עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

פוקימון המוטציה המאיימת על העולם (חופשיטה)[3/3]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

פוקימון המוטציה המאיימת על העולם (חופשיטה)[0/3]

שליחה על ידי tkhag1 » 07 ינואר 2019, 18:33

נהוג לעבור על דף הדמות ולתת הערות בשביל תיקונים... אין שם שום בעיה?
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 07 ינואר 2019, 18:51

הדף נראה לי בסדר גמור.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 07 ינואר 2019, 19:34

עד מתי ההרשמה?
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 07 ינואר 2019, 19:44

עד יום שישי
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 07 ינואר 2019, 19:46

אם לא ירשמו שלושה אנשים אתה תסגור או תמשיך בכל מקרה?
א.ש.
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 07 ינואר 2019, 19:52

אני ימשיך בתקווה שירשמו עוד אבל כבר נראה מה יקרה יש עדיין זמן להרשמה.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 31

שליחה על ידי אביעד » 07 ינואר 2019, 21:57

זמן הרשמה של שבוע זה זמן קצר מאוד...
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 07 ינואר 2019, 22:07

אביעד כתב:
07 ינואר 2019, 21:57
זמן הרשמה של שבוע זה זמן קצר מאוד...
אני lagit מופתע מזה שבוע לדעתי זה די הרבה בשביל לכתוב כמה פסקאות של רקע ובתאכלס כל השאר זה עניין של כמה דקות אם ממש יש צורך ויהיה עוד בקשה להארכה זה אפשרי לחכות עם זה עוד.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 31

שליחה על ידי אביעד » 08 ינואר 2019, 01:17

א. יש כאלה שמשקיעים בדמויות שלהם.
ב. לא לכולם יש זמן פנוי בדיוק בשבוע שאתה מחליט לפתוח משחק.

בנוסף, אין צורך לצטט אותי אם אתה מגיב לי בהודעה הבאה, כולנו מבינים למי אתה מתכוון ולאיזה חלק מההודעה שלי אתה מתייחס.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 08 ינואר 2019, 01:49

עובד על זה
ספוילרהצג
שם: דראגו-דראגוניאן? מה שנוח לך...
שם במשחק: פטר פיין
גיל ומין: (18) (ז פאצירוסו
רקע:
תיאור: איך אתם נראים זכרו אתם חצי פוקימונים אז אפשר להשתגע עם זה.
אופי: אפשר ברמת תכונות או בכמה משפטים.
פוקימון פוניטה
פוקימונים: להשאיר ריק
חפצים:10 פוקדורים, 3 סנווצים ו3 שקיות אוכל לפוקימונים ,1000 פוקיבאקס וחכה ישנה.
הערות/הארות:
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 08 ינואר 2019, 18:56

אביעד
מבין את זה אבל אני לא דורש או רוצה השקעה מטורפת במיוחד כי אני לא רוצה היתבאסו עלי זה אומנם לא המשחק הראשון שלי אבל אני לא שחקתי כבר 4 שנים ולכן אני גם אומר שאני חלוד אז אם מישהו יכנס עם דף דמות של 4 עמודים אני מניח שהוא גם יצפה למשחק ברמה הזו ואני לא שם כרגע.
קצת בעייתי כי אני רוצה שלוש תגובות בשבוע ולדעתי הזמן לעשות את שניהם לא רחוק אחד מהשני בכל מקרה אמרתי אם יש צורך אני יכול להאריך את זמן ההרשמה.
אני פשוט התלהבתי שמצאתי את הכפתור 😅

dragonian
בהצלחה חצוי של פאציריסו מודה לא חשבתי שארה את זה סיקרנת.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 09 ינואר 2019, 22:57

דפד מעודכן

ספוילרהצג
שם: דראגו-דראגוניאן? מה שנוח לך...
שם במשחק: אירוויל סקוויסטון
גיל ומין: (18) (ז פאצירוסו
מראה: אירוויל כנראה לא נחשב חתיך. לפחות לא בעיני עצמו. הוא כבד גוף: לא בדיוק שמן ולא בדיוק שרירי- אבל כבד, רושם שמודגש מגובהו הלא מרשים בעליל. זוג שיניים קדמיות בולטות, ועל לחייו העגלגלות עיגולי פרווה צהובים שלעתים קרובות סומרות מחשמל. שיערו פרוע ודליל, כחול ומשתלב עם אוזניים פרוותיות חדות, ויש לו גם זנב פאצירוסו מרשים (ולחלוטין לא פרקטי לבן אנוש בחיי יום יום, מלבד כמובן היכולת לשלוח חשמל).
לבוש באוברול ג'ינס מעל טי שירט לבן וכובע מצחיה משופשף.
רקע:
אירוויל נולד למשפחה מוצלחת למדי של רופא ועורכת דין. אפילו הלחיים החשמליות והזנב לא היו בעיה גדולה מדי מבחינתם. למעשה- ההפך. היה להם ציפיות.
אבל השליטה שלו כפעוט היתה רופפת למדי, וטנטרום אחד יכל לגרום לפסק חשמל בבית, או לשרוף מכשירים חשמליים. דברים התקלקלו סביבו ככה די הרבה, ולהוריו הפרפקציונסטים היה קשה לקבל את זה ודי ירדו עליו. אם להשוות לאחותו הגדולה סיירה, שהיתה לא רק נורמלית אלא מוצלחת בכל תחום- לימודי, חברתי וגם אומנותי הוא די היה... לא משהו.
זה לא עזר לתדמית עצמית ולבטחון שלו, מה שכמובן לא עזר בבית ספר. ילד שמנמן ממושקף ומגושם עם שיניים בולטות ולחיים צהובות שכל פעם שמישהו צועק גורם להפסקת חשמל בכיתה. במעין זרימה טבעית הוא התחבר לילדים "דחויים" אחרים שיותר התחברו לפעיליות כמו סרטים ומשחקי מחשב ובשלב מסוים משחקי תפקידים.
תיאור: איך אתם נראים זכרו אתם חצי פוקימונים אז אפשר להשתגע עם זה. אירוויל בסך הכול למד לקבל את מקומו בחיים, אבל נראה שהמגושמות שלו לקחה אותו מלהיות ממוצע מינוס למינוס מוחלט- פוקימון מחמד של משפחה של ידידה שלו שהיה דלוק עליה הפחיד אותו והוא חישמל אותו בטעות. הוא הסתגר מהאחרים, וכשחבר הכי טוב שלו, רוי ניסה לדבר איתו, הוא חישמל גם אותו מרוב לחץ- לא מזיק באופן בלתי הפיך, אבל זה היה כבר יותר מדי בשבילו הוא עזב את הבית ואת הבית ספר, עד שכמעט קפא למוות כשחוואי בשם סם סויר מצא אותו. סם גידל פוקימוני חווה- מאריפים, טאורוסים מבויתים ועוד. הוא לא התרגש מתאונות ובכל מקרה לא הסתמך יותר מדי על מכשירים, ונתן לאירוויל מקום ויעוד.
בהתחלה הורים שלו התנגדו, אבל אירוויל לראשונה הראה עמוד שדרה וסירב לעזוב את החווה.
הוא במיוחד התידד עם פוניטה שעזר לטפל בביצה שלה. הוא קרא לה דאש. סם היה לו לדמות אב שאביו שלו לא יכל לספק, ושאר העובדים בחווה, רובם ככולם היו אנשים שמסיבותיהם שלהם העדיפו עבודה פיזית קשה מאשר חיים חברתיים צפופים עם שאר האנשים בעיר. אירוויל למד לשלוט יותר בחשמל שלו, ואפילו עזר עם המעט מכשירי חשמל שכן היו בחווה.
לאחרונה סם אמר שאירוויל כבר גדול וצריך לראות את העולם. אירוויל לא היה בטוח. אבל סם הירשה לו לקחת את דאש, שעליה אהב לרכב. וכאן הוא השתכנע. אין לו שום ביטחון שיצא מזה משהו והוא מפוחד מאוד, אבל הוא סומך על השיפוט של סם ומאמין שדאש תהיה לצידו תמיד.
אופי: שקט, ביישן, עובד קשה וחרוץ גם אם לא הכי חד. יש לו גם בעיות הגיה כמו ש' שורקת שעוד יותר גורעת מהרושם שהוא יוצר. בדרך כלל מעדיף פוקימונים על אנשים- יותר קל לו להבין אותם, אם כי הוא לא יהסס להושיט עזרה למי שצריך. לא מאמין בעצמו, אבל זה לא עוצר בעדו מלנסות.
פוקימון: פוניטה בשם דאש.
פוקימונים: להשאיר ריק
חפצים:10 פוקדורים, 3 סנווצים ו3 שקיות אוכל לפוקימונים ,1000 פוקיבאקס וחכה ישנה.
הערות/הארות:
נערך לאחרונה על ידי dragonian ב 12 ינואר 2019, 18:50, נערך פעם 1 בסך הכל.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 10 ינואר 2019, 19:52

יש לי כמנ הארות בעיקר אסטטיות באמצע הרקע שלך יש את קטגוריית התיאור למרות שרשמת אותו מעל והמשכת את הרקע,ככה שזה נראה קצת מבלבל בנוסף תוריד בבקשה את הקטע שגרמת נזק לחבר הכי טוב שלך הכוח החשמלי שלך לא יהיה כל כך גבוהה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 10 ינואר 2019, 20:04

אגב צפיתי קצת בסדרה וראיתי פוקימוני רוח עוברים דרך קירות עץ ואבן... לפי מה שהבנתי בכל הדיונים מכת עץ אינה מכה מסוג עץ וכך לגבי סלע, הם כך רק כשזה מתקפת פוקימונים מסויימת.
אך דברים שהינם האנרגיה שלהם כמו אש וחשמל הכן מסוג האנרגיה המקורי
א.ש.
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 10 ינואר 2019, 20:23

אני יודע שזה כך באנימה אבל לצורך המשחק לא תוכל לעבור דרך קירות.
אגב אם כבר יוצא לי להגיב לך היכולת שלך של העל-מוחשי לא תתממש במשחק (נטו כי אני לא רואה איך אני מכניס משהו כזה למשחק).
מחר ההרשמה תגמר וביום שבת תצפו לתגובות התחלה.
שלח תגובה