נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 יולי 2019, 21:48

"אולי נערב את משמר העיר, או את אחת הקבוצות האחרות." מציע טאלין. "כך או כך צריך לראות איך אנחנו מאבטחים את עצמנו"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 12 יולי 2019, 00:26

הולבר
ספוילרהצג
הולבר מופתע ומתרשם, אך הוא לא יכול שלא לחשוב לעצמו שהיא אפילו לא צריכה להגיע אל הלורד הירוק כדי להעביר דיווח. הוא מנסה ללחזור להיות מודע לעצמו כדי שיוכל לראות את הדרך בה הוא הולך לחדרו של אחיו, אך הוא בכל זאת מנסה להעביר לה את המחשבה תשגיחי.
"לא הייתי מסתכן במתקפה ישירה חזרה הביוב," הולבר אומר ומסביר, בעיקר כדי שלא יחשבו שרצונו להתרחק מהביוב הוא הסיבה העיקרית לכך, "הם כנראה יצפו לתגובה מעין זו אחרי ההתקפה שלהם ויהיו מוכנים לקראתה. לדעתי אנחנו צריכים לנסות ולמצוא מידע נוסף כדי לאתר אותם ולפגוע בהם באמת."
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 12 יולי 2019, 09:11

אוכל חינם בינתיים עושה עמידת ידיים, מקשיב.
ואז בתהיה. 'אולי נוכל לסכסך ביניהם ולהרוויח עוד זמן.'

אאוט: אני רק רוצה/צריך כלי נגינה, למרות שאוכל חינם יכול לגנוב. חוץ מזה לא ממש אכפת לו. את המקדש שלו הוא משפר עם דברים שהוא מוצא ברחןב בעיקר.
אולי עם הכסף המאוחד נקנה שיקוי או נשחד מישהו

שהמתנו
ספוילרהצג

אאוט:
זה בסדר אפ הוא יחפש את "עפר ואפר' כדי להביא להם כסף, ואולי מיני מיני קווסט של לגנוב כלי מנגינה, אם לא ישאר לו כסף
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 יולי 2019, 11:07

"האמת שכן." עונה טאלין, "הכנופיות מסוכסכות גם ככה, ואתה יודע, האויב של האויב שלי הוא חבר." הוא מציע. "אני אולי אוכל למצוא איזה מישהו ללחוש לו משהו."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 12 יולי 2019, 11:18

אוכל חינם עובר להתאמן בג'אגלינג עם ספלי עץ.
'אולי נגביר את המתיחות ונפגע בהם ונשאיר סימנים של הקבוצה היריבה? אני יכול לשנות את עצמי בברכתה של שארס, אז אולי אוכל להתחזות למישהו מסוים אפילו.'
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 יולי 2019, 11:27

"הבעייה אם זה היא שהרבה אנשים יפגעו כצד ג', אם מסכסים בין הזנטרים לקנזת'אר, צריך לעשות את זה חכם, הם כבר עכשיו מחכים לטווח אחד בשני. צריך לעשות את זה חכם יותר"
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 12 יולי 2019, 13:13

"ולכן אנחנו צריכים מידע." הולבר חוזר ואומר "יש לכם מושג איך אנחנו יכולים למצוא אותו? מישהו מכיר קנזת'אר שאפשר לסחוט ממנו פרטים או שנצטרך לברר דרך המשמר?"
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 12 יולי 2019, 13:16

"אני יכול להקסים אנשים בברכתה של שארס.. רק עדיף מישהו לא עקשן מדי'
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 יולי 2019, 14:27

"יצא לי לפגוש את ידינו מהביוב לאחרונה, ניסתי קצת לתמרן אותו, אבל זה לא עבד במיוחד." מציין טאלין.
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 12 יולי 2019, 16:35

"טאלין צודק, פגיעה פשוטה באחד הארגונים לא יעשה כלום. צריך לזעזע את הארגון מספיק חזק, שחוסר תגובה יעיד על חולשה ברורה. לשני המנהיגים יש בעודף תכונה אחת שקל לפצוע- אגו. כל אחד מהם חושב שהוא שקול לאל, צריך להראות את החולשה שלהם ולחתום בשם הקבוצה השנייה."
כל שעה פוצעת. האחרונה הורגת.
אמרה ישנה
כל מפלצת מובסת. האחרונה היא הבוס שנתן יותר נק'"נ.
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 12 יולי 2019, 16:41

הולבר
ספוילרהצג
אתה ממצמץ שוב, וחושיך חוזרים להיות שלך. עם מעט אימון, תוכל לשלוט ביכולת הזאת.
אתה ניגש לחדרו של אחיך, שיושב ועובד כמעט באותה תנוחה בה פגשת את אביך אתמול. במצבים כאלה אתה מצליח לראות את הדמיון העצום בין השניים, מעבר לשם שהם חולקים, ואתה לא יכול שלא לתהות אם יום אחד גם אתה תהיה כמוהם, תאלץ לוותר על הצייד עבור עבודה משרדית וניהול הבית.
"בוקר טוב, אחי." אומר אורתוס כשאתה נכנס לחדרו. "יש תה טוב בקנקן על השולחן, קח לעצמך ספל." מאחוריו, על אדן החלון הסגור, אתה רואה את נאגה מרחרחת בסקרנות איזו יונה מבוהלת. נראה שאחיך עוד לא שם לב למפלצת שיושבת בצידו השני של החלון.
אוכל-חינם
ספוילרהצג
OUT
אין בעיה. זאת רשימה של מחירים של כלי נגינה, אם אתה רוצה משהו שלא מופיע שם תיקח את הכלי שהכי דומה לו וזה יהיה המחיר שלו.
הערה קטנה לגבי עפר ואפר שראיתי עכשיו - כתבת ברקע שהם גדולים ממך בגיל אך הם עדיין ילדים. חצאי אלפים אומנם חיים יותר זמן מבני אנוש \ טאבאקסי, אבל עם זאת הם מתבגרים באותו קצב של בני אנוש, כלומר אם הם מבוגרים מאוכל חינם הם יהיו כבר בוגרים. בנתיים אני אניח שהם פשוט ילדים, אלא אם אתה מעוניין לשנות את זה.

IN
באחד הבקרים אתה הולך לסמטה ברובע הנמל בה אפר ועפר בדרך כלל נמצאים. זהו רחוב עגמומי ומלוכלך בו ילדי הרחוב באזור נוהגים לישון ולשחק. ואכן, אתה מוצא שם את שני הילדים באמצע משחק מלחמה - אפר משליכה על עפר אבני חצץ ושבבי עץ, והוא מנסה להתחמק מהם ולתפוס אותה. "אוכל חינם!" הם קוראים באושר כשהם שמים לב אליך, ורצים לכיוונך. כמו תמיד, שני החצאי-דרו ממטירים אותך בחדשות ושאלות: "הבאת לנו ממתקים היום?" "תראה את הצמיד הזה, הצלחתי לסחוב אותו מאיזו אלפית זקנה!" "אפשר ללטף את קיימי?"
OUT
לגבי הכסף, אני מזכירה שיש לכם חוב לאבא של הולבר. מעבר לכך, פרוייקטים עבור המסבאה (כמו למשל לקנות פסנתר עבור הנגנית) יכולים לתת לכם תוספים לגלגולי הרווח השבועיים. אם אין לכם מה לעשות עם הכסף, אתם תמיד יכולים לפתוח קופה משותפת בצד עבור המסבאה. (רק הצעה כמובן, אתם מוזמנים לעשות מה שבא לכם)
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 יולי 2019, 16:49

"כרגע הקזת'ארים כועסים על הזנטירים על גניבה של חפץ קסום מראש הקזנאת'ר" עונה טאלין, "זו הסיבה שהם קרובים כל כך למלחמה. אני מניח שזה גם הכיוון בוא נילאץ לתקוף"

OUT
גם בעד, אם יש קופת מסבאה אני בעד לשים שם את הכסף
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 12 יולי 2019, 16:57

OUT
אנחנו עדיין עושים במקביל דברים בספוילרים?
בנוגע לכסף, בואו נקנה דברים למסבאה. פסנתר זה אחלה רעיון, ואפשר גם לקנות פחלוצים של יצורים מגניבים שנהרוג, עובדים מרחבי העיר, או לבנות חדרים חדשים למסבאה.

IN
"טורפים צדים, והטרף מתגונן" מסנן אאוליס, שעד עתה היה שקט בשיחה "ובגלל שזהו לא יער פרא, עלינו לקבוע בעצמנו את מקומנו בשרשרת המזון" הוא מזיז ממנו צלחת שהוא בדיוק סיים לאכול, מגווית עורב חסר ראש שנראה שהוא הביא מבחוץ ובישל במסבאה מבלי לשאול הרבה.

"לא נשב בחיבוק ידיים, אני אומר שנרד אל מתחת לאדמה, ונצוד. בין אם זה קזאנאת'אר, מרבה עיניים או מרבה זרועות. אנחנו נחנו ואנחנו מוכנים לקרב, והם בטח חושבים שהציד שלהם הפחיד אותנו כול כך שאנחנו נתבצר כאן בלא מעשה. עלינו לפעול להיפך מאיך שטרף ייפעל".

מקולו, לא נשמע שאאוליס מתרגש יותר מידי ממותו של פלון. בעשרות הרבות של שנים בהן הוא חי, מוות שכזה לא ריגש אותו. פלון היה רק עוד מעסיק, ובעל תוחלת חיים קצרה במיוחד על כך, זה שאאוליס יראה את מותו היה צפוי.
נערך לאחרונה על ידי העוג הברברי ב 12 יולי 2019, 20:18, נערך פעם 1 בסך הכל.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 יולי 2019, 17:00

"אבל גם זאב לא צד לבדו דרקון. למרות שהוא טורף." עונה טאלין לאלף בהיגיון שלו, "גם הצייד הטוב בעולם יודע שלבחור מה לצוד זה חלק מהצייד, ויודע לבחור את המטרות שלו בהתאם ליכולות שלו, לרדת למטה יכול להיות יעיל, אבל גם הקבר של כולנו."
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 12 יולי 2019, 17:31

OUT
@העוג הברברי אם יש משהו אישי שאתה רוצה לעשות, אתה מוזמן.
אם אתם אכן מתכננים לשים כסף בצד, אשמח שמישהו ייקח אחריות על זה וירשום כמה כסף יש לכם. תיקיית הדרייב לשירותכם.
ד"א, שכחתי לכתוב - כולכם עולים לרמה 3, נא לשלוח לי דפ"דים מעודכנים בזמנכם הפנוי.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
שלח תגובה