דף 1 מתוך 29

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

נשלח: 16 דצמבר 2018, 21:54
על ידי The Traveler
סיפורינו מתחיל בליל אביב גשום במי-מצולות. ערב סגרירי שכזה מספק תירוץ מצויין לתושבי העיר התוססת לנהור בהמוניהם אל המסבאות והפונדקאים השונים, לחמם את ידיהם אל מול האח, ולחמם את נפשם עם ספל משקה. טברנה אחת שכזאת היא "הפורטל המפהק", מבנה אבן עם גג צפחה ומספר ארובות. הקומות העליונות בטברנה מכילות חדרי אורחים נוחים ויפים. רוב קומת הקרקע מספקת את הסלון של הטברנה, אשר במרכזו פעורה באר ברוחב עשרה מטרים. בעזרת מנגון של חבל וגלגלת, הרפתקנים יורדים לעיתים דרך הבאר אל המבוכים והמערות המסתרעות תחת הר מי-מצולות בחיפוש אחר אוצר ותהילה. פטרוני הפונדק מספרים כי דורנאן, בעל הטברנה והרפתקן לשעבר, ירד בעצמו דרך אותה באר לפני שנים ויצא עם הון רב שאפשר לו לבנות את הטברנה, אך דורנאן לא מדבר על עברו בדרך כלל.

כולכם הגעתם לכאן הערב, מחפשים מפלט מהסופה או שיחה מעניינת. רצה בכך הגורל, וחמישתכם מצאתם את עצמכם סביב אותו שולחן - חלקכם הכרתם בעבר בעקבות עבודות משותפות, אחרים הכרתם רק הלילה. השעות והשיחות חלפו, ואתם כעת נחים סביב שולחן העץ היציב המואר בנר זוהר, ועליו מפוזרות באי סדר צלחות עם שאריות מזון וספלים חצי-שתויים. קולותיהם של מהמרים צעקניים ופלוניים שתויים השרים שירים גסים כמעט ומשתיקים טרובדור צעיר המזייף מנגינות שלושה שולחנות מכם. בוני - בת אנוש בשנות הארבעים לחייה, שערה חום וגס ועיניה עייפות - המוזגת בפונדק, מתקרבת עם מגש ומגישה לכם סיבוב נוסף של משקאות בחיוך.

OUT
ברוכים הבאים, שחקני היקרים! לפני שנתחיל, ארצה לברך את כולנו בברכת משחק מהנה ומוצלח.
אשמח שבתגובתכם הראשונה תתארו את דמותכם, איך היא נראית, ומה היא עושה או אומרת כרגע.

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

נשלח: 16 דצמבר 2018, 21:59
על ידי tkhag1
out
לא עדיף להמתין עד שנגיש את הדמויות?

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

נשלח: 16 דצמבר 2018, 22:10
על ידי The Traveler
כולם הגישו את הרקעים, אז בזמן שאני מחכה לאחרונים שיגישו דפד (רק אתה והעוג הברברי עוד לא הגשתם אם אני זוכרת נכון) אפשר להתחיל לשחק

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

נשלח: 17 דצמבר 2018, 17:21
על ידי ג'וני
הולבר, אדם גבוה הלבוש בבגדים יקרים, שומר על מעט מרחק בינו ובין השולחן המלוכלך. עם זאת, חיוכו מגיע אל עיניו הירוקות כשהוא מודה למוזגת על השיכר שהביאה ואומר "את יכולה לרשום את הסיבוב הזה על חשבוני."
הוא שולח את ידו, עליה אפשר לראות טבעת חותם, לעבר אחת מכוסות השיכר, מרים אותה ואומר "להרפתקאות שעברנו ולהרפתקאות שנעבור." לפני שהוא לוקח לגימה עמוקה כשהוא נזהר שלא ללכלך את זקנו השחור המסודר כזקן צרפתי מטופח.

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

נשלח: 17 דצמבר 2018, 17:37
על ידי liorgonen3
האלף זהוב השיער יושב לצד השולחן, לובש מעיל קל בעל תפסן כסוף בצורת נבל. הוא בדיוק מסיים ללגום כוס של שייכר. הוא מהנהן בשקט לאדם. בעודו מוצא דרך נוחה יותר לשבת, חרב הסייף והקשת שלו לא נראים כל כך תואמים לבגדי המג שהוא לובש מתחת למעיל.

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

נשלח: 17 דצמבר 2018, 18:34
על ידי פדי.
וגה (Vega), אלף בעל שיער צהבהב, ארוך וקשי, ישב באי נוחות ליד השולחן. משהו בצורת ישיבתו נראה מגושם, שגוי, כאילו זאת אחת מהפעמים הראשונות שבה הוא יושב על כיסא. מבנה גופו היה דק, שחיפי, עיניו ירוקות אך דלות. משהו בו נראה לא שייך, למרות שהיה קשה להצביע על הסיבה לכך.
הוא אמר, ספק לעצמו ספק לסובביו, "היה קשה להגיע לכאן", בקול חלש, עייף וגבוהה יחסית לגבר שלקראת סוף המשפט התחיל להישבר.

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

נשלח: 18 דצמבר 2018, 11:03
על ידי העוג הברברי
אלף נוסף יושב מסביב לשולחן, אך המראה שלו שונה בתכלית משני האחרים. לא אלגנטיות משודרת מצורת הישיבה שלו ומהמראה שלו, אלא להיפך- פראיות. השיער שלו ארוך ונראה בצבע השלכת, והעיניים שלו נראות כעלים ירוקים בתוך היער. בעיניים שלו הוא סורק לא רק את היושבים האחרים לשולחן, אלא גם את הפונדק, יושביו והמלצרית המביאה לו את המזון. באמתחתו, ניתן לראות נדן בעל נשק.

אבל המאפיין הברור ביותר על האלף הוא כתובת קעקע על צווארו. קעקוע של נץ, אך שראשו ערוף לחלוטין, נראה כאילו מישהו חיסל אותו באבחת סכין. הקעקוע נראה מיוחד ושונה, כאילו נעשה בטכניקות ששונות מהטכניקות המקובלות לקעקועים. אתם מזהים זאת מהסיפורים, זהו קעקוע ששייך לשבט של אלפי פרא- אלפים נדירים ובודדים החיים על קצוות הציוויליזציה ודוחים את החברה. למרות שהביגוד והנשק שלו נראים לגמרי תואמים לחברה המתורבתת, האלף עצמו בבירור לא מגיעה מתוכה.

הוא לוקח את השיכר ומתנתק מהסריקה שלו, מתמקד בכוס, ואז לוקח לגימה גדולה, אפילו מעט גדולה מידי. כאשר הוא מוריד את הכוס הוא מנקה את שפם הבועות שנוצר מעל פיו. "דרכים רבות נפגשות במי מצולות" הוא אומר, "והרפתקאות רבות מתחילות בה, כך סופר לי" הוא מוסיף, שמועה ששמע בעבר שהובילה אותו אל העיר.

OUT
דף דמות הוספתי בהודעה עם הרקע שלי בעץ ההרשמה, כאן.

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

נשלח: 18 דצמבר 2018, 20:52
על ידי The Traveler
OUT
מפאת עומס מצידו, נתחיל את המשחק בלי tkahg1, והוא יצטרף בקרוב.
IN
בעוד אתם משוחחים, צעקה פתאומית מאפילה את כל הרעשים האחרים בחדר - "חתיכת חזירה מלוכלכת! נהנית להרוג את החברים שלי, אה?" גבר צעיר, שראשו המגולח מכוסה בקעקוע שצורתו עין גדולה, מכה באכזריות חצי-אורקית גבוהה בעלת עור אפרפר ושיער שחור קצר. ארבעה גברים אחרים בעלי קעקועים דומים עומדים מאחוריו, מוכנים להצטרף לקטטה. חצי האורקית יורקת מעט דם, פורקת את אצבעותיה, נוהמת בחוזקה, וקופצת על הבחור המקועקע - אך לפני שאתם רואים אם נשפך דם, קהל של צופים מתחיל להתגודד מסביב לקרב וחוסם את שדה הראייה שלכם.
מה אתם עושים?

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

נשלח: 18 דצמבר 2018, 21:07
על ידי העוג הברברי
IN
האלף קם, הוא נראה מעט לא יציב, מנגב את שאריות השיכר מפיו. "אה! הכאוס העירוני, אנחנו נפגשים שוב" הוא אומר לעצמו. אאוליס לא היה אלף אלים, והוא בהחלט לא קיבל את הנימוסים הללו מהבית שלו. אבל העיר זה הבית החדש שלו, ועליו לקבל זאת, והוא למד שלפעמים הטעם של דם בפה לאחר קטטת בר גרועה עדיף מהטעם המר של חמרמורת בבוקר לאחר שתייה יתר על המידה. את שני הדברים הוא שנא... אבל הוא לא נתן לזה לעצור אותו.

הוא ניסה למצוא בזריזות דרך לעבור, להיכנס פנימה, אל תוך הקטטה, או למצוא דרך לעקוף אותה מבלי למשוך את מירב תשומת הלב. מהניסיון שלו בערים, בקרוב כול הבר יהיה מעורב בקטטה הזו, אז אין לו סיבה לחשוב שהוא יישאר בחוץ- זה יגיע אליו, כול שהוא צריך זה לחכות רגע קצרצר ולא מורגש.

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

נשלח: 18 דצמבר 2018, 22:27
על ידי liorgonen3
טאלין מביט בחוסר רצון במצב. זו לא הבעייה שלו, ועדיף לו להתחרק ממנה ככל הניתן. אבל הוא כן מנסה לברר מה פירוש הקעקוע. ואם הוא ראה אותו כבר בעיר.
META
לא בטוח אם זה מאגי או דת (או אף אחד מהם) אבל יש לי את אותו תוסף לשניהם. אז
liorgonen3 גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 17:
12


OUT
שה"מ
ספוילרהצג
עקרונית בגלל שאני יודע את הלחש "מציאת יציר סוד" אנחנו מניחים שאני מתחיל אם אחד או שאני צריך לבצע את הטקס/לחש אחר כך?

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

נשלח: 19 דצמבר 2018, 18:18
על ידי The Traveler
OUT
ליאור
ספוילרהצג
אתה מתחיל עם אחד, מוזמן לבחור את צורת החיה שלו
זה למעשה יהיה גלגול היסטוריה, כך שהתוצאה הסופית היא 15.
אתה נזכר בפרטים הבאים:
ספוילרהצג
ההרפרים הזהירו אותך לגבי אנשים עם קעקוע של עין. הם כנראה חברים ב"גילדת הקזאנאת'אר", כנופיית פשע מוסכנת בעיר, אבל אתה לא מצליח להזכר בפרטים נוספים בזה הרגע.
IN
אאוליס - אתה נדחף בין האנשים, מגיע אל קדמת הקהל. בן האנוש שוכב על הרצפה, חסר הכרה ודם זולג מאפו, אך שלושת חבריו מתנפלים כעת על חצי האורקית, מנסים להפיל אותה לרצפה.

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

נשלח: 19 דצמבר 2018, 18:34
על ידי liorgonen3
טאלין צועד הצידה, מנסה שלא להיראות בחברה. הוא מתקרב לחלון לצידו, ולוחש בשקט . נותן לקסם לבקוע, ולרעש פרסות סוסים להישמע מבחוץ.
META
מטיל אשליה פחותה כדי ליצור רעש המולת סוסים מחוץ לפונדק. אם יש איזה קול של כוחות משטרה שמגיעים (מעין מקביל לסירנה) משתמש ברעש הזה.

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

נשלח: 19 דצמבר 2018, 19:01
על ידי The Traveler
META
גלגל לי בדיקת תרמית כללית, בבקשה, כדי לראות כמה הרעש שאתה יוצר יכול להשפיע על המתאבקים.

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

נשלח: 19 דצמבר 2018, 19:15
על ידי liorgonen3
OUT
הרעיון זה שבגלל הלחש לא אצטרך להשתמש בכריזמה הנוראית שלי... לא חושב שיש קשר גם בין היכולת שלי לשקר לבין ליצור רעש אמין בקסם.
META- בכל מקרה
liorgonen3 גלגל 1d20-1 וקיבל תוצאה סופית של 9:
10

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

נשלח: 19 דצמבר 2018, 19:31
על ידי The Traveler
נכון, אבל הבדיקה נועדה לראות כמה אתה מצליח לעצב את הלחש ככה שישמע אמיתי ומאיים מבעד לרעשים האחרים. יכול להיות שבדיקת אינטליגנציה הייתה יותר מתאימה, אבל הד"ק לא גבוהה במיוחד בכל מקרה
IN
ההמולה מתחילה לדעוך מעט כשקולות הסוסים מתחילים להשמע מבחוץ. הקהל מתחיל להתפזר מעט בחשש, אך המתאבקים עדיין נלחמים ולא נותנים תשומת לב רבה למתרחש.