ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 21 אוגוסט 2019, 01:27

OUT
משימות זה אחלה. בייחוד בארגון המשפחתי של הולבר. מוסיף חיים למשפחה והזדמנות לפיתוח.

הולבר
ספוילרהצג
הולבר שוקל את האפשרויות מצד אחד הוא יכול לדעת מי זומן, אבל הזימון כנראה יוכל לזהות את נאגה ומצד שני הוא יוכל לנסות את האנשים. לאחר היסוס של רגע או שתיים הוא מחליט שפחות חשוב לו את מי הם מזמנים ויותר חשוב לי לדעת מי האנשים. לכן, הוא מורה לנאגה לצאת מהחדר ולהמתין ליד היציאה. אם היא תוכל להאזין מה טוב, אבל גם אם לא האנשים מתישהו יצטרכו לצאת מהחדר ואם הוא ייקח דוגמה מבני הזוג, אולי אז הברדסים לא יכסו את פניהם.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 21 אוגוסט 2019, 02:21

אאוט:
אני ממש נהנה מזה
אוכל חינם
ספוילרהצג
"אתה לא מזהה את זה?' מנופף בטבעת השבורה מול פניו ביאוש
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 21 אוגוסט 2019, 08:26

Out
אני מאוד נהנה מהמשימות האישיות שלי, ואני חושב שזה כן מוסיף עניין לדמות שלי. אז אני אשמח אם תשאירי את הדברים האלו גם בדרגות מאוחרות יותר.
צעק את תפילתך עכשיו, בן תמותה
רק הישאר במקומך כשתעלה העלטה
קפא ואל תזוז אל מול החשכה
כי אני הוא שעומד, מגן על גג ביתך
אני הוא השומר האחרון מאפלה
זו המטרה שנבניתי בשבילה
(גרגויל)
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 22 אוגוסט 2019, 19:40

OUT
אני אהיה בדעת הנגד לכול הקבוצה. לא יודע, כרגע אני אוהב הרבה יותר את האינטרקציות של אאוליס מאשר את הרפתקאות הצד שלו, וכפי שניתן לראות- אין לי הרבה דברים לעשות לבד. כרגע לדוגמה, אני מחכה יותר שהעלילה הראשית תתקדם או שנקדם אותה, מאשר לאיזו משימת צד שתקרב.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
The Traveler
תשובות: 1

שליחה על ידי The Traveler » 25 אוגוסט 2019, 15:00

OUT
אם כך אנחנו בבעיה. אני לא יכולה לתת לכולם חוץ מלהעוג משימות צד. יש למישהו הצעות למה אפשר לעשות בנושא? העוג, יש משהו ספציפי שאתה חושב שכן היית יכול להנות ממנו במשימות האישיות של אאוליס?

IN

טאלין
ספוילרהצג
"דרך אגב, טאלין..." סאנקה עוצרת אותך במפתן הדלת. "ינשוף? באמת? לא יכולת לבחור יציר סוד יותר מעניין - עיט, או אולי איזו ציפור שיר אקזוטית?" היא מחייכת. "אתה מזכיר לי את המורים המשעממים ממית' דראנור..."
הולבר
ספוילרהצג
נאגה רצה במעלה המדרגות ומסתתרת על יד היציאה. היא לא מצליחה לשמוע דברים רבים מעבר למלמולים מהחדר למטה.
עוברות עשר דקות. עשרים. חצי שעה. אתה מתחיל לחשוד שתאלץ להשאר שם כל הלילה, אך לפתע נאגה שומעת תזוזה. האנשים מתחילים לעלות חזרה מהמרתף, מדברים בינם ובין עצמם בלחישות, הקאסאלאנטרים לא ביניהם. הם עדיין לובשים את הברדסים שלהם, כך שנאגה לא מצליחה לזהות פנים - אך היא רואה שהם מתקדמים לעבר דלת היציאה - בקרוב הם יצאו מהבית לכיוונו של הולבר.
אוכל חינם
ספוילרהצג
המנקה מרים את ראשו אליך שוב, באיטיות. "בוודאי שאני מזהה. גם לי יש כזאת. רואה?" הוא אומר בקול נמוך ועייף, ואז מרים את ידו הימנית. על אחת מאצבעותיו אתה רואה טבעת של לב הקי-רין, שלמה לגמרי, אם כי מעט חלודה.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 אוגוסט 2019, 18:41

טאלין
ספוילרהצג
"זה עובד" הוא אומר בחצי חיוך, "רוב האנשים לא עוצרים לתהות האם הינשוף הזה הוא לא יוצר טבעי, עד החבר העצבני שלך בחיים לא ירו חצים על היציר שלי, ועכשיו אני צריך לכבול אותו מחדש. לשמחתי יש לי כסף שגנבתי מהחברה של קזנתא'אר." הוא מוסיף ומושך כתפיים
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 25 אוגוסט 2019, 23:00

אוכל חינם
ספוילרהצג
פיו של אוכל חינם נפער. 'בשם שארס! ריפארוואקה!" ומקשקש בטבאקסית נרגשת
"אז אתה בטח מכיר את ההורים שלי! לחש שנהב ורך טופר! נכון? וגם את ההורים של טאינה! מי אתה?!'
אאוט: הצעה קצת מוזרה, אבל אולי מישהו יחבב.
אולי אפשר להשתמש בפונדק לרולפליי שקשור לעלילה הגדולה בצורה רופפת. אורחים מעניינים, או מצבים שצריך לתפעל
סוג של סלייס אוף לייף? קצת מוזר אבל אולי יכול לעבוד. רק מציע
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 26 אוגוסט 2019, 18:21

אוכל חינם
ספוילרהצג
אתה שם לב שעיניו של חצי האורק נפערות כשאתה מזכיר את שמותיהם של הוריך, כאילו הוא נזכר במשהו, אך בכל זאת הוא אומר, "אולי אני מכיר... אולי לא. מי אני? אני... אני סתם." הוא מושך בכתפיו, נאנח וממשיך לנקות. הוא נראה כלכך מבוגר... וכל כך עייף.
אתה שם לב שחצי אורקית אחרת, בבגדי כוהנת, מסמלת לך להתקרב אליה. היא לוחשת לך - "אנא, נערי, תקל עליו. הוא חולה, מאוד חולה. מסכן... מצאתי אותו ברחוב, גוסס וגווע ברעב - הוא לא זכר איך הוא הגיע לשם, או מיהו, או מי הוא מכיר, או מה העבר שלו. ריחמתי עליו כך כך, אז הבאתי אותו למקדש, שיעבוד בתור שרת. זה המעט שיכולתי לעשות."
OUT
אני אשמח לעשות את זה, ההרפתקה אפילו מציעה רעיונות לכמה 'היתקלויות' שקשורות למסבאה. אבל שוב, אלה יכולים להיות דברים שקשורים לעלילה הראשית, אך הם עדיין "משימות צד", וכרגע נראה שהעוג מעדיף להתמקד במשימה הראשית בלבד...
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 26 אוגוסט 2019, 18:50

Out
כן, אבל אם 4/5 אומרים שהם כן רוצים אין סיבה לא לעשות כי רק אחד לא רוצה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 26 אוגוסט 2019, 19:10

OUT
ברור לי, אבל אני גם לא יכולה להכריח את העוג לעשות אותן, וגם לא לגרום לו לחכות ולא לעשות כלום בזמן שכולם עושים דברים אישיים. לכן אני שואלת אם למישהו יש רעיון שיעבוד עבור כולם.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 26 אוגוסט 2019, 19:13

אאוט:
המממ...איך שאני מבין את הקמפיין הזה, זה לא קמפיין של מסע לצוד איזה דרקון ערפד בהרי החושך היחסי.
זה על אינטרקציה עם העיר והכוחות הפועלים בה.
ואני גם חושב שזה יעזור לנו קצת להתגבש כחבורה.

אוכל חינם
ספוילרהצג
עיניו דומעות. "...אבל הוא המפתח לגלות מה קרה להורים שלי!' הוא מליט את פניו, חושק את שיניו.
'...אני מצטער. זאת.. לא דרכה של שארס." הוא כופה את עצמו חיוך.
"אני לא אכפה עליו להיזכר. אבל הייתי רוצה להתידד איתו. אם הוא חבר של הוריי, הוא חייב להיות איש טוב. והוא פגוע... השמחה של שארס תרפא אותו.' אומר באמונה.

אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 26 אוגוסט 2019, 19:36

Out
אני מנסה לחשוב על משהו, אבל כרגע הפתרון של לבטל את זה לא בדיוק "צודק"

כך או כך זה משהו שעוג צריך גם לקחת חלק בדיון שלו.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 26 אוגוסט 2019, 21:55

הולבר
ספוילרהצג
הולבר מורה לנאגה לעקוב אחריהם כשהוא בעצמו מחפש מיקום טוב שבו הם לא יראו אותו, אך הוא יוכל לראות אותם עוברים תחת חלון מואר או אמצעי תאורה אחר. במקרה הגרוע הוא תמיד יוכל להיעזר בעיניים של נאגה כשכולם יהיו בחוץ.
OUT:
השאלה היא מה העוג מחפש ומה מתאי לדמות שלו לעשות לבד. אני יכול להציע שמדי פעם הוא יצטרף אליי או אל מישהו מהאחרים כשאנחנו עושים משהו שיותר קשור למשימה ופחות לחיים הפרטיים של הדמות, אבל אין לי מושג אם זה יעניין אותו.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 26 אוגוסט 2019, 22:09

OUT
אותי, כשחקן, פחות מעניין הארגון שלי. בנוסף, אין לי שום דבר שמושך אותי לחקור בעיר כרגע. זה לא שהעלילה הראשית היא המשיכה העיקרית שלי, אלא שאני מעדיף את הדמות שלי כאשר היא עם שאר הקבוצה או אפילו עם מישהו מהקבוצה מאשר לבד- כי הרבה מהקונספט של הדמות הוא גם בניגוד בינה לבין שאר הדמויות ה"מתורבתות".

גם יש לציין שכאילו, לאאוליס אין כאלו דברים מעניינים לעשות לבד. הוא מרוויח כסף, הוא חי, הוא לא באמת מחפש אחרי תהילה, אוצר עתיק, אין לו קשר מיוחד אל איזו משפחה או דמות מסוימת בעיר, אפילו הפונדק והארגון שלו שניהם דברים שהוא לא מחויב אליהם בצורה ממש מטורפת (אאוליס התנגד, גם אם אני כשחקן אהבתי את הרעיון, להקים את הפונדק).

ואולי אפשר למצוא איך לשנות את זה. מבחינתי אני רואה 2 אפשרויות- או שמידי פעם אני אתלווה לאנשים במשימות שלהם, כמו שאמרתי, אפילו לשחק עם עוד אדם אחד זה סבבה מבחינתי כי אאוליס לא ממצה את עצמו לבד. או, אפשרות שנייה, שנמצא כן איך לקשור את אאוליס למשהו שימשוך אותו אל משימות צד. זה אולי ידרוש לשנות משהו בדמות, כי גם כשאאוליס יכול להיקשר לדברים הוא נוטה להשתחרר מהם במהירות ("אני חייב לך? טוב אני אעשה בשבילך משהו מהיר/אשלם לך כסף וזה נסגר")
אאוליסהצג
OUT
אני אפתח גם איזו פעולה כדי שגם אני אריץ משהו.

IN
אחוזת אבן גולגולת אולי שופצה, אבל זה לא אומר שכול החפצים העתיקים פונו משם. סיף יכול להיות רק רוח רפאים אחת מתוך הרבות שחיות באחוזת אבן גולגולת, ולכן רוב החפצים שנמצאו בעליית הגג של האחוזה נשמרו בחדר צידי וקטן. אאוליס מצא את עצמו שם במרדף אחר הגור השובב של הרה, בזמן שהזאבה השחורה לקחה לעצמה את שנת הצהריים שלה. ואאוליס, יצור שלא זקוק לשינה כמו הזאבה, החליט לחפש דברים מעניינים בין החפצים.

META
אם צריך-
תבונה (חקירה): 11+0=11.
חכמה (תפיסה): 8+5=13.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 26 אוגוסט 2019, 23:37

אאוט:
התקלויות פונדק יוכלו אןלי לספק את זה.
ואם זה עוזר, אז אוכל מוות יכול להסתבך עם מישהו ואיכשהו לגרור את אאוליס
אבא סטאלין
שלח תגובה