נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

פוקימון המוטציה המאיימת על העולם (חופשיטה)[3/3]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 17 ינואר 2019, 12:03

שימו לב שכשמישהו תופס פוקימון אני ישתדל לעדכן את הפרטים שלו בדף הדמיות בתגובה הראשונה שלי תוך 48 שעות, במידה ושכחתי תרגישו חופשי להעיר לי על זה.

אלישע
ספוילרהצג
OG:
אני אקח את סוואמפר לדוגמא כי הוא אחד הפוקימונים האהובים עלי, סוואמפר הוא שילוב של מים ואדמה.
אדמה חלשה נגד עשב קרח ומים, ומים חלש נגד עשב וחשמל.
בגלל שמים מקבל חצי מהנזק נגד קרח ומים ואדמה חסין למתקפות חשמל סוואמפר חלש רק נגד עשב וחוטף פי 4 יותר נזק מהתקפות מסוג עשב אבל הוא גם חסין לגמרי נגד מתקפות מסוג אדמה.
IG:
אתה מעודד את וי ואומר לה להשתמש בנהמה פעם נוספת בעודך משליך פוקדור על בידו.
שני הבדויים הנותרים לא נשארו אדישים ושניהם תקפו אותך ואת וי עם שאיבה.
ןי בשארית כוחותיה רצה במהירות מדהימה לעבר הפוכדור שבו בידו נתפס ואתה רצת בנתיים לפוקדור של נידורן שגם נלכדה.
וי חזרה אל הפוקדור שלה באופן חריג למדי ובעודך תשוש מהקרב התחלת לעוף לכיוון אחד מענפי העצים בסביבה.
הצלחת לצאת מסכנה לבנתיים אך גם אתה וגם וי חטפתם הרבה נזק והשתמשתם בהרבה אנרגיה ושני הפוקימונים שתפסת היו מעולפים.
נאב:
ספוילרהצג
החלתת לעצור להפסקה ולאכול והצאת ליוליוס חצי מהסנוויץ' שלך אך הוא סרב ובמקום זאת שלח את צבתותיו לעבר שקי האוכל לפוקימונים שבתיק שלך.
לאחר ששניכם אכלתם ושבתם החלתת שעשיתם מספיק להיום והגיעה הזמן ללכת לישון, אך לא לפני דאתה מודיע לשרומיש על שמו החדש בילבו, הוא נראה קצת מבולבל מהשם החדש אך הוא חוזר לפוקדור שלו בצפייה שהפהם הבאה שהוא יצא הוא יהיה מחוץ ליער שבו הוא חיי במשך כל חיו.
לאחר שינה ארוכה של 12 שעות קמת מקיצה טיבעית וראיתה את היער החשוך מסביבך יללות של כלבים נשמעו מכל עבר' עניים גדולות ואדומות התבוננו עליך אחד מענפי העצים ושמעת משהו ששוחה לו באגם.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 17 ינואר 2019, 13:46

bard
ספוילרהצג
out
מים רגיש לאדמה ואדמה כנגד אדמה גורם נזק רגיל... איך זה הגיוני?
ולא ממש הבנתי אותך אז בוא נסדר את זה בטבלה נוחה:
רגישות כפולה: פי 4 נזק (לפי מה שהבנתי ממך)
רגישות ועמידות: נזק רגיל (אני מניח?)
עמידות כפולה: 1/4 נזק? (זה מה שעושים ברוב השיטות)
חסינות ורגישות/עמידות/חסינות: שום נזק (זה מה שעושים לרוב).
השיטה הזו הגיונית כי בעצם מערכת הנזק עובדת על הכפלה וחילוק. 0 כפול כל דבר שווה 0, חצי כפול חצי שווה רבע, 2 כפול 2 שווה 4.
וכן הלאה.
in
אני מחייך בעודי מסתכל על הפוקדורים, זה היה קשה אבל הצלחנו.
אני מוציע את ווי מהפוקדור ונותן לה חצי מהסנוויץ שלי ואוכל את החצי השני. אני מוצע מקום בטוח לישון בו והולך לישון.
למחרת אני ממשיך בדרכי ולוקח עיקופים גדולים בשביל להגיע למוקדים בהם פוקימונים נותים להיאסף בשביל לראות עם יש שם משהו ששוה תפיסה, ברגע שכל הפוקימונים שלי מתאוששים אני מוציא את כולם כדי לבכון אותם ולדבר איתם.

ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
nav566
תשובות: 7

שליחה על ידי nav566 » 17 ינואר 2019, 16:24

ספוילרהצג
העיניים כנראה שייכות להוטהוט. לא משהו שאני צריך לפחד ממנו. אני אמשיך בדאייה מעל הצמרות, כי קצת מלחיץ אותי ללכת ביער בלילה.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 18 ינואר 2019, 02:39

ספוילרהצג
"ל...לא התכוונתי לפגוע בכם. פש'וט.. נעלמו כמה פוקימונים מהמר..מרכז." אני מגמגם.
"אי-איפה ראית אותם?"
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 18 ינואר 2019, 10:41

אלישע
ספוילרהצג
OG:
אופס טעות שלי התכוונתי להגיד שסוואמפרט חסין להתקפות מסוג חשמל בגלל החסינות של אדמה לחשמל.
זה נראה שהבנת פחות או יותר את העניין כי שסידרת את זה בטבלה שלך רשמת את זה בדיוק איך שזה עובד.
בכל זאת אני עדיין ממליץ בחום לבדוק באינטרנט חולשות ולא להסתמך על זיכרון או על הטבלה כי יש 18 סוגים של פוקימונים וזה יכול להיות מאוד מבלבל.
IG:
אתה מחייך בגאווה לעבר הפוקדורים שלך הקרב היה קשה אך אתה ווי צלחתם אותו.
אתה מוציא את וי מהפוקדור והיא ניראת עייפה מאוד וניזוקה מאוד כמו כן היא גם מורעלת אתה מציא לה חצי מהסנוויץ שלך אך היא מסרבת לו ובמקום זה מוציאה מהתיק שלך שקית אוכל לפוקימונים אותה, היא אוכלת לאט לאט עד שלא נשאר בה דבר ואתה מסיים את הסנוויץ שלך כשהוא לא מילא אותך לגמרי אבל זה עדייף מבט ריקה.
אתה מתמקם לך על אחד הענפים המשקיפים לאגם והולך לישון, זו כנראה הייתה אחת השינות הארוכות ביותר שלך כיוון שנרדמת בצהריי היום והתעוררת רק כאשר קרני השמש הגיעו לענייך מאט לאחר הזריחה, וודאי כתוצאה מהקרב הקשה שלך ושל וי.
החלתת לסייר באיזור בכדי למצוא פוקימונים נוספים ומעניינים וככל שהסתובבת גילית כי מקומות האיסוף של פוקימונים הם בדרך כלל לחוף האגם ונראה שהם יוצאים מכיוון היער אך לא ניתן למצוא אותם כאשר מסתובבים ביער.
שתי מיאופים (Meowth) שיחקו להם לייד פארסין (Persian) ובאגם עצמו שחה לו בנחת הורסי (Horsea).
הוצאת את כל הפוקימונים שלך ובאופן מיידי שמת לב שבידו ונידורן התרחקו ממך בעוינות , וי שעדיין הייתה חלשה ומורעלת ניסתה לדבר איתם וניראה שהיא ובידו התחברו אך נידורן עדיין מפוחדת ממך.
בידו ווי שוחחו מעט ופתאום וי החלה להתחכך בבידו מה שריפא אותה מההרעלה שלה.
OG:
זה היכולת של בידו שנקראת Natural Cure היא מאפשרת לרפא הרעלה, קיפאון ושאר הסטטוסים אם מחליפים אותה במהלך הקרב.
נאב
ספוילרהצג
אתה לא נלחץ מעיניו של הוט הוט שמתמקדות בך ומחליט לדאות בין העצים כיוון שהיער החשוך מחליץ אותך.
בעודך דואה בין ענף לענף המשכת לשמוע את קולות הילילה מהקרקע, נעצרת בכדי לתת לכפניך לנוח לאחר מספר דקות ומהצל שלך הופיעה פוקימון דמיו רוח שהבהיל אותך וציחקק לו בעודו מתחיל להתחמק, כמו כך הבחנת שבענף ליידך ישב לו פוקימון מעופף שחור ובעל ראש בצורה של כובע.
דראקו
ספוילרהצג
ל...לא התכוונתי לפגוע בכם. פש'וט.. נעלמו כמה פוקימונים מהמר..מרכז. גמגמת בלחץ ולאחר מכן המשכת ושאלת איפה היא ראתה את הפוקימונים החדשים.
"אל תדאג בקשר לזה נער אני זו ששפטה אותך רק בגלל שאתה בן אדם, הילדים שלי דווקא רוצים לצאת מהיער עם מישהו פשוט אני לא מוכנה לראות אותם נפגעים." היא אמרה בקול אימהי ורך ממש ניגוד מוחלט לאיך שהיא הצתיירה במבט ראשוני.
"בנוגע לחדשים.. האמ האנושית באה אל האגם בכדי לשתות לפחות שלוש פעמים ביום ולאחר מכן היא חוזרת לכיוון צפון בתוך היער בטח יש לה שם מקום מסתור כמו לרוב תושבי היער, אם כי הכדור הוא יצור מוזר במשך כל היום הוא מתגלגל באגם, ובערב הוא תמיד חוזר לחוף בסביבה והולך לישון."
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 18 ינואר 2019, 13:04

bard
ספוילרהצג
אני נאנח, עד כמה שאשמח לתפוס את פארסין אני לא אוכל לעשות את זה כאשר ווי חלשה, עילה עם כן... אני מכוון את הפוקדע על שתי הפוקימנים החדשים שלי ועל פארסין.
לאחר מיכאן אני מתרחק קצת עם הפוקימונים שלי ואומר "ברוכים הבאים למשפחה, שמי ג'וו ומהיום אני אהיה המאמן שלכם, אני מצטער עם התחלנו את ההקירות הזו ברגל שמאל אבל מהיום כולנו משפחה אחת" אני מסתכל על השתיים "יש שאלות?"
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 18 ינואר 2019, 13:36

ספוילרהצג
"הו. תו-תודה. אני מקווה... שתג..תגדלי אותם בבטחון" אמרתי וקצת קצת קינאתי.
"דאש.. מוכנה שנלך.לאגם?"
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 18 ינואר 2019, 16:10

ספוילרהצג
"הו, לא. אני לא נותן ליצור הזה לברוח."
אני זורק החוצה את יוליוס. "יוליוס, נשיכה!". באותו זמן אני קופץ בדאייה, ומנסה לאגף את גסטלי (נראה לי שזה גסטלי).
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 19 ינואר 2019, 20:53

אלישע
ספוילרהצג
אתה מכוון את הפוקדע על שתי הפוקימונים שלך ואז על פארסין והוא מתחיל להגיד בקול מתכתי
"נידורן, נידורנים הם לרוב יצורים עדינים שלא אוהבים להילחם אם כי צריך להיזהר מהם כיוון שגופם מכיל רעל.
נידורן יודעת להישתמש בחצי רעל, שריטה וריכוז אנרגיה.
בידו, בחורץ בידויים סורגים את הנבט שלהם כדי לשרוד את הקור ובאביב הם פותחים אותו ומשחררים ממנו אבקה.
בידו יודע להשתמש בשאיבה וגדילה.
פארסין, הצורה המפותחת של מיאוף. השפם של פארסין מרגיש את תנועת האוויר ונותן לו לדעת מי מסביבו."
לאחר הסריקה שלך אתה לוקח את כולם הצידה ומנסה לדבר איתם בידו שקודם הייתה נראת אויינת נראת מוכנה יותר לשתף פעולה אבל נידורן עדיין נראת חוששת ממך יותר מידי מכדי להיות חלק מהמשפחה החדשה שאתה מנסה להציג, ווי כמובן הייתה שמחה וקפצה לך על הצוואר כרגיל.
OG: קצת בייעתי לי להציג לך שאלות כי בחרת שלא יהיה לך את היכולת להתקשר עם פוקימונים.
דראקו:
ספוילרהצג
אתה מודה לפארסין ומעט מקנא ביחס החם שהיא נותנת לגורים שלה ביחס ליחס הקר שקיבלת בביתך.
אתה מחליט שלא לבזבז זמן ושואל את דאש אם היא מוכנה שתלכו לאגם.
דאש שהאזינה לשיחה שלכם אמרה שאין לה בעיה לרכוב איתך מסביב לאגם אבל היא קצת תשושה כך שהיא לא יכולה להרכיב אותך להרבה זמן ,כמו כן היא חושבת שכדי לכם לרכוב לכיוון צפון בכדי שיהיה לכם הזדמנות לפגוש גם בפוקימונית השנייה.
לאחר רכיבה קצרה של כמה דקות דאש כבר התעייפה ועצרה לה בכדי לשתות קצת מים.
על צד האגם יכולת לראות זוג פוקימונים דמויי סרטן הולכים להם על החוף מהיער יכולת לשמוע רעש של משהו שנפל אך לא לראות מה זה היה או מי הפיל את זה.
נאב
ספוילרהצג
אתה מחליט שלא לתת לפוקימון המסטורי לברוח ובמהירות אתה זורק את יוליוס כדי שיתקפוף במתקפת נשיכה.
יוליוס ניסה לנשוך את פוקימון הרוח אך הוא לא הצליח כיוון שבניגוד לפוקימון הרוח הוא לא מסוגל לנוע בחופשיות באוויר והוא נפל ונאחז בזנבו באחד הענפים בכדי לא לפול עד לרצפה.
באותה האט גם אתה דהית לכיוון הפוקימון ואגפת אותו כשראיתה את הפוקימון מקרוב היה ברור שזה לא גאסטלי אלא מיסטדריביוס (Misdreavus) מיסטדריביוס התחליה לצוחק ושאלה אם היא הבהילה אותך כל כך שהיית חייב לרדוף אחרייה.
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 19 ינואר 2019, 21:09

ספוילרהצג
"מה נראה לך שאת עושה, מבהילה אותי ככה?" אני שואל אותה. אני מרפרף למטה, נוחת על אחת הצמרות, מרים את יוליוס ומניח אותו על הגב שלי.
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 19 ינואר 2019, 21:32

ברד
ספוילרהצג
out
אני מזכיר לך שלי ולווי יש קשר יוצא דופן שלא קשור בדם, אנחנו יכולים להבין זה את זה באופן מושלם רק על ידי מבט וניד קטן בצוואר.
in
"אני רוצה לתפוס את פרסיין, אווי חלשה ואני לא יכול להשתמש בהתקפת רוח עליהם, לכן אני זריך את שיטוף הפעולה שלכם" אני מחייך "אני ווי ניצור מחסום בעוד אתם צולפים מאחור בעמצעות שאיבת אנרגיה וחצי רעל, לפני זה תשתמשו בגדילה ובריכוז אנרגיה כדי לחזק את עצמכם, תתרכזו רק בפרסיין ותתעלמו מהמיאופים" אני מחייך "אני יכול לסמוך עליכם?"
א.ש.
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 20 ינואר 2019, 19:58

נאב
ספוילרהצג
אתה שואל את מיסטדריביוס למה היא הבהילה אותך והיא ענתה לך וצחקה "זה רק התחביב שלי אל תקח את זה אישית חחחח..."
אתה דואה לכיוונו של יוליוס ומניח אותו על הגב שלך, יוליוס אומר לך בעצבנות "אני כמעט חטפתי התקף לב למה שלחת אותי באמצע הלילה באוויר לתקוף פוקימון מעופף?!! שלא תבין לא נכון עוד כמה שניות והייתי מנצח אותה אבל עדיין.." הוא אומר ומנסה לשמור על כבודו הרם.
מהענף שבו עמדתם היה כבר ניתן לראות את הקרקע ששל היער שלא כמו ביום בו היא הייתה מלאה בבאטרפיים וקטרפאים עכשיו היא הייתה כמעט ריקה וחוץ מיללות שנשנעות בעל היער ניתן לשמוע רחשושים של פוקימונים קטנים מהלכים להם על הקרקע אפילו הצחלת לראות את דמותו של פוקימון העכבר רטטה שבני מינו נהגו לגנוב אוכל ל מידי פעם בימיך במעון היום.
OG: "מרפרף למטה, נוחת על אחת הצמרות" לא יודע למה אבל המשפט הזה גרם לי להיות תקוע בערך 3 דקות בכדי שאני ימצא איך להגיב לו XD
אלישע
ספוילרהצג
OG: אני יודע פשוט שאמרת אם יש שאלות הנחתי שזה לשאר הפוקימונים שאין לך עוד קשר כזה איתם.
IG:
אתה מחליט לנסות לתפוס את פרסיין ולשם כך אתה מנסה לגרום לכל הפוקימונים שלך לעבוד בצוות ומסביר לכולם את התוכנית, נידורן עדיין ממש מפוחדת ממך אך נראה שהיא תציית לך כנראה כי היא חוששת ממה תעשה לה אם היא תסרב למרות שאתה מנסה להיות חביב כלל הניתן.
התוכנית שלך מתחילה ונידורן ובידו משתמשים בגדילה ובריכוז אנרגיה מה שמגדיל את כוח ההתקפות המיוחדות של בידו ומגדיל את הסיכוי שנידורן תתפגע בנקודה קריטית, מיד לאחר מכן אתה ווי מתמקמים מול פרסינן ויוצרים חומה ונידורן ובידו מנצילים את המרחק כדי לתקוף עם שאיבה וחצי רעל.
פרסין לא הייתה אדישה והחושים החייתים שלה מיד גילו לה את מיקומכם אך היא לא ברחה אלא רק גרמה לגוריה להימלט מהאיזור בעודה מתמודדת מולכם. היא אפילו לא טרחה להתחמק מההתקפות של בידו ונידורן ובמקום זה תקפה אותך ואת וי במתקפת שריטה כל כך מהירה שלא היה סיכוי שאתה או כל אחד מהפוקימונים שלך היה יכול להגיב לה, אתה אומנם לא הושפתה מההתקפה אך וי התעלפה מיד.
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 20 ינואר 2019, 20:12

ספוילרהצג
"זה תחביב די נוראי, את לא חושבת? את נראית פוקימון אינטיליגנטי. למה שתרצי להפחיד אנשים ככה? זה נראה לא כדאי..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 20 ינואר 2019, 20:44

bard
ספוילרהצג
in
אני מחייך, העובדה שהיא סילקה את הגורים רק הופחת את העבודה לקלה יותר, אני מחזיר את ווי ובלי לבזבז זמן אני מסתער ותופס את פרסיין מתפיסת צוואר ומרים אותה בעודי מחבק עם היד השנייה את בטנה ומרים אותה, התוצאה הסופית היא שאני נועל יד אחת סביב צוורה בנעילה ומכריח אותה להביט כלפי מלעלה בעוד היד השנייה קרוחה סביב רגליה העליונות ומרתקת אותה, ובשביל הוסיף על כל זה היא כרגע נאלצת לעמוד על הרגליים האחוריות ולהפנות את הבטן הרכה לעבר שתי הפוקימונים שלי בעודה מספקת לי מחסה.
הלשון הלא מוחשית של ההילה מלקקת שוב ושוב, אני צורח "תמשיכו לתרוף בטווח ללא הפסקה!" אז גם הלשון שלי מצתרפת לחגיגה, מלקקת בליק ללא הפסקה בעוד היד שלי חוסמת את נטיב האוויר שלה.
out
יוצא לי לחנוק הרבה פוקימונים לאחרונה... אני מקווה שזה לא יהפוך להרגל.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 21 ינואר 2019, 03:13

ספוילרהצג
אני עומד לשלוף את הפוקדע שוב, אבל אז אני שומע את הראש, מצקצק בסנאיות מבוהלת. אני מנסה לראות איפה נפל.. הדבר.
"דאש? ראית משהו?" אני לוחש
אבא סטאלין
שלח תגובה