עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 30 יולי 2019, 00:31

הולבר
ספוילרהצג
"זה כל מה ששמעת?" הולבר עונה למלצר כשהוא מזייף הפתעה ואת ההמשך הוא מבטא עם מעט זלזול מעושה מקווה שזה יגרום למלצר לנסות להוכיח את עצמו, "ואני חשבתי שהמלצרים פה מעודכנים...". כשהולבר מניח את ידו על השולחן, כשטבעת הבית שלו פונה כלפי מעלה, הוא מוסיף: "אני מתלבט אם להזמין את היין האדום" כשהוא מתייחס ליין אדום יקר שהוזכר בשיחה ממקודם כרמז לטיפ שאולי המלצר יקבל.
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 30 יולי 2019, 09:04

וירדו
ספוילרהצג
"הצעה מעניינת" אומר וירדו בעודו מהרהר ואז אומר "טוב, אז תגמור בינתיים את המדיטציה שלך. ואני אגלף שתי חרבות עץ, יש לי תחושה שלא כדאי לשחק עם שתי החרבות האלה." הוא מציג את שתי החרבות שלו
Out
מגניב, שלקחתי את הבאטל מאסטר חשבתי על "אימון מיוחד של כוח אפור" אבל זה גם עובד
כל שעה פוצעת. האחרונה הורגת.
אמרה ישנה
כל מפלצת מובסת. האחרונה היא הבוס שנתן יותר נק'"נ.
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 30 יולי 2019, 09:38

אוכל חינם
ספוילרהצג
"לא יודע אם חשבתי שהם מתים... ' אוכל חינם אומר מתוח, מעדיף להדחיק את זה, שהוא כל השנים ניסה להדחיק.
זאת תעלומה שלא יכולה להיות לה סוף שמח.
אם הם לא מתים- אז הם תקועים במישןר אחר כעבדים לשד או עפריט סאדיסט? *זה* עדיף ממןות?
ואם הכןל בסדר, הם פשוט החליטו שילדים קטנים זאת מעמסה?
אולי הוא אשם בזה שהוריו עזבו?
"אבל קאליקי, נראתה די בטוחה'
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 30 יולי 2019, 13:15

The Traveler כתב:
26 יולי 2019, 17:53
אאוליס
ספוילרהצג
"אני מאמין ששמעת על... תשלום, כן? כסף? מטבעות? המגים במסדר שלנו הם הטובים ביותר, ועל כן הם דורשים תשלום גבוה עבור שירותיהם." אומר הפקיד בזלזול, "תלוי בסוג השירות שאתה מחפש, ייתכן כי נאלץ לגבות ממך עשרות או מאות מטבעות זהב. אני רק רוצה לוודא שיש ברשות אדוני את ה... אמצעים הדרושים עבור שירותינו. שלא, חס וחלילה, נבזבז לאדוני את הזמן לחינם." הוא כמעט נוהם עליך.
אאוליסהצג
IN
אאוליס חורק שיניים. "אם זה כול שתרצה, יש לי. אבל השאלה היא כמה תרצה? מילים גם ככה לא אמורות לעלות יותר מידי" אומר אאוליס, אבל הוא עדיין חושד שאולי האנשים הללו הם דווקא הנבלים של הסיפור הזה. הוא תר בעיניו אחר סימן של המסדר אותו הוא מבקר ברגע זה, ומשווה בין הסמל הזה לסמל שעל הרה ואליון. הרה, בינתיים, עוצרת את עצרה מלזנק קדימה ולנשוך את הפקיד המעצבן.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 01 אוגוסט 2019, 21:13

טאלין
ספוילרהצג
לאחר שעות ארוכות של קריאה, אתה לא מוצא דבר ולא חצי דבר אודות האבן של גולור. אתה גם לא מוצא אגדות על מקומות אפקטיביים בעיר להחביא בהם אוצר, מעבר לסיפורים אודות המערות החבויות תחת הר מי-מצולות.
אתה קורא מעט אודות פריט היסטורי שאולי יוכל לשמש אותך בעתיד - הלורד הפתוח הראשון של העיר, מג בן אנוש בשם אגאריון, יצר מית'ל (קסם רב עוצמה הנועד להגן על אזור מסויים) אשר חוסם את כניסתם של דרקונים למי מצולות, לחש הידוע בשם מגן הדרקון של אגאריון. הוא גם יצר את מטה הדרקון של אגאריון, אשר מאפשר לדרקונים הנגועים בקסמו לעבור את המגן ולהכנס לעיר.
הולבר
ספוילרהצג
המלצר מחייך חיוך רחב, מתקרב אליך ולוחש "שמעתי שמועה, כי הקאסאלאנטרים כרתו הסכם עם שטנים לאחר שבנם נפטר, כדי לזכות בממון שלהם חזרה. איך אחרת תסביר את כל הכסף שנפל עליהם בזמן כה מועט?"
וירדו
ספוילרהצג
אתה מכין את החרבות, ולאחר זמן קצר מוצא את עצמך עומד מול האלם בקצה השני של המצוק. "המהלך הכי חשוב שיש לזכור," הוא צועק אליך, מנסה להתגבר על הרוח החזקה, "הוא איך להפיל את אוייבך. אויב שנמצא על הרצפה הוא אויב שקל יותר להרוג. אבל לא תמיד תתמודד עם דמויי אנוש בעלי שתי רגליים. לכן חשוב גם לדעת להתקיף התקפות נגד - עליך תמיד להיות מוכן בקרב. הבה נתחיל." הוא רץ לכיוונך, ואתם מתחילים להתאמן במהלכי קרב מתישים אל תוך הלילה.
אוכל חינם
ספוילרהצג
"קאליקי? אתה פשוט הולך לקבל את מילתה של איזו זרה משוגעת בנושא?" היא אומרת בייגון.
"בבקשה, טאבאטי. אל... אל תעשה לי את זה. אל תתן לי תקווה, כי אני יודעת שהיא תתנפץ." היא מתייפחת.
אאוליס
ספוילרהצג
הפקיד מביט בחשש בהרה העצבנית. אתה לא מצליח לראות דמיון בין סמל הגילדה לסמל שמופיעה על ראשי הזאבים.
"ובכן, כמו שאמרתי, זה תלוי בשירות שאתה זקוק לו. אם אתה רק זקוק לעצה מאגית, זה יעלה לך 20 דרקונים, פחות או יותר."
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 01 אוגוסט 2019, 21:54

וירדו
ספוילרהצג
בעודו חוסם כמה מכות שהאלם תוקף אותו ברגליו, וירדו שואל "האלם, מאיפה אתה יודע דברים על אומנות החרב? עד כמה שאני שמעתי, נזירים נלחמים בידיים חשופות, מטות ונשקים מיוחדים אחרים. לא חרבות."
אמרה ישנה
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 01 אוגוסט 2019, 22:13

טאלין
ספוילרהצג
טאלין סוגר את הספר בחבטה, מעט בתסכול, הוא יוצא מהבית הבטוח, אם יהיה לו זמן הוא יחזור לעבר הבית של סאנקה בתקווה שהזמן שעבר שיחרר את העסק, אם מאוחר מידי הוא יחזור לישון בגולגלת הטרול.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 01 אוגוסט 2019, 23:33

הולבר
ספוילרהצג
הולבר מבין שהמלצר לא ששמע שום דבר חדש ולכן הם כנראה ממש לא הגיעו לשמועות לאחרונה, לכן הוא מזמין את היין כדי שהמלצר יסתלק ומאזין רך נאגה.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 02 אוגוסט 2019, 07:48

אוכל חינם
ספוילרהצג
מניח יד על כתיפה. 'גם אני לא אוהב את זה. אבל מה אם זה נכון? אנחנו יכולים להתעלם מזה?'
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 02 אוגוסט 2019, 13:58

אאוליסהצג
IN
"עשרים... לכמה מילים. אני אחזור" אומר אאוליס, מבטו נעוץ. הוא מסתובב והולך, אבל הרה לא באה אחריו- לא לפני שהיא שואגת על הפקיד בזעם ואז רצה אחרי בעליה.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 02 אוגוסט 2019, 14:23

וירדו
ספוילרהצג
"אה, לא תמיד הייתי נזיר מתבודד, בחור צעיר." הוא אומר, בעודו מכה בקשת רחבה, "בצעירותי הייתי אביר קודש, לוחם נאמן של טיר. הייתי אחראי האימונים באולמות הצדק בעיר נברווינטר במשך שנים רבות - כפי שאתה רואה, אני עוד זוכר טריק או שניים!"
טאלין
ספוילרהצג
השעה היא כבר שעת לילה מאוחרת ועל כן אתה חוזר לגולגלת הטרול, לאחר שאתה משלים את הטרנס הלילי שלך אתה ניגש לביתה של סאנקה בבוקר. אתה מוצא את הדלת כבר פתוחה, וסאנקה יושבת על יד השולחן עליו מונחים שני ספלי תה - היא ציפתה שתבוא. "אני צריכה לחשוש כעת שאתה מרגל אחרי ללא ידיעתי, טאלין? בפעם הבאה אני אמצא את הינשוף שלך מציץ עלי בבית המרחץ?" היא אומרת בציניות עגמומית.
הולבר
ספוילרהצג
חושיך מתערבלים ומתאחדים עם אלה של נאגה. אתה רואה רק את בד המפה שמכסה את השולחן, אך מצליח לשמוע את שיחתם של בני הזוג קאסאלאנטר.
"... אני פשוט מרגישה לכודה כך. כבר שנים, ויקטוריו." אתה שומע את אמאליה אומרת. "עד מתי היא תמשיך לעשוק אותנו? לא היינו צריכים להכנס לעסק הזה מלכתחילה, אם היא תיקח גם את התאומים, אני..."
"היא לא." קוטע אותה ויקטוריו, שנשמע רגוע יחסית אליה. "אנחנו נשיג את החוב, אמאליה. יש לנו עד הקיץ. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לחכות, והזהב יגיע לידינו. ואז אנחנו..."
"ומה אם הוא לא? מה אם התוכנית שלך תכשל? אנחנו חייבים לברוח מכאן, בשביל הילדים..." קוטעת אותו בחזרה אמאליה.
"מספיק, אהובתי! את באמת חושבת שמישהי כמוהה לא תוכל למצוא אותנו מחוץ לעיר?" ויקטוריו משתתק לכמה שניות. "אני לא אדון על זה כאן יותר. הגיע הזמן שנחזור, צריך לשחרר את המטפלת להלילה." אתה שומע כמה מטבעות מונחים על השולחן, וכסאות נגררים אחורה.
אוכל חינם
ספוילרהצג
"אז... מה אתה מציע שנעשה?" היא שואלת אותך, עיניה נוצצות מדמעות.
אאוליס
ספוילרהצג
הפקיד מזנק ממקומו לרגע, ואז מתנשם בכבדות, מנסה להרגע. "ברברי..." אתה שומע אותו ממלמל בעוד אתה יוצא מהמגדל.
לאן פניך מועדות כעת?
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 02 אוגוסט 2019, 14:25

אוכל חינם
ספוילרהצג
קיימי מטפסת לכתף שלה מקרקרת בנסיון לעודד.
אוכל חינם מחבק אותה אפילו בזנבו. "נחפש. אולי יש כאן מישהו מבוגר מספיק לזכור את ההורים שלנו.'
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 02 אוגוסט 2019, 18:53

הולבר
ספוילרהצג
הולבר מתרשם, זה מידע שהוא יוכל להשתמש בו. אם הוא היה מאזין דרך נאגה מוקדם יותר אולי הוא היה שומע על מי הם מדברים, אבל
מה שנעשה נעשה. הולבר יודע שאת החשבון שלו במקום ישלחו לבית שלו בסידור הרגיל של בתי האצולה ואולי זה לא מה שאבא שלו צריך עכשיו, אבל אם הוא לא יעזוב יחד עם בני הזוג המפגש שלו איתם יראה מוזר. לכן, הוא ממהר להיפגש איתם ליד היציאה כדי שיוכלו להתחיל שיחת חולין כמו שהנימוס מחייב.
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 02 אוגוסט 2019, 22:19

וירדו
ספוילרהצג
וירדו מזנק אחורה להתחמק מהמכה ומניף את החרב שלו להכות בהאלם. "טוב, נראה שהיו לך חיים מעניניים."
אמרה ישנה
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 03 אוגוסט 2019, 00:46

אאוליסהצג
IN
אאוליס הולך משם בחזרה אל הפונדק, אין לו באמת מה לעשות עוד בעיר.
ניצחון! ועוד ניצחון!
שלח תגובה