ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

פוקימון המוטציה המאיימת על העולם (חופשיטה)[3/3]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 16 מרץ 2019, 21:02

ספוילרהצג
אני נאנח ומנסה למצוא מישהו שנראה חדש בעסק ולא מנוסה במיוחד בזירת הפוקימונים (אני בוכן את הקורבנות שלי בזהירות, אין לי כוונה ליפול למלכודת הפוכה) ואז ניג על הקורבן הנבחר ושואל בעודו בשאלה קצת מעופפת "הי אתה רוצה להמר איתי? הוא נעשנ קרב אחד על אחד על... 300 נגיד? נזרוק מטבעה בשביל לבחור מי שולף ראשון?"
אני ממשיך עם הטקטיקה הזו עד שאני מוצא מישהו שמסכים (ואני מזכיר שקודם הסתכלתי ובחנתי את הפוקימונים שלו בשביל למצוא מישהו שיהיה לי קל לנצח).

ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 17 מרץ 2019, 02:26

ספוילרהצג
אני נרתע. "אההה... להתראות!" תופס את ראלטס ופונה לברוח משם
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
nav566
תשובות: 7

שליחה על ידי nav566 » 17 מרץ 2019, 16:38

ספוילרהצג
אני אציע לבחור עם הסטרלי להילחם. נהמר על סכום סביר.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 17 מרץ 2019, 22:34

אלישע
ספוילרהצג
אתה מנסה למצוא מישהו חדש יחסית ומתחיל לשאול אנשים כשאתה מתנהג בצורה מעופפת אם הם רוצים להמר איתך על 300 פוקיבאקס אך כולם מפחדים מהסכום הגבוהה לאחר זמן מה אתה מחליט להורידד את הסכום ל100 פוקיבאקס.
תפסת לך בחור שהיה נראה יחסית לא מאומן אומנם היו לו 3 פוקדורים אבל הפוקימון שהיה לו בחוץ היה נידול אחד הפוקימונים שהכי קל לתפוס כך שהיה נראה שזה יהיה קרב יחסית קל.
זרקתם מטבע והוא הכריז על עץ ונצח ועל כן עליך לבחור את הפוקימון ראשון.
דראקו
ספוילרהצג
אתה נרתע ואומר "אההה... להתראות!" ובורח משם בשיא המהירות שגופך העגלגל מסוגל לו כשלונה בידיך.
מנהיג המכון החל לרדוף אחריך ולהדביק את הפאר בנכם ולונה מתוך הפחד הדפה אותו עם בלבול מב שהשאיר אותו מעולף מחוץ למכון.
OG:
זה היה די מפתה לגרום לו לעצור אותך.
נאב
ספוילרהצג
אתה מחליט להילחם נגד הבחור עם הסטארלי על סכום סביר הוא הסביר שאין לו יותר מדי כסף אז הוא מוכן להמר על 50 פוקיבאקס זה לא הרבה אבל זה גם משהו.
הוא שולח את סטארלי לצד שלו של הזירה וממתין שתשלוף את הפוקימון שלך.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 17 מרץ 2019, 22:40

ספוילרהצג
הוא חדש והוא לא ראה אותי מתאמו, מה שאומר שהבחירה החכמה ביותר היא... אני צועד קדימה אומר "אני אלחם" בעודי מחייך ועובר לתנוחת התקפה "על תדעג, אני חצוי" אני מסתכל עליו, הרגע גזלתי ממנו את היתרון של בחירת סוג חזק יותר, הוא יאלץ לנחש ואני לא מתכוון להסגיר איזה פוקימון אני עד לרגע הנכון.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 18 מרץ 2019, 08:32

ספוילרהצג
אאוט: אין לי בעיה עם סיבוכים- סיבוכים זה הרפתקה. ואני דוקא חושב שזה יכול להיות אירוני ומעניין שבחור תמים יתגלגל להיות פושע נמלט או משהו. XD
אין:
אני מתנשף, מנסה להירגע. "אני מצטער ראלטס... את בסדר?"
לאחר מכן, חוזרים למרכז הפוקימונים כדי לרפא אותם.
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 19 מרץ 2019, 23:44

ספוילרהצג
אני אשלח את קיריל . היא זקוקה לאימון הזה.
אני אורה לקיריל להשתמש מייד shadow Sneak, ולפגוע הסטרילי. נראה מה קורה.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 20 מרץ 2019, 22:05

אלישע
ספוילרהצג
"אוקי אם ככה אני ילך על הכי בטוח שאני יכול"
הוא אומר בהתלהבות קלה ושולח פוקימון קטן וכחול עם שתי אנטנות צהובות.
"צ'ין תתקוף עם בועות!" הוא אמר לו והפוקימון הקטן שלח לעבריך צרור של בועות שהתקדם לעבריך במהירות.
דראקו
ספוילרהצג
"אני מצטער ראלטס... את בסדר?" אתה שואל בהיתנשפות לונה הייתה נראת נסערת מהאירוע ובחרה שלא לענות לך.
שניכם היתקדמתם לכיוון מרכז הפוקימונים שם השארת את השתיים לריפוי אצל האחות ג'וי.
חצוי של מיאוף הסתכל עליך בעיניים רעבות וניגש אילך "שלום לך" הוא אמר בחביבות "אתה נראה לי כמו מישהו שסבל קצת בגלל שהוא חצוי" הוא המשיך באותו טון למרות שזה לא התאים כלל למילותיו או להיתנגות שלו כיוון שבעודו אומר זאת הוא צבט את לחייך השמנמנות.
נאב
ספוילרהצג
אתה שולח את קירל ובוחר לתקוף עם התגנבות צללים כדי לראות מה יקרה ומה סטארלי יכול לעשות.
קירל נכנסת לצל של עצמה ויוצאת מהצל של סטאלי שניסה לחמוק בתעופה למעלה אך נפגע בכל זאת הוא לא נשאר חייב ופוגע בקירל עם הכנף שלו ומעיף אותה לרצפה על דעת עצמו.
"יופי סטארלי!" המאמן צעיר עודד אותו "עכשיו תעוף עלייה מהר ותפגע בה עם הכנף שלך כל עוד היא ברצפה!" הוא הורה לו וסטאלי התחיל לעוף למטה לכיוון קירל.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 20 מרץ 2019, 22:36

ספוילרהצג
בתנוע חלקה אני מרים את הפוידע ומשליח אותו לאחור אך לא לפני שאני מצלם תמונה של הפוקימון, ווי (שנמצאת מאחור ולא משתתפת בקרב) תופסת אותו במעופו ולוחצת על כפתור ההשמעה והרמקול, בעודי עושה את זה אני מזנק קדימה נמוך על הבטן, אדם רגיל היה חומק בקושי ונוחת על הבטן בחוסר נוחות רב, אני לעומת זאת מרחף מאית סנטימטר מעל פני האדמה ועף קדימה מתחת לפרץ הבועות הישר לעבר הפוקימון בעודי עטוף בהילה שלי, אני נוגע בו במהירות ולוחש "גואסט גריפ" (אחיזת רוח), ההילה שלי מתנתקת ממני ואני נופל לריצפה על ארבע הודות לתימרון מהיר.
הפוקימון לעומת זאת מוצא את עצמו אינו מסוגל לנוע הודות לכך שההילה השחורה-סגולה מסביבו משחררת ללא הפסקה אנרגיית רוח משולבת של כל המתקפות שאני מקיר, בגרסה הזו (אם שתי מתקפות בלבד) היא יוצרת מתקפה המשלבת בין האפקט של הליק וקרן הבילבול, מה שיוצר מתקפה שגורמת נזק סביר באופן מתמשך אך מוציא מכלל פעולה באופן מוחלט את הפוקימונים, כולל התוקף שחייב להיות על הפוקימון בשבל להמשיך להריץ אתת המתקפה והן הנתקף שסובל ממה שזה לא יהיה כשמשלבים בילבול ושיתוק.
אך כאן הדובדבן שבקצפת, אני עקב היותי חצוי בעל תכונות מעוד מסוימות, שבהן לגוף הגשמי ולגוף הרוחני שלי יש מבנה מעט נפרד אני יכול לנתק את ההילה ולהמשיך לתפקד כאדם רגיל ללא כוחות, אני עלול לסבול מחולשה אך היא אמורה להיות נפשית בלבד ללא השפעה פיזית.
אני מתרומם על רגלי ואומר "לילה טוב" בעודי מנחית אגרוף מכוון היטב בין העיניים של הפוקימון כשהוא לא מסוגל לזוז, השילוב של ההשפעות והפגיע הישירה בנקודה חלשה אמורים לעשות את העבודה.

א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 20 מרץ 2019, 23:22

ספוילרהצג
"אאוצ'." אני אומר הצביטה גורמת לחשמל להצטבר בלחיים.
"לא ממש'" אני אומר. לפחות לא לאחרונה
אני ביישן מכדי לנזוף בו. "מי אתה?" אני שואל
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 21 מרץ 2019, 12:52

ספוילרהצג
"קיריל, תשקעי!" אני צועק, ומחייך כשקיריל שוקעת ברצפה. היכולת לעבור דרך דברים היא שימושית למדי. ברגע שהציפור תפגע עם הנכנף ברצפה,, תהיה לה שנייה של הלם. בשנייה הזו, אני אורה לקיריל לצאת מהרצפה ולהשתמש מיד בגל הלם.
סטארלי הוא ציפור שמשתמשת במתקפות פיזיות, כאלה שלרוב דורשות מגע. כל עוד קיריל נשארת במרחק בטוח ממנו, היא אמורה להיות מסוגלת להוריד אותו עם Psywave.
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 24 מרץ 2019, 21:49

אלישע
ספוילרהצג
אתה חומק מתחת למתקפת הבועות לא לפני שאתה זורק אחורנית את הפוקידע שלך כדי לשמוע מול איזה פוקימון אתה מתמודד.
אתה מתחיל לסגור את המרחק ושומע "צינצו, כאשר צינצו מרגיש סכנה הוא.." הגעת אליו והתחלת במהלך שלך "מחשמל את האוייבים שלו" שמעת והרגשת חשמל עובר בכל גופך זה לא היה מכאיב במיוחד אבל זה עצר אותך מלהמשיך במהלך והאט את התנועה שלך.
דראקו
ספוילרהצג
"לא ממש'" אתה אומר ואז ממשיך ושואל מי הוא.
"קוראים לי ג'אק אני והחברה שלי הגענו לעיר ממש אתמול ואתה נראה כמו אחד משלנו" הוא אמר וליטף את שפמו החתולי.
נאב
ספוילרהצג
"קירל תשקעי!" אתה צועק וקירל שוקעת לרצפה בעודה מגחחת ברישעות סטארלי מייד מזהה את הנסיון שלך שהוא יפגע בעצמו ופורס את הכנפיים שלו כך שהוא דהה במהירות קדימה במקום למטה לרצפה זה יצר בינו ובין קירל מעט מרחק שמנע ממנה לפגוע בו עם גל הלם אך כאשר הוא התקרב בכדי לתקוף הוא נפגע מגל ההלם ונפל לרצפה מעולף.
הבא לקרב היה פוקימון קטן וכחול בעל עלה שנראה מעט כמו כובע שכיסה את ראשו.
"דימפל תשתמש בהדהמה!" הוא צעק והפוקימון צעק מייד אחריו כאשר גל הקול פגע בקירל והעיף אותה אחורה והחיוך המרושע שלה התחלף במבט עצבני ומרושע.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 24 מרץ 2019, 23:03

ספוילרהצג
"אז זה איך שאנחנו עומדים לשחק" אני רוטן בשקט מתגלגל וממשיך לרוץ לכיוונו, כאשר הוא משחרר בעות חשמל או מה שזה לא יהיה אני מזנק מעליו בעמצעות ריחוף בעודי לוחש "ריפר" (Reaper) וחתיכה מההילה שלי יוצאת ומתגבשת לכדי חרמש ארוך הזורח בשתי גוונים של סגול, אחד כהה יותר ואחד בהיר יותר, צבעי הרעל והרוח, אני מצליף בעמצעות החרמש שלי בעודי עובר מעל הפוקימון ואז משגר דרך הלהב שלו קרן בילבול.
במידה והחרמש לא עובד אני פשוט רוגם אותו בקרני בילבול.
out
החרמש בניגוד למה שהתכוונתי לעשות קודם לא "עשוי" ממתקפות עילה מההילה שלי עצמה, אני מקווה שזה יעבוד.
במידה וזה יעבוד אני לא בטוח אם הוא יהיה מחושי או לא מוחשי או משהו בעמצע.
הכל מקרה אם אתה מאשר את החרמש אני חושב שזה יהיה מגניב אם קרן הבילבול תקבל צורה של חתך או סהר בעודה עפה מהחרמש (כמו בסרטים כאשר לוחמי חרמש משגרים אנרגיה כל שהיא מהחרמש שלהם)
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 25 מרץ 2019, 03:03

ספוילרהצג
"אה. לי קוראים אירוויל.." אני אומר במבוכה אבל סקרן. "אחד מש'לכם?" שואל קצת בטיפשות
"אה... חצי.. פוקימון?"
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 25 מרץ 2019, 07:10

ספוילרהצג
OUT: קשה לי עם העברית לול.

IN: "קיריל, תחזרי!" אני צועק ומחזיר אותה. "צא, בילבו!" אני שולח את בילבו החוצה.

מיד אני מורה לו להשתמש בleech seed. זו התקפה שכדאי להצמיד ליריב על תחילת הקרב.

במידה והזרעים פוגעים, אני אתחיל למשוך את הקרב. אין סיבה למהר. נשתמש בStun Spore, נשתק אותו, ובילבו פשוט יתחיל לסגת. נשתמש בAbsorb כשיש הזדמנות, ונחכה שהזרעים יגמרו אותו.

אם הוא מתחמק מהם, פשוט נצטרך לנסות שוב. אני אורה לבילבו להשתמש בStun Spore לפני שננסה שוב, ואז לירות את הזרעים. לאחר מכן אפשר להמשיך בתוכנית המקורית.
- וודי אלן
שלח תגובה