עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 אוגוסט 2019, 21:26

טאלין
ספוילרהצג
"התנקשו במישהו לא רחוק ממני, בעקבות הדברים שאני מחפש, רציתי לוודא שאף אחד לא מציק לך" הוא אומר בעודו נכנס, "כמובן שאני תמיד שמח לשמוע חדשות טובות." הוא מרים את כוס התה, "האם אנחנו מרימים כוסית לכבוד הקידום שלך?" הוא שואל בסקרנות
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 05 אוגוסט 2019, 14:45

אוכל חינם
ספוילרהצג
"פגוש אותי כאן היום. אחרי תפילת הערב." טאנילה אומרת, מוחה את הדמעות. "ננסה לראות אם ה...קאליקי הזאת אכן דוברת אמת."
הולבר
ספוילרהצג
"פיילאונד הצעיר." פונה אליך ויקטוריו כשאתה נפגש איתם במקרה. "מה העניינים בבית?" הוא שואל, בבירור עצבני ולחוץ לעזוב.
וירדו
ספוילרהצג
"אין לך אפילו מושג, בחור צעיר." מצחקק האלם, וחוזר להתקיף באגרסיביות.
אתם ממשיכים להתאמן במשך שעות עד ששניכם מתעייפים. "אני חושב שאתה מוכן כעת, וירדו סמית'סון. בהצלחה לך, לאן שייעודך יקח אותך." האלם טופח לך על הכתף. "ו... אני יודע שאמרתי שאני מעדיף את השקט שלי, נערי, אך לפעמים אני נעשה בודד כאן למעלה. אם יתחשק לך לבקר, אני תמיד אהיה כאן עם קנקן תה וסיפור טוב." הוא מנופף בעוד אתה עושה את דרכך חזרה אל העיר למטה.
טאלין
ספוילרהצג
"הא. להיות חברה בפושטי האבדון. היית מאמין?" היא מרימה את כוס התה שלה ונוקשת בשלך. "הם חבורת הרפתקנים לשעבר, ידועים בכך שהצליחו להביס ליץ'. ליץ' אמיתי. כעת הם יחידת העילית של הזנת'רים באזור מי-מצולות. זהו כבוד גדול." היא לוקחת לגימה גדולה מהתה שלה, ואומרת - "חברי הקבוצה הם בין המבוקשים הגדולים ביותר של ההרפרים, אתה יודע. הם טבחו בכמה וכמה סוכנים של המסדר העלוב שלכם."
אאוליס + וירדו
ספוילרהצג
זוהי שעת אחר צהריים מוקדמת, ואתם מוצאים עצמכם לבד במסבאה. בעוד כמה שעות לקוחות יתחילו להכנס, וסיף עוזר לכם לנקות את המקום ולהתארגן לשעות העומס.
לפתע נכנס אדם אחד לגולגולת הטרול, לבוש בשריון של המשמר. הוא גבר בשנות השלושים לחייו, בעל שיער בצבע הפחם וזקן מטופח. וירדו מזהה אותו - סמל קדריק דה-לאניס, מפקדך הקודם מהמשמר, אותו נטשת באכזריות כשהודעת שאתה עובר לכוח אפור.
"סמית'סון!" הוא נובח בכעס, "אתה חייב לי כמה הסברים, בחור! כמו למשל למה האנשים שלי מצאו שומר אחד מרוטש בתחנת המעצר, שומר אחד מעולף וקשור, ורק את הזדה הקטנה שלך לא מצאו בשום מקום!"
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 05 אוגוסט 2019, 18:47

אוכל חינם
ספוילרהצג
אוכל חינם מחבק אותה שוב.
"בינתיים... אוכל לחקור בספריה או ארכיון, אם יש לכם כאן?'
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 05 אוגוסט 2019, 20:25

וירדו ואאוליס
ספוילרהצג
"העניין מאוד פשוט, כשעצרתי את רובי- הזדה, היא דיברה על העובדה שהיא בדרך להתנקש במישהו בשם פלון. היא גם הודתה שהיא עושה את זה בשביל הקאזנאת'ר, וכשדיברתי איתה כשהיא היתה עצורה- היא אמרה שמתנקשים יבואו לפלון, ואז אליה כדי שלא תדבר על הקאזנאת'ר. בזמן שהלכתי לפלון כדי להסביר לו שכדאי לו לחזור למחתרת, וראיתי את הבית המבולגן אחרי שפלון נחטף כבר- הקאזנאת'ר תקפו. אין לי מושג אם היא חייה או מתה כרגע."
כל שעה פוצעת. האחרונה הורגת.
אמרה ישנה
כל מפלצת מובסת. האחרונה היא הבוס שנתן יותר נק'"נ.
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 05 אוגוסט 2019, 21:32

הולבר
ספוילרהצג
"לורד וליידי קאסאלאנטר," הולבר מברך אותם לשלום בחצי קידה לפי כללי הטקס, אך הוא מהסס מעט לפני שהוא עונה על השאלה מאחר והוא לא בטוח אם זו שאלה על בן-דודו או סתם דרישת שלום מנומסת, "המצב בבית יכול להשתפר וכולנו מקווים שסאם יחזור לעצמו במהרה. איך אצלכם?" הולבר ממשיך להפגין את נימוסיו, יודע שעליו להתאזר במעט סבלנות לפני שהוא יוכל לשאול את מה שהוא רוצה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 אוגוסט 2019, 12:14

טאלין
ספוילרהצג

"כוךנו הורגים אחד את השני מידי פעם, זו תחרות בריאה שבמקרה הגרוע ביותר נגמרת בקצת נקרומנסיה" הוא מחייך ושותה, "אז אני מבין מזה שהסכמת?" הוא שואל
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 07 אוגוסט 2019, 14:39

אאוליס ווירדוהצג
IN
אאוליס מסתכל מרחוק, כרגע לא רוצה להתעסק בעניינים שלא שלו.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 07 אוגוסט 2019, 21:07

אוכל חינם
ספוילרהצג
"לא נראה לי שלכוהנים של טיר יש משהו כזה. אולי כמה ספרי קדושה זרוקים באיזה ארון."
וירדו ואאוליס
ספוילרהצג
"אז מה לעזאזל אני אמור להבין מכך? שהחלטת לשחק אותה וויג'ילנטי? אם היית טורח להודיע למישהו על המידע הזה, אולי עוד היה לי שומר בחיים!" הוא צועק, מתקדם לכיוונך ותופס אותך בצאוורון החולצה. "אני מאוד מקווה שאתה לא חושב שלהיות חבר בכוח אפור נותן לך זכויות כלשהן, סמית'סון. שלא תחשוב שאני מעריך אותך יותר עכשיו. למעשה, עם ההתנהלות הכושלת שלך, אני מתחיל לחשוד שעזבת לא עבור כוח אפור, אלא עבור גילדת הקזאנאת'אר." הוא מסנן בתוקפנות.
הולבר
ספוילרהצג
"הכל כרגיל, יבורכו האלים." אומרת אמאלייה. "עם זאת... אנחנו מעט ממהרים, הולבר יקירי. מה דעתך לבוא אלינו לכוס תה באחד הימים? תביא את האחים שלך?" היא בבירור מנסה להתחמק משיחה כרגע.
טאלין
ספוילרהצג
"אכן. זאת הייתה הזדמנות של פעם בחיים, לא היה לי זמן לחשוב. אני מקווה שעשיתי את ההחלטה הנכונה." היא מדברת כאילו לא סיפרה לך כרגע שהצטרפה ליחידת עילית של האויב. "אז התנקשו בחבר, אתה אומר? מזל רע. האנשים שלנו עשו את זה?"
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 07 אוגוסט 2019, 21:51

וירדו ואאוליס
ספוילרהצג
וירדו מאבד את הסבלנות ומתחיל, בקול עצבני מאוד לענות לקרדיק "אתה יודע בכלל מי הייתה הזדה שתפסתי?! תן לי להסביר לך: כשגדלתי ברחוב, רובי הייתה אחת החברות היחידות שהיו לי. ולמרות זאת, כשהיא נתקלה בי בפונדק והתרברבה בפני שהיא מתנקשת בכירה בארגון הפשע שלה. הדבר הראשון שעשיתי הוא לדאוג שהיא תשלח לכלא בלי התלבטות. אז שלא תעז לפקפק באיזה צד אני. תן לי להאיר את עינייך, המשמר בהתמוטטות מוחלטת- אם המשמר לא יכול לעצור חבורת פושעים זוטרים שתיכנס לתחנת מעצר ותשחרר אנשים. אז במקום לחפש שעיר לעזאל, תחשוב לעצמך איך "הקאזנת'אר פרצו לתחנת משמר ושחררו עצורים" קרה."
נערך לאחרונה על ידי גרגויל ב 08 אוגוסט 2019, 15:02, נערך פעם 1 בסך הכל.
כל שעה פוצעת. האחרונה הורגת.
אמרה ישנה
כל מפלצת מובסת. האחרונה היא הבוס שנתן יותר נק'"נ.
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 07 אוגוסט 2019, 23:45

אוכל חינם
ספוילרהצג

הוא מושך בכתפיו. ,'מספיק טוב. רק מקווה שיש הרבה ציורים."
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 08 אוגוסט 2019, 14:43

אאוליס ווירדוהצג
IN
אאוליס לא עושה דבר, אבל הרה מתחילה להתקרב לאנשים מסביב. היא מרחיקה את האנשים מוירדו והאיש שצועק עליו עם הנהימות שלה. אם הם רוצים להילחם, אף אחד לא צריך לעצור אותם, זה קרב על הדומיננטיות ומי ששולט במי- וכמו בפרא, הם צריכים לפתור זאת בעצמם.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 08 אוגוסט 2019, 21:28

הולבר
ספוילרהצג
"אז אני לא אטריח אתכם" הולבר עונה, יודע שאביו יזדעזע אם הוא יעכב אותך בכוונה "ואני בטוח שהאחים שלי ישמחו להיענות להזמנה."
הולבר מוסיף, לא ממש בטוח אם האחים ישמחו, אבל הוא בהחלט מתכוון להיענות להזמנה. זה אפילו יכול להיות אחלה זמן לתשאל אותם כשהם לא לחוצים.
מצד שני משהו בהחלט מפריע להולבר במהירות בה הם ממהרים להסתלק בהתחשב בקטעי השיחה אותם הוא שמע דרך נאגה ולכן הוא בהחלט מתכוון לומר לה לעקוב אחריהם.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 אוגוסט 2019, 21:19

טאלין
ספוילרהצג
"יותר קולגה מאשר חבר." אומר טאלין, "אבל אני חושב שזה החברים הכי טובים שלכם." הוא אומר בסרקזם, "אני מבין שאתם ממש הלכתם לבעוט בחתול של גילדת הקזתנא'ר" הוא מסביר למי הוא מתכוון. "יש לכם כיוון עם האוצר הזה?" הוא שואל אתה.
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 13 אוגוסט 2019, 17:42

וירדו ואאוליס
ספוילרהצג
קדריק מביט לוירדו ישר בעיניים, ואתה יכול לראות בעיניו זעם יוקד, ואולי גם... קנאה?
מעט האנשים שנמצאים כעת במסבאה מתרחקים מהנהימות של הרה, בעוד קדריק משחרר את וירדו, חסר מילים. לאחר שהוא מביט בו לרגע ארוך במיוחד, הוא אומר לבסוף "לא שמעת את המילה האחרונה ממני, סמית'סון. בפעם הבאה שתפקשש, אני אהיה שם. ואם אגלה שאתה אכן חבר בכנופיית פשע..." הוא משאיר לוירדו לדמיין את סוף המשפט ויוצא מהמסבאה בסערה.
אוכל חינם
ספוילרהצג
אתה מוצא את ארון הספרים המאובק בפנים המקדש. הכוהנים ואנשי הדת השונים מעיפים בך מבטים חשדניים בעוד אתה מעלעל בספרים השונים - לצערך הרב, תמונות כמעט ואין שם. אתה מוצא בעיקר סידורי תפילה ישנים ומצוות דתיות של מאמיני טיר, ואתה מתחיל להשתעמם מהר מאוד. אין כאן דבר שיכול להיות קשור להוריך, לפחות לא במבט ראשוני.
הולבר
ספוילרהצג
נאגה רצה מאחורי בני הזוג, מקפידה לשמור מרחק. דרך חושיה אתה רואה אותם שוכרים עגלון שיביא אותם חזרה הביתה. בזריזות, נאגה מזנקת לחלק האחורי של הכרכרה ומסתתרת מאחורי השניים. הם לא מדברים אחד עם השני לאורך כל הדרך, עד שהם מגיעים לאחוזת ביתם היפה ברובע הים. נראה שהשניים ממשיכים לשתוק בעודם נכנסים בשער הבית.
האם נאגה נכנסת בעקבותם?
טאלין
ספוילרהצג
"אז אני מבינה שאתם בהרפרים עליתם על הסיבה למלחמה הקטנה שמתרחשת תחת רחובות העיר." סאנקה מרימה גבה. "אשקר לך אם אומר שיש לנו קצה חוט כרגע. איש אינו יודע איך למצוא את האוצר הזה - הדרך היחידה למצוא אותו הייתה בידיים של קזנאת'אר. בעקבות כך הוא והבוס הגדול עמדו ליצור ברית בין שני הארגונים - חשוב כמה כוח היה לנו כשילוב בין המוח הטקטי של הזנטרים ולגיונות הבריונים של גילדת הקזאנאת'אר, ועוד עם כל הממון של אוצר מי-מצולות. אך באותה פגישה, קזאנאת'אר הטיפש הצליח לאבד את המפתח היחיד לאוצר - וכמובן שהוא האשים את נציגי הזנטרים שגנבו אותו. מאז הוא מחרחר מלחמה כנגדנו בכל העיר. אנחנו מוכרחים למצוא את האבן של גולור לפניו."
OUT
כמו בפעם הקודמת, אנחנו נמשיך במקביל את העלילה הקבוצתית יחד עם המשימות האישיות, לאלו שעדיין צריכים לסיים אותן. תוך משחקית, עבר שבוע נוסף מאז השיחה האחרונה שלכם במסבאה.
גלגול רווחים: 66. המסבאה מרוויחה מספיק כדי לשלם עבור עצמה למשך השבוע, ובנוסף הרווחתם 20 מ"ז נוספים ממנה.

IN
שבוע נוסף עבר, ואתם מוצאים את עצמכם שוב בערב במסבאה. גם השבוע כמות לא רעה של לקוחות הגיעה כל ערב, והרווחים נגרפים.
האם תרצו לדון על משהו, או לעשות משהו, לפני שיתחיל השבוע הבא?
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 אוגוסט 2019, 17:53

טאלין
ספוילרהצג
"פחות עליתם, יותר עלית" עונה טאלין, "ולפי מה שנשמע לי, יש צד ג' בסכסוך, כי אתה לא מאבד עתק קסום סתם ככה, מישהו לקח את זה." הוא מציין, "השאלה רק מי?" הוא זורק לאוויר, "עכשיו שקלתי את האפשרות שהוא סתם מנסה להוציא אתכם שעירים לעזזאל, אבל קזנת'אר דאג לספר גם לאנשים שלו שאתם גנבתם אותה... עכשיו אני תוהה אם מי שרצח את הבחור שלנו הוא בכלל אחד משני הפלגים האלה, או מישהו אחר לגמרי."
שלח תגובה