב
ספוילר
הצג
אתה יורד לכיוון הרטטה בכדי לראות אם הוא בסדר אבל המראה שלך יורד לכיוונו הלחיץ את הפוקימון הקטן והוא ברח אך נראה שהוא בסדר, מיסטרדיביוס שצפתה במתרחש מהצד התחילה לצחוק ואמרה לך שיש לך פוטינציאל, הארה הזו והתנהגותה הדלקה אותך ופקדת על יוליוס להשתמש בטקטיקת הלסת המעופפת, והוא כתגובה קפץ על ידיך במהירות ובתנועה חדה קדימה תוך שימוש בכנפיים שלך ריחפתם לכיוון מיסטרדיביוס ופגעתם בה עם מתקפת נשיכה.
"היי זה ממש כאב! זה ממש חצוף מצידך.. ועוד חשבתי שאנחנו נוכל להיות חברים!" מיסטרדיביוס אמרה בעצבניות ומייד לאחר מכן נהמה על שניכם ושלחה על שניכם גל אנרגיה אשר פגע בשניכם וניראה שממש הכאיב ליוליוס.
דראקו
ספוילר
הצג
אתה כורע ברך ומנסה לדבר עם הפוקימונית הקטנה באמפטיה ולשאול אותה מה קרה ולמה היא מבוהלת.
"האמ... אני ברחתי ממעון היום כדי לחפש את המאמן שלי אב.. אב.. אבל הלכתי לאיבוד ואני משוטטת ביער הזה כבר כמה ימים." היא אמרה כמעט בבכי.
"עבר כל כך הרבה זמן מאז שראיתי את המאמן שלי ושמעתי את בלטריקס המנהלת אומרת שהוא נטש אותי, אומנם לא היינו הרבה זמן ביחד אבל אני בטוחה שהיא משקרת!" היא אמרה במעט עצבים.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 23 ינואר 2019, 20:32

ספוילר
הצג
אני מביט בפוקימונית בעצב. "אני בטוח ש'הוא לא היה רוצה ש"תהיי לבד. במעון פוקימונים תהיי בטוחה." אני מושיט סנדביצ"
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 23 ינואר 2019, 21:56

ברד
ספוילר
הצג
Out
בבקשה אל תוסיף או תשנה ניסוח של מילים וצורת התנהגות, הדמות שאני משחק החיים לא תגיד "קיביני".
בכללי הקטע שאתה משחק את הדמות שלי בתיאור מעט מציק לי...
In
אני מסתכל עליה בעלבון קל "אני מנוסה למדי עם כל הכבוד אני מנוסה למדי, אני הבן של השוטרת ג'ני, אני 'מנקה' את הרחובות מאז שאני זוכר את עצמי" אני קם ומתמתח "בכל מקרה אני בדרכי להר הרוסטה"
Out
אתה יכול להוסיף מפה בבקשה? אין לי מושג לאיפור אני אותך או מה יחסי המרחק.

ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 24 ינואר 2019, 07:41

ספוילר
הצג
"טוב. זה מתחיל לעצבן".

אני מושיט יד לפוכדור השני. "בילבו, צא!". אני מוציא את בילבו על הגב שלי. "בילבו, תשתמש בStun Spore!". אני מסתער קדימה תוך כדי הנפת יוליוס בתנועת דקירה לפני. אני מתכנן ליירט את מיסטרדיביוס באוויר תוך כדי שהיא משותקת, או לחלופין מנסה להתחמק מהשיתוק. מיסטרדיביוס היא לא פוקימון גדול מאוד, אבל היא מספיק גדולה כדי שיוליוס יכול להטות את הגוף ולנשוך אותה במקרה שהיא תרצה להתחמק.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 24 ינואר 2019, 20:52

דראקו
ספוילר
הצג
"אני בטוח ש'הוא לא היה רוצה ש"תהיי לבד. במעון פוקימונים תהיי בטוחה." אתה אומר לה ומושיט עלייה סנדביץ, אך היא דוחה אותך לגמרי.
"אני ממש לא עומדת לחזור למעון הפוקימונים! לא אכפת לי בכלל מבטיחות אני רוצה לראות את העולם ולפגוש את המאמן שלי." היא אומרת ברצינות והחלטיות כמעט כאילו יש לה אישיות שונה לגמרי מקודם שהיא בקושי הצליחה לדבר איתך.
אלישע
ספוילר
הצג
OG:
יש מפה בדף הראשון ובמהלך התגובות שלי נתתי לך כיוונים ככה שאתה אמור לדעת פחות או יותר איפה כל דבר כמובן אם אתה צריך יותר מידע אתה יכול לשאול אותי באופן ספציפי.
IG:
אתה מסתכל עליה בעלבון קל ואומר "אני מנוסה למדי עם כל הכבוד אני מנוסה למדי, אני הבן של השוטרת ג'ני, אני 'מנקה' את הרחובות מאז שאני זוכר את עצמי" ומייד לאחר מכן קם ומתמתח "בכל מקרה אני בדרכי להר הרוסטה"
דאינה אומרת לך בעודה מתקופת ושמה את ידה על שפתה "הממ.. אתה יודע יש הבדל גדול בין להיות שוטר ומאמן.. הר להרוסטה נמצא ממש ליד העיר שלי." היא מציינת.
"אני מבינה שאתה רוצה לטפס עליו אם אתה מגיע דרך היער הרי הטיפוס דרך העיר שלי כמעט בלי אפשרית, מה יש לך בכלל לחפש שם, אתה לא ממש נראה לי מסוג האנשים שילכו להירגע במעיינות החמים?" היא שואלת.
נאב
ספוילר
הצג
"טוב. זה מתחיל לעצבן". אתה אומר ומוציא גם את בילבו לעזרתך עם נבטי הלם בעודך מסתער בעזרת יוליוס ובדיוק כפי שתכננת כאשר מיסטרדיביוס ניסתה לחמוק מההתקפה של בילבו היא נפגעה עם אפקט משולש של התנופה שלך שלה ושל יוליוס שנשך אותה וגרם לה לאבד הכרה.
"זה היה ממש קליל, טוב נו זה ברור כי אני עזרתי!" יוליוס אמר בגאווה "הא.. נראה שהייתם צריכים גם את העזרה שלי למרות זאת!" בילבו אמר בשמחה כנראה כדי להרגיז את יוליוס.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 24 ינואר 2019, 21:28

ברד
ספוילר
הצג
אני מחייך "השוטרת ג'ני שלחה אותי לבדוק את התקרית שקרתה שם" אני מעקם את האף "על אף שבאמת לא תזיק לי טבילה טובה או מקלחת" אני מתחיל להחזיר את הפוקימונים שלי לפוקדור "בכל מקרה בהתחשב בכך ששנינו הולכים לאותו כיוון אין שום סיבה שלא נלך ביחד, זה בטוח יותר ואני אשמח לקצת חברה" אני מסתכל עליה "את מאמנת?"
Out מבחינתי אפשר להריץ עד לאירוע המעניין הבאה. כמו הגעה לאיזור מעניין או התקלות בפוקימון מעניין שאני או היא רוצים לתפוס.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 25 ינואר 2019, 08:54

ספוילר
הצג

"אהה..." המוח שלי נמתח, כמו שריר מנוון בסט ספורט שנעשה לראשונה זה זמן רב.
"...אבל לבדך, את עלולה להפגע והמאמן ש'לך יהיה עצוב." אני אומר בנסיון לשכנע.
"...אולי תבואי איתי ועם דאש'? אנחנו... יוצאים למסע, אולי מתיש'הו במהלך המסע נמצא את המאמן ש'לך?" אני שואל
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 25 ינואר 2019, 10:51

ספוילר
הצג
אני משליך פוכדור לכיוון מיסטרדיביוס. "נטפל בה אחר כך. כרגע, כולנו מותשים, ואנחנו צריכים להגיע לעיר."

אני מחזיר את שניהם לפוכדורים וממשיך במסע לכיוון העיר סאקאיי.
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 26 ינואר 2019, 22:32

אלישע
ספוילר
הצג
OUT:
בתגובה הבאה אני יכול להריץ אותך פשוט רציתי להאריך קצת את השיחה, אגב אני לא באמת יכול לדעת מתי תפגוש פוקימון שאתה רוצה לתפוס כי אני לא יודע איזה פוקימונים אתה רוצה לתפוס...
IN:
"השוטרת ג'ני שלחה אותך לבדוק תקרית שם?! מה כבר יכול לקרות שם שיעניין את השוטרת ג'ני? היא שואלת בתדהמה.
"לא יהיה לי אכפת ללכת איתך גם אני יכולה להעזר בקצת חברה, ואני לא מאמנת האמת היא שאני מתאמת אני בדרך לעיר בכדי להשטתף בתחרות שעומדת להיות שם השבוע." היא אומרת לך בחיוך ומוציאה באטרפריי מאחד משלושת הפוכדורים שקשורים על סרט ורוד שכרוך על החצאית שלה אשר מפזר אבקה לבנה מכנפיו מה שנותן לו ולדיאנה מראה זוהר.
"אני מעדיפה בהרבה את היופי של פוקימונים מאשר הכוח שלהם." היא אומרת בשמחה ומשתחווה.
דראקו
ספוילר
הצג
אולי תבואי איתי ועם דאש'? אנחנו... יוצאים למסע, אולי מתיש'הו במהלך המסע נמצא את המאמן ש'לך?" אתה שואל מה שתופס את הפוקימונית הקטנה מופתעת והיא מהרהרת לעצמה כשהיא מבקשת ממך כמה שניות לחשוב על זה ומתרחקת.
דאש לוקחת יוזמה והולכת לדבר איתה ולאחר כמה דקות היא יוצאת עם תשובה, "אני מוכנה שנהיה שותפים באופן זמני עד שנמצא את המאמן שלי, דאש ממש נחמדה וממה שהיא אמרה לי שנינו יכולים להעזר אחד בשנייה." היא אומרת לך ומחייכת.
"דרך אגב קוראים לי לונה נעים להכיר אותך באופן רשמי." היא אומרת ושולחת אליך בריחוף את אחד התפוחים שהיו על הריצפה.
נאב
ספוילר
הצג
OG:
אין לך מושג כמה אני שמח שבחרת לתפוס את מיסטרדיביוס יש לי הרגשה שיהיה לי ממש כיף לכתוב את האינטרקציה בין שניכם.
IG:
"נטפל בה אחר כך. כרגע, כולנו מותשים, ואנחנו צריכים להגיע לעיר." אתה אומר ומשליך פוכדור אל מיסטרדיביוס אשר תופס אותב בלי כל התנגדות בזכות העובדה שהיא מעולפת, ומחזיר את יוליוס ובילבו לפוכדורים שלהם אך לא לפני שיוליוס שקיבל את הכי הרבה נזק בקרב הזה להגיד בגאווה שהוא בכלל לא התאמץ בקרב הזה.
אתה ממשיך לכיוון העיר סאקאיי ומסביב קולות היללות ממשיכות במשך מספר שעות דהית מענף לענף בחושך של הלילה כאשר סוף כל סוף הזריחה הגיעה ואיתה יכולת להבחין שהגעת לקצה השני של האגם בו פגשת יום קודם לכן שכבה מוזרה של קרח על שפת האגם תפסה את תצומת לביך אך אף אחד מהפוקימונים בסביבה לא היה נראה כמו גורם הגיוני לתופעה המוזרה שכן היו באיזור שני אודישים ופוקימון דמוי סרטן מתהלך לו לצד.
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 26 ינואר 2019, 23:27

ספוילר
הצג
ביום אחר הייתי שמח להתעמק בתופעה, אבל אין לי האפשרות הזו. אני צריך להגיע לסאקאיי כמה שיותר מהר. אני אמשיך בדרך.
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 26 ינואר 2019, 23:54

bard
ספוילר
הצג
out
נקודה טוב... בכל מקרה בשלב הזה אני אנסה לתפוס כמעט כל דבר, אז פשוט תגיד במה אנחנו נתקלים.

אגב יכול להיות מעניין אם אוכל לדבר אם חלק מוגל מהפוקימונים (אם אתה מעוניין ליצור אינטראקציה כזו), זה יכול להיות בעל דפוס, למשל רק פוקימוני רוח או רק פוקימונים "שנוטים לצד האפל" או שבעלי אותה קבוצת ביצה, זה יכול להיות גם ללא שום דפוס, למשל יכול להיות שיש מיאו שאני יכול לדבר איתו אבל רק אם המיאו הספציפי הזה.

בכל מקרה במחשבה שניה אין צורך להריץ לשום מקום, זה לא משחק מחשב שיש בו לבל סופי שאני ממהר להגיע עליו.
אגב זכור שגם היא עשויה לרצות פוקימונים, אולי אפילו את אותם פוקימונים שאני רוצה לתפוס...

אגב אני מתעלם מהשאלה הראשונה בכוונה, אם היא מנסה לילחוץ אני נותן לה חיוך מסתורי.
in
אני מסתכל על באטרפריי בלי להתרשם יותר מדי "אני אישית מתעניין יותר ביעילות של הפוקימון, מהבחינה הזו באטרפריי חלש למדי" אני מושך בכתפיי ואומר "באטרפריי משתמש באבקה שלו באופן כמעט בלעדי, זה אומר שאם אתה רוצה להוריד אותו אתה רק צריך לפגוע בכנפיים או לבסס עליו אחיזה טוב" אני בוחן אותו מקרוב "אני כנראה הייתי מכוון לחיבור של הכנפיים, זו בבירור הנקודה החלשה שלו" אני נסוג לאחור ובוכן את שניהם "אבל זה חמוד מאוד, האבקה מחמיאה לך" אני אומר בחיוך ואז מחווה להמשך הדרך "שנזוז?" אני שואל בעודי מתחיל ללכת.
א.ש.
שלח תגובה