הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 13 אוגוסט 2019, 18:20

"ובכן... מישהו יכול להעריך כמה יעלה פסנתר? לדאוג למוזיקה בפונדק זו השקעה טובה."
וירדו ואאוליס
ספוילר
הצג
"תודה על העזרה, אאוליס." הוא אומר אחרי שקרדיק יוצא מהמסבאה "אבל תשתדל לא לאיים על הלקוחות שלנו בתקיפת זאב בבקשה, הפונדק הזה הוא מקור הכנסה טוב- ואנחנו לא רוצים להבריח מכאן לקוחות."
Traveler
ספוילר
הצג
out
שמתי לב שלא ביקשת ממני לגלגל גלגול "כלי מבשל בירה". את שכחת או שגלגלת במקומי?
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 13 אוגוסט 2019, 21:39

אוכל חינם
ספוילר
הצג
אוכל חינם נאנח. הוא מתחיל קצת לבלגן. להזיז ספרים, ללחוץ על לבנים בקיר, מרצפות ברצפה. מחפש משהו כמו מעבר סודי או *משהו*

מטה
תפיסה(?)
dragonian גלגל 1d20+4 וקיבל תוצאה סופית של 12:
8

"פסנתר יהיה כיף! אבל...' מחייך במבוכה. 'אתם כל הזמן קוראים לי גנב, אבל האמת שאין לי ציוד פריצה..'
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 13 אוגוסט 2019, 23:52

הולבר
ספוילר
הצג
הולבר חושב לנאגה להשקיף מבחוץ ולחפש את בני הזוג כדי לראות מה הם עושים, אך לפני זה, שתעשה סיור מקיף סביב הבית כדי לראות אם אחד החלונות פתוח והיא תוכל להשקיף דרכו.
בזמן שהיא עושה את הבדיקה הולבר מתקרב גם הוא אל בית האחוזה, גם כד לגבות את נאגה במידת הצורך וגם כדי שיוכל לראות דרך עיניה במידת הצורך.
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 15 אוגוסט 2019, 18:41

"למען האמת לכלי פריצה יכולים להיות הרבה שימוש למקרה שנצטרך להכנס למקום אסור, ולמעשה. גם אני למדתי להשתמש בכלים דומים ב... ילדות שלי. אתה תרצה לחלוק במחיר ושהכלים יהיו שייכים לשנינו?" שואל וירדו את אוכל חינם
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 15 אוגוסט 2019, 19:36

"אני בכל מקרה לא חזק בקטע של "שלי שלי שלי שלך שלך שלך. אז ברור. קצת מביך אותי לקנות במקום לקחת.. אבל אני לא רוצה לגרום לכם בעיות'
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 15 אוגוסט 2019, 21:56

"בכל מקרה עדיף שלא ימצאו אצלי כלי גנבים. כרגע המשמר שם עלי עין. אבל אני לא מכיר מקום שימכור לנו כלי גנב, לפחות לא אחד ששיך לחלוטין לכנופיה גדולה ומסוכנת."
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 15 אוגוסט 2019, 23:20

'אה!" אוזניו מזדקפות בעודו מחייך. 'בכל מקרה לקנות כלי גנב... מרגיש.. לא מכובד. נגנוב אותם! אבל, עדיין.. מה נעשה עם הכסף?" תוהה
'אפשר לקשט את המקום אולי. להוסיף צבע ןסגנון'
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 15 אוגוסט 2019, 23:37

"כרגע יש לנו את החוב לאבא של הולבר. ואם אנחנו עומדים להשקיע בפסנתר- כדאי שנתחיל עכשיו, כלי נגינה בסדר גודל כזה הוא לא זול. ובנוגע לכלי הגנב, היות והמשמר החליט שהוא שם עלי את העין היחידה שנשארה לו, כדאי לי לא לעבור על החוק יותר מידי בזמן הקרוב. אז אם אתה תרצה לגנוב משהו אני לא אוכל לעזור לך בהרבה."
Out
מה בערך אמור להיות המחיר של פסנתר?
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 אוגוסט 2019, 23:47

"בואו נתמקד בלהחזיר את החוב" אומר טאלין, לא מתייחס במודע לדיבור על כלי הגנב, הוא לא רוצה חלק בזה, והוא לא מתכוון לקחת חלק בזה. "אחרי זה נוכל להתחיל לקחת סיכון בהשקעות כאלה ואחרות." הוא מוסיף
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 16 אוגוסט 2019, 02:13

אוכל חינם נאנח. "להחזיר חובות זה משעמם.'
זנבו נע מצד לצד במחשבה. "וירדו.. אבל אתה *יודע* כמה דברים. נכון? תוכל להכווין אותי איפה... כלי גנב...' פוזל לעבר טאלין. "עשויים להימצא?'
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 16 אוגוסט 2019, 10:14

"ובכן... אני מכיר מקום קטן ברובע העני, מוסווה כחנות כלי עבודה. והמוכר שלו ימכור לך את המברגים, הפצירות והמסורים המתאימים אם תשלם לו מספיק. אבל לגנוב משם דברים לא יהיה קל, היות והמקום שייך לכנופיה קטנה ששולטת שם בשם הסכין השחור."
הם... אולי דווקא, אם אני אתפוס את המוכר הזה. הוא יכול לתת לי מידע, שלא לדבר על העובדה שאני אוכל להוריד לסכין השחור את אספקת כלי הפריצה שלהם, זה יהיה מעולה.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 16 אוגוסט 2019, 10:24

"אה." כמעט מאוכזב.
"אני מניח שעדיף שאקנה ולא אסבך אותנו...'
וירדו אולי יבין, את.. הראיה בגניבה ספורט שיש בו כבוד מסוג שלוחמים מחוספסים יתקשו להבין
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 אוגוסט 2019, 11:11

"זו הסיבה שאתה לא אחראי על הכסף שלנו." עונה טאלין לאוכל חינם על ה"שעמום", "כל עוד המקום מרוויח אנחנו יכולים לנשום, אבל מה יקרה אם נתחיל להפסיד כסף? נצטרך לשלם גם על המקום וגם להחזיר את ההלוואה, אני חושב שהעדפה הראשנה שלו צריכה להיות "חופשיים" מהעול של החובות, לפני שימשהו יכנס לפה ויתחיל למשכן לנו רכוש."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 16 אוגוסט 2019, 20:08

גרגויל כתב:
13 אוגוסט 2019, 18:20
וירדו ואאוליס
ספוילר
הצג
"תודה על העזרה, אאוליס." הוא אומר אחרי שקרדיק יוצא מהמסבאה "אבל תשתדל לא לאיים על הלקוחות שלנו בתקיפת זאב בבקשה, הפונדק הזה הוא מקור הכנסה טוב- ואנחנו לא רוצים להבריח מכאן לקוחות."
אאוליס ווירדו
הצג
IN
"אז בפעם הבאה אל תביא את הבעיות שלך לכאן, או שתפתור אותן במקום. יש לך שרירים וכול כלי בשביל לפתור את הבעיות האלו בחוץ" אומר אאוליס ומבלי להמתין לתשובה פשוט יוצא משם.
IN
"אנחנו לא צריכים לעשות שום דבר מזה" אומר אאוליס, מניד בראשו "דרקוני זהב גורמים לשוכני עיר לעשות דברים, כמו שכרגע אתם רוצים להחזיר את החובות שלכם. אבל אתם לא צריכים להיות החיה שעוקבת אחרי הפיתיון, אלא הציידים שמניחים אותו. אנחנו יושבים פה בשקט ומנסים להרוויח כסף באמצעות ניהול במקום באמצעות לצוד אחרי מה שאנחנו צריכים" הוא ממשיך לדבר דברים חסרי היגיון.

"אני אומר שניקח את דרקוני הזהב האלו ונניח מודעה, ראיתי כאלו בעבר שלי. נחפש מפלצת באזור, טרף, ומישהו שיספר לנו עליה בשביל הדרקונים- יביא גם הוכחה. ואז ברגע שנצוד את היצור, ניקח את ראשו ונתלה בפונדק" הוא מצביע בהתלהבות על מרכז הקיר, באמצע הבר, "ואז אני בטוח שלא זנתרים ולא חובות יבואו לרדוף אותנו. כי אנחנו נהיה החיה שבראש ההיררכיה של ג'ונגל האבן" הוא מכריז. הרה, לראשונה לא כועסת, חושפת חיוך מלא שיניים רעבות וחדות כסכינים, מפספסת את העובדה שבזמן שהיא לא השגיחה והקשיבה לאאוליס, הגור שלה הלך למצוא חברים אצל יושבי הפונדק והחיות שלהם.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 18 אוגוסט 2019, 01:20

אוכל חינם מביט בעיניים מתנוצצות בשני האלפים המרשימים שהוא מעריץ כל כך. טאלין שמצליח לגרום לדברים משעממים חשובים ורציניים כל כך, ומה שאאוליס אמר שיותר נשמע כמו הרפתקה(!)
"אני לא יודע מה אמרת אאוליס. אבל אם זה כולל דרקונים ומפלצות אני בעד!"
אבא סטאלין
שלח תגובה