ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

פוקימון המוטציה המאיימת על העולם (חופשיטה)[3/3]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
nav566
תשובות: 7

שליחה על ידי nav566 » 14 פברואר 2019, 07:54

ספוילרהצג
וואו. כנראה הייתי מרוכז מדי באימונים ובהגעה לעיר, ששכחתי לדאוג לעצמי. אני אצטרך לזכור את זה בעתיד.

"אמממ... שלום? יש כאן מישהו? באתי לאתגר את המכון..."

OUT: אתה יכול פשוט להודיע לי שאני נהיה רעב, אתה יודע. זה יותר הגיוני מאשר שאני פשוט אתעלף מרעב בלי להרגיש שום דבר לפני זה.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 14 פברואר 2019, 22:43

אלישע
ספוילרהצג
אתה מנסה גישה חדשה ואומר לנידול לפעול לפי האינסטיקטים שלה, הפחד שלה ירד מאוד והיא עצמה עניים בדומה אליך וגם הריחה את הסביבה היא הצליחה לחמוק מההתקפה הראשונה של בלספרו בקלות ולאחר מכן טיפסה על העץ בעודה משתמשת בציפורנים החזקות שלה בכדי לבסס אחיזה ושימוש בגזע כמגן מההתקפה של בלספרו כשהיא ביססה גובה היא תקפה עם ירי של חצי רעל שפגעו בבלספרו והפילו אותו מהעץ.
"הפוקימונית שלך בהחלט קשוחה ועכשיו ששנינו הראנו מה הפוקימונים שלנו יכולים לעשות בעצמם כדי שאני יראה לך מה אנחנו יכולים לעשות יחד, בל שוט זרעים!" איתן פקד ובלספרו מייד הוציא מספר זרעים לכיוון נידול ועטף אותם באחד הגפנים שלו מה שיצר שוט שמסתובב מהר סביב בלספרו עם כדור העשוי זרעים, רק מהמראה שלך ההתקפה היה ברור שפגיעה ממנה יכולה לגרופ לאדם רגיל סדק קל וממש לא כדי להתקרב לבלספרו כרגע.
נאב
ספוילרהצג
OG: האמ האמ.. "לאחר השיחה הקצרה שלכם החלטת ללכת לישון , בעודף במיטה הבטן שלך החלה לקרקר אך לאחר מספר דקות של חוסר נוחות נרדמת התשישות מהמסע גברה מהרעב."
"שמש הבוקר העירה על פניך מבעד לתריסים והבטן שלך התחילה לקרקר בחוזקה לא יצא לך לאכול אתמול בערב וזה כבר הפך ממטרד זניח לכאב של ממש" אתה מוזמן לבדוק אם אני מצטט את עצמי.
IG:
"אמממ... שלום? יש כאן מישהו? באתי לאתגר את המכון..." אתה אומר בעודך נכנס ובחור צעיר שעד כה טיפל בצמחייה מציג את עצמו כאיתן מנהיג המכון של העיר, הוא מבקש לראות את הפוקידע שלך ומתפלא לגלות שאין לך אחד.
"אתה אולי לא יודע את זה אבל בכדי לאתגר את המכונים חייב שיהיה לך פוקידע כיוון שהוא בעצם מהווה את 'תעודת הזהות' של כל מאמן למזלך יש לי טלפון וטלפורטר בחנות שצמודה למכון אז אפשר להתקשר לפרופסור בכדי לסדר את העניין." איתן אומר לך וחוזר לטפל בצמחייה.
לאחר שיחת טלפון קצרה לפרופסור המבוגר נשלח אילך פוקידע והפרופסור מציע לך בנדיבות שתתקש אליו אם יש לך שאלות ושתרגיש חופשי לשלוח אליו פוקימונים לטיפולו.
אתה חוזר למכון ואיתן בכלל לא טורח לבדוק את הפוקידע שלך "אני בטוח שזה קרב המכון הראשון שלך כבר נתתי לבל שלי להתחמם תפסתי אותו ועוד פוקימון נוסף רק לפני יומיים ומכיוון שזה המכון הראשון שלך הם היו היריבים שלך להיום." הוא מסיים ומצביע על בלספרו שכבר שלח את אחד מגפניו לכיוון אחד מהענפים שהיו בשלושת העצים שעמדו בינך ובן איתן והתחיל להתנדנד עליו.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 14 פברואר 2019, 23:09

ברד
ספוילרהצג
out
תזכור לעדכן את השם של נידול ברשימת הפוקימונים שלי.
in
אני מסתכל ואומר "נידול תשתמשי בחצי רעל ותשמרי מרחק, הדרך היחידה שהוא יוכל להגיעה עליך מהגובה הזה היא באמצעות שוט גפנים נוסף, תמנעי בכל מחיר מלהתקרב עליו, אם הוא משתמש בקלעי זרעים תמחקי ובמקרה הצורך תשתמשי בעצים כמגן, הוא מורעל ויש לנו יתרון במתקפות טווח, הזמן משחק לטובתנו, תנצלי אותו" אני מסתכל על נידול "ותשמחי על החושים שלך" אני מעיף במה מבט מהיר ויוצר קשר עין בכודי מגרד את הציפורן שלי,לאחר ציכאן אני מעיף מבט מאחד הענפים, זה נראה כמו תנוע טבעית שאף אחד לא ייחס לה משמאות אם הוא בכל ישים לב עליה, אבל המספר פשוט: לא יהיה לא אפשרות לעלות אם הענף שלו נחתך, וגם בלי קשר ענפים שנופלים לך על הראש הם לא דבר נחמד במיוחד.

ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 15 פברואר 2019, 03:21

ספוילרהצג
אני קצת מרגיש מאוים, אבל מביט בדאש ושואב אומת מנוכחותה. "כ-כן! א-אם אתה מוכן!" מגמגמם ומכוון את הפוק-דע על הפוקימון האפור שלו. כדאי שאהיה מוכן...
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 18 פברואר 2019, 07:14

ספוילרהצג
"אמממ.. אמממ... אוקיי. אני אעשה כמה שאני יכול."

טוב. קיוויתי לסיים את זה מהר עם יוליוס, אבל טייפ רעל אומר שמתקפות חרק לא יהיו יעילות במיוחד פה.

אני שולף את הפוכדור. "צאי, קיריל!"

אני שולף את קיריל ומורה לה להשתמש בPSYWAVE. זה אמור להיות אפקטיבי במיוחד נגד פוקימוני רעל. בינתיים אני אשאר ערני. הסביבה המיוערת אומרת שאולי יש פה כמ הפתעות שמחכות לי. אני משתדל לשים לב כמה שיותר למה שקורה.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 22 פברואר 2019, 13:43

אלישע
ספוילרהצג
OG:
לא ממש הבנתי מה ניסית לעשות אגב בלספרו לא מורעל סוגי רעל לא יכולים להיות מורעלים ופגיעה עם חצי רעל לא תמיד גורמת להרעלה (הגיון של פוקימון...)
IG:
אתה אומר לנידול להמישך להשתמש בחצי רעל ולהישאר מרוחקת ובאופן כללי לסמוך על החושים שלה.
נידול התחילה להקשיב לך יותר ברצינות ובעם פחות חשש והמשיכה לתקוף עם חצי רעל בעודה שומרת על היתרון הגובה.
בלספרו ואיתן לא נשארו אדישים ובלספרו השתמש בשוט שלו כדי לחסום את החצים ובגפן השני בכדי להיתפס בענף שנידול עמדה עליו.
נידול מייד קפצה בכדי להמשיך לשמור מרחק כמו שאמרת לה וירתה חציים פעם נוספת מה ששבר את הענף ויצר מצב שהיא ובלספרו עומדים על הקרקע כבר מעט תשושים במרחק של שתי מטר אחד מהשני.
בלספרו מייד התחיל לסובב את השוט שלו בשנית והתחיל להיתקרב לנידול שהמשיכה לנסות לשמור על מרחק.
דראגו
ספוילרהצג
"כ-כן! א-אם אתה מוכן!" אתה אומר בגמגום ומכוון את הפוקידע על הפוקימון שלו בכדי להתכונן לאתגר.
"מצוק, השרירים של מצוק חזקים כמו פלדה ונאמר שהוא יכול לעצור לוחם סומו בעזרת אצבע אחת."
"הא.. אז אתה מנסה לקבל מידע עלי זה די חכם אם כי מיותר.." הוא אומר לך ברצינות וחוטף את הפוקידע מהיד שלך.
"אז זה המכון הראשון שלך... לפי הליגה אני צריך להשתמש בפוקימונים חלשים יש לך מזל ילדון." הוא אומר וקורא לפוקימון שנראה דומה מעט למצוק אך קטן בהרבה.
"זה מאצוף זרע של אלופים שהרבתי והתחלתי לאמן במיוחד בכדי שיהפוך לאייס שלי יום אחד הוא יהיה היריב שלך להיום והמגרש יהיה זירת האבקות " הוא אומר לך ומצביע על הזירה שהוא עכשיו יצא ממנה.
מאצוף בנתיים נכנס פנימה והתחיל להתחמם.
"אז מי מאיתנו יכנס לזירה ראשון?" דאש שאלה אותך בהתרגשות.
נאב
ספוילרהצג
לאחר שאתה מבין שסוג החרק של יוליוס לא ממש יעזור לך אתה מחליט להוציא את קירל ולהשתמש בהיתרון של ההתקפה העל חושית שלה לטובתך וברגע שיהא יוצאת מהפוכדור אתה אומר לה להישמש בגל אנרגיה.
"זה נראה בדיוק כמו הבית שלי" קירל אומרת בהיתפעלות בעוד מרחפת לכיוון בלספרו ושולחת עליו גל אנרגיה.
"את לא היחידת שנמצאת במגרש הבייתי שלה!" בלספרו משיב ומתחמק בקלילות מהגל בעודו מתנדנד בין הענפים ושולח לעברה צרור של זרעים מהם קירל מתחמק בקלילות יחסית גם היא, נראה שלשניהם יהיה מאוד קל לתמרן ולחמוק בגלל הסביבה המיוערת ובלספרו ממשיך לשמור על מרחק בעודו מתנדנד בין הענפים בעזרת השוטים שלו.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 22 פברואר 2019, 14:05

ברד
ספוילרהצג
אני מססתכל על נידול ואומר "שמרי מרחק, נמשיך עם האסטרטגיה שלנו" ואז אני אומר בהפתעה כאשר כולם בטוחים שזה המלך שלי "אינסטינקטים שריטה גפנים" המסר שאני מקווה שהיא תבין שאני מנסה להעביר הוא שאם היא חושבת שהיא מסוגלת לעשות את זה שהיא תסתער קדימה ותחתוך באמצעות שריטה את הגפן שלו ותגמור אותו מקרוב לפני שהוא יוכל להגיב.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 24 פברואר 2019, 01:07

ספוילרהצג
"ר-רגע.. הפרופסור נתן לי את זה.. לא..לא ידעתי ש'זה אסור!" אני מזדעק בלחץ.

"..אני חוש'ב ש'את דאש'." אני אומר בחיוך זנבי מתנוצץ בחשמל בהתרגשות ופחד שלי.
"אז... מתחילים?"
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 24 פברואר 2019, 15:35

ספוילרהצג
אני חורק שיניים. אז זו הנקודה, הא? העצים מאפשרים לו להימנע בקלות מהתקפות, והוא שומר על מרחק כדי לשמר את היתרון שלו.
למרבה המזל, היתרון של קיריל גדול יותר. "תעברי דרך העצים! תתקרבי אליו!" אני קורא. הסביבה המיוערת לא תאפשר לו להתרחק באותה המהירות שלה, שיכולה פשוט לעבור דרך העצים. כשהיא תתקרב מספיק, היא תשתמש בגל העל חושי כדי לסיים איתו. בנקודה הזו, הוא לא יוכל להמשיך להיתלות מהעצים ויפול לקרקע, ואז הסיפור באמת נגמר.
במידה וזה לא עובד, אני אפקוד עליה להשתמש בהתגנבות צללים. שוב, היער יהווה יתרון, כי יש צל בכל מקום ויהיה לו קשה להתרחק מזה. ברגע שהיא תגיע אליו עם התגנבות צללים, הניצחון במרחק נגיעה.
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 24 פברואר 2019, 22:46

אלישע
ספוילרהצג
'שמרי מרחק, נמשיך עם האסטרטגיה שלנו" אתה אומר ואז מוסיף "אינסטינקטים שריטה גפנים" ומקווה שנידול תבין את המסר לבדה, היא הייתה נראת מעט מבולבלת ממלותיך האחרונות והמשיכה באסטרטגיה הקודמת שמרה מרחק ויורה מטריים של חצי רעל אשר בלספרו מתגונן מפניהם וממשיך לסגור את מרחק מנידול.
כאשר הוא היה כבר במרחק פגיעה בלספרו שלח את הגפן שלו לכיוון נידול מה שהוריד את ההגנה שלו ויצר מצב שבו נידול ובלספרו נפגעו יחדיו ושניכם איבדו הכרה יחד.
"יחסית לצוות שבתחילת הקרב היה לגמרי לא מתואם בכלל אתה ונידול עשיתם עבודה טובה ועכשיו הגיעה הזמן שלך להתמודד מול הופיפ שלי!" איתן אמר לך בנימה רצינית אך נינוחה והוציא מהפוכדור דלו פוקימון ורוד שריחף לו לצד ענפי העצים.
דראגו
ספוילרהצג
"ר-רגע.. הפרופסור נתן לי את זה.. לא..לא ידעתי ש'זה אסור!" זעקת בלחץ ובתגובה קיבלת בפרצוף שהיה בו תהייה משולבת עם חוסר סבלנות "זה בסדר להישתמש בכל מה שאתה צריך בשביל ההיתרון לקחתי לך את הפוקידע כדי לראות את הסטטוס שלך כמאמן..." הוא מסביר ובעודו עושה זאת אתה מחליט שדאש היא זו שתהיה ראשונה בעודך אוגר חשמל בזנב שלך מרוב מתח והתרגשות.
"אז שנתחיל?" אתה שואל ומיד מקבל תשובה לשאלתך כאשר דאש נכנסת לזירה כאשר מאצוף מזנק עם בעיטה לכיוון הרגליים של דאש ומפיל אותה לרצפה.
דאש בתגובה הגבירה את הלהבות שלה מה שמראה שהיא רצינית למדי לגבי הקרב והיא חיכתה להוראות ממך בעוד שהיא נעמדה שוב על הרגליים ומצוף נכנס לעמידת מוצא.
נאב
ספוילרהצג
במהירות אתה מבין את האסטרטגיה של היריב שלך ומבין שיש לך היתרון בכך שקירל יכולה לעבור דרך העצים ועל כן אתה מורה עלייה בהתאם.
קירל החלה לעופף לה דרך העצים בעוד שבלספרו ניסה לתפוס אותה עד שהגיעה מצב שקירל הגיעה מאחוריו וצווחה עליו מה שהבהיל ובילבל אותו נורא ומייד לאחר מכן שלחה עליו גל על חושי שגרם לו לאבד אחיזה וליפול לרצפה אך לא לפני שהוא פגע בה עם צרור של זרעים.
קירל קצת התעצבנה מהפגיעה הישירה אך לא היה נראה שהיא הייתה רצינית במיוחד לעומת הפגיע בבלספרו שגם הייתה סופר אפקטיבית.
קירל נכנסת לאחד הצללים על חיוך זדוני מעט ויוצאת ממנו כאשר היא בטווח אפס ומעלפת את בלספרו.
"לא יאמן שזה המכון הראשון שלך אתה והפוקימון שלך מתואמים בצורה נהדרת בדרך כלל אנשים מתקשים נגד הטקטיקות שלי הרבה יותר!" הוא משבח אותך בעודו מוציא את הפוקימון הבא שלו פוקימון ורוד וקטן שמרחף לו על פני הזירה.
"הופיף תשתמשי בבילבול!" הוא הכריז בפני הפוקימונית מה שגרם לקירל להסתובב באוויר ולפגוע בריצפה והופיף הסתכלה במין גאווה על קירל בעודה מרחפת מעלייה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 24 פברואר 2019, 23:51

ברד
ספוילרהצג
out
יש לי תחושה שתיתן לפוקימון שלו לחמוק מהמהלך הבא שלי בגלל שהוא די קטלני נגד פוקימונים בגודל הזה ובעצם מנצח אותם במהלך אחד.
in
אני צועד לתוך הזירה ומרים את נידול בזרועותי ומלטף אותה "עבודה טובה חמודה, תנוחי, הרווחת את זה ביושר" אני מחזיר אותה לתוך הפוקדור ומתחיל לצעוד לכיוון המקום שלי בעוד האצבעות שלי מתופפות על חגורת הפוקימונים שלי "במי לבחור במי לבחור" לפתע כמעט כאילו התעתקתי אני נמצא מול הופיפ אוחז בראושו מלמלעה ובכך מונע מהפרופלור שלו בעוד אותה יד שאוחזת בו משגרת קרן קרן בילבוב מטווח אפס והפה של ההילה שלי תוקף בליק, תוך שניות אחדות הפוקימון הקטנן מוטח ומוצמד לריצפה בעוד קרני בילבול נורים ללא הפסקה מהיד האחוזת הפה של ההילה שלי תוקף ללא הפסקה בליק והיד הפנויה מותכת שוב ושובבאגרופים חזקים בפוקימון.
זו מלכודת מוות לפוקימונים כמוהו, השילוב של הבילבול מקרן הבילבול השיתוק מהליק וההלם מהאגרופים מונע ממנו כל אפשרות להגיב עקב שהוא תמיד במצבכל שהוא שמונע ממנו להגיב.
המהלך המנצח הזה שאני מכנה "אחיזה משולשת"הוא מהלך קטלני כנגד פוקימונים קטנים, ביחוד כאילו שמסתמכים על התקפות טווח.

בעודי ממשיך ברצץ ההתקפות של האחיזה המשולשת וההילה מתחזקת סביבי אני אומר "אני מניח שאני בוחר בעצמי".
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 25 פברואר 2019, 11:22

ספוילרהצג
התלבטתי בין המתקפות שכבר בדוקות, לבין משהו חדש. בסוף החלטתי על משהו חדש- בשביל זה הקרב. לא? "דאש! תש'מש'י בנהמה!" אנימכריז
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 25 פברואר 2019, 17:08

ספוילרהצג
טוב. זו בעיה. הטייפינג של הפוקימון הזה, מעופף וצמח, בעצם לא משאיר לי שום פוקימון סופר אפקטיבי נגדו, חוץ מיוליוס עם הPoison Sting. הבעיה היא שיוליוס גם פגיע להתקפות מעופף. זה סיכון. אבל זה סיכון שאני צריך לקחת.
"קיריל, תחזרי!" אני צועק, מחזיר את קיריל לפוכדור. "בוא נעשה את זה יוליוס". אני מטיל את הפוכדור של יוליוס. "השתמש בLEER!". אחרי שההגנות שלו נחלשות, אני מורה ליוליוס לתקוף עם Poison Sting.
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 26 פברואר 2019, 23:00

אלישע
ספוילרהצג
OG:
קצת אמונה בפוקימונים גם אם הם קטנים זה לא אומר שהם חלשים XD.
IG:
אתה צועד לכיוון נידול מרים אותה ואומר לה שהיא עשתה עבודה טובה ומגיעה לה מנוחה והיא פותח את העניים ומלקקת את ידיך בעודך משיב אותה לכדור שלה.
"במי לבחור במי לבחור" אתה שואל בעודך מתופף על חגורת הפוכדורים שלך ובכדי למנוע תגובה של היריב אתה מזנק לכיוון הופיף שאינו מנסה לחמוק.
ברגע שתפסת אחיזה עיניו של הופיף החלו לזהור והוא נשאר באוויר ללא קושי ומייד לאחר מכן הוא התחיל לשאוב ממך אנרגיה מייד בקצב מהיר מה שגרם לך לאבד את האחיזה וליפול לרצפה ניצלת במהרה את הטווח היחסית קרוב שעוד היה בניכם בזמן הנפילה ושלחת עליו קרן בלבול בעוד שההילה שלך הצליחה בקושי להיות בטווח מספיק לליקוק אחד.
הופיף התחיל להסתובב באוויר מה שנתן לך זמן להגיד
"אני מניח שאני בוחר בעצמי".
"בחירה לא רעה!" איתן אמר לך בהתלהבות יתר "אבל הופיף שלי קשוח, בזמן האימונים הקצר שלנו ראיתי בו הרבה פוטנציאל הוא יהיה קשוח גם מטווח קרוב וגם מטווח רחוק." הוא אמר לך והניף את ידו למעלה.
עיניו של הופיף מייד זהרו בשנית והועפת בחוזקה אחורנית.
דראגו
ספוילרהצג
חשבת אם לנסות משהו שכבר בדקת או משהו חדש והחלטת לנסות משהו חדש ואמרת לדאש להישתמש בנהמה ובתגובה היא צהלה בחוזקה מצוף לא היה נראה מאוים ובעט בשנית ברגלייה של דאש אם כי היה נראה כי הבעיטה הייתה חלשה משמעותית מהבעיטה הראשונה שלו.
"אז אתה משתמש בפוניטה שלך בשביל להחליש את מצוף לקראת הקרב האמיתי עם ראלט הא... לצערך יש לי דרכים לעקוף את זה!" הוא אמר ברצינות ומצוף החל לאגור אנרגיה מסביבו ומייד לאחר מכן זינק אל דאש עם קרטה צוף דאש באופן אינטואיטיבי זינקה אחורה מה שהוביל אותה לחבלים שהחזירו אותה אל מצוף וההתקפה שלו שגם הפעם לא הייתה נראת חזקה במיוחד.
מצוף החל לאגור אנרגיה פעם נוספת ודאש הייתה נראת מבולבלת וחיכתה להוראות שלך.
נאב
ספוילרהצג
בעקבות השילוב סוגים הבעייתי של הופיף החלטת להחזיר את קירל ובמקום זאת להילחם בעזרת יוליוס.
בוא נעשה את זה יוליוס". אתה אומר ומטיל את הפוכדור של יוליוס. "השתמש בלייר ומייד לאחר מכן בפויזן סינג!" אתה מורה ויוליוס הנרגש והגאה ממהר לעשות את שניהם ואף לפגוע בקלילות בהופיף שמנסה לחמוק בעזרת התרונו האוויר כתוצאה מהאימון שלו עם קירל.
למרות שהופיף נפגע די קשה איתן נראה רגוע לחלוטין והסיבה מתבררת לך מייד גופו של הופיף הוקף באנרגיה ירוקה שנראה שריפאה אותו לגמרי ומייד לאחר מכן עינייו זהרו באור כחול ויוליוס הועף אחורה ונראה די ניזוק
"הופיף הזה הוא בעל פוטנציאל גדול תפסתי אותו אחרי שראיתי שיש לו התקפה שהוא יכול לדעת רק ע"י רבייה, מה שהופך את הופיף שלי כסכנה מכל טווח." איתן אמר בגאווה שגבלה בשחצנות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 27 פברואר 2019, 00:29

ספוילרהצג
Out
נראה לי שקצת לא הבנת את המהלך, הקרן בילבול נורת מהיד האוחזת ברגע האחיזה, בנוסף תפסתי אותו בפלופלרים, אז איך הוא מצליח להישאר באוויר? זה כמו לתפוס לציפור את הכנף ולמנוע ממנה לזוז, היא לא תוכל להמשיך לעוף.
והצלחתי או לא הצלחתי ללקק אותה? אני מזכיר שעשב רגיש לרעל וליק זה רעל.
In
אני עף מהרוח ואז ממשיך לעוף הודות לריחוף שלי שמאפשר לי לרכוב על התנופה, אני משחרר שתי קרני בילבול לפני שאני נעלם בסבך העצים.
לרגע דממה מרעידה את הזירה ואז נשמע "קרק!" חזק של משהו נשבר, הצללים חוזרת על עצמו עוד חמישה פעמים מרחבי היער ואז מפסיק.
שלושה קרניים נורות לעבר הפוקימון מבין סבך העצים ממרחקים שונים בעודי משתמש בשילוב הריצוף עם הזינוק שלח בשביל לנוע במהירות, אחרי שלושת הקרניים מתברר מקור צלילי השבירה כאשר ענף גדול וחזק עף לעבר הפוקימון כמו חנית, כאשר הענף פוגע מתברר שהשארתי שם מזכרת בצורת הרוק שלי לאחר מצצתי את הראש שניות אחדות לפני שזרקתי אותו בשביל להעניק לו את אפקט השיתוק של הליק.
אני נראה לרגע בין הענפים כשאני עובר בתוך נסבך, החולצה שלי הורדה ונקשרה בשביל ליצור ריתמה על הגב שלי, בריתמה ממתינים 5 ענפים גדולים וישרים (פחות או יותר) לשמש גם הם כחניתות הטלה, בעודי נעלם בתוך סבך הענפים לכיוון שהם ראו אותי נע עד עכשיו (הקפתי אותו בטבעת כנגד כיוון השעון) אני משנה כיוון בדממה ומתחיל להתקדם עם כיוון השעון.

א.ש.
שלח תגובה